Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25..........38........6.... ....20 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........33........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........33.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........29.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27.........30.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........21.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573..........31........7..........6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
no i się dzisiaj załamałam.. poryczałam się nawet, a co mi tam... byłam u lekarza i okazało się, że mam PCOS... nie spodziewałam się tego w ogóle... dostałam jakieś tabletki hormonalne, za miesiąc mam przyjść do kontroli... zaczęłam czytać w necie o tym zespole i trochę się uspokoiłam jak przeczytałam, że kobiety jednak zachodzą w ciążę mimo tej choroby... wierzę, że mi też się uda... co mi zresztą teraz pozostaje oprócz wiary? cuda się zdarzają.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wute! Mi też lekarz powiedział, że mam PCOS! Nic się nie martw! Po pierwsze po samym wyglądzie jajników lekarz tego nie może powiedzieć na pewno, że to masz, bo on widzi tylko torbielki na jajnikach a one mogą być spowodowane różnymi rzeczami. Ja niby też miałam torbielki, wyniki takie jak przy PCOS i wszyscy lekarze mi móili, że to już musiałam mieć wcześniej (przed braniem tabletek, bo u mnie zaczęło się to wszystko po odstawieniu tabletek) i że tabletki anty nie mogły tego spowodować i mowię Ci ja już byłam całkiem załamana! I na dodatek wcale nie działały na mnie lekarstwa przepisywane przez lekarzy a jednak jestem w ciąży:) I wcale nie dzięki lekarzom bo zaszłam w ciążę jak odstawiłam wszystkie tabletki i tylko brałam ten castagnus. Piszę to po to, żebyś sięnie załamywała bo po pierwsze PCOS to nie jest taka rzecz którą można po jednej wizycie zdiagnozować. Po drugie mam koleżankę, która miała to już tak na pewno zdiagnozowane, po wielu badaniach itd i też jest w ciąży. A jeszcze znam dużo takich dziewczyn jak ja, co miały niby to PCOS ale takie jakby chwilowe i nie do końca zdiagnozowane. I ja Ci radzę nie czytaj żadncyh forów na ten temat bo tam piszą bardzo zdesperowne dziewczyny a nie takie jak np ja czy moja koleżanka co pozachodziły w ciążę:) Ty sama zresztą jesteś w ciąży więc to też o czymś świadczy:) Nic się nie martw na pewno wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy chcialam napisac masz dziecko czyli bylas w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj zły humor, jest mi smutno, brzuch mnie jakoś tak boli i ciąży i już bym chciała, żeby juz nadszedł ten czas kiedy będie mój termin. Zamówiłam pościel i nie przychodzi. Wózek w końcu oddaliśmy i znowu mamy problem i musimy szukać wózka. Już mnie męczy to wszystko. Muszę jeszcze wszystkie ubranka posegregować, poprać i poprsować i zastanwoić się czy wszystko mam. Muszę poczytac na temat szpitali i zastanowić się w którym ostatecznie będę rodzić. Najbardziej chciałabym w domu!!! Muszę przeczytać tą książkę jęzky niemowląt i muszę napisać jedna pracę na licencję z mojego zawodu i to jest rzecz która mnie dołuje też bo zupełnie nie mam do tego głowy a wiem, że muszę to zrobić przed porodem bo potem to już w ogóle nie będę miała siły na to. A! I jeszcze mam w planie pogotować różne rzeczy i pomrozić, żeby mieć na czas połogu. Czy Wy też coś coś takiego robicie? Bo co prawda mój mąż nie jest kompletnym lebiegą jeśli chodzi o prace domowe to akurat gotowanie nie jest jego najmocniejszą stroną a chciałabym móc się juz wtedy nie martwić tym co na obiad:) Chociaż znając nasze mamy to na pewno nam dużo pogotują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1wute1- bedzie oki :) Amerrka - kazda z nas ma złe i dobre dni :)ty juz cos masz a ja jeszcze w lesie !!! jej.... dzis kupiłam pare drobiazgów w aptece majtki jednorazowe krem na brodawki i dla małego na kolki i czopki a i sobie krem na rostepy ! i wszystko ... łuzeczko juz jest prawie gotowe :0 bo chyba sie nie chwaliłam bedziemy mieli taka mała kołyske tesc nam robi bo ma fach w reku :) i co jeszcze mam juz ciuszki poprane i poprasowane i kosmetyki :) a i zaczełam juz rzucac rzeczy do torby :) Byłam dzis na wizycie dostałam zwolnienie na kolejny miesiac :) i przy nastepnej wizycie bede miała juz wiecej badan i usg :) mały dalej lezy posladkowo wiec jak przy nastepnej wizycie bedzie tak lezał to bedziemy ustalac cesarke> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitko juz masz coraz blizej :) daj znac jak by cos sie wykluło :) a moze wiesz ile twoje dzieciatko wazy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19---
Jaka mam szanse na ciaze jesli wspolzylam w 17 dni cyklu pod sam koniec tego dnia. byl to stosunek przerywany. moje cykle wynosza 28-29 dni. Proze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
AMERRKA, MONIKADDDD - dzięki za słowa otuchy... mam nadzieję, że to może jednak nie pco - choć własnie tych torbieli na jednym jajniku mam duuuużo, zaś na drugim jest jeden ale za to b.duży :( już przynajmniej wiem, czemu mi testy owulacyjne wychodziły pozytywne - czytałam, że przy pco jest wysoki wskaźnik LH.. no cóż, zaczynamy leczenie i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będę chodzić z brzuszkiem:)))) baaaaardzo baaaardzo tego chcę!!! :))) Amerrka, nie stresuj się tak:) wiadmo jak u nas jest z pocztą, więc pościel na pewno na dnach dojdzie:)) zamawiałaś wieloelementowy komplet?? a co do wózka - oddałaś tej koleżance u której kupowałaś czy komuś innemu? teraz przynajmniej wybierzesz sobie taki, jaki Ci pasuje:))) a co do zamrażania potraw:) ja nic takiego nie robiłam, ale miałam ten plus, że przez pierwszy miesiąc po porodzie miałam całą familię w domu, więc obiadami się nie martwiłam:)) zaś potem bratowa męża przynosiła mi co drugi dzień obiady;)) tego akurat nie chciałam, bo było mi strasznie głupio - jakbym jakaś niepełnosprawna była, ale uparła się, więc cóż było począć... potem znów moja mama przyjechała, i znów obiady miałam z głowy;)) także ja miałam się dobrze, jeśli o to chodzi;))) a co do zakupów - majtki jednorazowe, jak pisała monika, są fajną sprawą... z tym, że np. u mnie w szpitalu nie pozwalali ich nosić, żeby szybciej się goiło...ale były fajne pielęgniarki, i i tak każda te majtki zakładała (przecież na czymś musiały się opierać podkłady;)), zaś jak miał być obchód, to pielęgniarka przychodziła i mówiła, żeby ściągać majtki bo lekarz idzie;)) MONIKADDDD - a nie chcesz, żeby lekarz spróbował odwrócić Twoją dzidzię do odpowiedniej pozycji? bo wiem, że tak też robią, aby dać kobiecie szanse jednak na naturalny poród. ja miałam cesarkę (po 12h naturalnego porodu;/) i powiem Ci, że potem naprawdę jest ciężko cokolwiek robić przy dziecku w domu przez jakiś czas, nie mówiąc już o tym, że po porodzie źle się czujesz, i jak Ci przyjdzie już w szpitalu karmić, to będziesz miała nie lada wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
znalazłam coś takiego, żeby oszacować ile będzie miał nasz maluszek jak się urodzi: 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wózkiem wyszło głupio bo z racji tego, że to koleżana mojej mamy to ona z nią rozmawiała i podobno oddała tej koleżance z powrotem ale ja w sumie nie jestem pewna czy moja mama go nie wzięła i czegoś z nim nie zrobiła. Wyszła głupia sytuacja bo nam wózek nie pasował, mojej mamie było przykro i brrr....aż mi się nie chce o tym myśleć. No ale ostatecznie właśnie dzisiaj pojechaliśmy i kupilismy taki jak nam się podobał. Kupiliśmy Mikado oxford 3 kołowy. W sumie nie chciałam 3 kołowego ale to używany a prawie jak nowy, po jednym dziecku i dużo ma dobyrhc opini a kosztował nas 400zł w sumie więc ja jestem bardzo zadowolona w końcu:) No wute mi też właśnie te testy owu wychdziły cały czas poztywne dlatego właśnie mi się wydawało, że coś musi być nie tak u Ciebie. No jak masz torbielki to pewnie teraz bierzes hormony na zlikwidowanie ich a potem wszystko na pewno będzie dobrze. Już jak kupiłam ten wózek to już mi ulżyło i kupiłam też kosmetyki. Ja chyba jestem szalona bo mi jeszcze zostały dobre dwa miesiące a już prawie wszystko mam ale jakoś nie mogłam być spokojna póki tego wszystkiego nie załatwiłam. teraz z kolei się przestraszyłam bo sobie pomyślałam, że zapeszę i coś pójdzie nie tak. Cały czas jak mi ktoś mówił, że nie można nic dla dziecka kupować poki sie nie urodzi to mówiłam, że w to nie wierzę ale teraz się przestraszyłam. Może dlatego, że coś słabo się czuję ostatnio., Brzuch mnie zakłuwa tak na dole i nie mogę stać bo mi się słabo robi i ciężko mi się oddycha i mam zadyszkę. W sumie to, że zadyszka i że nie mogę stać to mnie nie martwi bo mam duży brzuch jak na mój wzrost więc mi po prostu ciężko ale martwi mnie też brzuch, że tak mnie pobolewa. Czy któraś z Was też tak miała może? idę wponiedziałek na pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Amerka- twoje dolegliwości zdecydowanie oznaczają...ciążę;P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi:) Ania masz rację:) teściarka nic nie rozumiem z tego co wkleiłaś:) co to są centyle? A ja też kupiłam sobie majtki poporodowe, nie będę chodzić bez gaci po szpitalu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
hmmm...na podstawie centyli lekarz określa wagę dziecka :) ale nie o centyle mi chodziło tylko o te masy ciałka między nimi jak ostatnio byłam u lekarza- skończony 32 tc masa 22oo więc patrząc na siatkę można mniej więcej oszacować wagę dziecka przy urodzeniu , u mnie ok 3500 :) czyli ja patrzę na 50 centyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
AMERRKA - fajnie że macie teraz wózek jaki chcecie, przynajmniej będziesz się pewniej czuła na spacerkach, a nie ciągle myślała, że ludzie widzą w wózku braki, które ty zauważyłaś :))) co do zakupów wcześniejszych - mi też mówili, żeby wcześniej nie kupować, ale ja sobie nie wyobrażałam przyjść ze szpitala do domu i wtedy po sklepach biegać za rzeczami, albo co gorsza - zdać się na M, żeby to On to pozałatwiał;))))) kurczę, jak ja byłam w ciąży i spytałam lekarkę ile moje dziecię waży, to zrobiła oczy i powiedziała, że nie można określić wagi dziecka jak jest w brzuchu, wzrost to co innego ale wagi się nie da - trzeba by było wyciągnąć dziecko, zważyć i z powrotem je wsadzić - tak mi powiedziała;/ ale z tego co tesciarka wysłała, to moje dzieciątko mieściło się w 50 centylu, czyli idealnie, bo ważyła 3300g ;)) a co do centyli - to jest taka miara, jakby odpowiednik BMI ;)))) mierzysz i ważysz dziecko u lekarza i na podstawie wyników określa on, czy Twoje dziecko prawidłowo się rozwija... i 50 centyl to jest idealnie, poniżej 50 centyla to trochę za mało/za wolno a powyżej 50 centyla to za szybko/ za dużo...wzrost i waga dziecka powinny się mniej więcej pokrywać centylowo, ale nie ma się co tym przejmować:) ja np. mam baaaardzo wysoką dziewuszkę, i tak przy wadze mieszczącej sie na ok 90.centylu (dużo jak na SWÓJ wiek), miała wzrost na centylu...poza granicami duuużo duuużo ;))) więc ogólnie była proporcjonalna, choć nawet mogłaby ważyc więcej porównując do wzrostu... a wszyscy mi mówili: 'o rany, ale ona grubiutka' a wcale nie była grubiutka bo była wysoka i stąd też masa:))) córcia ma teraz 17 miesięcy a wygląda o rok więcej...ma 95cm - ubranka jak jej kupuję to na metce pisze wiek 2-3 latka..ale nie ma po kim być mała bo i mama wysoka (172cm) i tata nie najmniejszy (190cm) ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
a tutaj jakiś strajk ?? :( ja wczoraj przywiozłam wóz dla naszego maleństwa :) furka jak się patrzy... śmiejemy się z mężem że to wózek wszystko-mający...zobaczymy jak sprawdzi się w użytkowaniu...oby jak najszybciej bo już nie mogę się doczekać... dziewczyny brakuje mi jeszcze kosmetyków dla maleństwa- powiedzcie co Wy kupiłyście - płyny do kąpieli, mydełka, kremy.. mam patyczki do uszu, chusteczki nivea i pampersy... co u WAs?? Aniu a jak Julcia - śpi spokojnie czy czasem nocki cięzkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Julcia wspaniale;) dała nam z mężem taki prezent w ten weekend i praktycznie całego go przespała;) jeszcze tego nie rozkminiłam, ale albo to sprawka makowca;) albo masażu ;) w każdym razie kupiłam sobie książkę "masaż niemowląt" i teraz masuje moją kruszynę a ona potem idzie spac (oczywiście na cycusiu) i całkiem długo śpi;) ale ogólnie to jesteśmy bardzo zadowoleni, bo w nocy jest bardzo grzeczna- czasem w dzień są problemy z uśpieniem, bo mała potrafi marudzic i siedzieć na cycusiu przez kilka godzin, trochę też mamy problemy wieczorem, ale to nie zawsze, więc jakoś nie cierpimy z naszym niemowlaczkiem bardzo;) ogólnie to dziewczynka jest cudna i śmieje się już tak bardziej świadomie, więc jest duuuzo radości z naszym chichotkiem;) pozdr teściarka cieszę się, że masz już wózek;) może nie jest najlżejszy, ale jak na razie sprawdza się;) chociaz ja ze względu na rozmiary bagażnika w aucie musiałam kupić jumpera (tego z małymi kółkami z przodu)- bardziej mi sie podobała u niego rama z przodu, której jumper x nie ma, ale jak sa takie zaspy, to przydałyby się duże koła z przodu, wiec wózek masz na pewno terenowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... dziewczynya ja jeszcze wózka nie mam :( mam za to piekna kołyske :) tesc zrobił zaraz wam wysle jak wyglada :) juz powiem wam szczeze ze mogłam bym urodzic bo juz mi jest tak ciezko jakos oddechu nie moge złapac mecze sie juz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1........22 Luty..........0.....corcia JOLITA84.....25..........38........6.... ....20 luty...........0......Adaś MONIKKK.....23...........34........18.......25 marzec.....0....Ksawery teściarka.....28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27.........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin..........26..........29.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27.........30.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86.........23........21.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573..........31........7..........6.......5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........5.........5........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam u Julity i Fallbany ?????? nie pisza ???? moze sa juz mamusiami ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściarka a jaki w końcu masz wózek? Bo ja nie śliedziłam przedtem wątku wózków i juz nie pamietam... Super Ania, że masz taką grzeczną dziewczynkę!:) Monikkka super kołsyka!!! Bardzo Ci zazdroszcze bo ja tez bym chciala miec kolyske ale taka kolyska na krotko starcza i my juz kupilismy łóżeckzo co starczy na dłużej. Ja jestem miesiąc wcześniej niż Ty Monikka i już mi się ciężko oddycha i juz bym chciała, żeby szybciej ten czas zleciał bo się tak męczę szybko że już mam tego dość. Ja jestem mała a brzuch mam dosyć duży jak na ten etap ciąży i mi cięćko się ruszać i już tak sie zastanawiam jakie to uczucie spojrzec w dół i mieć płaski brzuch!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
:) no hej dzieczynki:) Monika super ta kołyska:) ja łóżeczka wciąż nie mam...ale myślę że wtym tyg to załatwimy :) wózek mam częstochowskiej firmy tako - jumper x - te wózki są na allegro, powiem nieskromnie że bardzo nam sie podoba a apropos "ciężkości" i męczenia się ..mierzycie sobie może puls i cisnienie?? bo mnie lekarz ostatnio wystraszył - jak pisałam- bo u niego miałam chyba 135 na 80 czy już nie wiem sama ile... teraz mierze regularnie - jest ok ale puls mam wciąż wysoki od 95 do nawet 130?? aaaa...jutro idę na zajęcia to szkoły rodzenia:) zobaczymy jutro jakie wrażenia przyniosę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciara ja nie mierze :) bo jak jestem u lekarza to zawsze mam dobry a jak mierze u mamy badz ciotki to zawsze mam za niski wiec nie mierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.x-lander.pl/xa A to moj dziewczyny wózek mam nadzieje ze go kupie juz na niego poluje od dłuzszego czasu :) ale jest drogi :( 2 tys. Jak mozecie to wyrazcie swoja opinie na temat koloru ???? bo nie mam zielonego pojecia jaki wybrac :) maz chce szaro pomaranczowy a ja nie wiem ???? a i te kolory w rzeczywistosci sa ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kołyski to tak jak pisałam tesc ja zrobił :) ma talent w reku:) teraz go namawiamy zeby zrobił nam meble do pokoju dzieciecego na poczatku komode z przewijakiem i jakas pułeczke na ciuszki :) zobaczymy :) a powiedzcie jak tam u was z tym szykowaniem sie do narodzin ;) ja juz troszke torbe spakowałam i ciuszki juz dawno czekaja :) na dzidzie :) a u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia1999
Witam..staramy się z partnerem o dziecko. Kochaliśmy się w niedzielę 31 i 1 w poniedziałek i on skończył w te dni w środku. Cykle mam 32 dniowe, a ostatni okres miałam 15 stycznia..Chciałabym się dowiedzieć, czy jest duża szansa, że będę w ciąży? I czy test zrobiony w dniu spodziewanej miesiączki lub dzień później będzie wiarygodny? Dodam od dzisiaj pobolewaja Mnie sutki przy dotykaniu i swedza.. Dziekuje za odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściarka
wózek jak najbardziej - super - bardzo podobny do mojego :) jeśli chodzi o ramę - tylko ja mam ciemną a tutaj można go zobaczyć http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=311 my za nasz daliśmy 1100 - u producenta ma to co w opisie na stronie + parasolkę +rożek polarowy +rączkę do prowadzenia nie z pianki a skóropodobną Monika rozumiem ze 2 tys. to chyba nie spacerówka tylko 3w1?? czy spacerówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tesciara :) ale to jest stary model 2008 a ten co ja patrze to 2010 wiec najnowsza wersja od nie dawna w sklepie i jest to 3w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×