Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Teraz idę puścić dyma bo mi strasznie leci ślina. musze zebrać myśli swoje coś za bardzo dziś się boję, stracić rozum przez to winko jutro będziesz smutna minko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palenie jest niezdrowe lecz jakze czadowe helga mi zrobila smaka ide zjarac jakiego draga:P nie-takiego swinstwa nie pale choc sie tym wcale nie chwale, ale wole papierosa zaraz po nim jem mentosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a może dla ochłody wsunać jakieś pyczne lody ? Mam ja lody truskawkowe moja córcia pałaszuje ja się tylko oblizuje, mam za duże kilogramy ale tak już jest u mamy :( Czegoś sobie odmawiamy trochę slinke przełykamy ale winka pobróbuję później z wami potańcuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pora zrobic siusiu umyć ząbki i z podusią porozmawiac o bajeczkach i zapomnieć o smuteczkach. Zycze wam samej miłości i tylko przyjaznych gości do wódeczki i skakania no i rymów układania. :) Jutro trochę popracuję, później z wami poleniuchuję. Zaglądajcie tu koniecznie i letniego ryma sklećcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumujesz adwokacie do reczy i nikt tu nawet nie zaprzeczy pozdrowienia dla córeczki moze wezmi przyklad z mateczki kiedys nam tu zarymuje cos tak w kosciach czuje:P Fajnie masz sie adwokacia mieszkasz sobie w sowojej chacie masz juz swoja rodzine i jakze wspaniala dziecine u mnie to szalenstwo w glowie niech sie o tym kazdy dowie choc juz meza miec bym chciala wszystko za to bym oddala ale wszysko w czasie swoim jeszcze bedziemy sie bawic na weselu moim:) ja wipije jeszcze lampeczke zarymuje tu troszeczke potem spac isc trzeba znow by jutro wygladac zdrow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja moge
Jestem jeszcze nie w temacie bo Wy wszyscy już sie znacie ale witam Was milutko i choć jestem tutaj krótko to usmiecham się słodziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciebie na tym topiku rymow tutaj jest bez liku tematu jakiegos głownego nie ma kazdy rymuje co mu slina na jezyk da:P widze,ze ii Ty nie na bezsennosc chorujesz ale dobrze ze rymujesz napijesz sie moze winka? iznow usmiechnie sie Twa minka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu wszystkich wywialo a tak fajnie sie rymowalo wiec i ja juz zegnam waszystkich tych dalejich i tych bliskich słodkich snow Wam jeszcze zycze by Wam sie spalo znakomicie by Was zmora nie straszyla i nie bedzie bo sie spila;) jutro moze sie spotkamy i rymami pogadamy;) Wiec dobranoc Wam babeczki wtulcie sie w swe poduszeczki 🖐️🌼👄 🖐️🌼👄 🖐️🌼👄 🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwilkę zajrzałam i niejasności ujrzałam. Chatka moja na Mazurach oraz piekna moja córa. Mężą szybciej spakowałam, zanim od ołtarza wstałam :P teraz jestem znów do wzięcia ale szybciej będę miała zięcia ... Madziu dobrze się rozglądaj do kieszeni im zaglądaj , bądź szczęśliwa przez sto lat i zapomnij co to pat.🌻 A do nowych koleżanek - zapraszamy do rymowanek ... Słodkich snów, Jutro będę znów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze na chwileczke już wymyłam swą ... buzieczkę:P meza Madzia bedziesz miała takiego jakiego bedziesz chciała bedzie on ci piękny, młody i do zabaw wszelkich skory pocieche z niego bedziesz miala wieką zostaniesz jego małą królewną! Adwokacie mój milutki przesyłam buźki dla twej córuchny niech sie śnią jej piękne sny niech spokojnie sobie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego tez uciekam i na ksiecia swego czekam teraz idę sobie spac jutro rano trzeba wstac 🖐️🌼🖐️ Ps. Witam nowe koleżanki i zapraszam na rymowanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny jaki dzis macie miny;) ja jestem usmiechnieta choc jak zawsze z leksza szurnieta:P dzieki waszym wczorajszym rymom juz nie dołuje sie,ze meza ni mom;) my sa bardzo fajne kobiety lecz bez facetow niestety:( znajedziemy se jeszcze po porzadnym chłpoie a nie byle jakim jełopie poczekamy,zobaczymy i wnet faceta na haczyk złowimy;) 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo mnie tutaj nie bylo ale nic sie nie zmienilo Robie diete odchudzajaca zdrowa,smaczna ,wyszczuplajaca Czy sa tez tutaj osoby z nadwaga ? Chetnie podziele sie moja uwaga...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa//////
nie z nadwagą ale chuda oczy czarne glowa ruda chetnie z wami porymuje bo sie dzisiaj dobrze czuje mimo ze jest upał wielki potu na mnie ni kropelki siedze w biurze pije piwko szefa mego wzięło zdziwko ze tak cały dzien pracuje a ja sobie leniuchuje ale szef mój stary dziadek nie udziela mi swych radek praca zawsze jest zrobiona a ja wciąż zadowolona bo wyplata juz przelana mozna polac winko z dzbana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy dzisiaj humor maja wciąż uśmiechy nam rozdają rymami dzielą sie szczodrze popieram - baaardzo dobrze Widzę nowego tu pasjonata który zgrabne rymy nam układa witamy cię w naszym topiku na którym rymów mamy bez liku:) Wedel - u mnie tylko same kości i nie czerpie z tego radości przytyć bardzo bym chciała jeśli znasz sposób poradź mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj Wedel diete tą mojeJ nadwadze powiem-WON!!:P choc jesc lubie powiem szczerze to cholera juz mnie bierze gdy mi brzuszek rosnie wtedy nie czuje sie radosnie:o Witam NOWA bardzo serdecznie wadaj czesciej tutaj koniecznie Lecz na wstepie postaw wino to sie napijemy z Toba-dziewczyno :);):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz Helgo droga, ze nie tedy Twoja droga! Szczuple cialo to inwestycja Totez moja propozycja! Dieta kapusciana- u mnie dzisiaj juz od rana:) Moja Droga,na przytycie ktore ponoc skraca zycie jest jedzenie mianowicie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest droga do sukcesu. zupka przeczyszcza-wiec zarowno do sedesu:) W kostki pokroj wszystko smialo, nozem w lewo,nozem w prawo! Kapuste drobno poszatkowac i ja pieknie ugotowac Dwie papryki zielone dajcie i zbyt duzo sie przy tym nie babrajcie! Troche cebulki,troche selera czy o czyms zapomnialam? o cholera...?!:D Aaaa,dwie kostki rosolowe, no i wszystko jest gotowe!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wedel moja miła mnie kapusta się znudziła Wole jeść same owoce później stawiać duże kloce :P Ma nadwaga niezbyt duża ale trochę mnie wkurza. Słonko ciało zarumieni złą minę odmieni ... W pracy miałam huk roboty teraz pora do gospody albo w domciu coś tam chlusnąć porymowac, słodko usnąć ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia droga Helu, ma adoratorów wielu. Własnie poszła sobie w miasto mnie przynajmniej nie jest ciasno. Mogę z wami pożartować i kieliszki przygotować. Czy pijemy dziś co nie co bo mnie już się oczy świecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może i ja moge
Wypić moge zawsze wszedzie i juz zaraz lepiej bedzie winko chłodze juz dziewczeta i ma mina uśmiechnieta wiec tak sobie porymuje a potem sie wyszoruje o kolacji nie zapomne choć me zasoby skromne jogurt zaraz sobie sprawie i humorek wnet poprawie bo kapucha już haftuje i zapachu nie wytrzymuje wiec już lece po winiacza i w wieczorek sobie wkraczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nalewki popróbuję chętnie was tym poczestuje, Piesek mój macha ogonkiem chce już siusiu nad wieczorkiem. Będę zaraz daję słowo mam nadzieję ruszyć głową. Rymów u mnie będzie wiele i nie tylko na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę piwo zimne takie piękne i niewinne wlać do gardła jednym duszkiem i pogadac z mym maluszkiem bo gom kocham ponad zycie ale pewnie w to wierzycie no i kiedy zaśnie dziecię porymuje o kobiecie która dzisiaj ze zmeczenia juz w potwora sie zamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Tygrysek wesoły Już nie chodze do szkoły Czasem w Poczekalni brykam Chętnie tutaj sie przywitam. Wyprzedzacie mnie rymami Chylę czoła więc przed Wami Kafeteryjnymi Poetkami Niech rym zawsze będzie z nami. Nie chcę tutaj Was zanudzić Po co Wasze oczy trudzić Kłaniam się o odbrykuje Za gościne Wam dziękuję.🖐️🌻:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamusie tak już mamy raz aniołem raz diabłami bywamy . Dzieci dla nas wielka sprawa i to wcale nie zabawa. Piwko wypić nie ma sprawy porymowac dla zabawy . Mamie też należy się i tak wcale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tygrysku brykający nie bądź taki szybko śpiący wracaj do nas porymować jesli trzeba potańcować. Jesli swoje latka masz razem z nami coś wychlasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w świecie tygrysków bywa widzę,,że nie jesteś leniwa wódkę stawiasz i zabawiasz ... Fakt - za bardzo Cię nie znamy ale chętnie posłuchamy ... Rymuj co do głowy wpadnie i napewno będzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×