Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość teściarka
A ja Wam powiem że moje maleństwo znów sie przekręciło :/ jak ostatnio miałam wizytę ok 2 tyg temu to była ustawiona główką w dół a w tym tygodniu czuje kopniaczki własnie w bok...czyli leży w poprzek a mówiąc żartem to tak głową w dół przez m-ąc to dość niewygodne :) następna mam 22 więc zobaczymy co u wiercipiętki:) a ja jeszcze raz ponawiam pytanie jakie kosmetyki macie dla maluszka i jakiej firmy/firm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam z hippa:) wyczytałam ze beda najlepsze :) A moj maz to czasami takie sensacje przynosi z pracy ! wczoraj mi pow. ze kolega z pracy powiedział ze oni nie uzywali zadnych kosmetyków do kapieli tylko oliwe z oliwek !! i moj oczywiscie juz sie zastanawia czy tak nie robic przy naszym dziecku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
nie byłabym sobą gdybym nie dodała swoich trzech groszy;)))) powiem Wam dziewczyny, że z tym odwracaniem się Maluszka, to nie ma co za wczasu przeżywać... moja córcia była odwrócona prawidłowo, główką w dół.. i co z tego? rodziłam ją 12h i jak się potem okazało, w czasie porodu przekręciła się znów wokół własnej osi, więc była twarzą OD spojenia, a nie DO...i zaczęła mi podchodzić coraz wyżej zamiast wychodzić na wolność... no i właśnie skończyło się cesarką, więc śmieję się, że w sumie miałam 2 porody;)))) także nie ma co się stresować położeniem Maleństwa, bo tak naprawdę do ostatniej chwili nic nie wiadomo:) a co do kosmetyków - ja używałam i używam do tej pory niveii, J&J słyszałam, że uczula, więc nawet go nie próbowaliśmy... ale prawda jest taka, że na samym początku takiego noworodka wcale nie trzeba 'obsmarowywać' niepotrzebnie... np. ja nie używałam żadnych balsamów tylko ciekłą parafinę do smarowania - tak mi poleciły pielęgniarki i faktycznie dzieciątko było super nawilżone a to był 'kosmetyk' naturalny.. do kąpieli też zwykłe mydełko nivea od pierwszych dni życia i w sumie to wszystko jeśli chodzi o kosmetyki;) miałam jeszcze sudocrem na odparzenia w razie czego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Wute ma rację- nie kupujcie milionów kremów na początek (poza tymi do pupy), bo te mleczka nawilżające wcale sie wam nie przydadzą- moja mała od urodzenia jest nacierana po kąpieli oliwką i to niezależnie czy kąpiel była z oilatum czy mydłem i skóre ma prześliczną- gładka i nawilżoną;) czasem jak ją masuję w ciągu dnia to jeszcze dodatkowo ją nacieram taką oliwką ze słodkich migdałów- taka 100% naturalną- dostalam ją w prezencie (taka firma z żyrafą do kupienia w aptece) i wtedy dodatkowo nawilżam jej ciałko;) a ja używam głównie hippa i czasem nivei;) i jeszcze raz powtarzam- nie bójcie sie takich rzeczy jak nacięcie czy pęknięcie- ten ból który się czuje po porodzie przez kilka dni to podobno nie naciecie boli tylko to jest taki bol poporodowy- ogólnie boli szyjka i pochwa i to nie ma nic wspólnego z raną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja jeszcze 1,5 tyg i tez rozpoczynam leżakowanie na kanapie( w sensie ide na zwolnienie) Ja oststnio sie martwię bo mi tak brzuch twardnieje ciagle, ale lekarz na ostatniej wizycie powiedział mi, ze mam długa szyjkę macicy i że mi nie grozi wczesniejszy poród, ale kurcze wiadomo.... Mój mały osttanio mniej kopie, bardziej sie rozpycha nogami bo chyba juz ma ciasnawo...ja jestem drobnej budowy i szczupła i przytyłam ok 9kg to moze faktycznie mu juz nie wygodnie, ale lekarz mowił mi pod koniec stycznia,ze ma głowe do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie staram się nie myslec o porodzie i stwierdziłam,ze nic na ten temat nie będe czytać...po co się stresować za wczasu :)...także zyję na razie w błogiej nieswiadomosci co mnie czeka...bedzie Wielka Improwizacja :) Ja kupiłam kosmetyki hipp i jak je powąchałam to tak fajnie pachą jak bobo hihi, ciągle wącham je...uwielbiam ten zapach:) A wiecie,że mi się cera poprawiła w ciązy...wszyscy mówią,że mi słuzy no i ze na chłopaka i w sumie chłopak się szykuje :) Ale czasem mam takie dni kiedy mi hormony buzuja i wszystkich bym pogryzła, czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Jolita :) Tesciarka jak ja Cie rozumiem, tak bardzo chcialm zajsc w ciaze i myslalam, ze jak juz bede miala swoja fasolke to sie uspokoje. A tu teraz wychodzi, ze badania za badaniami i za kazdym razem jest stres , zeby sie nie okazalo, ze cos nie tak. Teraz czekam na 3 marca, na dokladne badanie usg czy moje malentwo nie ma wad genetycznych lub rozwojowych. Nie da sie nie myslec, ale staram sie byc pogodna i rozluzniona jak moge. Pozdrawiam Was wszystkie :) NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......02.02.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1.........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK......23..........34........18........25 marzec.....0....Ksawery teściarka......28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27..........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........31.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........23.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573.........31...........7..........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........10.........5.........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korina nie martw się twardnieniem brzucha. Mi jakis miesiąc temu też ciągle twardniał i się denerwowałam ale lekarz mi powiedział, że po pierwsze twardnienia można wywołać przez samo myślenie albo przez głaskanie brzucha, po drugie jak nie są częstsze niż 11 razy dziennie to w porządku po trzecie one ćwiczą macicę do porodu i pomagają dzidzi ustawić się główką na dół, no a nazywają się braxtona-Hicksa. Nic sięnie martw i o tym nie myśl, bo bardziej Ci będzie ten brzuch twardniał a jak bardzo przeszkadza to magnez na to pomaga i no spa. Jak ja tak mialam to mi przeszlo po tym jak poszlam do lekarza i mi powiedzial, ze to nic zlego i jak trochę magnezu przez kilka dni pojadła. A faktycznie jak czasami pomyślę o brzuchu to mi twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1502
Korina masz rację- zapach kosmetyków hipp jest super i dzidziusie po ich uzyciu ślicznie pachną;) ja teraz jak wchodzę do domu to czuję ten zapach- nawet nie wiedziałam, że mój dom pachnie dzidzią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a u nas jak narazie ok Mały ma kolki ale nie jest zle Pocieszam się ze mogłby mieć gorsze. Jest pożółknięty w piątek byłam na kontroli żółtaczki Lekarz przepisał nam czopki Mam nadzieje ze bedzie oki. Jest śliczniutki z dnia na dzien coraz większy:) Myślałam że jak się już urodzi to problemy i zmartwienia zniknąm ale teraz to martwie sie tylko o niego żeby go nigdzie nie przewiało, i tak ogólnie martwie sie zeby nie zachorował zbyt wczesnie Troszke może przesadzam z ta nadopiekunczością ale.... same zobaczycie jak to jest ... problemy nie zniknąm. Monikk - nie bo sie naciecia Położna powie ci pewnie kiedy to zrobi moze nie dosłownie ale bedzie w tym momencie kazac przec ze nawet nie poczujesz Ja tez bałam sie najbardziej zszywania ale uwieżcie mi ten bol to pryszcz w przeciwienstwie do porodu wiec bez obaw.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Długo nie pisałam, bo jakos czasu nie było... tylko praca i praca... Ciąży brak... zmieniłam lekarza, mam 2 cykle z clo i duphaston od 16dc jeżeli nie będzie ciąży to będziemy myślec co dalej... nie wiem czy pisałam juz o tym, ale małzyk miał badanie nasienia które nie wyszło różowo... ma zbyt mało żołnierzy, dostał undestor i witamine a+e, może to coś pomoże... Jolita gratuluje małej kruszynki na świecie! monika śliczne te mebelki... te z przewagą białego też śliczne ale to raczej dla dziewczynki ;) też bym juz chciała planowac, kupowac, urządzac pokoik, ale widac nie jest mi dane zostac matką :( Gratuluje Jolita Tesciarka jak ja Cie rozumiem, tak bardzo chcialm zajsc w ciaze i myslalam, ze jak juz bede miala swoja fasolke to sie uspokoje. A tu teraz wychodzi, ze badania za badaniami i za kazdym razem jest stres , zeby sie nie okazalo, ze cos nie tak. Teraz czekam na 3 marca, na dokladne badanie usg czy moje malentwo nie ma wad genetycznych lub rozwojowych. Nie da sie nie myslec, ale staram sie byc pogodna i rozluzniona jak moge. Pozdrawiam Was wszystkie NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1.........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK......23..........34........18........25 marzec.....0....Ksawery teściarka......28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27..........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........31.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........23.........3.... ...17 maj..........0.....coreczka edi573.........31...........7..........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........10.........5.........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1.........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK......23..........34........18........25 marzec.....0....Ksawery teściarka......28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27..........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........31.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........24.........3.... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........7..........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........10.........5.........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś gratuluje nowej mamusi :) zycze duzo sily :) martwicie sie waga heh ja juz przytylam 10 kg nei wiem co to dalej bedzie buuuu... mam andzieeje ze wszystko ok bedzie jutro ide badac glukoze zobaczymy jak wyjdzie pozdrawiama wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Asiu trzymam kciuki :) zeby było wszystko oki :) Becia- ja juz mam 17 na + kg!!! a przez ten ostatni mies. najwiecej przytyłam i jeszcze przytyje pewnie dobije do 20 !! ale kg tak sie nie przejmuje bardziej rozstepami !!! pokazuja sie coraz wiecej!! i juz nie mam siły z nimi walczyc!!!! kupuje kremy za 130 zł !! o co i nic ..... tak juz musi byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od kogo kupowałyscie cos na allegro ??? moze macie cos godnego polecenia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaddd ale co dokładnie chciałabys kupic na allegro, ja mogę polecić stronę gdzie kupowałam posciel to jest strona "mamo-tato" i wiem,ze towar taki jak na stronie i super szybka przesyłka- to moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamer
no jesli chodzi o posciel to ja NIE polecam sprzedającego magdexina-fakt posciel łądna ale czekałam na nią dwa tygodnie a między czasie nie bylo żadnego kontaktu pislama do tej Pani maile co z moją przesyłką a ona nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee.....kasiamer to ja amerka:) pomylił mi się mój nick z allegro hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMERRKAA
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1.........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK......23..........34........18........25 marzec.....0....Ksawery teściarka......28..........34.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27..........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........32.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........24.........3.... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........7..........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........10.........5.........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1.........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK......23..........35........18........25 marzec.....0....Ksawery teściarka......28..........35.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27..........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........31.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........32.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........24.........3.... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........7..........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........10.........5.........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zobaczcie jak ten czas szybko leci !!! nie dawno przezywałysmy testy owulacyjne i inne metody a teraz juz sie szykujemy do narodziny naszych pociech :) a moze bysmy załozyły inna stronke :) wspólna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a koszulki dla mam karmiacych to u jakiego allegrowicza zamawiałyscie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie koszulki!!!! Ja nie mam ani jednej i też się zastanawiam gdzie kupić czy w sklepie czy na allegro? Jak któraś z was poleca jakies na allegro to dajcie znać koniecznie! Czy dobra bawełna, bo to dal mnie najwazniejsze a nie ze kupie i sie okaze to to jakis taki kiepski material w ktorym sie czlowiek poci. No leci czas bardzo!!!! Jak monikka zalozysz osobne forum to daj znać to sie wpiszemy. Mi to jest w sumie obojetne gdzie bedziemy sobei pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....CYKL.....I-II@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECI xxxasiaxxx....24.........28.......06.03.......Łódzkie.. ................0 ANULKA........23.........15........10.11.......Śląskie.. . .................0 Anica..........35..........3.........15.09........Dolnoś l ąskie............0 Dzastina222..25.........9.........02.12..........Dolnośl ąskie............ BRZUCHATKI NICK........WIEK....TYDZ...ilosc star...TERM .POR....dzieci..brzuszek FALBANAAA...27..........38........1.........22 Luty..........0.....corcia MONIKKK......23..........35........18........25 marzec.....0....Ksawery teściarka......28..........35.........3....... 24 marca......0......Iga Olga55.........27..........25........10.. ....14kwiecień.............. Korin...........26..........32.........2........15 kwietnia.....0.....syn Amerrka.......27..........32.........2........19 kwietnia............Piotruś becia86........23..........24.........3.... ...17 maj.........0.....coreczka edi573.........31...........7..........6.........5 wrzesien . ..1.....? Pola ...........27..........10.........5.........20 wrzesnia.... ... DZIECIACZKI.....data ur...........waga..........wzrost.......imie TIKO.................................................... ..................... ANIA............2 STYCZEN.........3640g..........53cm........Julcia Jolita84.........6 luty...............2570............50...........Adaś http://s1.suwaczek.com/20070804310120.png http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.5258.jp g "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, widze,że piszecie o koszulach dla mam karmiacych, ja sobie kupiłam 2 szt ale takie normalne tyle,ze z duzym rozcieciem w dekoldzie, mi sie nie podobaja te takie typowe do karmienia, mają beznadzieję rysunki...sorki ale ja nie lubie czegos takiego, wolę całe gładkie. to jak gdzies zobaczycie to dajcie znac. Ja swoje kupiłam w normalnym sklepie z bielizną. te dla mam karmiacych sa jakies takie szerokie, czego tez nie lubię i takie kroje maja fatal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja sie staram o dzidzie ale nic. Juz rok i dwa miesiące po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i martwie sie ze moge mieć przez nie problemy tzn.niepłodność:( Ostatnio w tym czasie gdy miałam owulacje wspólżylismy przez 5 dni codziennie i niestety dostałam okres, nie jestem nadal w ciąży i jestem załamana. juz tak bardzo sie staram, i co teraz mam zrobić prosze pomóżcie, :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wiecie co mialabym do Was wielką prośbę bo pisze prace mgr i przydaloby mi sie jeszcze troche ankiet do badan wypelnic z tym ze moja ankieta powinna byc zrobiona w przedziale wiekowim miedzy 40 a 50 moze macie taka osobe w domu ktora mogalby posciecic chwilke i wypelnic mi ta ankiete? a jesli nei to moze same sobie siebie wyobrazmy jak by to wygladalo nasze zycie w wieku 40 lat :) dla tych co maja chwilke i chec podaje linka : http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/11320/sec-CGb9HwB0 z gory dziekuje tym co beda mogly wypelnic :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
ehs.. z tym moim leczeniem nie jest tak łatwo jak miało być:(( dostałam ostatnio od gin. rigevidon (2x1tab. przez 3 dni) na wywołanie okresu, a potem cilest - to wszystko na te torbiele nieszczęsne.. i co? po rigevidonie nie dostałam w ogóle okresu... poszłam jeszcze raz i dostałam skierowanie na hormony (prl, prl po mct czy cos takiego i progesteron), w pon. wyniki, zobaczymy co pokaże.. ale osobiście wydaje mi się, że będę miała mega podwyższoną prl czynnościową;/ i stąd pewnie brak ciąży od tak długiego czasu.... no ale zobaczymy... a Wam dziewuszki życzę cierpliwości, już niedługo będziecie miały swoje Maleństwa przy sobie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wute, jeżeli chodzi o wyniki to nie taka prosta sprawa... u mnie wyniki sa w normie a ciąży nadal nie ma... oj, dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę! za pare tygodni będziecie juz miały swoje kruszynki, a ja dalej sie musze starac :( i gdyby te starania chociaż przyjemne były to ok, ale teraz to juz jest seks na zawołanie... nic miłego :( od jutra zaczynam brac duphaston, a potem jeszcze jeden cykl na clo i badanie na drożnośc jajowodów :( ciężkie jest życie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×