Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

wiem wiem... janiemowie ze bylo latwo... nie wiem czemu on mi to zrobil... naszczescie jak juzmowilam nie bolalo...:( ale to nie wazne... co ja nato poradze ze go kocham;(:(:( jestem glupia ze jeszcze z nim jestem... nie krytykujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
AniaOOO fajny chlopak gratuluje twojej milosci zycia kocha ciebie czy twoje cialo Bravo Heh:DD nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
aniaao nie krytykuje ale poprostu jak tak zrobil to cie nie kocha i koniec kropka no ale twoja sprawa mi to tam rypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
jestes zaslepiona ale kiedys wspomnisz moje slowa zrobil to raz zrobi nastepny zegnam :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba nie wierz co znaczy slowo ,,cieszyc sie'' namojej twarzy juz dawno nie zawital usmiech wiec jak mnie nie znasz to nie oceniaj... nic nie rozumiesz, jestes pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem... janiemowie ze bylo latwo... nie wiem czemu on mi to zrobil... naszczescie jak juzmowilam nie bolalo...:( ale to nie wazne... co ja nato poradze ze go kocham;(:(:( jestem glupia ze jeszcze z nim jestem... nie krytykujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
moze i jestem pusty ale nie gwalce dziewczyn to w takim razie jest twoj chlopak? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz. juz myslisz logiczniej, jestem wyjatkiem. to teraz pomysl sobie co robia te laski z dyskoteki jak chlopak je rzuci. moze sie nie znasz bo nie jestes kobieta, ale jak widzisz co sie dzieje do okola, to pewnie wiesz, ze jak taka laske koles rzuci, to po niej splynie, pojdzie na impreze i znajdzie sobie kolejnego chetnego. a twoja siostra jak by sie zachowala jak by rzucil ja chlopak? na nastepny dzien szukala by innego, a ten ktorego kocha splynal by w toalecie razem z poranna woda? no chyba nie, skoro jest 'NORMALNA' to teraz sobie pomysl, ze z gwaltem jest podobnie. i odpowiedz sobie na pytanie. czy te dziewczyny, ktore tutaj bywaja, olaly to wszystko i imprezuja dalej tak jak by nic sie nie stalo? czy u nich w zyciu nic sie nie zmienilo po gwalcie? dalej zyja swoim rytmem? jak odpowiedziales sobie ze nie, bo siedza w necie, placza, czuja nienawisc, boja sie, pamietaja, nie radza sobie z tym wszystkim (itd...) to z laski swojej nie obrazaj dziewczyn, ktore znalazly sie w tak trudnej sytuacji. bo tymi tekstami pokazujesz, ze jestes nie lepszy od gwalciciela, po ktorym splynie ta krzywda jaka komus wyrzadzil, i zanim zaczniesz sie wypowiadac na jakis temat, pogleb sobie o nim wiedze, (na tym forum bylo kilkanascie madrych wypowiedzi o gwalcicielach i ich ofiarach.) moze zrozumiesz, dlaczego te wypindzlowane laski z dyskotek, sa bezpieczniejsze niz zwykle nierzucajace sie w oczy dziewczyny. moge cie zapewnic, ze jak by wszystkie dziewczyny chodzily na dyskoteki, to gwaltow bylo by znacznie mniej niz teraz. poczytasz, zrozumiesz. NIE ROZUMIESZ, NIE WYPOWIADAJ SIE, bo nie dosc, ze pogarszasz stan niektorych dziewczyn, to jeszcze robisz z siebie posmiewisko wsrod tych, ktorzy rozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
wspomnisz moje slowa poczekaj pare miesiecy buhah :D:D nara::DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
dobra jestem zly pusty itd ale w takim razie jaki jest ten chlopaczek co zgwalcil tamta wyzej co ona jest tak w nim zakochana :)) on jest wspanialy i kochany tak?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze mam imie, a nietak jakas wyzej jak owiedziales... niewiem czy zauwazylesale niepytalam Ciebie o zdanie... po za tym nie pytaj innych kobiet czy jest taki czy taki bo go nie znaja i ne beda oceniac wszystkiego zgory tak jak Ty wiec stól pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhduu
waldi111, widzę że jesteś tu po to żeby jedynie prowokować. Miałam to zignorować, ale jednak napiszę kilka zdań. Na pewno zdarzają się przypadki takie jak wymieniłeś, ale jeżeli one same się pchają do łóżka to poco je gwałcić? Poza tym nie słyszałeś o statystykach które mówią, że w większości przypadkach sprawcami gwałtu są bliskie osoby? To się zdarza nawet we własnym domu. Piszesz, że tak dużo przeżyłeś tragedii. Zostałeś zgwałcony???? Brutalny gwałt czy molestowanie dziecka jest nieporównywalny do innych tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisous
ania: serio dziewczyno...on Ci moze wmowi ze kocha itp ale czyt tak robi ktos kto kocha??? nie wiem czy potrafilabym byc z takim chlopoakiem...no chyba ze on to zrobil''delikatnie'' tak ze praktycznie nie dalo sie tewgo odczuc ze to byl gwalt...ech nie wiem naprawde. ja na twoim miejscu bym z nim powaznie porozmawiala..... kolego: skoro mowisz ze ciezko chorujesz i ze spotkalo Cie o wiele wiecej niz cala moja rodzine to nie rozumiem czemu tak mowisz? widocznie za malo zycie ciebie doswiadczylo jaki ty w ty cel masz. ciekawe co bys mowi jak towja mame by zgwalcili? zastanowiles sie na d tym, bys do ojca powiedzial zostaw tę ''dziWWke bo niby chodzi do pracy a prowokuje facetow?? zastanow sie czlowieku i nie pisze takich rzeczy wiecej bo nie wszystki panny sa winne i nie wszyscy ''chlopcy'' normalni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie zeOn mi to wmowil, jato wiem i widze... takie rzeczy sie czuje... zrobil dlamnietezwiele dobrego..... nie bolalo, nie zrobil tego po chamsku ale sam fakt ze zmusil... na sile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
ANno jestes taka agresywna czy mi sie zdaje? nie dziwie sie twojemu chlopakowi za taka morde jak masz sam bym cie zgwalcil heh nie pisz do mnie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
slowiczka 11 nie widac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, żęi tu sągwałciciele dziewczyny... ludzienie znają a oceniają... nierozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisous
wieez co waldi, momentami masz takie glupie i niedojrzale podejscie jak moj byly........ szkoda mi ciebie. jedno pytanie dlaczego tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, żęi tu sągwałciciele dziewczyny... ludzienie znają a oceniają... nierozumiem tego.... glut smierdzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisous
ania nie mow ze tu sa gwalciciele.. to ze on takie rzeczy pisze to niech sobie pisze. jest niedojrzaly i tyle. za malo chlopczyk przezyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisous
nooo to udaje ci sie- nie ma co. ogarnij sie czlowieku ogarnij bo jak z tego nie wyrosniesz to bieda....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa0, odejdz od niego lepiej... mialam tak samo. mloda bylam to glupia... kochalam go ponad zycie. wierzylam, ze nie zrobi tego znowu. zrobil. patrzylam mu w oczy wtedy i widzialam jeszcze wieksze porzadanie niz za pierwszym razem. tarmosilam sie z nim. spychalam. opadlam calkowicie z sil. w koncu nie jestem tak silna jak facet, ktory czwiczyl kiedys. i on w najlepsze zrobil to znowu. jak mnie gwalcil mialam tylko sile zeby zacisnac piesc na lozku. i nic wiecej... odejdz od niego... ktoregos dnia nie wytrzymasz tego. po kolejnym gwalcie bedzie juz za pozno... chcesz popelnic samobojstwo? bo ten bol bedzie w koncu nie do zniesienia. tak to sie moze skonczyc. dobrze ci radze. zostaw go... posluchaj, bo ja przezylam cos podobnego. tylko o kolejny raz za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi111
bisous wg ANii super jest jak sie ma dziewczyne i ja sie gwalci poslucham jej rade bo ona jest z facetem ktory ja zgwalcil heh ale bajer masakra;P ja tez znajde se panienke bede z nia chodzil i bede ja gwalcil lOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisous
waldi w jedej kwesti sie z toba zgodze..bo mysle ze anka nie przemyslala tego i jest za bardzo ''zaslepiona'' anka! opn to będzie wykorzystywal, zobaczysz bedziesz zalowała;/ co to za chlopak ktory nie potafi uszanowac takiej decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mu dac szanse bo wiem zejest chory napodlozy psychicznym... przez swoja mamusie... idzie sie leczyc do psychiatry a potem zobaczymy co bedzie... teraz mam inny problem, ale ten topik jest o czym innym wiec nie bede mowic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę dać mu szansę bo wiem że jest trochę chory skoro to robi... i namówiłam go na psychiatre... maiść się leczyć... a potem sięzobaczy co będzie, jak się nie zmieni odejdę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×