Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

ACE spioszko:D ja jak mam na 8ma egz to wiem , ze musze wstac, nastawiam sie na to psychicznie i sila zwlekam sie z lozka:D ostatnio to wstalam az o 5;30 :o ja raczej tez sie nie opalam jeszcze w tym miesiacu , bo na sloncu nie moge sie uczyc:o to milego.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss no to ekxtra !!!!!!!!!czyli dalyscie czadu:D a z ta torebka to predzej kupi Niemiec niz Polak pewnie bo i Niemcow tam na pewno jest wiecej niz Polakow;;) co jest z ta kafe😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku chyba z 10 min się meczyłam żeby coś napisac; Kafe nawet jet do dupy :) :) ACE 🖐️ --> nastaw sobie 3 budziki następnym razem i wstań na ten egzamin. Przecież to już koniec roku , warto się poświęcić. Chyba, ze wolisz ustne. Ja wolałam zawsze pisemne. Powodzenia. A co do opalenizny to jeszcze się nie raz opalimy dziewczyny. W końcu lato się dopiero zaczeło. Dowiedziałam się , ze od jutra do nas. środy u mnie w pracy odpracowujemy jednak 3 maja i przez te 8 dni bedziemy godzine dłuzej siedziec w pracy! Cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss moze lepiej posiedziec przez osiem dni godzine dluzej niz pracowac w sobote osiem godzin;) chociaz ja chyba wolalabym juz posiedziec te osiem godzin w sobote:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama nie wiem jakie wole :P w tym przypadku to bedzie konieczność bo znam siebie i wiem że nie wstane :D kafe mnie wkurza, ładuje się wszystko sto lat - to chyba znak że czas rzucić kompem i wziąć się za nauke :P Pariss nie opalimy się bo pogoda ma być beznadziejna :O zero wakacji w tym roku... a co z dzieckiem....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! jak szybko teraz chodzi :) Właśnie Setunia ja też bym wolała w sobotę odpękać te 8 godzin niż do 16.30 siedzieć. Wiem, ze pogoda jest przewrotna. Teraz w weekend mogłabym się przecież wystawić na balkon, ale cóż, jutro jak będę siedzieć 9 godzin w pracy to ma być 28 C a nie dzisiaj. Do dupy jak zwykle .... A Dziecko zniknęła całkowicie. Może w Krakowie jest. Coś kiedyś wspominała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała być ale chyba w lipcu albo w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę to co? juz szlag trafił do dupy dni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam, jak tam? :D milego weekendu dziewczyny!!!!! bede jutro pewnie wieczorem;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Hello ! Ja własnie ide zrobic sobie dlugą kąpiel bo wychodze dzis na piiiiwko. W Gdyni mają byc koncerty, pełno ludzi, parady bo nasza główna ulica Świętojańska ma dziś święto. Pogoda taka sobie ale na pewno bedzie fajnie. DObrze, ze chociaż nie pada. Skóra mi schodzi a słonca nie ma żeby sie \"dopalić\" chodze z balsamem w torebce tak się kruszę :) Miłego wieczora, idę się pluskać , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ACE! Własnie zagladnełam sobie bo mam chwile w pracy. Dzisiaj jade do kolezanki i jutro rano wyruszamy na plaze do Karwii (piękna, szeroka plaża, czysta woda) więc tak do dupy nie jest.....no oprócz tego, ze jestem po wyplacie a juz jestem splukana :( Ale co tam, słońce świeci i to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, a w krakowie zimno - w końcu bo prawdę mówiąc mam dość tych upałów, zwłaszcza że uczyć się muszę :O. ostatnio tez udało mi się w końcu załapać trochę słońca nad wodą, popływać na łódce :) a z kasą też kiepsko - w tym tygodniu złodziejaszek pomógł mi pozbyć się połowy mojej wypłaty i telefonu - zaciskam pasa w tym miesiącu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ACE współczuję :( Ja jakoś musze przeboleć , po prostu przymusowa dieta bedzie , przyda sie.... Wlasnie tez sie dowiedzialam, ze moje plany na nastepny urlop nie wypalą chyba , więc jednak do dupy!!!!!!!!!!!!!!!Qrfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc , że zimno w krakowie , to jeszcze pada co chwilę.do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie pobiłam rekord w szykowaniu się:) Przyszłam do domu o 15.45, 15.50 brałam już prysznic, a o 16.30 byłam juz po balsamowaniu, pakowaniu (krótkim co prawda ale zawsze, kosmetyki i pierdołki), w wymytych i wysuszonych włosach i po obiedzie. Normalnie speed!!!!! A teraz czekam na \"plecaku\" i zaraz jadę :) Jeszcze zdązyłam zaglądnać Trzymajcie sie laseczki weekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was spalona słońcem Pariss. Jeszcze cała w piasku. Obżarta rybką.... A jutro do pracy, koszmar !!!!!!! Do tego ma byc taka piekna pogoda, chyba normalnie sie rozchoruję.... i zamiast do pracy pojade na plaże :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampolina
oby poniedzialek byl lepszy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ale mialas fajniutki dzionek;) Ja tez chce byc cala w piasku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Setunia, nastepnym razem Tobie podrzuce bo juz go zmyłam :) Chyba trochę przesadziłam bo czuję jak płonę a balsamu nałożyłam chyba pół butli. Najbardziej buźka, tylko oczy i zęby mi widać. Cienko się widzę jutro. Chociaż wczoraj jak wróciłam to byłam czerwona a rano było OK. Mam nadzieję , ze jutro tez. Oby do poniedziałku, kasy znowu mniej a tu cały miesiąc przede mną :( chyba w totka trzeba znowu zacząć grać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ale ja chce tez na plaze:(, kurcze a ja zbladlam od ostatniego opalania , czyli od chbya przelomu maja i czerwca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przyjeżdżaj nad morze :) Ten tydzien ma być piękny , naprawdę 2 dni wystarczą na takim słoneczku. Wiaterek tak wieje, ze nic nie czuć (no, moze dopiero wieczorem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss akurat w lipcu nie moge:9 musze opalac sie u sibie na trawce ;) tzn od jutra zaczne o ile znajde czas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nic straconego, dobrze, ze masz taką trawkę. Mozesz chociaz sie opalac kiedy tylko chcesz i jest słońce. A z plażą to jest tak, ze ja np. mam cas tylko w weekend a wtedy zazwyczaj pogoda jest do bani. A i jeszcze trzeba na tą plaże dojechać....ja nie lubię plaży u nas w centrum , wolę na półwysep gdzieś pojechać, Jastrzębia Góra, Władysławowo ale najlepiej Karwia. Widzisz,Ty jutro w ogródku a ja w pracy..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss masz racje i temperatury nad morzem sa zawsze nizsze od tych u mnie:o Ja od jutra mam praktyki wiec opalac bede mogla sie dopiero po 15tnastej:D Ale oczywiscie pierwsze co zrobie po przyjsciu do domu to zjem obiad i zobacze co sie dzieje na kafe, a pozniej pewnie pojde do kuzynki pomoc jej przy dziecku;) i po moim opalaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAwsze coś....skąd ja to znam :) Dobranoc Setunia, lecę spać bo policzki mi płoną ...... 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ale tych plonacych policzkow nie zazdroszcze;), moze powinnas sie oblozyc jakims kefirem:) dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i nie do dupy ale co tam :D trzeba podnieść zamierający topik :D nikt już nie narzeka??!!?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×