Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

liczyłam na mały poczęstunek i w kieliszku jakiś trunek a że pustką tutaj powiało tak i mnie stąd już wywiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z samego rana 🖐️ dziś pogoda jest przesrana, leje, pada, siąpi, grzmi a mnie piękna aura się śni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracę zacząć czas niestety mimo rymowania chęci, czas w papierkach się zagrzebać do roboty się zagrzewać. Ach jak by się chciało teraz na Kanarach powygrzewać, drinka wypić, poopalać leniuchować caaały dzień ale ze mnie dzisiaj leń! 💤😭:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry,czołem i cześć, dopiero wstalam i ide cos zjesc:P a tak serio tom na nogach od rana i jestem strasznie niewyspana:( teraz mam troche spokoju i sobie odpoczywam w swoim pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tutaj stalo? gdzie towarzystwo sie podziało? nikt tu dzisiaj nie rymuje, wiec ja topik podtrzymuje. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam sie na twe wezwanie i zaczynam rymowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nareszcie tu przybylas czym mnie strasznie ucieszyłas:D jak dzien minal?-pytam skrycie, bo mi wrecz nie-znakomicie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Madziuchna przykro mi moze tylko ci się śni zaraz pewnie sie obudzisz i radość zakwitnie ci na buzi;) Oczywiście żartowałam zdradz kochana co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do bani z takim dniem, (teraz se kolacje jem) i od rana wciaz marudze, kazdego tylko nudze. chyba handra mnie dopadla, i moj dobry humor skradła:( i w ogole zle sie czuje, chyba sie rozchoruje😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madziuchna nie martw się, sztachnij se, zapal se ;) Wiem już co jutro zrobimy humor tobie poprawimy, wybierzemy się na piwo wypijemy je co żywo, potem drugie, trzecie, czwarte wypijemy cała kwarte, Wnet ci humor powróci może kogoś zbałamucisz?:P Co ty na to ma sąsiadko czy się zgadzasz powiedz gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech helguniu_wiesz jak sprawic, by czlowiekowi szybko humor poprawic:) dzieki za twe zaproszenie, ale me puste sa kieszenie;) lecz na spacer isc mozemy, zobaczymy,pozyjemy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na spacer isc nie mogę ale jutro z chęcią pomknę, na kieszenie moja droga znajdzie się jakaś metoda, jutro mam na popołudnie potem uchlać możemy sie cudnie, powiedz tylko zgadzam się i na piwko pomkniemy hen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz ja nie wiem,nie obiecuje dzisiaj sie fatalnie czuje:o moze jutro lepiej bedzie i mi handra szybko przejdzie:o jutro sie jeszcze ugadamy i pojdziemy sobie w tany;) lecz czy Ty na jutro czasem , nie umowilas sie ze swoim menasem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym z nim się umówiła to bym tobie nie marudziła;) A tymczasem (borem, lasem) jutro jeszcze się zgadamy i straszliwie się ścioramy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchno moja droga idę spać już ja nieboga, oczy mi się kleją strasznie dziś nie czuję sie rubasznie, jutro trochę porymuję teraz do łóżka się szykuję, marzy mi się spanie tak zaraz przewrócę sie na wznak, w śpiączkę zapadnę niechybnie i nie ścioramy się w knajpie przy piwie. 💤😴💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mi nie marudzisz wcale , ja sie Tobie czyms pochwale:P dostalam wczoraj sms\'a od wiedomego kolesia. i napisal dobrych snow, i sie LOVE włączyło znow;):P moja minka przez noc byla usmiechnieta, bo bardzo lubie jak on o mnie pamieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest wiec tak wcale źle wiadomy buc pamięta cię :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec dobranoc mowie Tobie, ja tez sobie wyrko robie;) śpij spokojnie i słodko, moja sasiadko-stokrotko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak sie zrobiło cukierkowo śpij dobrze moja mała krowo :D:P:D (To tylko rym powiadam ci niech ci sie dobrze w nocy śni) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jak sie zrobiło cukierkowo śpij dobrze moja mała krowo :D:P:D (To tylko rym powiadam ci niech ci sie dobrze w nocy śni) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tutaj calej paczki, moze dostały sraczki:P[bez obrazy] i nikt tu nie rymuje, pewnie kazda gdzies po necie buszuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to wie, ah kto to wie bomba gdzieś zgubiła się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies mój znalazł rybi łeb i wytarzał w nim się wnet odór z tego straszny był bo to zgniły łeb już był od fetoru prawie padłam ale jak kundla dopadłam woda lała się litrami pies się pienił bąbelkami nie ma to kiedy nasz druh śledziem jedzie ale cuch teraz psa czystego mam bo o czystość jego dbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pierwsza sie przywitam i o Wasze zdrowie pytam:) mina moja dzis wesola ciekawejak dlugo utrzymac sie zdoła;) Aniela pewnie z pieskiem sie bawi moze wnet sie tu pojawi.:) Bomba uczy sie zawziecie, pewnie sesja zdana bedzie:) Trzymamy kciuki za ciebie bombeczko, byc zdała wzorowo-za to wypijemy deczko:D helga znowu w pracy haruje, pewnie dzis tu tez wparuje:) a co z reszta świata sie dzieje? że tu dzis wpadna-mam nadziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki miłe jestem tu tylko na chwile, pracą jestem dziś zawalona i nie jestem zadowolona, indeksy biurko mi zasypały każdy z nich chce wpisik mały, koniec semestru już sie zbliża więc nieszczęśliwa jest moja mina. Miło mi cię widzieć Madziuchna cieszę się ze jesteś zdrowiuchna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×