Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

No właśnie te tako to są polskei odpowiedniki x-landerów nie? Monikka nieszkoda Wam kasy na wózek 2 tys ywdać? To auto już można za tyle kupić:) Jeszcze 1 tyś to mogłabym wydać ale 2 tyś to by mi było szkoda:) My kupiliśmy taki: http://www.wozki-mikado.pl/mikado-ox-ford.html#kolory w kolorze seledynowym. Po jednym dziecku, bardzo krótko używany bo Pani zmieniła mieszkanie na takie do którego nie ma windy tylko wąskie drewniane kręcone schody i nie miała siły nosić i ledwo jej synek siedział to kupiła spacerówkę mniejsza i lżejszą. Wydawało mi się to wiarygodnym powodem, wózek w dobrym stanie, zadbany i jeszcze troche potargowalismy i za 400zł kupilismy. Ja i tak sobei myślę, że taki wózek używa się krótko a potem nieraz się okazuje, że na spacerówkę chce się kupić lekką parasolkę. Z tym, że my jak rodzimy tak na wiosnę to nasze dzieci akurat na jesień będą potrzebowały spacerówki a wtedy to na taką z małymi kółkami na zimę się pewnie nie będziemy chciały jeździć... W każdym razie stwierdziłam, że nie będę tyle pieniędzy wydawać jak się może okazać, że będę chciała drugi wózek kupić:P Mi się Monikka podoba ten niebieski z tych x-landerów. Te różne szare to trochę za szare a taki biało-czarny to muchy będą lecieć i się szybko może wybrudzić. Takich za ciemnych tez bym nie kupowała bo mogą wyblaknąć kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25..........38........6.... ....20 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........34........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........29.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27.........30.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........23.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573..........31........7..........6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia czesc dziewczyny :) widze ze dyskusje napiete :) fajnei :) w sumie ja to nei wiem jakie mam cisnienie ale wiem ze sie mi zwiekszylo w ciazy a puls ze wysoki to normalne w cizy bo zwieksza sie objetosc krwi :) ostatnio mnie zaczely lapac skurcze lydek jak bylam w aptece to mi panie poradzily sam magnez w tabletkach nei kazaly mi tych tabletek musujacych pic bo jem caly czas wit centrum materna i ze tam jest dawka witamin wszystkich, a wszedzie magnez zwlaszcza w tych musujacych do picia jest z wit b6 i zeby sie nei kumulowala b6 w organizmie to sam magnez jeszcze sobie zaczelam lykac :) teraz tylko rosne i rosne i co meni ktos zobaczy to mi mowi ze coraz wiekszy ten brzuszek mam :) pozdrawiam paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak becia :) najlepszy jest magnez :) na te skurcze sama pije od czasu do czasu :) Nie wiem jak wy dzieczyny ktore sa juz blisko rozwiazania ja to juz bym chciała urodzic !! juz mi jest ciezko nawet siedziec jedynie lezec jest dobrze :0 czuje sie jak kluska !!! a wczoraj zobaczyłam pojawiajace sie rostepy !!! na brzuchu w dole !!! juz mam ich dosyc !!! jej..... czemu my kobiety mamy tyle problemów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korina 2983
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25..........38........6.... ....20 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........34........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27.........30.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........23.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573..........31........7..........6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mi wczoraj przyszła posciel dla małego-14 el- kolor łososiowy, wraz z rozkiem usztywnianym i przybornikiem na łózeczko...jakie to sliczne jest :)), kupiłam tez juz pieluchy, trochę kosmetyków, został przewijak i wózek no i ten nieszczesny laktator na który do tej pory nie moge sie zdecydować :(, a mogłybyscie mi napisac co ja jako mama potzrebuję miec w szpitalu, wiem tylko,że koszule nocne ze 3 szt i majtki jednorazowe...ale nie wiem ile szt? moze któraś wie albo ma jakas listę co przyszła mama bedzie potrzebować? A i jeszcze mam jedno pytanie czy bedzie się zaopatrzac w " paklanki" czyli takie worki na pieluchy, które neutralizuja zapach itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korina- ja ci moge napisac co ja mniej wiecej bede brała majtki jednorazowe mam5 par bo tak były pakowane w aptece ale jeszcze wezme na wszelki wypadek bawełniane biustonosz dla mam karmiacych ja 2 szt biore skarpetki kapcie, klapki pod prysznic masc na brodawki 2 reczniki najlepiej ciemne koszule wkładki laktacyjne dokumenty karta ciazy ostatnie badania wyniki usg JA rodze prywatnie wiec to mi wystarczy nie musze brac nic dla maluszka bo tam wszystko daja a takrze podkładów nie musze miec i jedzenia ani picia wiec nie wiem gdzie ty rodzisz wiec dobrze by było zadzwonic do szpitala i sie dopytac co i jak :) A co do tych worków to tez sie nad nimi zastanawiam a gdzie je mozna kupic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK.....23...........34........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27.........30.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........23.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573..........31........7..........6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po Wzieło mnie w piatek od połodnia miałam twardy brzuch i mniej ruchów czułam no i stweirdziłam ze pojade do szpitala zobaczyc czy wszystko ok o 23h byłam w szpitalu gdzie zrobili mi ktg i wykazały juz skurcze 4 min wiec mnie zostawili Ok. 1.00 w nocy zaczeły sie skurcze a o 6.55 już było po wszystkim;) ból straszny ale maleństwo wynagradza kazde cierpienie Powodzenia wam życze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Jolita gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cieszę się, że już masz swoje maleństwo przy sobie;)))jak tylko znajdziesz chwilkę to napisz jak było;) całusy i uściski dla Ciebie i małego Adasia;) 6 lutego to piękna data;) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze strasznie było;) Bóle przepowiadające były dla mnie gorsze niż sam poród. W sumie nie męczyłam się długo bo w karcie mam wpisane ze poród I etap trwał u mnie 4 godziny a sam poród 10 minut wiec jak na pierwsze moje dziecko to położne dziwiły się ze tak szybko mi poszło. a Najlepsze jest to że rano jak miałam juz bole przepowiadajace zrobiło mi sie rozwarcie na 2 cm a po 30minutach miałam całkowite rozwarcie i ledwie dowieżli mnie na porodówke;) no a jak przyjechałam do szpitala to w cale nie miałam rozwarcia.... wiec strasznie szybko to poszło;) Ze szpitala i z położnych jestem bardzo zadowolona i jak bedzie okazja nastepna to wybiore ten sam szpital;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita gratulacje i buziaki dla Adasia:)) Monikaddd ja rodzę w panstwowym szpitalu, ale moja mamuska tam pracuje więc będę miec wsparcie :)) dzieki za listę na pewno mi pomoze, a te paklanki to widziałam na allegro. My właśnie konczymy urzadzac pokoik kupiliśmy meble z Black Red White bo akurat była przecena 50 %, ale takie normalne nie dziecięce wiec beda juz na dłuzej:), kupilismy farbę do ścian i juz za tydzien mezulek bedzie malował, żeby juz było wszystko gotowe jak mały zawita do domku i zebysmy się juz niczym innym nie zajmowali tylko NIM :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korina a jak mozesz to wyslij stronke z meblami :) bo my tez mam upatrzone i po woli bedzie nam tesc robił bo bedzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULITKA GRATULACJE :):):):):):) SUPER :):):) BUZKA DLA WAS :) Pisz cos wiecej maz był z toba ???? miałas naciecie ???? itd.....pisz kochana :):) To moze juz falbanna tez urodziła ???? ale sie nie odzywa :( a co z dziewczynami Starajacymi sie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korina fajny zestaw :) my mamy z tej firmy inny zestaw juz od ponad 2 lat i jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
No Jolita - ja też dołączam się do GRATULACJI :) tez chciałabym już być po..chyba zresztą jak wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitka! Gratulacje ogromone!!! Przyłączam się dp pytan Monikki, opowiadaj jak najwiecej jak było, jak dzidziuś itd:) Ja tam będę rodziła w państwowym szpitalu, ale u nas te Państwowe są chyba i tak najlepsze. Ja jeszcze mam 2 miesiace i juz mam dosyc, już bym tak chciała żeby ten czas szybciej leciał. Mam już dość dwóch rzeczy:zimy i wielkiego brzucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK.....23...........34........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27.........31.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........23.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573..........31........7..........6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie !! ja juz bym tez chciała urodzic !! bo juz sie mecze !!!ciezko mi cos juz robic pozginam sie troszke to pranie gotowanie no i powoli zaczynam sprzatac czyli mam cała piewnice do sprzatania ! jej.... Mam wrazenie dziewczyny ze moj Ksawery sie nie przewrócił i lezy miednicowo ! teraz wizyte mam na około 5-8 marzec i jak sie okarze ze dalej lezy miednicowo to bedziemy ustalac date cesarki a moze to i lepiej .... chyba jednak bym chciała cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŚCIARKA
a już sama nie wiem co bym chciała....no na pewno urodzić, bo dość już mam martwienia się :( nie wiem czy Wy tez tak macie ale ja martwię sie standardowo cały czas najpierw czy zajdę w ciażę - jakoś instynkt u mnie nie był zbyt duzy i bałam sie że potem los mnie ukaże i jak ja będę chciała, to okaże sie że nie mogę... jak juz było wiadomo że TAK!! to znów czy będzie wszystko ok!! i tak potem co wizytę - czy wszystko jak nalezy... a teraz męczą mnie ciągle 2 sprawy - straszne - zatrucie ciążowe i zaplątanie sie w pępowinę.... i już mam tego dość!!! a ponoć to najcudowniejszy okres w życiu kobiety?? no nie wiem, nie wiem.... byłam juz na 2 zajęciach w szkole rodzenia - 2 spotkania kończące cykl - powtórka z oddychania i połóg..zaczynam od tyłu bo boję się że nie dochodzę do końca kolejnego :) - 10 spotkań ma być no i właśnie wczoraj było o połogu i nacinaniu krocza - i chyba tego boję się najbardziej, nawet bardziej niż bóli - błeee... lekarz powiedział że rana może być głęboka nawet na 4-5 palców no masakra..... ale z kolei powiedział że rana po cesarce jest gorsza..bo tak duże nacięcie podczas operacji wykonuje sie tylko podczas operacji serca :( i długo sie goi - więc ja już nie wiem co lepsze.... chciałabym zeby był kwiecień i żebym chodziła z Maleństwem na spacer i zapomniała bym już wtedy o porodzie... :) ale wylewna dziś jestem :) Jolitka napisz te wszystkie swoje wrażenia po... :) A Adaś jak?? jak podoba mu sie polska zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
JOLITKA - ja rowniez Ci serdecznie gratuluje!!! nie ma to jak mieć dzieciaczka już przy sobie:))) super, zazdroszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troszke i kazda z nas bedzie chodzic ze swoimi bobasami :) ja to juz bym z checia pozbyła sie tego brzusia z tego powodu ze od paru dni zaobserwowałam nowe rozstepy !!!!! i juz mam ich dosc juz prawie cała sie smaruje oprócz rak !!! jej..... a co do tych objawów to kazda z nas chce zeby było oki z dzieciaczkiem :) ja to dzis sie przebudziłam o 4 i czułam jak malenstwo kopie wsumnie on mnie zbudził tymi kopniakami :) a potem jak sie przebudziłam o 7 to nie czułam jego !! wiec zaczełam chodzic głaskac po brzuchu zeby sie obudził !!! bo miałam taka nadzieje ze spi ale sie wystraszyłam bo... nie kopał.... na ale po paru chwilach zacza :) i juz byłam spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do porodu nat. to sie boje ze bede długo rodzic ze bedzie mi ciezko itd i najbardziej sie boje tego naciecia ! bo jak bedzie lekarz oki to nawet słyszałam ostatnio od kolezanki ze ja tak zaszył ze maz pow. ze jeszcze lepiej niz przed ciaza :) ale to sa wyjatki a jak sie tak trafi ze zle zaszyje ze nie bedziemy odczuwac przyjemnosci ??? a po za tym sie boje po takim nacieciu i połogu pierwszego współzycie ze cos mi tam peknie :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
Monika - dzięki - czyli nie jestem sama z tymi obawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara napewno nie :) Aniu - a co tam u Ciebie i małej julci :) Powiedz mi jak u ciebie z karmieniem małej masz pokarm ??chce jesc??? z cycy ??? i jak tam twoje piersi ??? masz moze jakies problemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Monikk- po pierwsze nie bój sie w ogole takich rzeczy jak nacięcie- ani go nie poczujesz- zagoi sie szybko, bo po 4 dniach można już sie wypróżnić (wiesz o co mi chodzi;) a współżycie zaczniesz po jakichś 4 tyg najwcześniej więc po ranie nie będzie śladu- mój mąż oglądał ;) i powiedział że tylko taka mała blizna jest i tyle- żadnej różnicy;) a co do współżycia to nie martw sie- tą częścią raczej przyjemności się nie odczuwa, więc raczej nic nie stracisz;) nie martw się na zapas i jak będziesz tylko mogła to wybierz poród naturalny, bo skoro masz już rozstępy to po co ci jeszcze blizna na brzuchu?poród jest wielkim przeżyciem, ale dobrze go przejść, bo to bardzo ważny moment w zyciu kobiety- więc duuużo odwagi i nic się nie martw- a dziecko może się jeszcze odwrócić bo moja Julka bardzo późno się odwróciła- już byłam przestraszona, że nie urodzę jej sama, a jednak;) a co do karmienia- Julcia rośnie jak na drożdżach- je bardzo dużo- nie mam żadnego problemu z karmieniem jej, tzn z ilością pokarmu- na tym etapie to już się raczej wszystko uregulowało;) w nocy budzę się raz ok 4 więc też nie narzekam- bo akurat mała w nocy dobrze śpi- czasem miewa kolkę, ale to tylko mniej więcej raz w tygodniu daje czadu do 1-2 w nocy, ale potem zasypia i śpi ślicznie resztę nocy, więc można powiedzieć, że jesteśmy szczęściarzami;) pamiętaj tylko o pielęgnacji piersi po porodzie, bo będą często i bardzo zmieniać swój rozmiar i wtedy też mogą się pojawić rozstępy, więc profilaktycznie smaruj je oliwką, bo z kremami to już trzeba potem uważać, żeby dziecko ich nie "jadło" :) ale to tylko tak pierwsze 2-3 tyg trzeba uważać;) no a w ciągu dnia to Jula potrafi nawet jeść czasem co 2 godziny, ale karmię ją na żądanie, więc przystawiam do cycusia jak tylko chce;) ogólnie karmienie piersią jest wbrew pozorom bardzo wygodne, bo w każdym momencie jestem w stanie uspokoić moje dziecko, więc nie narzekam;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Piotruś się dowrócił. Powiem Wam, że dużo z nim rozmawiałam i tak mu troszkę pomogłam, żeby się odwrócił. Bo on jak był troszkę mniejszy to jak mu pukałam w brzuch to on odkopywał i tak mu pukałam coraz wyzej i on mi odkopywał coraz wyżej i się odwrócił. Wyraźnie to czułam bo od tego czasu już mnie wyraźnie kopie w żebra. No i dzisiaj bylismy u lekarza i potwierdził to co myślałam, czyli, że juz ułożył się główką w dół. Teściarka! Jeśli chodzi o martwienie to ja też tak mam! Mój mąż to mówi, że ja widocznie zawsze się czymś muszę martwić. Najpierw rozpaczałam bo się bałam, że jestem bezpłodna, potem czy nie poronię, czy nie utyję za bardzo, czy nie porobią mi się rozstępy, teraz byliśmy u lekarza i się spytałam czy nie mam za dużego brzucha i powiedział, że mam dużo wód płodowych, w górnej granicy-17cm3 chyba i teraz się tym martwię. Czy Wy dziewczyny wiecie ile macie wód płodowych? Czy coś Wam lekarz na ten temat mówił? Ja nie mam póki co rozstępów na szczęście ale zaczyna mi się 8 miesiąc a już przytyłam 10 kg i mi się wydaje, że to dużo. No ale po mnie nic nie widać więc pewnie te wody swoje ważą. Ogólnie uciska mnie bardzo ciągle w tym prawym boku i to jest bardzo nie przyjemne. I mam wrażenie, że mam ogromny brzuch!!! I przeszkadza mi on bardzo i bolą mnie różne częście ciała i jestem marudna i niecierpliwa bardzo:( Na szczęście mąż mnie pociesza, mówi, że jestem dzielna i żebym wytrzymała jeszcze trochę i to mnie podnosi na duchu:) A czemu teściarka martwisz się zatruciem ciążowm i zaplątaniem w pępowinę? Czemu akurat tym? Masz jakieś powody? Bo ja akurat tym się w ogóle nie martwię. Zatrucie ciążowe to chyba się rzadko zdarza nie? A zaplątanie w pępowinę nie musi być takie straszne bo przecież nieraz jest tak, że dzidziuś wystawi głowkę i mu zdjemują ta pępowinkę z szyjki i nic to nie jest złego. Ja akurat tego się nie boję. Ale tak jak Ty boję się nacięcia! I rozciągam sobie tam skórę i smaruję oliwką. Kiedyś miałam tam narośl i mi ją gin wymrażał ciekłym azotem i to bardzo bolało ale bardzo szybciutko się goiło i pocieszma się, że jak tamto przeżyłam to przeżyję nacinanie i szycie:) Niektóre kobiety mówią, że tego w ogóle się nie czuje. Braku przyjemności w seksie z powodu nacięcia też się nie boję bo przecież nie odczuwa się przyjemności tą częścią skóry która jest nacinana. Tyle, że czasami sobie myśle czy tam w środku wszystko się nie rozciągnie i czy to nie wpłynie na przyjemność. No ale co zrobić, mam nadzieję, że nie wpłynie. Tym się będę martwić jak urodzę, w koncu muszę mieć cos do martwieia sięna potem;) Też bym chciała, żeby już był kwiecień, ja wtedy nie zapomnę o porodzie tylko pewnie będę na niego czekać ale już bym chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka- jak nie masz rozstepów to ich nie bedziesz miała :) dobrze ci :) bo ja chyba je najbardziej przezywam :( jak ja bede wygladac w stroju kapielowym !!! tragedia!!!! A moj bobo wydaje mi sie ze lezy popszeg! bo cały czas czuje jak mnie kopie i wypina sie po bokach! wczoraj przed snem to tak wariował !!!! ze jak by miał jak to by wyskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×