Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

no wiesz Dziecko, w szpitalu ci piwa nie dadzą, więc jakby cos się działo to uderzaj do mnie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARROT CAKE 4 jajka 2 filiżanki cukru 1 i 1/4 filiżanki oleju 2 i 1/2 mąki po 2 łyżeczki : proszku do pieczenia, sody do pieczenia, zmielonego cynamonu 1/2 łyżeczki soli 1 łyżeczka cukru waniliowego (ja dałam cały) 3 filiżanki utartej marchewki (na tych najmniejszych oczkach jak do placków ziemniaczanych) 1 filiżanka zgniecionych ananasów 1 filizanka kokosu Zmieszac jajka z cukrem na puszystą masę. Dodac olej, mix. Dodać suche składniki (mąka, proszek, soda, cynamon, sól, vanilla). Następnie dodac marchewke, kokos i ananasy. Zamieszac drewnianą łyżka. Wlać do formy wysmarowanej tłuszczem i piec w 180 C ok. 45-55 min. POLEWA (FROSTING) 100 g masła lub margaryny 200 g serka (typu Delfina np.) to ma byc taki cream cheese bezsmakowy 500 g cukru pudru Masło pomieszać z serkiem i dodać cukier. Dobrze ubic. Polac ciasto. Ja tej bombowej polewy nie robiłam. Podobno wielu Angoli dałoby się za nią zabić. Jak dla mnie zbyt kaloryczna. TO ciasto które jadłam u kumpeli w Londynie tez było bez polewy i było równie dobrze. Jak któraś z Was jednak spróbuje to pochwalcie się jak wyszło. SMACZNEGO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już myślałam, że ty z celine spad stołu wsatć nie mozecie do kompa:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Dziecko za Twoje zdrowie to wypije nawet 2 piwa na ten pełny żołądek. W szafce znalazłam Gingera i już się chłodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, to jest chyba to co ja jadłam, spróbuj może w takiej wersji - zrób tą \"polewę\" bez czekolady, serek (ja robiłam ze zwykłym białaym serem tylko kilka razy zmielonym), cukier, troszkę jogurtu bądź śmietany i pokrojone rodzynki (oddaja wtedy lepiej aromat), trzeba to zostawić na trochę w lodówce i podaje się to razem z ciastem - ten serek jak jest dobrze schłodzony to smakuje prawie jak lody:) pyyyyychaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris ciacho pycha takie nieco wegetariańskie :-D objadłam się i opiłam jak Kubuś Puchatek ! Leżę teraz na pleckach i sapie a świat wiruje wokół mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nastepnym razem tak zrobie ACE , bo polewa moze i dobra ale kaloryczna cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież mówiłam, że główke mam słabiutką no jeszcze trafiam w klawisze klawiaturki ale po 2 piwku nie wiem co będzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, internet to fajny wynalazek;) ale najbardziej mnie zaskoczyła możliwośc wirtualnej imprezy;) teraz np zaliczam dwie i to na raz: jedna z wami tu a druga przez skypa z koleżanką z Irlandii;) z nią to tak od czasu do czasu spotykam się na piwku, ona tam ja tu i do rana pijemy i plotki wymieniamy. Gdyby nie nat to pewnie tylko smsy od czasu do czasu by nam zostały a tak to kawki razem się napić możemy z rana, papieroska razem wypalić no i złoić się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calinek [hu hu] w sensie: straszę cie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Calinek po takich ilościach? Juz my Cie rozkrecimy , za tydzień pierwsza będziesz wołac o dolewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyje Net !! Stukamy się buteleczkami ( brzdęk) {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto zaliczy pięćsetny wpis? ten oczywiście kolejke stawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałam to samo zaproponować, by my co posłuchały razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może brokułka zjecie kawałeczek ( to mi pomożecie), bo jak nie zjem ,to zaraz się ubzdryngole ( ach ta czkawka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słuchałyście mojej piosenki ze stopki? Uwielbiam takie orientalne klimaty. To jest piosenka z Inside Man (zapomniałam polskiego tytułu) z Denzelem Washingtonem, Clivem Owenem, i Judie Foster Eureka! Plan doskonały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss to wsadz to na usendit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to mozna bezposrednio na tej stronie posłuchac Ale spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia coś się spóźnia, albo z sis walczy:D karniaki będzie pić, ooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba ściągnac na dysk, ale to w chwilke leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie skończy to jedno ściągać to dam moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×