Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
znaczy widziałam tylko jedno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko no to podziwiam ciebie ja to bym meza nie pusciła na wiczór kawalerski :0 nie to ze mu nie ufam ale nie lubie jak sam gdzies z kolegami sie pałeta :) nie ufam moze bardziej babom :) a pewnie jakies beda na tym wieczorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika juz możesz zobaczyc 5 ;) Gosiu ja wczesniej jadłam tylko 2 posiłki dziennie, za to większe i tak sie to skończyło ;) diety w sumie nie mam :D jem wszystko tylko w małych porcjach i częściej (5-6 posiłków dziennie). mogłabym cały czas jeśc tylko 2 posiłki lecz mniejsze ale jojo gwarantowane a tego nie chce :D teraz np mam drugie sniadanie :D miałam ochote na "zapiekankę" tzn na zwykłą bułkę z masłem, wedlinka i serem, podpieczona w piekarniku :D no i sobie zrobiłam, ale nie całą bułke tylko pół :D a jakby była większa to bym wzięła 1/4 :D wole zjęśc troszeczke czegos na co mam ochotę, np wczoraj na czekolade i zjadłam 2 kostki, a nie jak potem mi ślina bedzie leciec na widok czekolady i zjem pół tabliczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia no to bardzo dobrze jej ja tez bym chciała schudnac od slubu przytyłam az wstyd sie przyznac 11 kg!!! a slub był 1,5 roku temu ponad !!! moja siostra juz jest 10 lat po slubie i wazy tyle samo co przed i juz dziecko urodziła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakieś "większe" cwiczenia odpadaja bo te plamy :O np na rower nie siąde :O lubie biegac ale tez nie dużo bo rano z łóżka nie wstanę przez plamy, dlatego ostatnio tylko 7km :O wczoraj padało więc nie biegałam :D nawet brzuszków mi się zrobic nie chciało :D wczoraj był po prostu leniwy dzień :D dziś "siadam" na orbitreka :D choc usiąśc tam nie ma na czym :d hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ale po tobie tego nie widac :D ja mam duże cycki i one tez ważą :D hehe tak sobie zawsze mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Ashia juz obejzałam :) bardzo fajne :) a co do diety nigdy sie nie odchudzałam bo nie mam silnej wili :) a co do czekolady do bym cała zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja się zastanawiam wciąż nad tą środową wizytą czy to nie za wcześnie bo to będzie dopiero koniec 6 tygodnia (tzn 6 tydz i 5 dni) i nie wiem czy będzie już widać zarodek i serduszko. W ciązy z córcią byłam dokładnie o tydzień później czyli w 7 tyg i 5 dni i wtedy wszystko było łądnie widać. Gdyby nie to wesele szwagierki to bym od razu się zapisała dopiero w nastepną środe a tak to chciałam wiedzieć czy czasem nie musze się bardziej oszczędzać na tym weselu. No ale teraz myśle,że brzuchol mnie nie boli i na weselu czy tak czy siak nie będę szaleć więc może lepiej iść za tydzień. Po drugie jak mi gin zrobi usg i będzie mało co widać to pewnie mi powie żebym przyszła za tydz/dwa tyg i znów mi zrobi usg a ja jestem przeciwna zbyt częstemu robieniu usg no chyba ze sa jakieś wskazania. W ciązy z córcią miałam 4 usg i myśle że tak najlepiej jak się nic specjalnego nie dzieje. Mama mi podpowiada,że może lepiej póżniej a na weselu mam się nie przemęczać bo po co powtarzać to usg a teściowa odwrotnie,że lepiej teraz bo będę spokojniejsza jak jednak juz zarodek i serduszko zobacze. Ahhhh sama nie wiem.... A wy co myslicie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no nie jedna tobie zazdrosci :) takich bujnych :) ja mam 75C ALE JAK BYM MIAŁA D to bym nie płakała :) chociaz i tak mam najwieksze z rozdziny ( jesli chodzi o dziewczyny młode )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam silnej woli:O zawsze sobie mówiłam "asia schudnij, będziesz zdrowsza, ładniejsza i w ogóle" ale to nie było jak dla mnie przekonujące :O teraz dostałam ogromnego kopniaka żeby schudnąc :D dziecko to ogroooomna motywacja :D i ciesze się z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko ja bym poszła do lekarza :) bo powiem ci ze mozesz dobrze sie czuc a moze cos sie stac oczywiscie nie zyche ja bym poszła na twoim miejscu :) moze tak bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
No to dobrze ze ciebie to motywóje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam D :D hehe :d i problem z kupnem biustonosza ;) większośc D ma pod biustem 90+ a ja "skromne" 80cm :D oddam ci połowe jak chcesz ;) tzn miseczki :D Gosiu ja bym poszła teraz na usg żeby wiedziec czy wszystko dobrze sie tam dziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
szczeze to ja juz mam problem :) sa tak piekne biustonosze :) słodkie cudowne a C jaj dla starej baby !!! jakies tam sa ale te które mi sie podobaja to tylko do B!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika postaw się w mojej sytuacji :D jak bedziesz kupowac nowy to zerknij jakie sa D :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ostatnio stwierdzilismy z M że jak schudne to mi przynajmniej zmaleją ;) tylko problem tkwi w hormonach bo one powiększaja co nieco :D więc raczej zostana takie jakie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ashia nie mów ze dla meza sie nie podobaja takie duzzzzzzzzeeee:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio stwierdził że sa za duże :D dwie ręce mu sa potrzebne żeby "objąc" mój jeden cycek :D:D:D a rece ma duze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
no no... :) hihi :) ja narazie zmykam musze posprzatac swoja wille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi :) No zobaczymy chyba jednak pójdę :) Ja niestety mam skromne 70 C i mąż ma ciągle nadzieje,że po ciąży i karmieniu (bo wtedy były ogromne) zostaną już duże. A tu pokarmienu wróciły do swojej starej wielkości :O Moja mama dopiero przy mnie( a ja jestem jej trzeciem dzieckiem) dostała takie duże miseczka duże D/E i takie już jej zostały do dziś :) no i stąd mąż ma taką nadzieje :D No ale te chłopy same nie wiedz co chcą jak mają do dyspozycji duże to chccą mniejsze a jak są mniejsze to wolą większe ;) No że my tak nie grymasimy przy ich wielkościach ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie hormony nie działaja - jak brałam tabsy to cyce wciąz takie samę były :O Więc zazdroszę wam dziewuszki rozmiaru ;) No chociaz przy karmieniu będę miała takie jak bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam, do krawcowej musze iść i do kosmetyczki się umówić. Będę poźniej. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
No to się chyba troszeczkę spóźniłam...:( Wszystkie pouciekały... Czytałam co napisałyście i myślę że coś w tym musi być . Zastanawiam się tylko jak to mam interpretować??? To znaczy: pęknięcie nie doszło do skutku i organizm znowu przystąpił do procedury??????? Jak myślicie dziewczyny??? Była ta owulacje czy nie????? Z ciekawości o 18 zrobię jeszcze jeden test( ostatni jaki mi został). Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja nie wiem :) szczeze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
dowiem się chyba za 2 tygodnie jak zrobię test ciążowy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Kurde a ja myślałam że z tymi testami to taka prosta sprawa:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiecie ze mieszczm razem z mezem :) i naszym pupilem :) sami. wlasnie teraz niedawno odwiedziło nas małzenstwo z 2 dzieci szukaja jakiejs stancji lub domku a obok naszego domu gdzie mieszkamy stoi stary dom murowany na tej samej działce bo działka jest spora i sie pytali czy nie jest do wynajecia bo nie maja gdzie mieszkac szkoda mi sie ich zrobiło :( no ale moglismy pomuc obejzeli domek ale mój maz odrazu pow. ze on sie nie nadaje do mieszkania bo nic tam nie ma dosłownie nic i by było duzo do boboty szkoda ich naprawde maja małe dzieci napewno rok po roku jedno moze z 4 mies. a drugie z1,5 roku jej cały czas o nich mysle wzielismy tel. jak cos bysmy wiedzieli :) oooojjjjjjjj troszke sie rozczuliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
bobolka tylko ty odstaw. tab. tak?? to napewno dlatego tak wychodzi byłas u ginka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Byłam w 8 dc. Powiedziała że wszystko jest ok. i mogę zaczynać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×