Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naczelnamiasteczka

Po czym rozpoznac OWULACJE???

Polecane posty

Gość bobolka
Cześć dziewczyny!!!:):):) Monikkkkk nie ma co się załamywać i wmawiać sobie że bolą mniej czy więcej... Stres nic tu nie pomoże... Musisz być dobrej myśli... Już za dzień lub dwa (wtedy kiedy zdecydujesz się na zrobienie testu) wszystko się okaże! Do tego czasu myśl pozytywnie!!! Będzie dobrze!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - wiesz co tak ok 8-10 dni od owulki ale nie pamietam dokładnie. Tak ok kilka dni przed zrobieniem testu. Monika -a czujesz się bardziej jak na @ czy jakoś inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO ASHIA..........22.........15........15.03.......Ślask(st arania odłozone) MONIKK........23.........15........23.04.......Podlasie. ...........0 JULITA.........25..........5........15.05.......Wielkopo lskie......0 BOBOLKA......25.........1.......1.05........Dolnoślask ie........2 NATASZA.......27...........6........19.04......Wielkopol skie......0 AGA.............31..........2.........3.05.......Ślaskie ...............1 MIMI...........33...........3........23.04......Łudzkie. .............1 ANULKA.......23............10.....08.05.......Śląskie... ..........0 Amerkat.......27............2.......25.02.......pomorski e........0 BRZUCHATKI NICK................WIEK...........TYDZIEN..........TERM IN... TIKOTIKO..........30................6.................gr udzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tiko, dziwna sprawa u mnie ale na razie nic nie mówie, bo to aż niemożliwe żebym od ewentualnego zapłodnienia już miała jakieś objawy, ale cholera nie da się ukryć że moje piersi zaczęły mnie strasznie boleć, a to mój 17 dc, dziwna sprawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
Tiko jak sie czuje ?? a grom go wie :) latam do łazienki od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch tak ze boli i za pare minut ustaje jajniki tez czasami bola ale nie mocno tylko tak kuja ale tez tak mam przed @ nie zawsze ale mam cycuchy nie bola moze troszke sutki ale tez nie wiadomo o co im chodzi ! a do łazienki latam co 5 min. bo mi sie wydaje ze cos leci sluzu duzo nie mam prawie wcale ale na papierze mam i tak to jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
aga no no z tymi twiomi piersiami :) cos sie moze kroi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita zazdeoszcze ci i nie :) zazdroszcze bo juz bym tez poszła do pracy :) a nie zazdroszcze tej nudyyyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkkk najlepiej wogóle nie myśl o tym wiem że to nie jest łatwe, ale im bardziej sie dołujesz tym gorzej, jutro zrób test, nie czekaj dłużej, ja też czekałam a miałam takie same plamienie jak ty i to sie dla Mnie źle skończyło niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
aga ja nie miałam plamienia tylko 25dc. pojawiły sie z 5 kropelek krwi tak jak bys sie igła ukuła w palec i ci pociekło i tylko tyle i wiecej nic :) aj macie tacje juz tylko siedze i czekam kiedy nałozyc podpaske :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkk ja też biegałam z podpaską bo myślałam że dostanę okres, a nie dostałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
aga2426 którego dnia cyklu miałaś owulację??? Sprawdzana była testem owulacyjnym albo monitoringiem? Wiesz o to mi chodzi że często przy owulacji pojawia się ból piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikk bedzie dobrze ja wierze ze ci sie uda.... mogłas zrobic dzisiaj test i juz bys sie nie denerwowała... a masz test owulacyjny?? jak tak to zrob go teraz i jak wyjdzie ci pozytywny to na 90% jestes w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam testy owulacyjne, miałam 14 dnia cyklu, być może masz rację chociaż nigdy wcześniej tak nie miałam i trochę mnie dziwi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jak byłam w tej ostatniej ciązy to też bardzo szybko czułam piersi, ale nie aż tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita nie mam zuzyłam wszystkie owul. a czemu nie zrobiłam testu ciazowego bo mi sie wydaje ze dzis albo jutro dostane :(@ chociaz nie chcem:( a jak bym dzis zrobiła i wyszła 1 kreska to bym ryła cały dzien :( a tak popłacze dzis albo jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
aga2426 zostaje tylko czkać do dnia spodziewanej@. Ja na twoim miejscu na wszelki wypadek poprzytulała bym się jeszcze z mężem:):):) Momikkkkk ja to bym Cię pasem biła;);):) Nie można być takim pesymistą!!!! Rób jutro test!!! Kup ten co Ci poleciłam one naprawdę potrafią szybko wykryć!! Jutro z ranka czekamy na wynik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - a jak cię bolą te cycuchy ? Wiesz co ja też w pierwszym cyklu starań miałam taki,że już od owulacji bardzo bolały mnie piersi i już myślałam,że się udało ale niestety nie i dlatego potem takim ogólnym bólem piersi się nie kierowałam tylko czekałam na wrażliwość sutków. Kiedy się pojawiła ta wrażliwośc to już podejrzewałam że chyba musiało się udać. No ale u każdej kobiety może być inaczej i to też trzeba brać pod uwage. Monika - no nic to czekamy na teścior i się wszystko wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolita - a gdzie pracujesz,że taka nuda straszna :) ? Ja jak pracowałam w banku to też tak się czasami nudziłam. A taka nuda to potrafi człowieka o wiele bardziej wykończyć niz intensywna praca no i czas sie tak wlecze strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
to dziewczyny czekamy :) do jutra mam moje wiesci :) obyscie miały racje :) brzuch mnie zaczyna bolec :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aga to może rzeczywiście skoro te cycyuchy tak cię bolą i w poprzedniej ciąży też cię bolały to może już masz objaw ciążowy. Każda kobieta zna najlepiej swój organizm . Życzę ci tego z całego serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co przed okresem zawsze bolą mnie piersi, wtedy nie są nabrzmiałe tylko bolą, a teraz są nabrzmiałe i bolą, na razie nic nie mówie, czekam, zobaczymy, może jeszcze dzisiaj się poprzytulam, ale więcej już nie dam rady, wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobolka
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sanepidzie siedze cały czas przed kompem.... czasami jest cos do roboty ale czasami to masakraaaaaa jestem przyjeta na zastepstwo w sierpniu umowa mi sie konczy wiec nie wiem gdzie wyladuje Bedzie problem z praca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
julita u nia na podlasiu to jest problem z praca cos tam jest ale to nie praca roznoszenie ulotek albo stanie w sklepach jako hostessa! nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a co mi zostało Jutro bede ryczec wiec dzis sie jeszcze po usmiecham :0 mamy ładna pogode :) juz z mezem sie zastanawialismy kiedy nasz basen rozstawic :) hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a gdzie jest MIMI !!! ona jutro tez powinna testowac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×