Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

chlopku drogi moj jedyny nie pogarszaj sytuacji bo spac pojdziesz bez kolacji co tam twoja swita licha i szkapina nieumyta dla anieli ksiecia znajde takiego ze spadniesz ze swego tronu wysokiego ty do piet jej nie dorastasz kaciaa ci to mowi i basta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciu moja miła tyś mnie pięknie wybroniła tobie dzięki wielkie składam flaszkę drugą pełną stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah dziekuje ;) mila moja flaszke pelna wnet wydoje ksiacia znajde cudownego jedynego i wiernego a chlopka wrzucim do lochu zgnije nam tam po roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopek wtargnal w nasze progi, lecz nie ukazuje trwogi. ksieciuniem siebie zowiesz, lecz teraz sie juz dowiesz, ze Anieli nie udusisz, a jak tak-do gniewu mnie zmusisz😡 Lecz ja nie chce sie tu zloscic, Przeros Aniele-bedziesz mogl tutaj zagoscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam już wykąpana, pachnieć będę juz do rana, balsam też użyłam, skórę moją ujędrniłam, choć bez tego też jest aksamitna, bo w mych żyłach krew błekitna, to się troszkę pochwaliłam, przy okazji kieliszek opróżniłam, chłopak dolej niewiastom alkoholu, sam dokonaj wyboru, wino, wódka, żubróweczka, nalej każdej do kieliszeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopek niezle tu nabroil musze rzec wam moi drodzy to ksieciunia jest nikczemny pasuje tu jak wol do karety nie ma dla niego zmilowania na stad zmykac bez gadania bo go siekniem toporeckiem i utoczym krwi troszeczke a jak to mu nie pomoze no to zamkne go w komorze na sto zamkow rygli trzy i wykluje jemu oczy niech anieli nie obraza przez to kacii sie naraza a jak mu to nie pomoze to utopie go w jeziorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopek niezle tu nabroil musze rzec wam moi drodzy to ksieciunia jest nikczemny pasuje tu jak wol do karety nie ma dla niego zmilowania na stad zmykac bez gadania bo go siekniem toporeckiem i utoczym krwi troszeczke a jak to mu nie pomoze no to zamkne go w komorze na sto zamkow rygli trzy i wykluje jemu oczy niech anieli nie obraza przez to kacii sie naraza a jak mu to nie pomoze to utopie go w jeziorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł sobie chłopek roztropek co księciuniem siebie zwał a był z niego zwykły wał :-P kaci , madzi browar stawiam mężne one niesłychanie z nimi mi się nic nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopcow milo tu wiatamy no i do nas zapraszamy lecz milutkich chlopcow fajnych a nie ksieciunow koszmarnych zaden ksiaze mowie wam nie powie tak do anieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same przeciez rade damy, wypijemy,pogadamy. Moze Witek potem tu wparuje, tylko kuchnie wyremontuje. Bidok walczy z kafelkami, jak z jakimis potworami.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzcie same przecie jeszcze pol litra wypijecie?! helga_gdzie ta baba stara, pewnie cygarety jara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z remontem sa klopoty biedna kaciaa wie cos o tym nieprzespane nocki cale w pyle bialym meble cale cyklinowanie tapetowanie gorzej nizli na zeslaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombo moja miła, ja w rytm salsy będę sie wiła, zakręcę biodrami, potrząsne pośladkami, przy rurze tańczyć też mogę, nawyżej upadnę na podłogę, Was też zachęcam kobiety, zaproście wszystkich na parkiety, wesoło nam tutaj będzie, może jeszcze jakiś gość przybędzie, słodycze od cioci są pyszne, a głodomory nie są kapryśne, pora kończyć moje gadanie, czas już na spanie, w nocy o tańcach będę śniła, bym z uśmiechem rano się zbudziła, miłej nocy wszstkim życzę, jutro na obecność liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobranoc rowniez Tobie, ja juz kolacyje robie a i jutro tez pijemy, przy tym niezle rymujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle
Boze Swiety...Co sie stalo Kafeterie zrymowalo, Nikt normalnie tu nie gada, tylko w rymach daje czada,:P Mysle sobie ale milo, bo mnie rowniez to wkrecilo,:] Moze przyjde tu raz jeszcze, I pokarzę wam cos leszcze, W rymach ze mnie dobra babka, Wiec dam czadu .... koniec... basta... :Ppaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej byc leszczem niz starcem mowic rymami i pic warke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle
P.S. Jutro ja postawie flaszeczke, bo chce waszym zostac ziomaleczkiem, Ja tez lubie pic wodeczke, wiec, do jutra moi mili, szykujta gardla,bo bedziemy pili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle
warke tez mozemy pic, lecz pewien problem moze w tym tkwic, nie wiem jak wy,ale ja tak mam że jak sie napije pifka,to strasznie sikam. wtedy zamiast rymowac, będę kibel okupowac, Mysle ze lepiej bedzie z tą flachą, a kto nie przytoi, niech wypcha sie łachą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dalekiej zamorskiej krainie gdzie miod z mlekiem w rzece plynie zyl ksiaze przystojny bogaty spal na najlepszych piernatach w bojach byl zaprawiony a biceps to mial stalowy usmiech cieplutki ladniutki a zeby bardzo bielutkie oczy blekitne rozmarzone kazda z panien chciala byc jego zona potworow pokonal bez liku bazyliszka rozgromil z ochota a w skarbcu mial srebro i zloto diamenty wody najczystszej rubiny bardzo krwiste szmarsgdy zielone wspaniale i perly rozowo - biale zamek przepiekny bogaty na scianach piekne arrasy sluzba liczna oddana w stajniach koni bez liku nikt nigdy nie slyszal tam krxzyku i tutaj mile me panie powoli zaczyna sie banal :P zony ow ksiaze szukal kazde miasto oblukal i powiem wam teraz w sekrecie gdzie go panie znajdziecie o polnocy 30 maja bedzie on w waszym kraju przejedzie pod oknem waszym na pieknym silnym gniadoszu pod oknem zaspiewa ballade tak tak mopje kochane wypatrujcie go zatem skrycie bo za was odda on zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle- wypijemy, i kilelbasy skosztujemu. Nie wiem czemu taki tu jest, ze sie wodka leje fest, przy tym super sie bawimy, potem w wyro wuku***my:D:D za przeklenstwo moje-sorki zdazaja mi sie takie stworki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mile me panie co sadzicie o moim bajaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och to sie rozmarzyłam, w mych myslach jego obraz stworzyłam. Bede na niego na pewno czekała, aby nie zaspac-bede sie bała, wiec oka na pewno nie zmruzę i mam nadzieje,ze nie stchorzę . Bo to okazja bedzie jedna na mylijon, gdy pod mym balkonem zjawi sie ON:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×