Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Ja? Zmuszam? To jest przystosowanie do życia w rodzinie. Naszej Rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nic nie mówiłam, że zmusza nieletnich:P mnie zawsze mozecie zmuszac bez żadnych konsekwencji...tylko ja się boje że mnie nie da się zmusic, bo ja zawsze i chetnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko a Ty gdzie jesteś ? Wszytko u Ciebie perełko w porzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ty kącik zostaw myszom, do stołu siadaj ino migiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam na chwilę bo tata chce kompa :) tylko nie chuchcać teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo i co troche odbieglam od tematu:D ale piwo juz mam ale jeszcze nie pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, chyba za jakiś czas będę musiała opuścić tą wurtualną impreze:O moja znajoma potrzebuje pomocy doraźnej i ma wpaść na jakieś piwko ech, ci faceci, nawet obcy potrafią impreze zepsuć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ja:O tekstu nie znam więc se tylko wyje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Normalnie jestem w 7 niebie. Moj wirtualny kolega sie pojawil i lece do niego (podchmielona) na skrzydlach. Tate wygonilam i ide romansowac :) :) Och i Ach!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wiec goracej rozmowy zycze:) calinek to parodia \"otwieram wino ze swoja dziewczyna\":D ACE Pan kaze sluga musi;) skoro kolezanka potrzebuje rozmowy to wybaczamy Twoja nieobecnosc:) pozniej ewentualnie nam strescisz problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem to juz mogę strescić, zadawała sie z zajętym facetem, dobrze wiedziała w co się pakuje, na początku jej to nie przeszkadzało, powtarzała mu, że ona nic więcej od niego nie będzie wymagac, no ale spokój był dopóki serce mocniej nie zaczęło bić:O no i suma sumarum on bez słowa wyjaśnienia zerwał ta znajomość jak zobaczył, że jej zaczęło bardziej zalezeć (gówniarz:O) no i teraz odezwał sie po pół roku, chce pogadać i cos wyjasnić, kilka dni się zastanawiała i postanowiła się z nim spotkac, no i właśnie powiadomiła go tym a teraz ma cholernego stresa...życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararara
ee tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE dran pewnie zostal teraz sam , bo tamta jego pewnie sie dowiedziala ze ja \"zdradzal\" niewinnie calkiem, i teraz chce wrocic z podkulonym ogonem echhhh co za dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuni to czyzbyś miała tak jak ja z tym marźnieciem:O w sumie mnie chyba też zaczyna \"rozbierać\" :D dziwne... ale to pewnie przez picie na katza;) i dobrze, mam nadzieje ze właśnie dlatego, bo jutro tez będę miec katza a jutro chyba do późnej nocy, bez względu na pogodę będziemy pić w ogródku na rynku, więc może przynajmniej taki pożytek z tego będzie że zamiast 10 swetrów 5 mi wystarczt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE ja ogolnie to takim strasznym zmarzluchem nie jestem;) ale wczoraj bylo mi wyjatkowo zimno moze to przez ten nagly spadek temperatury Ale masz fantastycznie , ze mieszkasz w kraku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie setunia, on dalej ma kobitke, ślub od zawsze planowali:O znam go dobrze, on nawet nie wie ze ja wiem o tym ich \"romansie\" :O myslę, że to przez to że mamy sporo wspólnych znajomych, a on nie przestał sie pojawiać na imprezach na których mógłby ja np spotkać - pewnie chce coś wyjaśnić, żeby móc \"bywać\", tylko szlag wie czy t spotkanie nie doprowadzi do większej chujni:O i tak między młotem a kowadłem:O dobrze, że on mi się przynajmniej z tego nie zwierza, mogłabym tej presji nie znieść:O znamy sie dobrze i o wielu rzeczach mi opowiada, z tym \"związkiem\" strasznie się kryli, chyba jestem pierwszą osobą, która dowiedziała się całej prawdy - dziewucha poprostu psychicznie wysiadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×