Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

owłosiona z przyjemnością ;) chętnie sie na kimś powyżywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową pora Ace a gdzie Kłapouchy ja jestem jego fanką i Kubusia Puchatka😭 Dziewczynki ja dzisiaj zamarzłam, zmokłam i jeszcze mnie połamało ledwo siedze przy kompie. buuuuuuuuu Z czego się tu cieszyć :-( Hemoroidku ja bym takiemu spasionemu to ucieła to co teraz Ace ma w stopce !!! :-P Nie lubie takich sapiących, spoconych z ciążą spożywczą, obtłuszczonych i jeszcze pewnych siebie beeeeee W razie co jutro jestesmy z Tobą :-O A gdzie sie Pariss podziała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo celinek :) i nie płacz już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pariss to pewnie z mojego baryku skorzystała ;) bo kazała go zostawić otwartego:) a on pusty już...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Jezusiczku :-O Ace to w tej Twojej stopce to jest ogon czy ogonek bom sie pogubiła ! No , że Klapouchego 👄 to juz wiem ale kurka wodna który ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calinek ja tam nie mam pojęcia o który ogon kłapouchemu chodziło;) on to w ogóle miał jakiś kompleks z tym ogonem, bo często o nim mówił..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ 🖐️ 🌻 🌻 Wczoraj nie miałam czasu zaglądnać bo w pracy ostatniego zawsze mamy dużo roboty. Poza tym latałam koło moich wakacji i takie jaja sie porobiły, że głowa to do 21 mi pulsowała i tak bolała, że myslałam, że pęknie :) Mam 2 telefony i 2 mi się rozładowały!!!! Zero łączności ze swiatem i żadnej ładowarki. Te wszystkie nerwy jednak sie opłaciły bo 7.06 będę się wylegiwać na plaży a nocami szaleć po dyskotekach. Nie moge się już doczekać. I jeszcze o 20.00 jak usiadłam to na poprawę humoru pojawił się mój DAniel na skypie i gadaliśmy do 00.30. Dzis chyba po pracy pojde na Kod Leonarda się odstresować. Zaznaczam, że dalej niemam stroju i spodni!!!!! Jutro jadę do Gdańska na zakupy bo w tej mojej głupiej Gdyni to nic nie ma. Miłego dnia, pozdrówka i całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie gdzie jest Dziecko???????????????????? Odezwij się hop, hoooop 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Witam Dziewczyny 🌻 Ta pogoda mnie dobija 😭 Jest mi zimno , koszmar !! Chyba żołądek mój już ma dość tej wilgoci znowu mnie boli :-( Pariss ja też chce do ciepełka Gdzie fruniesz ?? Miłego dnia ( ciepłego !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Calinek 🖐️ Lecę do Turcji i jak patrzę, ze tam jest 30 C to normalnie adrenalina mi daje sie we znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss super :-D Tam bedzie Ci cieplutko 🌻 Przywież nam trochę tamtejszego ciepełka w kuferku ;-) Bo ja mam juz dość tej zimnicy i wilgoci , zwłaszcza w mieszkaniu.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy:O miałam dzis wstać o 8 i trochę rzeczy porobić a jest 10:O teraz wszystko mi się pkonfliktowało:O wieszam się i nie wiem co z sobą zrobić, do 12 się tak będe wieszac:O pariss weź mnie wsadz w walizkę i weź ze sobą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny chętnie bym Was wszystkie wzięła, ja jestem bardzo ciepłolubna i takie klimaty jak teraz to juz mnie naprawde w depresje wprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i dalej jest do dupy. Zimno, deszczowo i wietrznie, moje zatoki wysiadają. ACE [czesc[ - kup se obwarzanka ;) lepiej Ci sie zrobi i koniecznie laskę podwaweldkiej :D Wyjdź na loggię i pooglądaj flizy w łazience, a w kuchni postaw szaflik :D Ech pieprzy mi się w dyńce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe🖐️ własnie za chwilę ma wpasć pańcia sprawdzić czy loggia na miejscu :D to mi chumor poprawiłaś:D obwarzanka na prądniku nie kupie, ale zaraz złapie w łapkę piętke z mojego ulubionego chleba z mega ilością kminku i laskę wiejskiej :) szaflika nie mam, ale flizy to chyba pójdę umyć - najwyższy czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam do dupy dzień.tona piachu w przedpokoju,gary w zlewie nieumyte,dziciaki hasają na dworzu a ja siedzę przed kompem i piję piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do dupy z tym wszystkim. jestem po wizycie laryngologa w domu, bo oczywiście w przychodni zrobił se wolne, dwie godziny przed końcem ordynacji. Zapłaciłam 4 razy tyle, co dałabym w przychodni. Zatoi zapchane, kolejny antybiotyk. Dzieci chore, na polu koszmar...ale kaloryfery włączyli. i to jedyna pozytywna sprawa dzisiejszego dnia. ACE i jak - pancia wyszła zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO DUPY na umór:O wczoraj zrobilismy sobie u mnie małą imprezkę - grill w piekarniku;) zaczęliśmy dosyc wcześnie bo ok. 16, piwko za piwkiem i stwierdziliśmy, że czas na wódeczkę, wysłaliśmy jednego łośka do sklepu i ten tumanek kupił bolsa, którego ja nie zdzierżam zbytnio:O skończyło się na tym, że wszyscy się zatruliśmy, tylko że ja najbardziej...od 12 w nocy do 7 rano co pół godziny randka w objęciach blondyna w kibelku:O a na 10 do pracy:O buuu myślałam, że zejdę z tego świata:O całą noc pić mi się chciało a nawet łyka wody nie mogłam wypić bo od razu blondyn (w sumie głupia mogłam pić, bo spotkania z nim miałam i tak gwarantowane bez względu na zawartość żołądka) cudem przeżyłam te 15 godzin:O chyba podpisze krucjate... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe - wyszła cała, loggia już w komisie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki 🖐️ 🖐️ 😘 Nie wiem jak to zrobiłam, ze tak rano wstałam :) i juz tu siedze. Wczoraj zakupy sie udały , kupiłam buty i spodnie ale nie mam stroju i żadnej letniej kiecki. Jutro sie juz bede pakowac zeby w pon i wtorek miec dla siebie troche czasu. Jakies pedicury i manicury przeciez trzeba zrobic. Byłam u kumpeli wczoraj tez na depilacji i ma teraz patent : 3 piwa i nic nie czuję, nie szrpałam jej , nie przeklinałam, nie przytrzymywałam plastrów :) :) Wróciłam o 23 na lekkim humorku i patrze a na skypie mój Daniel :) to sobie z nim pogadałam do 1.00 bo jak juz nic nie widzialam to skonczylam. Takze wczoraj u mnie tak bardzo do dupy nie bylo , moglo tylko byc lepiej z zakupami. Zaraz zreszta lece dalej szalec po swoich osiedlowych sklepach. Pozdrówka i całusy , do wieczora :) Setunia chyba dzis wraca o ile sie nie myle, ACE mam nadzieje, ze ten blondyn całkowicie Cię nie wciągnął i nie zasnęlaś w jego objęciach ;) A gdzie Dziecko??????????????????? Odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE dobrze , ze mialas pod reka silne ramiona blondyna;)! Pariss, to gdzie i kiedys Ty jedziedziesz????[troche jestem niewtajemniczona:oale wszystko da sie nadrobic:D mysle;)] a wrocilam juz wczoraj [czyzby Pariss nie rzucil sie moj post w oczy:D] Dziecko wlasnie wracaj do nas!!bo o Tobie pamietamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Setunia za przeoczenie :) Jadę w środę do Turcji na leżenie plackiem na plaży a nocami na imprezki do rana :) Nie mogę się już doczekać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ciesze sie ze sobie odpoczniesz i sie opalisz slicznie:) tam jeszcze nie bylam;) na pewno bedzie super!!!!!!!!!!!! oj pojechalabym sobie tez:D a tu sie uczyc trzeba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×