Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zepterka

Zepter-masz sprawe? Chetnie doradze

Polecane posty

Ja mam pytanko, slyszalam ze w ofercie zeptera tez sa depilatory - jezeli mozna to poprosze o cene i jakis ogolny opis tego urzadzenia. dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem jest depilator w ofercie. Aparat elektrycznuy, ktory moze byc wielokrotnie ladowany co jest barzdo praktyczne. Glowica depilujacama 8 pincetek. Zostal zaprojektowany tak,aby mogl byc stosowany we wszystkich wrazliwych miejscach-twarz, podbrodek, nogi, okolice bikini oraz pod pachami.. Z tego co wiem jako jedyny na rynku. Wyrywa wlosy z cebulkami. Dzieki czemu nogo sa gladkie do 6 tygodni. pincetki zeptera otwieraja sie i zamykaja 36.000 razy na minute i sa w stanie usunac nawet krotkie i "uparte" wlosy. Posiada wbudowny mechanizm zabezpieczajacy tzn. gdy za mocno jest przyciskany do skory to automatycznie sie wylancza. ma to zapobiegac podraznieniu i nieprzyjemnemu uczuciu. Cena katalogowa 386zl. Ale sa rozne promocje. Zmieniaja sie przez caly rok wiec warto je sledzic na bierzaco i kupic w wariancie najkorzystniejszym dla siebie;) W chwili obecnej jest promocja tzw. super bonus. polega ona na tym, ze kupujac produkt o wartosci powyzej 1.000 zl. Mozna zakupic inny z listy dostepnych produktoww tej promocji z 67% znizka. Czyli depilator w super bonusie bedzie po 130 zl, ale przy zakupie innego urzadzenia od 1000. Zreszta lista super bonus jest dluga i nie tylko depilator mozna kupic w tej opcji. Zainteresowani piszcie. sprobuje podpowiedziec jesli macie jakies sprawy zwiazane z firma Zepter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy ten
topik jeszcze działa? bo ja bym miała pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajcie a Wam odpowiem.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziala tylko nie jest uzywany.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie macie nic
z tej firmy? Nie wierze. Jesli macie pytania co do urzywanych w domu produktow tej firmy to chetnie podpowiem, aby bylu wykorzystywane maksymalnie. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy ten
ja mam. ale mam pytanie o garnki właśnie. były kupowane jakiś czas temu, i nie używane do tej pory. ja byłam tam kiedyś na jakiejś prezentacji, pamiętam ogólne zasady, zresztą mam też tą książkę "Gotuj z Zepterem" i tam jest wszystko napisane. Tylko że kiedy np chcę smażyć mięso bez tłuszczu, to ono mi przywiera i pali się - filet z kurczaka. Garnka się po tym nie da domyć nawet tym cudnym specyfikiem, smród jak cholera i zniszczone mięso. Co robię nie tak? osuszyłam w miare mięso (wiadomo, nie do końca, bo zawsze bedzie trochę mokre - o tak, oklepałam w papierowym ręczniku) postawiłam patelnię na gazie (i tu dodatkowe pytanie - te garnki mają grzać całym dnem - jak gotować na gazie, a nie na płycie elektrycznej? niby mają byc jakies podkładki na palniki, ale nigdzie nie można tego dostać, z zepterem na czele), poczekałam, aż strzałka dojdzie do połowy zielonego pola, kropla rozprysła się po dnie - położyłam mięso i potem musiałam dłuuugo wietrzyć kuchnię... nie wiem, co zrobić z tym garnkiem. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEKAWA JESTEM
WITAJ.Bez tluszczu mozna smazyc miesa zawierajace tluszcz np. wieprzowina,mozna gotowac bez wody pod warunkiem ze warzywa ta wode zawieraja.NP.swieze ,mlode ziemniaki,mloda marchewka itd.jezeli nie masz pewnosci .jezeli chodzi o mieso z kurczaka to na rozgrzane naczynie wrzucamy filet po chwili gdy zetnie sie bialko bedzie mozna obrucic je na druga strone.smazymy pod przykryciem,na najmnieszym gazie czy pradzie,i tutaj wlasciwie nie ma znaczenia czy to jest plyta czy gaz.Naczynia mocno przypalone mozna oddac do serwisu i wyczyscic ale jest to plana usluga,osobiscie radze rozprowadzic po naczyniu plyn do czyszczenia /najlepiej z ZEPTERA/ I ZOSTAWIC NA NOC.jESTEM PRZEKONANY ZE SIE WYCZYSCI.Naczynia z Zeptera daja ogromne mozliwosci ale nalezy pamietac o ogolnych zasadach,jezelimasz watpliwosci to zawsze mozesz dodac odrobine tluszczu czy wody.dobrze jest miec kontakt z przedstawicielem firmy by mogl na biezacorozwiazywac tego rodzju problemy.Jezeli pojawia sie inne pytania to chetnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy ten
dzięki wielkie za odpowiedź. rozumiem, że do kurczaka odrobinę tłuszczu na dno albo chwile odczekać z wrzuceniem do garnka. my najczęściej jemy kurczaka i dlatego to dla mnie ważne, ale po twoim poście spróbuję z wieprzowina. jeśli też sie spali, to się wścieknę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja zapytam
Co sadzicie o odkurzaczu tej firmy. Ma filtry wodne i filtry hypa. Wiecie cos na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ze WSZYSTKIE
produkty tej firmy sa super. Wszystkie mi sie wrocily wielokrotnie w urzytkowaniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co maja jeszcze
Ja slyszalam tylko o garkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkladki na palniki
widzialam na stronie amway. Mozna je kupic przez internet: http://www.amway.pl/ Sa w kategorii Artykuly Gospod.domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja pochwale
swietne sa nowe maseczki w postaci chustki na twarz z serii SPA. Po prostu wspaniale sie po nich czuje. Zupelnie jakbym spedzila pol dnia w salonie pieknosci. No i ta rewelacyjna cena. Wlasnie odkrylam ze moge je juz zamowic przez internet. Huuuuuuuura. https://www.zepter.com/eshop/index.php?&m=500600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w takim przypadku
Kupiłam komplet garnków zepter na raty kilka lat temu (były to raty w $). W umowie miałam zapisane, że po spłaceniu całej kwoty dostanę jeszcze gratis dodatkowy rondelek. Niestety rondelka "niet" bo Pan od umowy juz nie pracuje i nikt mi nie moze pomóc, albo nie chce. W prawdzie nie płaczę z powodu braku upominku, ale szkoda, że zostałam tak niemiło potraktowana. Fajnie by było gdyby dotrzymywano obietnic zapisanych w umowie. Aha i jeszcze jedno, czy lampa bioptron może pomóc na bóle kręgosłupa? Mama tak strasznie cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do upominku. Z tego co napisalas wnioskuje,ze byla to umowa na przedplaty. Gratisy do takich umow przysluguja na okreslonych zasadach. Czasami sa one opisane w umowie. Natomiast jesli przedplaty nie sa regolowane terminowo-wg zasad w umowie-to na pewno taki upominek nie przysluguje. Jesli uwazasz, ze spelnilas wszystkie zasady to napisz pismo do siedziby firmy i domagaj sie swego. Tyle moge powiedziec nie widzac umowy:). Co do Bioptronu: Podstawowa zasada przy uzywaniu brzmi 1/Jesli mam go a mi cos dolega to swiecic. 2/Jesli mimo swiecenia nie czuje poprawy, zwiekrzyc czestotliwosc swiecenia. Leprze efekty daje swiecenie 3xdziennie po 10min niz 1 raz przez 30min. 3/ Jesli posiadasz maly bioptron: - to jednorazowy czas naswietlania nie powinien byc krotszy niz 6min. gdyz efekty beda slabo zauwazalne. -nalezy przylozyc Bioptron BEZPOSREDNIO do swieconego miejsca. Wtedy swiatlo wnika glebiej w skore i efekt bedzie leprzy. Napisalam te zasady gdyz wiem z doswiadczenia, ze wielu posiadaczy lampy ich nie zna. Mozna rowniez poczytac serwis internetowy www.bioptron.pl lub kupic sobie podrecznik opracowany przez lekarzy stosujacych boptron, wydawnictwa Biosmedica \"FIZYKOTERAPIA\". Dostepny rowniez przez internet. Wiec skoro Towja mama cierpi, to brac bioptron i.... swiecic, swiecic, swiecic. W tym przypadku swiecenie punktowo min. po 10min. Ale zalecalabym siwcenie \"az do ustapienia bolu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka sza
Cześć !!! Ja bym potrzebowała porady na temat odkurzacza duo wodnika z Zelmera. mam ochotę go zakupic ale się zastanawiam. Czy tez odkurzacz robi tylko pianę i pierze dywany, czy również płucze i sciaga tą pianę i po zastosowaniu takiego odkurzacza dywany tylko się suszy??? Czy wogóle on jest coś wart??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelmer to nie Zepter
To zupelnie rozne firmy. Choc obie maja odkurzacze. Tylko klasa jakosci zupelnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płuuuuuuuuu*plum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Zeptera mogę z czystym sumieniem polecić balsam do rąk :) używam go ponad rok i moim zdaniem jest najlepszy! bardzo szybko doprowadza zniszczone dłonie do dobrego stanu ;) sporo kosztuje ale i na długo starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooo
Co to za niskie ceny tych maseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka2
chodzi mi o masazer anti cellu firmy zepter bella jak to sie sprawuje czy mozna to jeszcze kupic i za ile? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jest dostępny jeszcze masażer do twarzy? z podczerwienią? chętnie dowiem się czegoś więcej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma-
w tej chwili jest dostepny masaze z piecioma koncowkami masujacymi.M.In.do twarzy rowniez.Jest bardziej wszechstronny i wygodny w uzyciu.mozna go zobaczyc na www.zepter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margher
czesc ,portrzebuje kupic urzadzenie do sasarzu twarzy ale jest problem bo nie ma go juz w sprzedazy jezeli ma go ktos odsprzedac do bede wdzieczmna Margherita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margher
no i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×