Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do dupy z taim dniem

DO DUPY z takim dniem

Polecane posty

ale mam ochote na cos czekoladowego:o a w domu jak zwykle nc slodkiego😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
hmmm Ja posiadam delicję.. Chcesz?? *daje* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cie choroba papugę gonilam po pokoju , małpiszon chciala trochę wolnosci, a teraz do klatki nie chce wejść , ten upał chyba wszystkim już doskwiera. Pies przychodzi do mnie co chwilę , zeby ją pryskacze m do kwiatów popryskać . A może tak lodzika czekoladowego z orzeszkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
no no.. LOOOOOODY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nakładam do pucharków , może jeszcze ciut bitej śmietany i mrożona kawusia do picia :-) no i włączam klimatyzację w pokoju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
calinek😘 Jesteś ANIOłEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
i tu cały urok pryska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tak razem z papugą polatać , też mogłoby być fajnie , a tak na najbliższe dni 30 stopni nie schodzi z planszy prognozy pogody. Jak my to przeżyjemy buuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delicje bardzo chetnie:) a teraz musze isc bede pozniej::) to milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
setunia👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
puk puk:) Dzień Dobry🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! {czesc] {czesc] Dziecko 😘 ]kiss] dobrze, że wróciłaś i się lepiej czujesz 😘 Ja jestem obecnie na Podlasiu u rodzinki, w sobotę było big gardenm party do rana, bo Babcia z Dziadkiem mieli 60 rocznicę ślubu i Dziadek 93 urodziny! Poszło 16 butelek wódki (w tym 2 3/4 i jedna 1 l ) było ze 35 osób a tylko młodzi pili. Mowie a\\Wam jak sie wybawiłam od 19 do 4 rano balowaliśmy w ogrodzie. Chyba z pół wsi nie spało przez nas. Przebojem był Titanic i Krzysztof Krawczyk. Za jakies 2 godzinki ruszam z powrotem nad morze. A jutro do pracy, aż żal, a jakie ciasta tu jadłam , ło matko, przepisów nie boire bo oni tu bardzo skomlikowane te pyszności robią :) PAPATKI DO WIECZORA 🖐️ 🖐️ ps. SKAKAŁAM DO NIEBA JAK WŁOCHY WYGRALI 😘 😘 moje przystojniaki , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
Pariss😘 hahha faaajnie Ja też tak chcę >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko🌻:) Pariss ja tez kce taki zlot rodzinny:D super sprawa takie imprezy! Ja tez bylam za Wlochami❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🖐️ ale się wyspałam, za wszystkie czasy :D aż się zdziwiłam jak zobaczyłam że juz 14 no proszę, wy tu się cieszycie że włochy mistrzami a ja w żałobie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE taki sen Ci sie nalezal! Teraz zjedz sobie jakis pyszne sniadanko:D Obiad o 18-19tnastej a kolacje o hmm24tej:D Smacznego ide ogladac serial \"zycie na fali\" , bo nwet fani tego seriala maja tu swoj topcik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie trafiłaś setunia, tylko kolacja wypada mi gdzieś koło 2, śniadań nie jadam tylko od razu śniadanio - obiady a potem obiado - podwieczorki ;) skwar i zaduch straszny, nie mam nawet sił z łóżka wyjść, a do tego lodówka pusta i jakieś zakupy trzebaby zrobić:O calinek ciebie to już sto lat tu nie było 🖐️ dziecko ma wybaczone ale ty to chyba jakąś flache musisz postawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE to prawie tak samo jak ja ostatnio:D tyle ze kolacji to tak pozno nie jadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Neosstrady
ACE;) *stawia dwie flachy czystej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA Kochane Ace 🌻 Podrzucam skrzyneczke dobrze zmrożonego piwka i lecę dalej mam dzisiaj kupe roboty niestety ,a mózg juz mi sie ugotował buuuuu za goraco . Ja chce na biegun !!! :-( No jeszcze pojemniczek lodów dorzucam ;-) Narazie Papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjjjjjj boli
wyrzucili mnie z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki calinek, od razu chłodniej 🌼 aj boli, a czemu cię wyrzucili...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie piwka!bo ja nie mam:( :D wyrzucili tak bez powodu? znajdzie sie nowa , moze nawet lepsiejsza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? może chlapniemy jakiś powitalny browarek na konto powrotu dziecka ;) setunia [daje skrzynkę piwa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACE no jachaaaa , ze chlapniemy!!!!!!!!! [to biore sobie na poczatek jedno piweczko, psstt,juz otwarte;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×