Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilon

temperatura, a ciąża

Polecane posty

Gość gość
I co w związku z tym? Liczy się tylko temp. po obudzeniu a przed wstaniem z łózka. Ta druga nie ma znaczenia bo to normalne iż ruch zwiększa ciepłotę ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś w ciąży to po jakim czasie temperatura w pochwie wzrasta, chodzi mi o to po jakim czasie najszybciej można się zorientować ze jest się w ciąży, ja mam 36,85 z tego co wynika jest to dzien lub 2 dni po owulacji, czy mogę być w ciąży , do stosunku doszło w niedziele 5 pazdziernika (rano o 5), czy tak szybko mozna okreslic to czy jest sie w ciazy , wiem ze w czasie owulacji zawsze mam wyzsza temperature ponad 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku ciązy miałam pod pachą 37,1w pochwie 37,6, nawet mierzyć nie musiałm bo czułam że jest tam gorąco, a ogólnie śmiałąm się że czuję się jak kobieta przy menopauzie bo był mi strasznie gorąco, a z natury moje pod tem to 36,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,że niektóre kobiety chcą za bardzo być w ciąży i zadają idiotyczne pytania typu czy jestem w ciąży bo moja temp to 37?, na różnych forach,ale to nie zmieni Waszego stanu ;) Z temp jest tak,że po prostu ma być wyższa niż przed owulacją. Nie musi to być skok do 37 stopni ,gdy przed owulka dana kobieta miała np 36.3. Na moim przykładzie. Przed owulacją miałam temperatury od 36.1 do 36.3. Po owulacji 36.5,36.6. Ciąża pokazała się na teście jeszcze przed @,a po terminie @ temp sobie powoli rosła. Kilka dni po małpie było 36.8. Niektóre kobiety mają wyższe temp a niektóre niższe. To zależy od tego jaka jest podstawowa temperatura Waszego ciała oraz to jaką temp macie przed owulacją. Nie należy się więc nią sugerować w rozpoznaniu ewentualnej ciąży. Chyba ,że wyższa temperatura utrzymuje się dłużej niż do spodziewanego terminu @ można przypuszczać ,że się zaszło. Tyle,że stres może zrobić swoje i może opóźnić @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość milutka siedlce
Hey pomozcie.Czy to ciaza ? Rano 36,88 po poludniu 36,99 teraz 37,caly czas powyzej 36 mam temperature w pochwie,utrzymuje sie juz 23 dni taka.Testy 3 negatywne,pecherzyk nie pekl i zrobila sie torbiel ale jest juz wporzadku,teraz test wyszedl 1 kreska mocna 2 slaba ale widoczna,okresu brak tylko 1 dzien w maju,czerwcu krwawilam.Tak bardzo chce dziecko,mam juz 34 lata czas leci ciezko jest rodzic 1 dziecko po 30,co o tym myslicie ?Czy jestem mama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po zapłodnienia w trakcie zagniezdzenia miałam dwu dniowa gorączkę, i oczywiście podwyższona temperatura w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jest taka możliwość, by temperatura była podwyzszona, w ogóle ja to zainwestowalam w ciąży w dobry termometr z haxe.pl na pdczerwień. Szybko mierzy temperaturę i wiedziałąm, ze przyda mi sie potem do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak, temperatura podwyższona w stosunku do "normy" przez 21 dni z rzędu jest objawem ciąży.Ale by ją stwierdzić na tej podstawie trzeba by ją mierzyć przez cały cykl, w którym się zaszło w ciążę-żeby zaobserwować, czy się utrzymuje.Przy czym nie musi być to wcale temperatura powyżej 37 stopni, choć często tak bywa.To zależy od poziomu hormonów w organizmie danej kobiety.Ja przez całą pierwszą ciążę miałam temperaturę równiutko 36,8.Bo normalne temperatury u mnie to 36,3-36,6.Choć oczywiście im wyższa (w granicach do 37,5) temperatura tym lepiej dla ciąży.Ja musiałam brać luteinę na podtrzymanie.Teoretycznie jednak można mieć nawet 36,4-6 i mimo tak niskich temperatur być w ciąży.Prawdopodobnie temperatura nieciążowa u takiej kobiety jest jeszcze niższa i wynosi 36,0-36,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. mam pytanie.Mam 20 dc. i 237,6 c czy moge byc w ciazy? przy 26-28 dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że trafiłam na ranking na http://rankingtermometrow.pl/ bo tak to bym pewnie zamówiła termometr na szybko jakikolwiek a tak wzięłam ten polecany przez największą ilość ludzi i to był super strzał ;) Jednak zawsze jak coś jest przez kogoś już sprawdzone i polecano to jest pewniejsze i mniejsze ryzyko rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randmak

Amoxicillin Dosage For Pneumonia How Long Does Cephalexin Last Kamagra Acheter 200 Mg Best Price Ed Medications Amoxicilina Bacterial Infections Medication Visa Rochester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Naturalne produkty są ważne, tylko gdzie je znaleźć? Ja mam nadciśnienie i muszę badać je i chciałbym naturalnymi produktami zwalczyć to schorzenie! Mam za to dobry ciśnieniomierz: http://haxe.pl/strona-glowna/produkt...ny.html#1-opis fajny taki naramienny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×