Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Oki wódeczki wypiłam, uśmiech przystroiłam Bardzo u was było Miło, miło, miło Śpijcie bosko dziewczyny Jutro się ztrybimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie co sie dzieje? wszak na dworze zaraz dnieje :D witam moje mile panie chetke mma na rymowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O do licha, rety, rety!! To dopiero są berety! Już tu jestem, już tu piszę bo dookoła ciszę słyszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę, że cisza tu jak makiem zasiał, nawet moderatorstwo śpi. A co robisz o tej porze w necie? Ups... Chyba powinnam rymować, tylko sił już brak i myślenie nie to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie życzę miłych snów, bo ja już pakuje się pod kołderkę i oddaje w objęcia Morfeusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,siemka dzien doberek, juz umylam po sniadaniu rondelek. Gdzie wy znowy sie włoczycie gdy na kaffe nie siedzicie? ja mam humor znakomity, choc wzrok juz troszke przepity:P Ja tyle w zyciu nie tankowałam, dopiero gdy Was poznałam, pije w nocy i we dnie, potem wypisuje brednie:o czas juz kończyc me zwierzenia, bo mi flaszka została do obalenia:D wiec czekam na Was,az przyjdziecie i ja wypic pomozecie:D helga pewnie zarymuje, jak juz w pracy wyladuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba mnie dzis uswiadomila, ze imieniny tez bede obchodzila wiec impreza sie szukuje, jakies danie ugotuje. postawimy z bomba piwa-kiste bo dzis nasze swieto-to oczywiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam sie tu na wezwanie i życzenia wam śle ładne dużo wódki, dużo piwa żeby wesoła była wasza mina :D Teraz miłosną magię studiuję, czytuję bo chcemy z Madziuchną uwieść jakąs szuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytasz magie?dawaj linka usmiechnela sie ma minka. rzuce na mena zaklecie i na zawsze juz moj bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety linka nie zdobyłam książkę sobie ustrzeliłam lecz co ciekawe skopiujemy eliksiry ważyć będziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz i tak poczekac musze na niego, az przyjedzie z miasta dalekiego. wtedy go zaczruje i z nim przed oltarzem wyladuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będe druchną, proszę! piękną suknie sobie włożę tren od sukni będę ci nosić i o szczęscie dla ciebie prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solenizantkom trunki stawiam 🌻 najprzedniejsze kolorowe i wysoko procentowe zdrówka życzę pomyślności :-) forsy szczescia i radości powodzenia też w miłości w dniu dzisiejszym wielu gości ja mam kaca już od rana ;-) sprawa to jest niesłychana a na kaca dobry klin więc dziś będę piła dżin a wieczorem tu zasiądę gorzałeczki litr se wtrąbię i do rana będę pić jak tak piję chce się żyć deszcz mnie wtedy już nie smuci i zły nastrój też nie wróci tak więc mówię do wieczora to na picie w sam raz pora a że będę potem chora to polezę do doktora ten esperal wszyje mi przyjdą wtedy smutne dni bo bez picia człowiek ginie a ja topić chcę się w dżinie czystą whisky brendy pić i na kacu wiecznie żyć złe są moje te zachcianki dziś przyniosę wielkie szklanki bo kieliszki to niewiele gdy się alkohol strumieniami leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helgus co toz za pytanie, przeciez to oczywiste,ze tak sie stanie. Mam nadzieje,ze przybedzie i bardzo romantycznie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Anielka sie zjawila i zyczenia nam zlozyla. Za co wilkie skladam dzieki, nie calujac jednak reki:P wiec wieczorem sie spotkamy, na libacje zapraszamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie schlejemy strasznie i znów bedzie pewnie rubasznie potem tylko nam zostanie kaca leczenie drogie panie ale cóż, to jest za kara za libację jak ta lala:D Teraz tylko skosztujemy do wieczora sie przygotujemy winka chlusniemy kulturalnie nie bedziemy zule straszne Wiec do dna, zdrówko wasze stuk kieliszkiem i po toaście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie siedze i z nudow jem, puszcze sobie zaraz Dżem. Spanie mnie cosik złapało, chyba wodki bylo mało:( lecz sie nie poloze,bom twarda wystrzalowa jak petarda;):P z nodow juz zacznam swirowac, chyba musze sie gdzies schowac, by normalnia znowu być i wieczorkiem z Wami pić. tak rymuje tutaj sobie, nie wiedzac czemu to robie:P lecz odpowedz wrecz wiadoma, bo tu ekipa szalona:) lacz nikogo nie ma niestety, wiec krzyknac pozostalo mi-O RETY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wyszlo tak jak mialo ze pisze\"a\"-sie wydawalo, lecz niestety wyszlo \"e\" i kawiatuszki wyszly zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie, nie przejmuj się zaraz błąd twój naprawimy i piękne kwiatuszki zrobimy :) 🌼🌼🌼 \\ V / 🌼🌼 \\ | / 🌼 || ) ( /|\\ Proszę bardzo i już mamy od Madziuchny piękne kwiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bez was bym zrobiła gdzie ja wtedy bym się spiła dziś przyniosę na zagryche ogórkowej pełną michę ogórkowa dobra rzecz a głod pójdzie sobie precz a na deser będą lody polewane pysznym musem z zapalonym spirytusem sto lat wtedy zaśpiewamy i pójdziemy w niezłe tany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaaaaa
cześć, dziś znów tu zawitałam bardzo mi się spodobało książkę w busie przeczytałam i coś w głowie zaświtało książka ta to był kryminał bardzo śmieszny na dodatek wtedy już gdy się zaczynał pomyślałam, że wydatek na tę książkę się opłacał teraz wiem już co mam zrobić kiedy znów na ustach piana i petentów mam chęć pobić bom jest znów zdenerwowana ja ich wszystkich wymorduję i nie bedą truć mi d.....y że za mało kasy mają nie ma ogrzać czym chałupy dzieci głodne, chleba nie ma a to wszystko wielka ściema bo na wódkę jakoś starczy i na fajki tez nie braknie przyjdzie taki, na mnie warczy daj zasiłek - no bo jak nie to zobaczysz ^%$##@#%@ jedna kasa jest mi dziś potrzebna i tak mija dzień za dzionkiem praca miła jak marzenie przyjdzie taki - w łeb go trzonkiem wyda dziad ostatnie tchnienie i uwolnię świat od trutnia co co dzień od rana pije tylko kurczę, pójde siedzieć gdy jak pluskwę go ubiję więc tak myślę, ze nie warto i znów zęby zagryźc muszę dłonie w pięści powściągliwie tylko spokój - bo uduszę znów decyzję przygotuję parę groszy dlań przeznaczę on mi powie że na dzieci a ja wiem, ze jest inaczej cóż - to dobra rzecz pomarzyć jednak rzeczywistość swoje krew się może w żyłach zważyć choć się dwoję choć sie troję i tak świata nie naprawię więc przestanę już marudzić spadam stąd, poczytam lepiej może choc przy tej lekturze znów choć trochę się pośmieję.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozzi
dzis se fiuta wymelmiłem i na kota się spuściłem kot mi uciekł powiem szczerze aż do teraz w to nie wierze teraz siedze sobie w wannie myje plecy pewnej pannie panna zara zrobi loda aż sie zametli cała woda potem zrobie jej minete tak to sie zadowala dzis kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendkes
kozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja znowu wszystkich witam, gdziescie znowu?-grzecznie pytam. ja do rana juz tankuje, i sie przy tym znowu truje.(fajki) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnet impreze tu zmajstruje i was tu oczekuje. Muza,żarcie duuuzo wodki no a potem beda skutki. przyjada po mnie pały i ubaw ze mnie beda mialy. Zabiora mnie na wytrzezwien izbe, a ja im pokaze wielka........ gliste:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz spac ide-wielka szkoda,😴 jutro na kaca bedzie woda:( Wy zapewne po polnocy, tu wpadniecie w pelni mocy. Zycze wiec miego rymowania, bo to chyba nasza mania:) spokojnej nocy i slodkich snow, jutro zarymuje znow. usciski i buziaczki, dla calej naszej paczki 🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późna pora już wybiła a ja znowu będę piła by być jutro w dobrej formie ogóreczka zaraz wrąbię bo zagrycha dobra rzecz nie wiesz tego no to precz towarzystwo tu trunkowe i do rymów też gotowe czekam słonka z utęsknieniem lecz pogody ja nie zmienię już od kilku dobrych dni niebo roni słodkie łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepły deszczyk nie jest zły tak roślinki mówią mi trawa cudnie się zieleni trochę chwastów też się pleni kwiatki moje też są piękne i do tego rozwinięte szyszek z sosen naspadało będzie jutro się zbierało a tymczasem idę spać aby rano wcześnie wstać mówię teraz pa pa pa idzie nocka tra la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×