Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość nevcesu
prawda jest taka ze jakis procent dziewczyn zostalo zgwalconych, natomiast kazdy osobnik plci meskiej jest gwalcony psychicznie i to kazdego dnia i nie przez jedną a wiele osob plci kobiecej - jest to gwalcenie psychiczne ktore pozostawia slady oczywiscie na cale zycie. Jednak psychiczne upokorzenia nie sa karalne i mozliwe ze nigdy niebeda bo nie ma jak ich udokumentowac. Mysle ze sprawe stawia jasno krotki tekst: "Swiat gwalcicieli i dziewczyn prowokujacych jest podobnym swiatem. swiatem pozbawionym ludzkich wartosci i pelnym nienawisci do drugiej plci w ktorym zadza panowania nad drugim czlowiekiem jest silniejsza od wszystkiego. gwalcicielem sie nie rodzi i gwalcicielem sie nie staje z dnia na dzien. Wynika jasno ze osoby prowokujace do gwaltu niedosc ze sie zabawily bliskim sobie gatunkiem to jeszcze są na wolnosci a gatunek upokrzony zostaje zakwalifikowany jako zwyrodnialec i spotyka go ciezka kara. Dziwi mnie ze zyjemy w ciagle tak zacofanym swiecie w tak ogormnym zaklamaniu. Przejdzmy do zrodla zla, kto jest winien, czy jest ktos w stanie zgwalcic niewinna dziewczyne, milą, ktora "Glaszcze po glowie"? nie, nikt nie jest w stanie zrobic zla komus bez powodu. Mezczyzna jest swinią? tak, bo ma do tego powod, a takze ma prawo zemscic sie. źródło zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevcesu ty chyba siebie nie slyszysz... moj byly mial ojca alkoholika. sam naduzywal alkoholu. jego rodzice sie rozwiedli, on tez poszedl w ich slady. mial ciezkie przezycia w zyciu z ktorymi sobie nie radzil i to dalo mu prawo do tego zeby mnie zgwalcic? paranoja... skoro inna kobieta zrobila mu krzywde to dlaczego wyzyl sie na mnie? i jak bys chcial wiedziec to seks jest normalna ludzka rzecza, wiec ten tekst o dziewczynkach glaszczacych po glowce ktore nie sa gwalcone to paranoja. bo ja tez mojego bylego glaskalam. a to ze z nim seks uprawialam dalo mu prawo do gwaltu? a moze w malzenstwach dopiero mozna gwalcic bo po slubie uprawia sie seks. to moze wszyscy powinni zostac zakonnikami bo oni zyja w celibacie. przynajmniej dzieci by nie bylo i populacja by zmalala bo malzenstw by nie bylo. swiat by sie nie rozwijal i bylo by super. dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno. byl tutaj kiedys post o procencie prowokowanych gwaltow. nie pamietam ile procent bylo, ale powiem tak... z twojego rozumowania wynika: ok 90% dziewczyn zgwalconych bez prowokacji powinno sie zemscic na facetach i ich wykastrowac. to bylo by superrr bo na swiecie plodnych facetow by nie bylo:] albo lepiej. zabic ich. ooo to nie musialo by byc rownouprawnienia, bo przeciez facetow by nie bylo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezimiennej
Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nevcesu
Problem jest glebszy niz zdajesz sobie sprawe. Tu nie chodzi o to kto jest winien ale co jest winne takim zachowaniom. Stawanie sie gwalcicielem to proces moze czasami wielopokoleniowy na jego wplyw ma wiele czynnikow: rodzina szczegolnie relacje syn-matka i matka-ojciec, grupy rowiesnicze, kultura, genetyczne tendencje do uzaleznien i reakcji agresywnych relacje z rowiesnikami i autorytetami (szkola instytucje) szczgolnie z plcia przecziwna itd. Kazdy z tych czynnikow i kazda z tych grup ma wplyw na tworzenie lub/i wzmacnianie zachowan psychopatycznych. I jesli bysmy poszli jeszcze dalej to te analiza powstania osobowsci psychopatycznej u dziewczyn prowokujacych jest taka sama wiec powiedzmy ze w koncowej fazie osobowosci psychopatyczne wzmacniaja sie nawzajem (zyja w takim swoim piekle- brak milosci i uczuc wyzszych) ale najbardziej cierpia ofiary czyli niewinne osoby. to tak ogolnie na temat ktory poruszyles.Wiedz zrodlo zla jest bardziej skomplikowane niz myslisz. natomiast na dwa twoje watki ktore moim zdaniem sa mylne to moja odpowiedz ze: 1. Najczesciej sa gwalcona te niewinne dziewczyny ktore normalny zdrowy facet chce "poglaskac po glowce" 2. Nikt nie ma prawa sie mscic i czynic zla nawet jesli mu zlo uczyniono. W kazdym razie w tej kulturze i wtych czasach w ktorych zyjemy. Najlepszy przyklad - osoby ktore byly wykorzystywane sexulanie w dziecinstwie. znikoma-mala (nie pamietam dokladnie danych~) osob w swoim doroslym zyciu robi to samo ale wiekszosc osob wykorzystywanych nie czyni nic zlego. Wydaje mi sie ze choc troche idziesz w dobrym kierunku w mysleniu to zbyt malo masz wiedzy i na chwile obecna nie potrafisz spojrzec na to glebiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprzeczasz sam sobie. rano napisales ze maja prawo sie mscic, a teraz napisales ze nikt nie ma takiego prawa. zdecyduj sie w koncu...;/ moze nie jestem zadnym uczonym zeby miec wiedze ale z praktyki wiem, ze facet jest duzo bardziej wytrzymaly jezeli chodzi o psychike niz kobieta. doczytaj jeszcze co sie robi jak sie ma trudne przezycia. podpowiem ze cos zwiazane z psychologiem. a nie wyrzywa sie na innych ludziach. bronisz swoimi tekstami gwalcicieli. chociaz sa winni. chyba powinienes ich leczyc a nie dobijac swoimi tekstami kobiety na forum, ktore przezyly najwieksza w swoim zyciu tragedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm do bezimienna
nie wiem, czy zauwazylas. Ale poranna wypowiedz i ta pozniejsza to nie jest ta sama osoba. wiec nikt tu sobie sam nie zaprzecza...trzeba wyraznie czytac. Druga wypowiedz wcale nie oskarza i nie potepia zgwalconych kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do nevcesu
Tak uzupelniajac moja wczesniejsza wypowiedz, to cytujac mnie wydaje mi sie ze powinnes zadac sobie trud przeczytania wszystkich moich wypowiedzi. To tak na wstepie. Notomiast co do reszty to uwazam ze sa 3 grupy gwalcicieli. 1. gwalciciele-psychopaci : najliczniejsza grupa , tak jak wspomnialem wczesniej proces powstanie chorej osobowosci gwalciciela jest skomplikowany a dziewczyny z osobowoscia psychopatyczna wzmacniaja ja w koncowej fazie ale nie tworza jej.- najczesciej atakuja spokojne i calkowicie niewinne dziewczyny. Leczenie bardzo trudne- wskazana dozywotnia izolacja. 2. Gwalciciele-msciciele. Mezczyzni ktorzy z roznych powodow stali sie ofiarami psychopatycznych kobiet. Na ofiare wybieraja dziewczyny z psychopatycznymi osobowosciami. Maja duza swiadomosc tego co robia. Z tego powodu sa w stanie uswiadomic sobie wszystkie aspekty swego czynu. po odsiedzeniu wyroku wystarczajaco duzego na wyleczenie i zrozumieniu kilku spraw jest szansa na to ze nie uczynia tego ponownie. Okolo 5% gwalcicieli. 3. Gwalciele-partnerzy. Najtrudniejsza do analizy grupa. Wydaje mi sie ze jest polaczeniem tych dwoch wczesniejszych grup stad czesto sie zdarza ze gwalciele z 3 grupy wystepuja, wystepowali lub beda wystepowac takze w grupie 1 i 2. Przyczyny, pomoc ofiarom takich gwaltów jak i leczenie tych gwalcicieli jest moim zdaniem najtrudniejsze z tych 3 grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do nevcesu
A co do glownej przyczyny gwaltow to moim zdaniem jest to tzw. kultura gwaltu.Zacytuje fragment e-maila ktorego wyslalem to jednej z osob tego forum 7 sierpnia 2009 ....Widzisz jest cos takiego jak kultura gwaltu. Jest to zbior roznorakich czynnikow w kulturze (prasie, telewizji, muzyce), spoleczenstwie ( kult dominacji, krzywd, chore wzory zachowanie), rodzinie ( zaburzone relacje na lini matka-ojciec, wzory dominacji etc.) gwalt ma rozne oblicza i formy. jest -gwalt psychiczny - (wymuszenie jakiegos zachowania) -gwalt emocjonalny- naruszenie czyjejs godnosci, celowe upodlenie, ponizanie. -gwalt fizyczny- gwalt sexualny, pobicie etc. Kultura gwaltu wzmacnia i wychowuje gwalcicieli a jednoczesnie poprzez sytuacje zagrozenia obecne w roznych sferach zycia utrudnia zdrowienie ofiarom gwaltu. nie wystarczy zajac sie owocami gwaltu ale trzeba tez walczyc z wszystkimi czynnikami ktore ten gwalt powoduja. Dlatego umiescilem poprzedniego posta. Dziewczyny ktore swiadomie prowokuja jednoczesnie ponizajac faceta tez sa w pewnym sensie gwalcicielkami, jednoczesnie tworza chory umysl gwalciciela. dlatego nie mozna ich bronic tylko ze wzgledu na fakt ze sa kobietami. Bronienie takich zachowan wzmacnia takie wzory postepowania gwaltu i wymuszen. a uwierz mi ze dziewczyna ktora bedzie miala takie wzory bedzie miala duza trudnosc w powrocie do zdrowia. Dla mnie nie ma roznicy czy ktos jest mezczyzna czy kobieta albo ktos szanuje innych albo nie. to jest moje kryterium oceny. jesli facet zrobi cos okropnego bede mowil o tym bo w momencie gdy to uczynil pozbawil sie statusu bycia mezczyzna. i mysle ze ta sama zasada dotyczy kobiet... i drugi fragment ...Zgadzam sie pelnie z toba ze sie raczej nie porozumiemy. Ja nie traktuje dziewczyn jako nierozumnych nie robie selekcji informacji. W kazdej terapii jak i rozmowie na jakis temat prawda i samoswiadomosc jest bardzo istotna. a w tym chodzi o kulture gwaltu ktora jest transmitowana przez rozne osoby i ktora uwierz mi bardzo przeszkadza w procesie zdrowienia. Dlatego napisalem ze nie same mini jest problemem ale pewne zachowania. Nie chce sie czepiac ale ta kutura gwaltu jest takze transmitowana za pomoca zwrotow i wzorow postepowania. np ten ktory uzylas w poprzednim e-mailu ...Tak samo jest z kobietami, czy jeśli któraś chce ładnie wyglądać, ubierze się wyzywająco by podbudować siebie... Zupelnie nie rozumiem co ma oznaczac zwrot -podbudowac siebie, w jakim znaczeniu w jaki sposob podbudowac, kosztem kogo? wlasnie takie zwroty sa grozne. bo ucza tego ze np: czujesz sie zle? ubierz sie wyzywajaco. pobaw sie troche samcami zobaczysz jakie to fajne? a od razu poczujesz sie lepiej. I jesli ktos tutaj w takim miejscu propaguje takie cos to wybacz ale musze zareagowac. Gwalt wyroznia kilka wartosci: potrzeba wladzy, dominacji, i zaspokojenia potrzeb kosztem kogos za pomoca wymuszenia. teraz podstaw to do prowokacji i zobacz ze to te same wartosci tylko w innym natezeniu. Prowokacyjne zachowania dziewczyn nie sa jedynym powodem powstawania chorego umyslu gwalciciela ale jednym z ostatnich etapow i tym na ktory tutaj mamy jakis wplyw. mysle ze dziewczyny maja pelne prawo wiedziec. Ale naprawde nie chce dyskutowac na ten temat, kazdy niech postepuje w zgodzie ze swoim sumieniem.... To byly dwa fragmenty dyskusji e-mail z jedna z osob z tego forum w dniach 7-8 sierpnia. mysle ze te fragmenty w pewien sposob wyczerpuja temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi dalej na to ze to kobieta jest winna wszystkiemu bo byla tak ubrana.Moje zdanie jest takie ze zaden facet nie ma prawa mnie dotknac jezeli mi sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do t17
mysle ze wszystko jest jasno napisane. facet nie ma cie prawa dotknac i ty nie masz prawa prowokowac by zaspokoic swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo jest mówić jak się nie przeżyło.Owszem są kobiety które ubierają i prowokują specjalnie bo je to bawi jak faceci na nią lecą.Ale nie wszystkie kobiety takie są.I co mam np.nie założyć bluzki z dekoldem albo spódnicy bo prowokuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevcesu proba odp na wszystko
obejrzalem ten krotki filmik z linku cyberprzemoc.pl - oczywiscie zawsze pokrzywdzona i wykorzystana jest plec kobieca. smiac sie chce, ukazali sie zabawiajacego chlopaka maloletnią dziewczynką ktora ma oczywiscie bluzeczke po samą szyje, szkoda ze nieukazali usmiechow wyuzdanych nastolateczek ktore urzadzaja sobie igraszki erotyczne podczas videopolaczen a po drugiej stronie upokorzonego sliniacego sie zgladzonego sexualnie juz na cale zycie otrzymujacego taka dawke dominacji sexualnej plci kobiecej ktora wypacza go w jednej chwili mlodego czy dojrzalego mezczyzne. Mozna przeczytac cala kafeterie i rozne wypowiedzi kobiet na roznych forach. Wypowiedzi mezczyzn sa bardzo zaawansowane probujace odnalezc prawde, rozlozyc na czesci piersze zagadnienie aby przeanalizowac natomiast wypowiedzi kobiet to parskajacy feminizm usilne proby kamuflarzu aby niedotrzec do prawdy, ktorych smiesznosc razi w oczy i sa celem aby nieosiagnac wspolnie prawdy, ktora domyslam sie jest tragiczna dla kobiet. bo dla mezczyzn jedyne wstydliwa bo odkrywa jego slabosci sexualne z ktorymi mezczyzna probuje sobie radzic i niechce ich okazywac. co do tego co napisalem ze nikt nie niezgwalci bezbronnej niewinnej dziewczyny to zle dobralem slowa, bo taka dziewczyna wlasnie moze latwo pasc ofiara gwaltu, ale powod jest taki ze z taka dziewczyna duzo latwiej to zrobic czesto moze stac sama na przystanku autobusowym a te glowne sprawczynie szczujące mezczyzn chwytajace ich w pulapke sexualną gwalcace psychicznie sa najczesciej obstawione i to swoimi agrsywnymi kolezankami jak i kolegami ktorzy nie sa lagodnymi przyjaznie nastawionymi chlopcami i potrafią niemal zabic albo bolesnie upokorzyc psychicznie takiego "Nieumiejacego sie zachowac nieudacznika". Trzeba tez umiec rozgraniczac, nazwac czym jest gwałt, czy moze jest to poprostu pragnienie sexualne ktore nia ma nic w zwiazku z checia wyrzadzenia komus krzywdy, czy ktos z nienawisci chce .. zgwalcic ? ? Gwalt ma wymiary rozne, tez przyjemne, jest tak naprawde istotą sexualnosci ktora podnieca kobiete a takze mezczyzne. Moze byc tez czyms okrutnym, moze byc istota kobieca o wysokim poziomie duchowym, pragnaca byc czysta, do tego dochodzi ze moze spotkac ją niechciane dziecko co jest tragedią, ale z drugiej strony wysoki poziom duchowy oznaczac tez powinien ogolną milosc wiec z jednej strony łzy z drugiej strony przebaczenie dla osoby plci meskiej. Chocby wyrozumialosc ze ciala osob plci meskiej sa "niemowami sexualnymi" przez to niemają jak sie zaspokoic niedane jest im poczucie pożądania i jedynie mogą pozostawac w stanie pragnienia, ktore czesto poglebia sie bardzo i prowadzi do skrajnych stanów. Chce dodac, przeraza mnie gwalt jako akt prowadzacy do niechcianej ciazy. Natomiast z punktu widzenia sexualnosci jest prawem natury. Jednak jak napisalem juz, fizycznosc jest karalna jak i element meski ktory zostaje uznany we wspolczesnym swiecie jako prymitywny. "Czasami lubię jak się na mnie gapi kilku myślących tylko o jednym facetów. Ja wtedy prowokuję, rozpalam, ale nic nie daje. Mam wtedy nad nimi władzę, oni są tacy mali, tacy zdominowani swoim popędem, a ja wiem, że mnie chcą i zrobili by wiele by mnie mieć. Ośmieszyłam w ten sposób już wielu napaleńców. W końcu seks to nasza forma dominacji nad nimi" "Mezczyzna nie ma cie prawa dotknac i ty nie masz prawa prowokowac by zaspokoic swoje potrzeby" - ale z drugiej strony pokusa, sexualnosc wynikajaca z niczego innego jak odmiennej budowy ciala, reszta to wzmacniacze, kto sie temu oprze? kto podniesie reke do gory ze nigdy nieoddal sie pokusie? a moze tylko czesciowo jej sprobowal, nadgryzl jablko... Jesli ktos w zyciu probuje byc doskonalym bedac niedoskonalym to bledne koło, nie ma co sie wywyższac od zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiscie masz racje chce byc zgwalcona, pragne tego, zrobie wszystko zeby do tego doszlo. to jest silniejsze ode mnie. jestem nierozwinieta psychicznie kobieta i chce uprawiac seks pomimo ze nie mam na to najmniejszej ochoty. bedzie super zabawa. bedzie bolalo i moze zajde w niechciana ciaze. pozniej usune dziecko i na koniec trafie do psychiatryka bo nie zniose faktu aborcji. facet ty sie slyszysz w ogole? forum schodzi na psy przez takich jak ty. jak dla mnie bylo to miejsce w ktorym czulam sie dobrze. teraz juz nie mam takiej ochoty na wchodzenie tutaj. aha powiem jedno. oskarzasz kobiety o prowokacje. a prowokacji bylo 2% skoncz juz z tym bo przyczepiles sie do nielicznej grupy gwaltow z ktorych robisz afere jak by wszystkie takie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on do nevcesu
Wierz, czulem a teraz mam pewnosc ze zblizasz sie do drugiego rodzaju gwalcicieli. gwalt jako zemsta. Czytajac to co napisales to jestem troche przerazony i mam nadzieje ze jakies slowa do ciebie dotra.napisales duzo wiec postaram sie odeniesc do tego. Przede wszystkim musisz oddzielic co najmniej 3 swiaty: 1.swiat ludzi normalnych, szanujacych innych ludzi i szanujacych siebie 2. swiat psychopatow i psychopatek. 3. Swiat ludzi poranionych, uzaleznionych, slabych psychicznie Jesli chodzi o pierwszy fragment masz duzo racji ale potem juz raczej sie mylisz. Drugi fragment o dziewczynach- feministkach to przedstawiasz tylo odrobine faktow. Sa takie, ale jest to mala grupa dziewczyn, moze widoczna ale mala. I najwazniejsze jak napisala bezimienna one bronia tylko 5 % gwaltow gdy byly one sprowaokowane. Kolejna sprawa. prawdziwy mezczyzna kontroluje swoja sexualnosc a jesli sie uczy jej kontrolowac to jesli tylko mam rozum i sumienie nie dopuszcza sie zadnych naduzyc. Wiec proba usprawiedliwiania takich zachowan jest zalosna. i mowie to jako mezczyzna. Co do 3 fragmentu to wciaz bronisz tego gwalciela-msciela. W sumie dobrze ze go nazwales nieudacznikiem. bo gdzies musial popelnic blad ze tak daje sie traktowac. Wiec odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego tak sie dajesz traktowac? Ja w mojej mlodosci tez bylem troche podatny na takie wykorzystywanie ale nie przyszlo mi nawet na mysl zeby sie mscic za pomoca gwaltu. I przyznam sie szczerze ze moja podatnosc na takie naduzycie ze strony kobiet wynikala ze moich slabosci- nalogow. w momencie gdy pokonalem swoje nalogi uzyskalem sile ktora chroni mnie przed takimi kobietami.Bo psychopatki-prowokatorki boja sie silnych mezczyzn bo w ich poblizu wyjdzie na jaw ze nie sa kobietami. A sila mezczyzny tkwi w jego dojrzalosci i panowaniu nad soba. Natomiast wiekszosc gwaltow robia psychopaci a oni wybieraja te spokojne niewinne dziewczyny bo kobiet psychopatek sie zwyczajnie boja. Co nastepnego 4 fragmentu, twojej proby wytlumaczenia gwaltu to nie wiem jak sie odniesc. mowiac szczeze mnie przeraza i ta wypowiedz nadaje sie do sprawdzenia przez Policje i psychologow w jakim stanie jest ta osoba. GWALT W KAZDEJ POSTACI ZACZYNA SIE GDY NIE SLUCHAMY CZYJEGOS NIE.Czyli slowo Nie - kobiety badz mezczyzny jest najwazniejsze. A co do gwaltu jako prawo natury to bycie czlowiekiem oznacza panowanie nad instynktami zwierzecymi. Wiec jesli uwazasz ze to cos normalnego to moze skontaktuj sie z ZOO w Berlinie slyszalem ze tam Orangutany maja problemy sexualne. Moze to miejsce dla Ciebie. Co do koncowki. Naprawde masz klopot ze swoja sexualnoscia i to bardzo duzy. Straciles kontrole nad soba. I naprawde bedzie dobrze dla ciebie i dla innych gdy zaczniesz cos robic w kierunku by stac sie normalnym dojrzalym czlowiekiem. Zglosze twoja ostania wypowiedz do usniecia bo jak dla mnie nie wnosi ona nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do t17
Jesli tylko twoje intencje sa czyste mozesz chodzic ubrana jak Ci sie podoba. Bo nie ubranie jest problemem ale to w jaki sposob jest wykorzystywane.Intencje-motywacja i sposob zachowania jest najwazniejsze. Wiec musisz sama sobie odpowiedziec na pytanie jaka ty masz osobowosc i jak traktujesz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On do t17
Tak jak napisalem wczesniej ponad 90% dziewczyn niczym nie zawinila ani nie sprowokowala gwaltu i dla tych 90% dziewczyn tu jestem. I jestem takze dla kazdej pozostalej dziewczyny ktora tylko chce tego by odzyskac sile i marzenia. Niestety jesli jakas dziewczyna akceptuje kulture gwaltu to nie jestem w stanie nic zrobic. Szkodzi sobie bo tak jak napisalem utrudnia i hamuje swoje zdrowienie. ale nic nie moge zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibic_z_dala
Mimo traumatycznych często przeżyć można sobie jednak ułożyć życie. Choćby taki przykład: http://film.onet.pl/0,0,2035644,plotki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka zmiana tematu;P 21 mam miec ostatnia tomografie. mam nadzieje ze juz wszystko sie zroslo i wchlonelo. ale wiecie co jest najlepsze? bylam dzisiaj u psychiatry i powiedzialam ze kupilam 5 kg slodyczy. a pani doktor powiedziala ze ja nawet slodyczami probuje sie zabic ej no bez przesady, jak mozna sie zabic slodyczami;/ rabne sie w glowe rurkami z kremem i strace przytomnosc? ejjj ale bez kitu, ubawilam sie dzisiaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevcesu do bezimien2a i On
chcialem napisac dalej i napisac tez to co ty "On" ze kobieta moze chodzic jak chce ubrana, ale zalezy jakie ma intencje, a mezczyzna wyczuje kazdy ruch kobiety ktory jest prowokacją. Ale niechcialem juz dalej pisac bo to do nikogo nie trafi. Mysle ze nadaje na zupelnie innym poziomie i tylko sobie szargam opinie - Zostane po swinsku zakwalifikowany za gwalciciela bo mysle ze kobietom to sprawia przyjemnosc" niewiem jak mozna byc tak beszczelnym i plytkim aby niezrozumiec cokolwiek. Mojej wypowiedzi beda podsumowane beznadziejnie skonczonym idiotyzmem, brakuje mi poprostu slow do okreslenia tego: " bezimien2a: tak oczywiscie masz racje chce byc zgwalcona, pragne tego, zrobie wszystko zeby do tego doszlo. to jest silniejsze ode mnie. jestem nierozwinieta psychicznie kobieta i chce uprawiac sekspomimo ze nie mam na to najmniejszej ochoty." Jest to zupelną porazka tego co napisalem poniewaz nic niezostalo zrozumiane a skoro nic niezostalo zrozumiane bedziemy twkwili w tym burdelu kazdego dnia. Widac nikt niechce tu nic zrozumiec. a kazde bardzijej glebokie przemyslenia sa odbierane przez stado ludzi jako zdeformowane wypaczone godne wysokiej kary. Kompletne nieporozumienie tragedia, niewiem jak mozna byc tak beszczelnym aby tak poswinsku otumanic to co napisalem korzystajac z tego ze sie jest kobietą: "bezimien2a: chce uprawiac seks pomimo ze nie mam na to najmniejszej ochoty. bedzie super zabawa. bedzie bolalo i moze zajde w niechciana ciaze. pozniej usune dziecko i na koniec trafie do psychiatryka bo nie zniose faktu aborcji. facet ty sie slyszysz w ogole? forum schodzi na psy przez takich jak ty. jak dla mnie bylo to miejsce w ktorym czulam sie dobrze. teraz juz nie mam takiej ochoty na wchodzenie tutaj. aha powiem jedno. oskarzasz kobiety o prowokacje. a prowokacji bylo 2% skoncz juz z tym bo przyczepiles" potem zmienic jeszcze temat na skoncentrowanie sie na swoiej osobie i zamienic w zart, zamiast wysunac jakies swoje przemyslenia reprezentujac tez kogos godnego jako plec kobieca a nie byc tylko kims tak bezgranicznie plytkim kogo zycie polega na wypowiedzi: gwalt jest zly, oczywiscie go nielubie, jestem zraniona, robilam tomografie, pan doktor udzielil cennej rady ale ja sie jej nieposluchalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje: 'Gwalt ma wymiary rozne, tez przyjemne, jest tak naprawde istotą sexualnosci ktora podnieca kobiete a takze mezczyzne.' jak byś nie zauważył to tymi tekstami osmieszalam to co napisales a ja wlasnie zacytowalam. dalej nie rozumiesz? i kto tutaj jest plytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zeby nie byc ci dluzna niczego wiecej. ja jestem prosta, ludzie na forum sa prosci, nikt ciebie nie rozumie bo ty masz jakis wspanialy dar. moja rada. idz do psychiatry bo schizofrenie tam wlasnie sie leczy, a nie na forum w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaxxx
Chciałam tylko powiedziec, że facet nie masz racji. Dla męszczyzny któregmu się chce, nawet otarcie się nie chcący może byc uznane za prowokacje, albo spojrzenie i już mu staje. Jesteś facetem to wiesz. Po drugie może i nie które kobiety odczuwają przyjemnośc z gwałtu, ale zapewne nie jest to nawet jeden procent populacji. Jaką przyjemnośc ma miec kobieta? Gdy rozrywa jej się mięśnie pochwy? Żadnej, a potem dochodzi ból psychiczny. Nawet jeżeli kobieta flirtuje, a męszczyzna uzna to za zachęte NIE znaczy NIE i trzeba to pamiętac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevce do anonimowaxxx
po pierwsze nazwalas mnie facet, a za samo to moglbym cie chciec zgwalcic z nienawisci. Po drugie jesli nie przesadzilas to calkiem nie masz racji ze samo otarcie lub spojrzenie moze byc uznane za prowokacje przez mezczyzne, bo tak naprawde niechodzi o gest tylko o mysli sexualne ktore na gestach sie uwidaczniają i mezczyzna je doskonale widzi. po trzecie nie 1% a z 50% kobiet odczuwa z gwaltu przyjemnosc i pozostawia to przyjemne slady na ich psychice, tak samo jako molestowanie jest dla wiekszosci dziewczyn przyjemne, a ze sie robi z mezczyzn ktorzy sie dopuszczaja takich czynów zwyrodnialcow godnych na kare smierci to juz wynika z wrednosci kobiet, ich wysokiego mniemania, checi sprawienia aby ktos nigdy nieodgadl co najbardzijej podnieca kobiete bo wtedy by stracily dosc ogromna sfere przyjemnosci w swej sexualnosci. a jesli chcesz dalej dochodzic swego poszkodowania i urazu psychicznego to powiem ci ze szczuty mezczyzna przez prowokujace dziewczyny cierpi 100razy bardziej. ale dziewczyny niezostana uznane za zwyrodnialcow. Wiec najpierw pomysl o cierpieniach gatunku meskiego a potem pomysl o swoich cierpieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nevce
Idź leczyć się na głowę, bo gadasz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_jedyna
do nevce samcze - pokaż mi statystyki, które mówią, iż 50% kobiet odczuwa przyjemność z gwałtu, bo ja się z takim nie spotkałam, za to jeśli chcesz odsyłam do strony http://www.poznajpana.org/articlebody.asp?id=701 cały artykuł nt. wpływu pornografii na kształtowanie się postaw mężczyzn, artykuł na podstawie wieloletnich badań specjalistów z dziedzin psychologi, psychiatrii, socjologii a także policjantów i agentów FBI. samcze, tyś się za dużo pornografii naoglądał i szerzysz te swoje spaczone herezje. 86% badanych gwałcicieli przyznaje się do korzystania z pornografii. 57% przyznaje się do naśladowania scen pornograficznych w trakcie popełniania przestępstw seksualnych. (Marshall, 1985) Check i Guloien przeprowadzili eksperyment laboratoryjny z udziałem mężczyzn (117 studentów i 319 nie studentów), których przypadkowo przypisali do różnych warunków eksperymentalnych. Naukowcy "zaobserwowali znaczne różnice pomiędzy tymi, którzy oglądali pornografię, a tymi, którzy jej nie oglądali. (...) Mężczyźni wystawieni na brutalną pornografię (3 filmy video 30-minutowe) wykazywali większe prawdopodobieństwo gwałcenia niż ci, którzy filmów tych nie oglądali. Spośród grupy mężczyzn wykazujących "niewielkie" prawdopodobieństwo gwałcenia (tj. 2 lub wyżej na piecio-punktowej skali), po obejrzeniu sceny pornograficznej dwukrotnie więcej wykazywało większe prawdopodobieństwo gwałcenia niż w grupie, której nie pokazano pornografii (tj. 20,4% do 9,6%). "Uczestnicy eksperymentu, którym pokazano sceny pornograficzne bez przemocy, ale degradujące ludzką godność (3 filmy video po 30 min.) wykazywali większe prawdopodobieństwo gwałcenia (LR) i zmuszania kobiet do aktów seksualnych niż uczestnicy, którym takich scen nie pokazano. Ponad dwukrotnie więcej mężczyzn wykazało większe prawdopodobieństwo gwałcenia (LR) po obejrzeniu tego samego materiału niż mężczyźni, którzy tego nie oglądali (20,4% do 9,6)" (Check, J.V.P. i Guloien, T.H. "Reported Proclivity for Coercive Sex Following Repeated Exposure to Sexually Violent Pornography, Nonviolent Dehumanizing Pornography, and Erotica". W D. Zillmann i J. Bryant (eds.), Pornography: Researcg Advances and Policy Considerations. New Jersey: Erlbaum.) W badaniach przeprowadzonych przez Zillmann'a i Bryant'a w roku 1984 eksperymentalna grupa kobiet i mężczyzn oglądała twardą pornografię bez przemocy, podczas gdy grupa kontroluna oglądała nieszkodliwe, np. filmy o naturze. Trzy tygodnie później mężczyżni i kobiety, którzy oglądali filmy pornograficzne, mieli zupełnie inne poglądy niż grupa kontrolna: (1)przeceniali oni popularność mniej znanych praktyk seksualnych (jak wiele ludzi to robi i jakże często) oraz "byli tolerancyjni w stosunku do zachowań, przez innych uznanych za dewiacyjne"; (2)trywializowali gwałt jako przestępstwo (kobiety uznawały gwałt za większe przestępstwo niż był on odbierany przez mężczyzn, lecz wszyscy byli bardziej pobłażliwi w stosunku do gwałcicieli); (3)początkowo czuli wstręt do oglądania tak dużej ilości pornografii; (4)mężczyźni, którzy oglądali pornografię twardą wykazywali wzrost znieczulenia seksualnego (uwierzyli oni, że "osoby niepełnoletnie nie będą odczuwać nadmiernego stresu emocjonalnego będąc wystawione na oglądanie pornografii oraz, że restrykcje są wysoce nieodpowiednie i niepotrzebne). odsyłam do http://www.hli.org.pl/pl/wd/protest2/kirk.html strona Human of Life International I określenie "samcze" jest celowe, bo ciebie nawet człowiekiem nazwać się nie da, a mężczyzną tym bardziej. Poczytaj i zobacz do jakiej grupy "samców" się klasyfikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takiej jednej
Masz rację, nie gadaj z takim idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×