Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

to Ci powiem że masz coś nie tak z głową. jeśli bym się z kimś ruchała to po chuj bym o w ogole pisała ?! po co bym na takie forum wchodziła? myślisz że mi się w domu nudzi!? skoro takie jest Twoja nastawienie to po co się udzielasz? nikt Cię o to nie prosi. nie mam takiej fantazji żeby takie rzeczy wymyślać, tym bardziej bez powodu. wiem o tym ze potrzebuje pomocy i to bardzo.. nie ma zamiaru czytac takich bzdur ze sobie to wymysliłam. xxnieoobliczalnaxx wiem , ale boję się. nie powiem tego, boje sie ze moja mama sie dowie, zawsze była dla mnie jak przyjaciolka, ale nie moge jej tego powiedziec.. ona sie nie moze dowiedziec.. musze dac sobie rade z tym sama. juz raz prawie zrobiłam wielkie głupstwo ale przyjaciólka mi pomogła.. i teraz mnie "pilnuje" boi sie o mnie.. z rodzicami zle, w szkole zle, ze mna zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię nie wychowali i nie uczyli Cię jak odróżniać dobro od zła ! no to tak jest... Ale nie mam zamiaru się z Tobą kłócić dla mnie to Ty jesteś niewychowany szczyl józekkk ! I po co mielibyśmy zmyślać?! Człowieku jeżeli Ci coś nie pasuje to nie wchodź na forum... A co to wypowiedzi xxnieoobliczalnaxx nie zgodzę się za bardzo... Bo Oni naprawdę mi pomagają... ale dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil...
józekkk Ty to się nie udzielaj!!! bo mnie takie wypowiedzi denerwuja.. nie wiesz jaki to jest cios dla dziewczyny.. wstyd mi ze faceci mogą takie coś zrobić... taka krzywdę wyrządzić.. :(:( Ja bardzo Kocham jedna z dziewczyn która się tu wypowiedziała... zawsze będę przy niej... nie mogę jej zostawić... i nie pozwolę już nigdy żeby ktoś Ją skrzywdził... jak znalazłem te forum.. to aż mi łzy leciały.. bo sie dowiedziałem co Ona przeżyla... mam chęć jechać poszukać tego sku**iela... i zrobić z nim porządek..:( Pamiętaj Olu, że jesteś dla mnie najważniejsza.. Kocham Cię Bardzo;*!! i nie możesz się poddawać.. nie teraz... bo zaszłaś tak daleko.. i nie możesz tego zmarnować.. Kocham Cię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jozek
Bardzo mnie ciekawi czy jeśli (czego nie zyczę) taki zwyrodnialec zgwałcił twoją siostrę,matkę albo dziewczyne czy też byś się tak udzielał?Ty i tobie podobni.Albo nigdy nie miałeś normalnej dziewczyny albo preferujesz... coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józekkk
Sorry, za duzo sie onanizuje i mozg mi juz wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józekkkk
do józek a co cie to obchodzi nie mam siostry to po pierwsze moja mama nie jest taka puszczalska jak wy a po trzecie mi tam puszczalska panienka jak wy nie potrzebna adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil...
józekkk wiesz co Ci powiem? dla mnie tacy ludzie jak Ty to nie istnieją... Ty nie wiesz co to codzienny strach.. nie przespane noce.. Nie udzielaj sie wiecej w tym temacie.. bo tylko dolujesz bardziej dziewczyny niz im pomagasz.. z tym onanizowaniem to masz racje!! chyba naprawde za duzo!! i Ci mozg nie wysiada! bo Ty go w ogole nie masz! Nie potrzebna Ci panienka bo Ty pewnie ped** jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korokorot
wiecie co? powinny byc kary dla gwałcicieli (ucinanie im tych fiutóf) publicznie! wtedy zaden by nie gwałcił, bojąc się takiej kary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrr
Masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giovale
Do Józekkk To, że nie masz siostry nikogo nie interesuje. To, że Twoja Matka nie jest puszczalską jest na plus, ale widać jaką musi być ograniczoną kobietą albo ty tępym dzieckiem, skoro nie potrafiła Cię wychować na porządnego człowieka! Jak Ci nie wstyd? Jestem na tym forum od jakiegoś czasu, poznałam tu wiele wspaniałych dziewczyn i choć sama nigdy nie byłam zgwałcona - rozumiem je! Nie tylko dlatego, że jestem kobietą! Ale dlatego, że jestem człowiekiem! Takim samym jak Ty, Twoja matka czy inne osoby siedzące na forum, żyjące! Inne osoby z problemami czy bez nich! Żyjemy na jednakowych zasadach. Rodziny się i umieramy. Każdy wymaga by traktowano go na równi, by mógł życ godnie i by nie naruszano jego praw! Czy myślisz, że dziewczyny wypowiadające się weszły tu, aby poznać takiego durnia jak Ty? Zdecydowanie nie! A gdybyś i Ty został zgwałcony nieważne czy jako kobieta czy mężczyzna na pewno dostałbyś od nas wsparcie. Bo nie jesteśmy tu by Cię oceniać czy narzucać Ci naszą wolę, zdanie a po to, aby strać się Cię zrozumieć, pomóc Ci, Ułatwić. Jeśli masz zamiar traktować "Nas" z góry to zapraszamy na inne forum lub napisz do mnie na maila chętnie z Tobą porozmawiam, bo widzę, że masz problem, nie tylko ze sobą, ale też z otoczeniem. Pamiętajcie jesteśmy tu , aby łatwiej było "Nam" to przejść, by można było się wyżalić, porozmawiać, znaleźć rozwiązanie dobre dla każdego z Nas. Pozdrawiam Giovale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Giowale
Nareszcie mądra osoba:). Dziękuję. Pozdrawiam. 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiiiiiiaaa
Bardzo wam współczuję,nie ma nic gorszego dla kobiety jak gwalt. Ja nigdy nie bylam zgwalcona ale raz byl taki przypadek ze gdybym nie uciekla to niewiem co by sie stalo. Ja uważam że jesli mają gwałcić to niech gwałcą te dziwki które stoją na ulicach.Przeciez w koncu to ich praca. A nie nas biedne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Natalii
Nkogo nie można gwałcić, każdej dziewczyny mi jest żal, nie gadaj bzdur , że to jest taka praca prostytutki, one też są czyimś córkami, oglądnij film Na imię mam Justine, dziewczyna z małego miasteczka zostaje oszukana przez własnego chłopca, który sprzedaje ją cudzoziemcom, ona jest więziona, ona też jest normalną dziewczyną, wychowaną przez babcię, chciała mieć zwykłą pracę. Jak będziesz miała córkę to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiiiiiiiiaaa
chodzi mi o te dziewczyny które stoją na ulicy bo nie chce im sie pracowac i wolą dać dupy.A poza tym pododbno dziwki nie da sie zgwałcić.i tak się szmacą i tak. Ja jeśli będe miała córkę to napewno nie wychowam jej na dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nataliiiiiiiiiaaa Masz rację, nikogo nie powinno się gwałcić, ale jako dziewczyna/kobieta powinnaś wiedzieć, że seks czy zwykłe czułości sprawiają radość tylko wtedy, kiedy są za zgodą i przyzwoleniem dwóch osób. Kobiety - mężczyzny, dwóch mężczyzn czy dwóch kobiet. Całe życie się uczymy, całe życie popełniamy błędy, ale ani do moich ani do Twoich obowiązków nie należy ocenianie ludzi a już tym bardziej tego w jaki sposób zarabiają na siebie. Każdą kobietę można zgwałcić niezależnie od tego czy jest zwykłą szarą myszką, dziewczyną, żoną czy prostytutką. Słowo "NIE" zawsze znaczy to samo a jeśli ktoś tego nie rozumie to jest bardzo prymitywną istotą, bo już od najmłodszych lat potrafimy je powiedzieć i użyć w odpowiednich sytuacjach. Jeżeli masz ochotę iść na zakupy to idziesz, jeżeli masz ochotę pokrzyczeć to krzyczysz. Takie samo prawo do wolności i prywatności mają inni także prostytutki. To, że utrzymują się w taki sposób nie powinno Cie interesować. Równie dobrze ktoś może się przyczepić, że Ty pracujesz w sklepie na kasie. Jeśli będziesz miała córkę, a życzę Ci tego z całego serca to naucz ją przede wszystkim tego by szanowała ludzi niezależnie od ich pochodzenia, koloru skóry, sytuacji materialnej czy zawodu jaki wykonują. Myślę, że jeśli wpoisz jej takie wartości będziesz z niej dumna. A wybór zawodu niech zależy od niej. Jesteśmy tu by wspierać nie oceniać czy krytykować. Pozdrawiam Giovale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nataliiiiiiiiiaaa Masz rację, nikogo nie powinno się gwałcić, ale jako dziewczyna/kobieta powinnaś wiedzieć, że seks czy zwykłe czułości sprawiają radość tylko wtedy, kiedy są za zgodą i przyzwoleniem dwóch osób. Kobiety - mężczyzny, dwóch mężczyzn czy dwóch kobiet. Całe życie się uczymy, całe życie popełniamy błędy, ale ani do moich ani do Twoich obowiązków nie należy ocenianie ludzi a już tym bardziej tego w jaki sposób zarabiają na siebie. ŻADNEJ kobiety Nie można zgwałcić niezależnie od tego czy jest zwykłą szarą myszką, dziewczyną, żoną czy prostytutką. Słowo "NIE" zawsze znaczy to samo a jeśli ktoś tego nie rozumie to jest bardzo prymitywną istotą, bo już od najmłodszych lat potrafimy je powiedzieć i użyć w odpowiednich sytuacjach. Jeżeli masz ochotę iść na zakupy to idziesz, jeżeli masz ochotę pokrzyczeć to krzyczysz. Takie samo prawo do wolności i prywatności mają inni także prostytutki. To, że utrzymują się w taki sposób nie powinno Cie interesować. Równie dobrze ktoś może się przyczepić, że Ty pracujesz w sklepie na kasie. Jeśli będziesz miała córkę, a życzę Ci tego z całego serca to naucz ją przede wszystkim tego by szanowała ludzi niezależnie od ich pochodzenia, koloru skóry, sytuacji materialnej czy zawodu jaki wykonują. Myślę, że jeśli wpoisz jej takie wartości będziesz z niej dumna. A wybór zawodu niech zależy od niej. Jesteśmy tu by wspierać nie oceniać czy krytykować. Pozdrawiam Giovale PS. Przepraszam za źle napisanie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj edi 3.0i
witajcie wszystkie piękne kobietki nie smućcie się i nie zadręczjcie po prostu nie wasza to wina.nie bujcie się chłopaków a szczegulnie ich dotyku żeby nikogo nie urazić.i powiem wam jaka jest prawda ci debile zboki i pedofile którzy,wam to zrobili powinni jaja mieć wycięte poprostu oni są nie dorobieni i nie mają zamały sprzętutylko pikusie między nogami i są niedowartościowani każdy facet z pożądnym wackiem nie jest zbokolem.zbokole wyciąć wam jaja ja bym wam pierwszy mógł amputację przeprowdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa ja
ja kiedys rano sie obudziłam po libacji, kręciło mi sie w głowie i gdy kolezanka zaczeła mi opowiadac co on robil jak weszła w nocy to mi sie zaczeło przypominac...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anonimowa ja Jeśli chcesz o tym pogadać to jest to najlepsze miejsce, tu Cie wysłuchamy, postaramy się pomóc i ułatwić. Jeśli chcesz pogadać w cztery oczy to możesz się odezwać do każdej osoby która podała maila. Pozdrawiam Giovale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Govale
Dziękuję za zrozumienie, pozdrawiam.🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Natalii
Wychowanie nie ma tu znaczenia, powinnaś kochać córkę taką jak jest, każdy człowiek ma inny charakter. Był taki film Dlaczego moja córka, dziewczyna pochodziła z normalnej rodziny , rodzice byli rozwiedzeni, mama ją dobrze wychowała , kochała ją, pomagała, dziewczyna przeżywa rozwód rodziców, jest zagubiona , poznaje chłopca na dyskotece, zakochuje się w nim, mama czuje, że on jest złym człowiekiem, ostrzega ją przed nim, ale zakochana córka nie słucha jej, dziewczyna poznaje prawdziwe oblicze chłopca niedługo, on ją zmusza do prostytucji, pewnego dnia mama dowiaduje się, że jej córka nie żyje , ta historia zdarzyła się naprawdę, matka po tej tragedii oskarża tego mężczyznę, pomaga innej dziewczynie z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku
moja zona tez zostala zgwalcona w wieku 18 lat - to byl zolnirz, momentalnie go podala - potem sad wojskowy i wiezienie,ojciec jego wysoki stopien w wojsku nie zdolal tego wyciszyc. W polsce nie mieszkamy juz dlugo i to co ja tutaj czytam - to horror a jestem dopiero na 40 stronie. Mnie z tych wypowiedzi wyglada na to ze Polska to jakis kraj w srodku islamu - Turcja ,Iran albo jeszcze dalej na wschod. Kobiety sa traktowane i zastraszane gorzej od zwierzat a rodzina to tylko mysli o wlasnym honorze ,nie mowiac o wladzy i ustawodawstwie. Rzeczywistosc mozna zmienic tylko przez czyny - te wszystkie rozpaczliwe wolania o pomoc albo krzyki bezsilnosci powinna poznac cala Polska poprzez prase albo telewizje, nich sobie wszyscy uswiadomia jak bezsilni pelnoprawni obywatele tego kraju -nie zapominajac o dzieciach - przez cale swoje zycie cierpia. Moze wtedy nastapia odpowiednie zmiany i Polska zawita do Europy. Ja sobie nie wyobrarzam zycia bez naszych wspanialych , pelnych fantazji i zaufania kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "z boku" Wiesz to, że mamy dobre chęci raczej nie zmieni niczego w państwie, bo "my " jesteśmy tylko kroplą w wielkim morzu. Niestety naszym krajem rządzą ludzie bardziej kompetentni choć momentami możemy w to wątpić. Mamy do tego prawo, ale raczej jest nas za mało byśmy mogli wpłynąć na ich decyzje. Możemy ubolewać albo możemy działać we własnym zakresie. Wybieramy tę aktywną drogą. Ale bardzo cieszymy się, że na tym forum są też prawdziwi faceci. Twoja żona ma z pewnością wielkie szczęście, ale również wielkie oparcie w Tobie. Dziękujemy. Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta234
ja zostalam zgwalcona w wieku 22 lat lata temu przez mojego chlopaka i nadal nie moge o tym zapomniec niewiem jak z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejela
Ja też zostałam zgwałcona w wieku 17 lat. Ja to ten czas nazywam wiosną, której nie było. Albo, że bez mojej woli zostało mi odebrane dziewictwo. Lecz, nazywając rzeczy po imieniu, to zostałam po prostu zgwałcona. Lecz zyję normalnie. Jedynie tylko mam mniej zaufania do ludzi. Chciałam swój pierwszy raz przeżyć z chłopakiem, którego bym kochała, lecz plany nie wypaliły. To się zdarza, dlatego nie razpaczam. O tym fakcie wiedzą tylko 2 moje przyjaciółki i koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumie dlaczego męzczyzni gwałcą Ja też jak nie raz rozmawiam z jakąs fajna laską skąpo ubrana mam ochote na nią wielką!! jak tancze z taką to musze ją obmacywac bo nie wytrzymuje,ale niegdy w życiu bym nie wziąl silą dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak bym mial dziewczyne i by mi powiedziala ,ze zostala zgwałcona nawet na policje bym nie kazal jej isć .sam bym to załątwil z jakims kolegą mając na twarzy kominiarki zrobilibysmy z niego inwalide do konca życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie stalo z tą martynka ze 111 strony? pisaliscie ,ze zgloscie to i co? nic nie wyczytalem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avangardo
Witam , moja kobieta została zgwałcona kilka dni temu , nie wiem co mam myśleć , nie wiem co mam robić ona nie chce iść na policje , a ja wariuję , normalnie nie wiem co mam z sobą zrobić , nie mogę zapomnieć , a najbardziej boli mnie to ,że ona mnie za to obwinia , ponieważ nie chciałem z nią pójść na spacer , gdzie to się stało . jakiś psychopata ją przewrócił , ściągnoł spodnie i zrobił to , z rozmowy z Karii wynika ,żę trwało to tylko chwilkę dosłownie włożył i wyciągnoł , ponieważ ktoś szedł z psem i delikwent ucikł . W każdym bądz razie ja nie wiem jak to dalej będzie , ale ja tak nie mogę żyć . Popełniłem błąd tak naprawdę jeden ... Wydarłem się na Karolinę w taki sposób : Co Ty ku*rwa do mnie pretęsje masz ??? kur*a co za idiotka łazi koło działek o 22 sama i to w piątek .. Żałuje to nie jej wina , nie mogła wiedzieć . Dradzcie co mam robić , powiedziała ,że jak sam zgłosze na policje to się nie przyzna ... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie dowiedziec czy pamieta kto to był Czy rozpoznałaby go , bo jeśli tak to musisz isc nawet sam na policje porozmawiac Od tego typu spraw są kobiety policjantki i na pewno by jej pomogly Nawet jesli nie wie kto to był warto isc na policje ,bo przeważnie gwałciciele nie robią tego raz i może przez uratował bys inna osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. powiem wam że przytłacza mnie to wszystko. wiecie co jest najgorsze ? że tutaj kązdy z nas potrafi napisać mniej więcej co się stało.. ale nikt nie ma odwagi tego zgłosić , albo powiedzieć rodzicom.. bynajmniej ja.. do dziś nie powiedziałam rodzicom ani nikomu. nie zgłosiłam na policje. nie jest ze mną dobrze, widze że sie zmieniłam.. jestem strasznie drażliwa, każda najmniej ważna rzecz potrafi wyprowadzić mnie z równowagii.. z ojciem nie gadam od 6 miesięcy.. przyjaciółka chciała żebym poszła do jakiegoś psychologa, ale nie dałam rady. nie umiem nikomu prosto w oczy o tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×