Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

wbrew wszystkiemu co sie dzieje na przesmiesznym tym topiku ja na co dzien ani krzty nie pije w glowie mej mysli bez liku nie do rymu mysli takie wrecz zyciowe los tak sobie kresli niczym na obrazku lody waniliowe :O :D pozegnalam sie z forum tymczasowo badz juz na stale- nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 maja o północy będę wypatrywać księcia z kacinego zaklęcia a was wszystkie miłe panie a tak na pewno się stanie na wesele zaproszę będziem pić jeść lulki palić tańce hulanka swawola przyjdzie na to w sam raz pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mile me panie wydam tomik z wlasnym bajaniem? znajomi tak mi radza a na manowce mnie rzeciez nie prowadza powiedzcie mile me panie czy sznse mam na wlasne bajanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombo miła ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz by oleum do głowy przyszło trzeba wypić wódkę czystą albo wina kielichy dwa a nauczysz się raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz znikam w łazienki odmęcie prysznicować będę się zawzięcie ale wrócę tu pewniakiem podzielimy się koniakiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie to czasem zdarza ze rymy sobie powtarzam wszak blad to maly niewielki pijmy do ostatniej kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim marzeniem jest wyjechac gdzies np. do francji, pelnej elegancji, gdzie sa domy mody i czar urody. mieszkalabym w wilii z basenem z pieknym gentelmenem wozilby mnie limuzyna i podawal cappucino lub karmil wolowina hee heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombo moja ma kochana wpadnij do nas choc na chwile z rana wszystkie cie piekne powitamy do sniadania zimna wodeczke podamy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam wymyta już kobita kąpiel była znakomita naleję koniaku lampeczkę upijemy się troszeczkę cóż to była za dziewczyna co sie jako anielka itd pojawiła ja jej nie znam to nie ja jam aniela lecz nie ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz anielo moja mila com dla ciebie uczynila chlopka stadze wygonilam no i ksiecia zamowilam to ideal mowie ja ci nie znam lepszych w swieci mowie ci bierzesz go czy nie kobito? bo jak nie jestesmy kwita wodke stawiasz za me zaklecia a ja biore tego ksiecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciu miła już pisałam zdanie swoje powiedziałam księcia biorę to jest pewne w czerwcu będą zaręczyny no a potem zaślubiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec anielo moja droga duzo dzieci zycze ja ci kosz klejnotow ksiaze da ci perel pieknych cale sznury zloto srebro i purpure zamek piekny jak marzenie dostaniesz tez razem z basenem helikopter doskonaly tak ze gapiom wyjda galy i w paryzu jesc bedziesz homary z serca tego zycze ja ci przyjm zyczenia te od kacii ktora tak sobie marzy cichutko ze moze bedzie twoja druhna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholem jestem struta czuję lekko się wypruta jeszcze bimbru dzbanek stawiam jutro znowu się pojawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druhną będziesz pewniakiem kroczyć będziesz z orszakiem cudną suknię skroją ci już ja tęsknię do tych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko stad daleko za siodma gora i rzeka zamek stal szklany na skale a w nim mieszkaly krasnale lubily ludziom pomagac i figle nieszkodliwe platac lataly na wielkim smoku kilka razy do roku spiewaly piekne ballady nie mialy stalej posady lubily poziomki ze smietana buciki czyscily co rano i zawsze byly wesole choc pracowaly z mozolem truskawki zbieraly ukradkiem i kazdy mial babke i matke :) tak zyla wesola brygada co chetnie kazdemu pomaga i teraz powiem wam skrycie choc pewnie w nie nie wierzycie ze one dalej istnieja zza platkow rozyczek sie smieja brody maja dlugie i biale i wasy taaaaaaakie wspaniale i kiedy wam zle bedzie i zdaje sie ze zlo jest wszedzie wezwijcie malego krasnala taka moja jest rada pocieszy on zawsze wesolo pomoze sprzatnac ze stolu lezke obetrze wamukradkiem i w szachy zagra z waszym dziadkiem :) on nigdy was nie zostawi nawet jak bedziecie slabi a jak go nalezy przywolac? wystarczy sprzatnac ze stolu zapalic czerwona swiece a on juz do was doleci pora jest nieistotna dla nich zawsze dogodna a gdy juz bedzie w waszym domu to nic nie mowiac nikomu dajcie mu bielego mleka niech zawsze na niego czeka miodu lipowego kubeczek a wtedy maly czlowieczek na zawsze zostanie z wami i nigdy was nikt nie zrani :) pamietajcie o ludkach me mile one maja madrosc i sile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____________ja
odswiezam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja mowie wam i na wszystkie z was czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje mile panie? gdzie wywialo was tak nagle sama biedna siedze tu i rymuje sobie znow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bos kaciu tys rymarka wysmienita i wystrzalowa zapewne kobita nikt twym bajkom nie dorownuje nawet jak zawziecie rymuje tomik twoj jak najbardziej musi byc wydany gdyz bedzie bardzo przez wszystkich lubiany ja sama kiedys podobny zalozylam i mianem \'tomiku poezji rymowanej\' go ochrzcilam zapiski w nim przerozne zlozylam i w dni smutne niezle sie ubawilam rozweselam nimi takze osoby postronne ktore sa calkiem przed tym bezbronne chichramy sie razem do rozpuku nawet gdy inni po glowie robia nam \"stuku puku\' znikam teraz znow na nieokreslony czas lecz wroce bo wesolo tu u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciuu moja ty kochana siedze tutaj najarana i co z tego ze jestem w pracy teraz takie czasy drodzy rodacy :P Jesteś jeszcze na topiku czy rymujesz nam bez liku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie moje gdzie jesteście? przyjdzie troche na kafe trzeba tutaj porymować bo sie topik nie uchowa a jak sie tutaj nie zjawicie to skoncze marne me zycie ;) Albo lepiej zrobie jak fajeczke pyknę sobie raczka mego podokarmiam bedzie wdzieczna moja larwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciuu bajki ty odrazu wydaj z autografem mi wysyłaj juz doczekac się nie mogę będziesz sławna - mówię tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchno gdzie ty znów się szlajasz czy na działce się opalasz? Może znowu męczysz kota wszak ty jesteś niedobrota:P A jeżeli image zmienisz może wcześniej mnie uprzedzisz żebym szoku nie przeżyła i bez lekarza się obyła Daj mi znać tak naprędce co dziś robisz ulżyj mi w męce ;) Jeszcze jutro zobaczymy może na kamienną sobie skoczymy upijemy się jak zawsze i będziemy strasznie rubaszne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielko nasza mamy nadzieję że zaprosisz nas na wesele ubaw będziemy miały po pachy powypijamy wszystkie zapasy W prezencie damy ci hortensje bo z nas fajne są lasencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombo ciebie tez ja witam fajna z ciebie jest kobita rymami rzucasz nam na lewo i prawo zapału w tobie jest całe stado z tobą nudzić tu sie nie da bomba z ciebie niesamowita jak zapodasz jakieś rymy wszyscy w portki już robimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tutaj na chwileczke porymowac se troszeczke witam drogie moje mile juz myslalam zescie sie zgubily w pyszczek buzka daje wam i na razie zmykam :D bede pozniej obiecuje chetnie z wami porymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tu też bandę pozostałą co bez rymów żyć nie umieją szpony nałogu was już dorwały wiec rymujcie razem z nami powalonymi rymowcami Buźki wszystkim już wysyłam a co złego - moja wina 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko to nie do rymu i nie do taktu wsadzam więc głowę mą do kontaktu w nadziei ze sie zresetuje i trochę lepiej tu porymuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×