Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

O kurcze w pokoju zrobilo się ciemno , miałam kiepską noc, piwko mnie dobiło i rozebrało do końca. Teraz marzy mi się moja ukochana podusia. Dziewczynki miłego wieczorku Odlatuje {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba jednak zastrzelę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale w sumie spotyka się z nim tylko po to żeby kilka słów prawdy mu powiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrfa mac. Tylko zaczęliśmy pisac a ten jego cholerny skype chyba znowu sie rozlaczyl. Ja nie wiem co on ma z tymi łaczami, ze on mnie czyta a ja jego nie albo z opóźnieniem. Pewnie coś teraz robi bo jest \"zaraz wracam\" . Nienawidze tego skypa czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, to może spróbujcie z jakims innym komunikatorem hmm, może - nie wiem - miałam kiedys tak, że miałam zainstalowaną staarą wersję skypa i były problemy - nie mogłam zlokalizować znajomych, nic nie dochodziło - zainstalowałam nowego i wszystko samo zaczęło działać...możektóreś z was ma po prostu stara wersję... ale nie wiem, informatykiem nie jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam wszystkie komunikatory ale to chyba chodzi głownie o łącza (meksykańskie zresztą). Narazie czekam . Ja mam wersje 2.0 on tez. Teraz chyba jest jeszcze nowsza bo czasami mi sie wyswietla przy logowaniu że moge zainstalowac nowsza. Drugim okiem patrze na BBC na ich wersję \"Tańca z Gwiazdami\" PORAŻKA normalnie, Angole to sztywniacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spróbujcie sobie \"ulepszyć\" - może to cos da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tz znikam bede po 22giej:) 🖐️ aaaaaaa i obecnosc obowiazkowa:D jak mawia Kuba Strzyczkowski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham w przerwie filmu , oglądacie na tvn? Mój Daniel kombinuje dalej ze skypem bo sie pojawia i znika :) a ja go bardzo lubię to sobie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja nie ogladam , jestem wlasnie po prysznicu i sacze kolejne piwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam a w brzuchu mi coś burczy i tak jakby cos boli. Chyba z przejedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież narzekałam i przeklinałam rano!!! teraz mi przeszło trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boooorie, dziewuchy kaj wy???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragediiiiia:O==========================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopsze sze nie moja:D do jutra;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia po:O nadmiar informacji troszke boli...teraz to tylko kwestia czasu;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straaaszniie sie boje jutrzejszego dnia...w sumie nie dnia ale wieczoru:O ja cgce juzzz pniedziałek..!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE co takiego strasznego Cie czeka:o masz racje wyspij sie bedziesz silniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka wszystkich 💤 oj za długo spałam, głowa mnie boooli to pewnie po tym wczorajszym piwku. Oj za dużo było !! U mnie pada deszcz, czarne chmury, zimno brrr okropnie.:-O Zapowiada się nieciekawy dzień :-( Pije kawusie i nie mam ochoty wychodzić z łóżeczka. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celinek 🖐️ ja tez tak mam ze jak spie za dlugo to mnie glowa boli dzisiaj spalam ok6h czyl tak srednio:D moi rodzice pojechali sobie na komunie a ja musze rosol gotowac:o ktoerego i tak nie jadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia no to gratuluje tego rosołu :-O Ja praktycznie nie jadam mięcha jako wyłomek w rodzinie, więc Ci tym bardziej współczuję. A gotować mięcho dla swojego mięchożerca też muszę :-( Mój mężuś to chociaż musi mieć sosik od mięska :-P , moja mała po mamusi memle kawałek godzinami . Za to prasowanie na mnie czeka 😭 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie miecho jem ale nie kazde:o celinek dzis prasowanko:( jak ja nie lubie niedzieli:D no co:o downo juz sobie nie narzekalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! 🖐️ 🖐️ Oglądam sobie film o Egipcie na 2, pije kawkę i nic mi sie nie chce. Moja sis śpi , nie wiem czy pojedziemy dziś na zakupy choć bardzo bym chciała. U mnie pada i jest bardzo brzydko. Przez te Wasze zdjęcia Paris H. śniło mi się dzisiaj, że idę koło lustra (dobrze, ze w domu) patrze a ja mam taka krótka kiecke, że WSZYSTKO mi widać!!!! hi..hi...hi.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×