Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

Niestety taka kupa na mnie czeka ,że aż strach. Strasznie nie lubię prasować Narazie piję 2 kawusię i nic mi się nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss moja sis tez jak zwykle spi , wczoraj obudzilam ja o 13:30 bo juz mama sie martwic zaczynala, ze ona w spiaczke zapadla:D to dopiero mialas piekny sen:D tez mi sie nic nie chce , co chwile schodze do kuchn i zerkam na moj zlocisty rosol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia rosołek to bardzo lubię, podrzuć później trochę. Nie mówcie mi tylko, że bedziecie w niedzielę prasować? W niedzielę się leniuchuje i nic nie robi. Matko co za widoki w tym filmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss podrzuce caly termosik rosolku, bo jest go pelny gar:D chyba , ze wyparuje;O A co za widoki??????? Ja dzis nie prasuje, nie lubie prasowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelazko mam jeszcze w pudełku głęboko schowane, może się samo zrobi ;-) Możeby tak zdobyć adres do jakiejś wróżki :-( Idę nakarmić papugę bo rozszarpie swoją gałęż do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekam na ten rosołek w takim razie. ZOstaw trochę też dla pozostałych dziewczyn bo jak wstaną skacowane to jak znalazł ten Twój rosołek. A widoki to były w tym filmie o Egipcie , ale już się skończył. Teraz Makłowicz coś gotuje ale nie zauważyłam gdzie jest, w każdym razie gdzieś gdzie jest ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ten Makłowicz zaraz po gębie dostanie za tą cieciorkę i tuńczyka. Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolek bedzie :) O kurcze Maklowicza dzis przegapilam:o ech to forum;) ja ide pichcic dalej 🖐️ do potem , rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba z powrotem zrobię łóżko i idę spać. Nie chce zakupów, nie wychodze dziś z domu. Jest mi cholernie zimno! a ta pogoda mnie po prostu dobija, przecież to normalnie w zimowej kurtce byłoby mi zimno dzisiaj. Ide chociaż pod kocyk, papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ setunia je cię ostrzegam!! znów mi smakora na coś robisz!! ja się zaraz skręce bo od tego czytania o rosołku to...jak ja bym zjadła rosołek mamay:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zaczęłam prasować, jeszcze nie wyjęłam dechy :-O U mnie tak leje , że zgroza , nic tylko idziemy spać tak jak Pariss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak ochydny rosół z kostki :O bleee, już mi się nie chce rosołu:O i to chyba na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOBUUUDKA!!!!!! [kogut pieje] :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się tu stresuje i sama w tem stresie się ostałam :O buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE przesyłam Ci 🌻🌻🌻 Prasowanie nareszcie skończyłam :-P Pies najedzony leży na moich nogach :-) A ja piję herbatkę , wcinam jakieś owsiane ciacha i patrze jak sroka w gnat w TV, moze ciasteczko. :-D Znowu cały tydzień przed nami :-O Do D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cemu ja
no w końcu ktos sie pojawił ;) celinek może brawarka;) ja właśnie otworzyłam przed chwilą :O muszę jakos żyć o 22 a bałam się że kac mnie dopadnie :O a dziś znów impreza a jutro bladym świtem pobudka i 15 godzin w pracy:O chyba nie zniese jutrzejszego dnia - mega katz po trzydniowej prohibicji w Krakowie celinek rzuć na chwilę tego pieska tu do mnie, pomachałaby ogonkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!!!:O mój współlokator bawił się na kafe na moim kompie a ja nawet nie sprawdziłam nicka tylko ślepo pisałam :O łosiowi ząbki powyrywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błuhaha :D ale dzieki temu wiem co robił tu :D normalnie mnie zadziwił - a tak się ze mnie nabijał, że na kawie przesiaduje:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sznaucera olbrzyma 45 kg żywej wagi no za cholere nie dam rady za ciężka , Ja juz nóg nie czuje z tej miłośći :-O A moze lampeczke winka ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calinek winka to sie trochę boje...:O dziś będę pewnie wódzie w drinach łoić bo prohibicja więc idziemy do znajomych do pabu - piwa nam nie poleją ale driny pewnie się skręci:O z piwem mocniejsze mogę mieszać ale z winem mam lęka;) to ja piwko a ty winko;) tylko nie uśnij!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Z tym spaniem to u mnie ostatnio cieniutko. :-( Albo nie mogę zasnąć albo wieczorami padam jak pet 💤 no to pijemy piwko (winka nie otwieram);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam chyba z mega stresem:O trzymajcie za mnie kciuki bo mam \"randkę\' z moim eks a 7 lat nie widzieliśmy się:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z rosolkiem:D niestety dopiero teraz , bo serwer mi padla i to wlasnie dzis w taki dzien jak niedziela:o i w taka pogode:o Ale przynajmniej na Benedekta sobie popatrzylam;) a gdzie nasze Dzieckko łooooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! 🖐️ 🖐️ Częstuję resztkami ciasta do porannej kawy :) Wczoraj pojechałam jednak na zakupy, na któych NIC nie kupiłam oprócz cienia do powiek, pudru rozświetlającego i lakieru do paznokci. Spodni i stroju jak nie było tak nie ma :( Pogoda u mnie do dupy, pada i jest zimno. Nienawidzę tego naszego klimatu!!!!!!!!!! Nie dość, że mamy najdłuższą zimę to jeszcze lata 2 tygodnie jak dobrze pójdzie. Szefowej jednej dziś nie ma to chyba luzik będzie. Dziś do fryzjera idę, ciekawe co mi wyjdzie na głowie. Wstawać dziewczyny! Miłego dnia :) :) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss🖐️ja na zakupy wybieram sie w tym tyg ale nie wiem jeszcze dokladnie kiedy:D pewnie tez sobie wszystkiego nie kupuje to co planuje , bo ja jestem nietypowa i nie lubie zakupow:o troszke mi sie zaspalo bo planowalam wstac przed 6ta:D ale nic sie nie stalo;) ciekawe czy ta pogoda bedzie nas przesladowac przez caly tydzien:o zegnam sie juz z Wami bede wieczorem w piateczek🖐️ Byle do piatku!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pariss 🌻 U mnie też zimno , wieje wietrzysko , okropnie :-O Pogoda raczej listopadowa . Piję kawusię i zaraz zabieram się za robotę :-( Dla Wszystkich Miłego Dnia 🌻 i oby nowy tydzień był udany 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia----> a gdzie tak wybywasz na długo? na uczelnię? Calinek----> ciastko do kawy sobie życzysz? bo ja mam dużo, koleżanka tez przyniosła bo robiła więc jemy od razu rano bo podobno szybciej się spala :) A gdzie reszta? Dziecko czemu wczoraj Cie nie było? Jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Was poranne ptaszki;) 🖐️ mój dzionek też dziś się zaczął wcześnie :O o 4 rano pobudka, zaliczyłam już lotnisko w Balicach a teraz szybka kawka i do pracy:O 15 godzin przede mna a tylko 2 godziny snu udało mi się dzis załapać... Dziecko, tez zaczynam się martwić...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×