Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

No to się pobiera :) Daj maila z dużą ilością miejsca to prześlę. Najlepiej na wp chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. mogę spróbować najpierw na interię , zobaczymy. Bo to jest ok 7 MB więc spory plik jak na skrzynkę. Jak wyślę to dam znać :) ACE Campari dostaniesz jak wróćisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE a nie pada u Ciebie????? ale mam ochote na cos z grilla:o i na piwcio tez :o :D polecam poczte na gazecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, ja to niedawno odkryłam [ktos mi w tym pomógł] rzuć Dziecku tutaj http://www.yousendit.com/ podajesz tylko swojego maila i wybierasz plik, który ma się na stronce załadowac, dostajesz potem linka z adresem pioseneczki, a Dziecko to sobie zassa ;) a wtedy może i my też i bedziemy sobie razem słuchac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do dupy z taka impreza kiedy siedzi sie we dwie z kumpela a wszyscy i tak siedza w p. 44 zamiast u nas, jak zwykle. ps. bo mieszkancy 44 zamataczyli alkohol. Zdradzili nas za te pare procentow.... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam grill mnie nie cieszy bo nie pada, ale jest troszkę chłodnawo a ja z uwagi na to, że z kłopotów schudłam strasznie przeokropelnie marznę (nie przesadzam, ludzie wiecorami późnymi w krótkich rękawkach a ja w trzech swetrach pokradzionych znajomym), pewnie będę się modlic coby imprezka do domku się przeniosła Pariss, tam można pakować pliki bodajże do dwóch Gb nie mogę sie doczekać tego jutrzejszego campari na katza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareta przyjechała!!!!!!!!! duuuuuuuża BUZIA dla Was i nie bawcie się zbyt dobrze beze mnie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE za to Ty pobaw sie nas fantastycznie!i wypij nasze zdrowie:D bo ja dzis nie pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze sie wcisne miedzy Wasze grono, ale jednak nie. Milego wieczoru 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moder ale co to za mieszkancy? ja nie bardzo wiem o co chodzi tzn niby wiem ale nie do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zpaść :O ............................................................. do pupy był ten WIEZCÓR...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moder jak po mini imprezie? ACE zapasc!to niedobrze Pariss🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko 👄;) w koncu ktos tu przyszedl:D jak mi sie za nic nie chce zabierac:o poczekam az sis wstanie i mnie wygoni od kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
:O dawno mnie tu nie bylo - mialam na serio bardzo dobre ostatnie dni - a tu prosze temat fantastycznie sie przyjal :) faktycznie grono malutkie ale za to jakie prezne. tak trzymac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
matka zalozycielka we wlasnej osobie. ale jaka dumna ze swych dzieci hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko , a kto z nas nie ejst leniuszkiem;) ale jak juz cos musze zrobic , to nie ma bata:D Do dupy🖐️ cieszymy sie , ze mialas fantastyczne dni:) ja tez za duzo nie narzekam dzisiaj pogoda dosyc ladna wiec i nastroj mam lepszy;) a co do topicku to ja od poczatku, jak tylko zobaczylam temat topicku, to mialam przeczucie , ze topick sie przyjmnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z takim dniem
pojawiam sie i znikam :) kochane dni na serio minely mi fantastycznie - tnz nie bylam na majorce ani w grecji :P ale wreszcie skonczylam od tak dawna meczona prace mgr :) poczulam tak olbrzymia ulge ze nie da sie tego porownac chyba nawet do najlepszego urlopu w moim zyciu. zafundowalam sobie z tej okazji kosmetyczke i fryzjera :) mam wiecej czasu dla mego faceta. perpektywy z nim mhmmm rysuja sie zankomicie - wyczuwam z naszych rozmow ze przymierza sie do oswiadzcn :) och zyc nie umierac... a co u was? widze ze narzekania coraz mniej :) i o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×