Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lu-lu

kącik kobiet zgwałconych

Polecane posty

Gość upadlaplec
avangardo. Mysle ze to byla jej zagrywka, nie mysl ze wyszla poprostu sie przejsc, szukala mocniejsych doznan. Myslisz ze dzisiejszej mlodej kobiecie wystarczy zwykly sex malzenski i na tym zamyka sie jej zycie? W odpowiednich miejscach i porach mozna znalezc gola kobieta zadna doznan. Ty jako mezczyzna poprostu nierozumiesz co podnieca kobiety (jesli zaczniesz myslec ze podnieca je cos innego jak czuly sex to wtedy one powiedza ze pragna czulosci zebys ty tak myslal) postrzegasz kobiety jako ofiary a mezczyzn jako godnych kary tymczasem jest zupelnie odwrotnie, ale niezrozumiesz tego chocby dlatego ze niemozesz tak myslec bo wtedy bys niebyl mezczyzna ani bys nie mial kobiety. DLATEGO MUSIMY ZYC W TYM KLAMSTWIE ZE TO MY GWALCIMY WYKORZYSTUJEMY DYSKRYMINUJEMY ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do upadlaplec Zagrywka? O czym Ty chłopie mówisz? Gdyby szukała mocniejszych wrażeń to jest mnóstwo takich miejsc, gdzie można poszaleć. Zapewniam Cię, że jest w nich ciepło i przytulnie, nie trzeba marznąć na dworze, zwłaszcza Zimą. Skoro jesteś takim specjalistą w sprawach damsko-męskich, to co robisz na tym forum? Nie jesteśmy tu by dyskryminować mężczyzn, mimo, że rozmawiamy o naszych przeżyciach i bólu zadanym właśnie przez facetów! Myślę, że to Ty jesteś rządny doznać. Zanim zaczniesz oceniać kobiety i ludzi to zastanów się najpierw nad samym sobą. Czy uważasz, że facet który do nas napisał, zrobił to by pochwalić się, że jego żona/ dziewczyna jest puszczalską, panienką szukającą wrażeń? Nie! Napisał do nas, bo dla nich obojga jest to trudna sytuacja, ale poprosił o pomoc. O pomoc, która wniesie coś do jego/ ich życia, pomoże im dojść do siebie, (bo wierz mi po czymś takim trudno) a nie krytykę jego kobiety, która pamiętaj nie jest niczemu winna! Jeśli chcesz pogadać o tym jakie to kobiety są złe, bo dają się gwałcić a faceci super, bo to robią - to zapraszam mojego e-maila masz, chętnie z Tobą na ten temat porozmawiam, bo widzę, że masz problem. Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlaplec
cale to zycie to jest zagrywka waszej plci, wszystkie gwalty, myslenia o sexie, wojny, zabojstwa, panoszenie sie zla i zaklamania, jakbyscie byly wspanialymi istotami to byscie sprawily aby zapanowala milosc i byloby wszystko piekniejsze, drogi rowniejsze itd. ale co zrobic jak kazdy woli takie ciekawsze zycie. Bez konca prowadzic dyskusje? bez konca karac? mozna i tak. niepisz glupot o tym czulym sexie i przyjemnych cieplych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upadlaplec Podziwiam za myślenie! Czyli co My kobietki jesteśmy odpowiedzialne za całe zło na tym świecie a Ty jako płeć brzydsza jesteś taki biedny, bo Cię kobiety oszukują itp. Przecież to śmieszne co mówisz... Po pierwsze obrażasz wierzących! Po drugie obrażasz nas KOBIETY. Miłość może zapanować nie tylko kobietą, które z reguły mają osobowości bardziej słabe i czulsze (nie twierdze, że wszystkie), ale też facetom, którzy też potrafią być wspaniali, kochać i nie krzywdzić. Mimo, że na tym forum jest poruszany temat gwałtu, to mamy tu klika fajnych ciekawych facetów, których myślenie jest pozytywne i jesteśmy wdzięczni, że są oni z nami. Widzę, że chyba zostałeś rzucony przez kobietę lub bardzo zraniony i myślę, że wyjdziesz z tego tylko trochę wiary w siebie. Może zacznij Ty szerzyć dobro i miłość a wróci to do Ciebie ze zdwojoną siłą. Nie chcę Cię oceniać, bo to nie jest moje zadanie i nie mam nawet prawa tego robić! Ale na tym forum wszyscy się szanują, starają sobie pomagać, więc i Ty bądź tak miły - nie krytykuj i nie oceniaj. Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlaplec
jak sama widzisz nazywasz mnie facetem i plcia brzydsza - chyba nienapiszesz ze napisalas to przypadkowo, tylko tak postrzegasz plec meska jako brzydsza. Wiec chyba wszystko jasne, ze dyskryminujesz w ten sposob cale moje istnienie. łacińskie - facetus, co znaczy dworski, elegancki, a także - ucieszny, dowcipny facecje (żarty, dwocipy) i jest facecjonista (żartowniś). facetus - delikatny, powabny, przyjazny, grzeczny, dowcipny, humorystyczny facio: czynić, robić, sporządzać, urządzać, sprawiać, , budować, zarabiać, bić pieniądze, , zdobywać, obrabiać, wykonywać do skutku, doprowadzić , zdziałać, urządzać, popełnić (zbrodnię), podnieść (krzyk), rzucić się (do ucieczki), wydać bitwę, załatwiać, prowadzić (interesy), doznać (szkody, rozbicia), sprawić, wywołać, spowodować (uczucia, stany duszy), zawrzeć (przyjaźń, przymierze), komuś czegoś dostarczyć, użyczyć, dać, z kimś coś zrobić, począć, postarać się o to, postanowić, , zrobić czymś, mianować, kazać działać, uczynić czyjąś własnością, cenić, zawinić, trzymać z kimś, stać po czyjeś stronie, składać ofiarę, ofiarować, za coś, służyć, zdatnym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płeć brzydsza w tym znaczeniu, że to o kobietach mówi się, że to "płeć piękna" a faceci ta "brzydsza". Co nie zmienia faktu, że być może jesteś przystojny. Nie wnikam! Rozmowa z Tobą nie ma sensu, bo "Ksiądz swoje, organista swoje" Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
O znowu jakis bardzo inteligentny facet się znalazl. Puknij się czlowieku w swoja pusta mozgownice, na pewno szukała mocnych wrazen?! Jasne. Ja tak podczytuje i zawsze widze, ze znajdzie się jakis bardzo "madry" facet, ktory pieprzy swoje farmazony, nie wiedzac nawet jaka krzywde wyrzadza zgwalconym kobietom i ich bliskim. Jak tak poczytalem doszedlem do wniosku,ze niektorzy myśla, ze jak sie kobieta ubiera się w krociutka spodniczke to znaczy, ze mozna ja bezkarnie gwalcic.Czy to oznacza, ze jak widze taką kobiete to mam sie na nia rzucic, bo przeciez sama tego chciala?! Wiekszej bzdury nie slyszalem. No coz jednak sa faceci, ktorzy nie rozumieja i maja bardzo ograniczony sposob myslenia, i ograniczaja sie tylko do widzenia wlasnego nosa i wlasnych potrzeb. Mysle jednak, ze to nie przez kobiety swiat jest zly, tylko niestety przez nasza plec, bo to my jestesmy wojowniczy, my lubimy rozwiazywac problemy piescia. Pozdrawiam kobiety zgwalcone i ich przyjaciol. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający
Witam wszystkich forumowiczów. Moja historia jest na stronach 109-110 więc jeśli ktoś będzie chciał sobie przypomnieć to może tam zaglądnąć. Ja jak obiecałem, tak piszę. Kochani bardzo serdecznie Wam dziękuję za wsparcie, które mi okazaliście w trudnych chwilach, a szczególnie Giovale22. Ja wychodzę z założenia że na problemy najlepsza jest rozmowa, niestety na niektóre tematy nie można porozmawiać nawet z najbliższą rodziną. Ale do rzeczy... U mnie wszystko się ułożyło, ze swoją dziewczyną jesteśmy teraz bliżej niż kiedykolwiek, co więcej zaręczyliśmy się i w przyszłym roku się pobieramy!!! :) Nie mamy przed sobą tajemnic i wiem, że już ich nie będzie bo ufamy sobie bezgranicznie, a to jest kolejna ważna część miłości. Przy mnie czuje się szczęśliwa, bezpieczna a co najważniejsze Kochana. I tak już będzie zawsze... :) Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję i życzę powodzenia w pomaganiu ludziom. Kochający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochający Dziękujemy, że napisałeś... Będę pisać w swojej osobie, ale myślę, że reszta "forumowiczów" się pod Tym podpiszę. Kurcze fajna sprawa, że jesteś takim wartościowym facetem i że ta dziewczyna Ciebie ma. Oczywiście bardzo się cieszę z zaręczyn i ślubu. Czekam teraz na maila z wiadomością o dzidzi heh. Fajna sprawa wiedzieć, że nie tylko ja znalazłam super wyjątkowego faceta. A może raczej on znalazł mnie? Albo oboje znaleźliśmy siebie. Cieszę się, że jest Was więcej, bo w dzisiejszych czasach trudno o wartościowych ludzi. Ps. Nie musisz mi dziękować, jesteśmy tu by pomóc, wesprzeć poradzić, doradzić a nawet po prostu być. Ale dziękuje za miłe słowa, na pewno zrobiło mi się bardzo miło. Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka1855
Moja siostra miała 14 lat, ja 19. Ona została zgwałcona. Wiedziałam że coś się stał, ale ona nie chciała powiedzieć co. Dopiero, gdy znalazłam jej beliznę w szafce mojego chłopaka, dotarło do mnie co się stało. zgwałcił ją mój chłopak!! Ktoś kogo kochałam. Nie obwiniałam jej nigdy. Ona była dzieckiem, a on 23letnim palantem. Teraz siedzi za kratkami. Mam nadzieję, że kiedyś doświadczy tego co my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez , 12 lat temu ale przez 8 osob z drozyny pilkarskiej z brazylii, do tej pory sie nie pozbieralam, mam nerwice alekarze przepisali mi prozak i chociaz zyje w szczesliwym zwiazku nie potrafie o tym rozmawiac z mezem i on nie wie , najgorsze jest to ze nie moge wytlumaczyc mezowi dlaczego jestem w depresji , boje sie ze mnie zostawi, nigdy nie zapomne kiedy przyszlam do domu tej nocy i czulam sie tak brudna, ze nie moglam wyjsc z pod prysznica, bo czulam zez po prostu smierdze a ten zapach pamietam do dzis, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun "Winne baby?" A czym Twoim zdaniem kobiety zasługują na gwałt? Niezależnie od tego jaki okropny maja charakter, jakie potrafią być wredne, jakie potrafią mieć humory NIGDY NIE ZASŁUGUJE SIĘ na coś takiego! (Faceci też nie są bez wad i skaz!) Jaką widzisz w tym przyjemność? Przecież taki dotyk boli, przede wszystkim jest niechciany! Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy i niezależnie od tego jak bardzo Cię ktoś skrzywdzi, nieważne czy kobieta czy mężczyzna, NIKT nie zasługuje na takie kary! Więc następnym razem zastanów się trochę co piszesz i w jaki sposób piszesz, bo możesz wyrządzić tymi słowami krzywdę komuś. A my jesteśmy tu by wspierać i pomagać a nie dodatkowo niszczyć i "kopać". Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk
giovale22-Ty też zostałaś zgwałcona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwencja
zostalam zgwalcona w wieku 13 lat. teraz mam prawie 30. i konsekwencją jest facet starszy odemnie UWAGA o 25 lat. jesteśmy ze sobą kilka lat-nie wyobrażam sobie mlodszego.bałabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Zander vel Klaun Nie powiedziałam, że nie należy karać bandytów. Powiedziałam, że niezależnie co zrobi Ci kobieta czy mężczyzna NIKT nie zasługuje na Gwałt! Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlaplec
niewiem co chcesz przez to powiedziec ze nikt niezasluguje na gwalt, nikt niezasluguje zeby kogos zabic itd. - kontynujac nikt niezasluguje aby go ponizac, aby kogos wykorzystywac, aby prowadzic psychologiczna gre ktora ma komus odbierac swobode zycia itd itd . Ubierajac w slowa nikt niezasluguje aby ktos inny wyrzadzal mu cierpienie o ile cierpienia wyrzadzane droga psychiczna nie sa dokumentowane nie ma jak je uchwycic pozostaja niekaralne i poprostu szerza sie bezkarnie - kobiety mowia mezczyznom ze sa do niczego itp. wykladaja listy wymagan, wysmiewaja ich sexualnosc itd. (mezczyznji w stosunku do kobiet nierobia czegos takiego) to wsyzstko powoduje narastanie nienawisci i odreagowania czesto w okrutnych czynach poniewaz czlowiek sklada sie z uczuc, hormonow ktore powoduja zaleznie od tego czy swiat i inni ludzie sa przyjaznji czy nie rozne nastroje. Szczegolnie ostatnio chyba plec meska zostala bardzo upodlona, nie ma praktycznie zadnych praw a kobiety maja wszystko bajere kase sex drinki, poldarmowe wejscia na dyskoteki, rozne przywileje, propagowane sa ich wizerunki istnieje masa symboli feministycznych i scen w teledyskach gdzie kobiety niemal zabijaja mezczyzn a mezczyznji pelzaja przy ziemi. Rozpropagowane jest ze kobiety potrzebuja milosci czulosci kwiatow romantycznej atmosfery, tym czasem mezczyzna za to wszystko ma placic i nie ma mowy o wlasnych jego potrzebach. To wszystko powoduje narastajaca nienawisc i niemowmy ze ktos jest chory i trzeba leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upadlaplec Jeśli chcesz na ten temat porozmawiać to zapraszam na privie (samantaaaa@o2.pl). Nie zamierzam robić z tego forum kącika dyskusyjnego jakie kobiety są złe a mężczyźni biedni... Jeśli już mamy wyliczać co się teraz należy kobietą i jak "dużo" mają, to cofnijmy się w czasie i przyjrzyj się temu, jak to kiedyś traktowano kobiety... Zresztą nieważne... Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlaplec
kobiety zawsze widza swoja krzywde, nigdy sie niemowilo ze mezczyznji byli zle traktowani i niemowi sie ze sa, wiec porowno ciezki los mogli miec mezczyznji ktorzy sie nieprzystosowali do panujacych zasad jak i kobiety a teraz jakby spytac kobiety czy mszcza sie na mezczyznach za to ze kiedys byly zle traktowane to kazda robi mine niewiedzac o co chodzi czyli poprostu nie to ze sie mscicie tylko lubicie nas upadlac, doprowadzac do stanow agresji, a nawet mowi sie ze przez to zycie jest ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo długo zwlekałam z wypowiedzeniem sie na forum, ale wiem ze jezeli nie napisze tego tu to nigdy tego z siebie nie wydusze. To stało się niedawno, naprwde nie dawno, on kilka miesiecy temu zdeklarował sie ze "mnie zdobedzie". A ja go przeciez nie kocham a bez miłosci to sie nie wiąże z nikim, prawda? ;( To sie stalo w szkole... Ja wyszłam do toalety a on wyszedl za mną ;( Szedł za mna przez korytarz i kiedy mijalam składzik na miotły itp. zlapal mnie od tylu i wepchnoł tam, potem zamknol drzwi i powiedzial ze jak krzykne to powie ze sama sie z nim tam umowilam ;( Chwycil mnie mocno a potem całował mnie. To było obleśne! Rozberał mnie całą i siebie do pasa i dotykal, a potem to tylko rozpiol spodnie i zrobil mi to. To był moj pierwszy raz! ;(;(;( A 5 min przed dzwonkiem na przerwe ubrał sie i wyszedl. POwiedzial mi na pozegnanie ze bylam boska ;( JAk on mogl mi to zrobic??? DLaczego mi? Czemu nie mogł sobie wybrać innej dziewczyny? To jest okropne, kiedy nie mozesz krzyczec ani sie wyrwać. Jestem taka słaba... I teraz go widze codziennie on sie do mnie uśmiecha jakby nic nie zrobil i dalej mnie podrywa tak jakby myslal ze ja go teraz bd chciala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezbronna95 Odezwij się do kogoś z mailem. Na pewno dostaniesz odpowiedź. Cieszymy się, że zechciałaś otworzyć się właśnie przed nami... Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro123
skapa Co niektorzy faceci to sa ciule i mysla tylko penisem A jak im sie chce niech sie nawzajem zboczyle zadowalaja albo ida na prostytutki, no ale pewno nawet na to ich nie stac Szmaciarze, zycze zeby ich posuwali w d**e i cierpieli jak tylko sie da i oczywiscie obcieli im Gdybym mogla wymierzac sprawiedliwosc obciela bym im, ale tak zeby po ich braku czuli bóll i do tego załatwiałabym jakis psycholi zeby ich raz dziennie rżneli J**ane ch*je!!!!!!! zgadzam sie z toba calkowicie choc jestem facetem to moja dziewczyna zostala zgwalcona przez zwyrodnialca ktory udawal jej przyjaciela i powiernika, potem wspolny wyjazdi banalna sytuacja jak zwykle zepsuty samochod i nocleg bo juz zmeczony. ona byla dziewica wiec niedotarlo do niej co jest grane a jemu ufala ze jej nie skrzywdzi. gdy to sie stalo to neibylismy jeszcze para ale juz o nia walczylem a teraz mam zal do siebie ze niepotrafilem jej obronic. dzis jestesmy razem bardzo ja kocham , ona mi ciagle powtarza ze jestem jej pierwszym facetem ( pierwszym z ktorym chciala to zrobic) i to czasem pomaga a czasem mam wrazenie ze brniemy w jakas oblude. wprawdzie to kobiece forum ale napiszcie co o tym myslec gdyz niechce jej stracic a choc minelo kilka lat od tego wydarzenia to czuje sie jakbym to ja rowniez byl ofiara gwaltu i niechce rozwalic naszej milosci przez to ze sie ciagle obwiniam, ze bylem malo skuteczny w owym czasie i nie zapobieglem temu. oczywiscie z gwalt powinno sie obcinac ch..a i wsadzac do wieloosobowej celi oraz publikowac nazwisko gwalciciela publicznie, gdyz niemoze byc tak ze taki bydlak cieszy sie zyciem i ma mile wspomnienia a ofiary przezywaja wieloletnia a nawet cale zycie jakas okropna traume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9369903
kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy odezwie sie ktos z okolic gorlic kto pomoze mi nauczyc jednego gnoja co oznacza pojecie drugi czlowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARA ZA GWAŁT
UWAGA, Dziewczyno!!! Jeśli wiesz kto dokonał gwałtu musisz powiedzieć o tym komuś, komu na Tobie choć trochę zależy!!! Najgorzej kiedy nie ma się nikogo zaufanego, ale uwierz mi, nawet obcy będą Ci współczuć. Gwałciciele są potępiani przez wszystkich i trzeba to ścierwo wyplenić z planety - rozpalić dla nich piece w Auschwitz. 99% ludzi gdyby miała pewność że ten kto stoi naprzeciw nich to gwałciciel, rozbiłaby mu głowę o krawężnik. Bezinteresownie zwróć się biedna zgwałcona dziewczyno o pomoc do kogokolwiek. Jestem człowiekiem który nigdy nie działał celowo na szkodę drugiemu, mam dobre życiowe perspektywy, uważam się za mądrego i kulturalnego... Ale gdyby moja dziewczyna/siostra/przyjaciółka została zgwałcona i wiedziałbym kto to... ŚLUBUJĘ UROCZYŚCIE Poświęcę całe swoje życie aby wykonać plan okrutnej zemsty na gwałcicielu. Pójdę na medycynę, nauczę się utrzymywać przy życiu podczas tortur i będzie gnojek umierał przez rok w męczarniach większych niż możecie sobie wyobrazić. Jeśli jednak jako Boże stworzenie zabraknie mi na to odwagi, tylko z szacunku do życia - nie odbiorę go. Zamienię za to w piekło. Porwę gwałciciela i zatrudnię gejów by zamienili go w pojemnik na spermę. Będą z nim robić obrzydliwe rzeczy, a ja to wszystko nagram, wyślę do jego matki i ojca, porozsyłam do szkół i wrzucę do internetu, wydam się w ręce policji i nagłośnię sprawę w mediach aby ośmielić innych ludzi do podobnych czynów i nie chcę bluźnić, ale patriarchowie wszystkich religii w duchu będą mnie podziwiać. AMEN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mk.
czy tu można porozmawiać z psychologiem, a może ma ktoś gg do takiej osoby? BARDZO POTRZEBNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak można porozmawiać... Ja mam gg do takiej osoby. Odezwij się na maila. Pozdrawiam Giovale22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkk
witam czy mozna tutaj porozmawiac z jakims psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.
ja nie wiem co robić.. pomocy! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdd
Ja nie wiem czy zostalam zgwalcona, pamietam tylko ze jak mialam okolo 15 lat to ktos obmacywal mnie jak lezalam na tapczanie tak bardzo balam sie otworzyc oczy i zobaczyc kto to. wiec lezalam tak bez ruchu i staralam sie nie oddychac dalej nic nie pamietam. Pamietam tez ze jak poszlam do kolezanki na impreze i poszlam spac to jak przebudzilam sie mialam na buzi polozona poduszke i mojej kolezanki chlopak dotykal mnie slyszalam jeszcze jeden glos w pokoju ale nie znalam tej osoby ale tym razem poruszylam sie i oni uciekli z pokoju.Moja kolezanka nigdy sie niedowiedziala o tym incydencie. Odkad pamietam zawsze sie balam mezczyzn nawet bedac mala dziewczynka powodowali i powoduja we mnie lek. Brzydze sie swojego ciala. kiedy Mialam 23 lata spotkalam sie na sex z jakims chlopakiem nawet niewiedzialam jak on wyglada zrobilam to z nim i kazde poszlo w swoja strone pozniej bylo jeszcze 2 takich.Zrobilam to tylko dlatego zeby miec to za soba wszyscy moi znajomi smieli sie ze mnie ze jestem dziewica. Teraz mam 26 lat niedobrze mi sie robi jak patrze na mezczyzne jestem sama nie mam przyjaciol . Pomimo ze rozmawiam z ludzmi usmiecham sie do nich to sie ich boje i brzydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×