Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość monikkkkk
oki masz jak w baknu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a co to sutków to jak wczoraj z mezem sie zabawiałam to mówiłam zeby ich nie dotykała bo bola :) ale jak sama dotykam to nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
tiko czytam teraz ulatke o duphastonie i jest tam ze "w czsie leczenia moze sie pojawic krwawienie miedzymiesiaczkowe, któremu mozna zapobiec zwiekszajac dawke " Ale tu pisze ze krwawienie a u mnie nawet to nie mozna nazwac planieniem bo to były pare kropli takich małych moze zebym miała ciemna bielizne to bym nawet nie zobaczyła tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Monikkkk przeczytaj jeszcze raz mojego posta o o objawach wczesnej ciąży:):):) Jest tam napisane ''Mogą pojawić się także nieznaczne bóle podbrzusza..." :):):) Mimo narastających w Tobie wątpliwości ja i tak czuję że coś się kroi....:):):) A bardzo dobrze że bierzesz dyphaston bo ciąża będzie bezpieczniejsza. Ja brałam ten lek przy plamieniach jak byłam w ciąży:):):) Nadal trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!!! I NIE ŁAM SIĘ!!!! To szkodzi ....:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bobolka :) No zobacz jak ta dziewczyna się podłamuje ma czym :) Monika- słuchaj doświadczonych mamusiek :D My wiemy co mówimy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wiecie co chyba powiem dla meza zeby kupił test ciazowy jak bedzie wracac z pracy bo nie wytrzymam!!! juz wole wiedziec czy jest czy nie ! a duphaston mi sie własnie skonczył miałam brac od 16dc do 25dc i niw wiem co robic bo własnie czytam sobie w necie i chyba najlepiej zrobic test bo jak bedzie ciaza to lepiej ten lek brac !!! jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Mimi się podziewa ????? Ona też ma termin testów na 23. Jak się czujesz kochana , pisz szybciutko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
cze Bobolka :) wiem wiem wy macie doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
brzuch przestał mnie bolec :) cos jest nie tak z tym cyklem !!! juz fioła dostaje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie przecież tak ci mówiła ginka żebyc zrobiła test jak skończy ci się ten Duphaston więc może własnie o to chodziło by dać ci kolejne opakowanie w razie ciąży więc lepiej zrób ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ja mam ogromna ochote zrobic ale wiem ze bedzie jedna kreska :( wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) Monikkk glowa do objawy dla mnie sa wiec nie przejmuj sie rob tesciora i swietuj bo ja wiem ze bedzie pozytywny ....:) a ja siedze w pracy i zdycham głowa mnie strasznie boli ni chyba stan podgoraczkowy mam masakra;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ty pesymistko ! Jakbym mojego męża widziała. Na studiach nie miał ani jednej poprawki, ale przed i po każdym egzaminie twierdził,że na pewno go nie zda i tak prze 5 lat Ile le jak się go na pocieszałam i przekonywałam, że bedzie dobrze no i zawsze było bo miał prawie same czwórki i nawet piątki na egzaminach. Więc mam wprawe w pocieszaniu ;) Ja rozumiem że ty się już długo starasz i stąd ten pesymizm, ale teraz masz podstawy aby miec nadzieje,że się udało więc bądz dobrej myśli. Gdybym uważała, że sa marne szanse to bym cie na pewno tak nie przekonywała. Zrób jutro test - juz blada kreska powinna być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny jestescie naprawde super :) dzieki wam :) ze wy chociaz macie nadzieje :) Julita no no to nie zaciekawie szkoda mi Ciebie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita cześć :) Wiem co czujesz bo mnie też głowa strasznie boli :O Mam takie fale bólu, swidruje mi strasznie i do tego mdłosci buuuuuuuuu Ta wyżowa pogoda chyba mi nie służy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty do tego w pracy więc juz wogóle ci współczuje. Ale ty tabletke jakąs weź koniecznie, ja niestety nic wziąć na ten ból głowy nie moge :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Aga-nie nie mierzyłam powiem szczeze ze nie nie jestem przekonana do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oj Monia zrób ten test i bedziesz wiedziec na czym stoisz. Moja znajoma zrobiła 1 test i wyszedł negatywny za dwa nia nastepny ni w koncu ale jak wróciła z pracy na tescie były juz 2 kreski tylko jedna bardzo delikatna a na 3 już niebyło wątpliwosci bo były 3 wyrażne krechy!! wiec zrob test i sie okaże a jak to jeszcze nie teraz to nie podłamuj sie ja tez kiedys biegałam do apteki za każdym razem i za każdym razem rozczarowanie.... teraz już nie robie tego cierpliwie czekam.... a poza tym Monia jesteśmy młode i kiedyś w koncu musi sie udac.... trzeba cierpliwie czekać, Ja oczywiscie mocno trzymie kciuki za Ciebie że to bedzie już szybciutko... a może już jest? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
Wpadłam znowu na chwile i zaraz znikam...:( Monikkkkk Tikotiko ma racje, rób jutro z rana test!!!:) Jak będzie pozytywny biegiem do ginekologa po tabletki!!!! :):):) I głowa do góry!!!!!!!!!!!!:):):):) Wpadnę później teraz uciekam bo dzieciaki mi chatę demolują!!!!!!!!! (dosłownie):(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dzieki Anulka :) to ze jestesmy młode to ci przyznam :0 ale ja juz bym chciała miec i juz tego nie zmienie :) a moj maz nie jest taki młody :0 29 latek mu stuknie w maju :) juz jemu pora i czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
wyczytalam ze po odstawieniu tych tab dziewczyny robia test i jest negatywny a co dopiero po 5 dniach po odstawieniu tych tab. jaj nie przyjdzie @ to robia ponownie i sa dwie kreski !! wiec nie wiadomo czy to taki dobry pomysł z tym testem !!! jejku jak ja wam zawracam głowe !!! poprostu mam duzo watpliwosci !! przepraszam was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszaj od tego jest własnie forum:)), ja myśle że będzie ok, myśl pozytywnie!!!!!! trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczyny ale ja naprawde nie wiem :( ja juz tyle czasu sie staram i nic !!! juz mnie naprawde załamka bierza a jeszcze jak pomysle ze dostane @ i musze isc na ten zabieg do mi az płakac sie chce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie okresu nie masz to po co się zamartwiasz, a o żadnym zabiegu na razie myśl, nie będzie potrzebny :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja też pragnę tego najbardziej na swiecie ale losu nieda sie zmienic poprostu uwazam ze musimy czekac na swoja kolej która kiedys nadejdzie... a świat jest taki niesprawiedliwy bo ludze którzy bardzo chca miec dziecko i moga dac mu wszystko poprostu nie moga a ci którzy niechca a nawet niewiedza i wyrzucaja dzieci na smietniki badz bija itd maja dzieci i nawet czasem nie wiedza o ciązy nie potrzebuja zadnych wspomagaczy poprostu maja dzieci i ich nie chca.... to bardzo smutne.... A co do wieku to moj mąz tez nie jest juz za młody 31 w tym roku i niczego bardziej nie pragn ie jak dziecka. Jak wtedy to sie stało to był ze mna w kazdej sekundzie bez niego bym n ie dała rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
No własnie anulka masz całkowita tacje :0 kazdy sie z toba zgodzi :) Ja strasznie chce miec dziecko a moj maz !! to juz wie co jest grame co misiac :) jak widzi ze jestem smutna albo zapłakana :( bardzo mnie wtedy wspiera i tez zeby nie on to nie wiem co by było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×