Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Strasznie mi sie teraz nudzi może rymem ktoś zarzuci moze ktoś sie tutaj zjawi i mnie czymś rozbawi aby mi się nie nudziło no a potem będzie miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nie chce zarymować głowę w piasek ide schować zawiodłam sie na was srodze uciekam stad na jednej nodze Gdybyscie jednak zmienili zdanie i przyszłaby wam ochota na rymowanie odrazu tutaj walcie na rymowanie zapraszajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, Bombo moje miłe spiesze do was choć na chwile cud babeczki wręcz jesteście i powitać mogę was wreszcie Opalone wasze ciała od zachwytu drzy okolica cała. Młode, śliczne , dynamiczne chłopców ciągną tłumy liczne ... Rymy pieknie układają mądre głowki przy tym mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Heluni zapomniałam co za plama, wręcz zadrżałam Helga super jest babeczka super laska stokroteczka rymy składa jak marzenie chłopców pewnie pieką korzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombko - daj mu coś miłego ciałka, buzi i słodkiego cud buziaczka ku pamięci i niech długo tak się święci randka, spacer i te sprawy niech nie kończą się zabawy ... Potem szybko masz tu stawać winka polać , opowiadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu słońce moje miłe szkoda czasu na te chryje stary chłopaknie pasuje piwko pewnie nie smakuje Porzuć smutki, zabaw się Wszystko wkoło zmieni się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spie do Ch*lery od tego piwa dostalam migreny:( w sumie fajnie sie bawilam nad mym qmplem rozczulilam:o niby nic juz nie ma do mnie lecznie nie przejdzie obojetnie kolo mnie:o ale z nim sobie rade dam jak sie to skonczy powiem Wam:) dzisiaj znow sie zabawimy w moim domku zagoscimy:) impreza bedzie na 102 obiecuje Wam to JAAA:) szkoda,ze daleko mieszkacie zagoscilybyscie w mej chacie a tak mozemy sie tylko spotkac tu co za szkoda ooo aaaaa buuuuu😭 moze kiedys dane bedzie nam spotkac sie sam na sam:P ja teaz po czacie buszuje znajde faceta----to obiecuje:) qrcze mimo poznej juz godziny w glowie mam same rymy:D mym natchnieniem chyba piwo bo to super wrecz paliwo:P dobra czas juz do lozka gnac by dzisiaj moc wczesnie wstac:o Wy juz sobie smacznie spicie o wspanalych menach snicie ja dobiero sie klade do snu zarymuje potem cosi tu:D 🖐️👄🌼 🖐️👄🌼 🖐️👄🌼 🖐️👄🌼 🖐️👄🌼 🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam ,ja tu nowa tak to Wedel (inna firma niech sie chowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem nie wyspana:( buszowałam po necie do rana:P myslac,ze jest wczesna pora mie moglam oczu oderwac od monitora:P witam wszystkich tu zabranych🖐️ pewnie super wyspanych:( ide sie jeszcze polozyc by wieczorkiem moc jakos zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzki sle za powitanie Drodzy Panowie;) Drogie Panie;) Teraz siedze sobie w necie czytam wiesci na onecie co sie dzieje na tym swiecie Pije herbatke owocowa-taka dobra,taka zdrowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe panie i zapraszam na rymowanie 🖐️ adwokacie i wedelu spodziewamy się rymów wielu:) Ja dziś dużo nie porymuje bo sie strasznie kiepsko czuje pogoda osłabia mnie okropnie chyba zaraz w kalendarz kopne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tego było mało poimprezować by wypadało nie chce mi się strasznie nie wyglądam dziś rubasznie czuję sie jak tragedia mała która gdzieś z drzewa sie urwała potargana, wymiętoszona na imprezę nie gotowa:( Trzeba się jednak zmotywować i na balangę się przyszykować w końcu sobotę wolną mam i nie mogę siedzieć w domu mówię wam może nie będzie tak źle karaoke się zapoda i zaśpiewamy OLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie chlapnij se za mocno bo jutro nie wstaniesz droga siostro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarymujcie coś dziewczyny bo nasz topik zaraz stracimy ja obiecuje zarymować jutro bo dzisiaj czasu nie miałam za dużo teraz uciekam do domu po co - nie powiem nikomu:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( pięć stron rymów przegapiłam z wami dawno już nie piłam erotyczne minęły mnie tematy należą mi się srogie baty jutro sobie stracone rymy poczytam z żalu wielkiego tylko zębami zazgrzytam jakie piękne rymowanki straciłam gdy na innych topikach bawiłam tęskno mi było do was dziewczęta a jutro gdy będę wypoczęta rymami na pewno się pochawlę i nie jedną flachę obalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombeczko miła tyś jedna tu się stawiła rymować czasu nie mam zbyt wiele gdzieście się wszyscy podziali przyjaciele teraz znikam na kolację czasu nie mam na libację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem juz rymuje!!! dzisiaj sie wrecz super czuje:) nie pisalam ostatnio tu lecz na ten temat ani mru mru:P chyba same rozumiecie chata wolna-no wiec wiecie:D dzis juz koniec mej sielanki skonczyly sie juz w domu balangi:( rodzice dzisiaj ze wsi wroca jak dom zobacza to sie przewroca:P ja ich podnosic bede musiala nie bede przy tym wcale plakala:P zycie wrocilo do normalnosci ja nie chceee:(--litosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kogo ja widze?:Dnasza qmpele jakze wspanialo Szpetna Aniele:D:D witam Ciebie i Bombeczke przyjde do Was za chwileczke z rodzicami mosze porozmawiac by nie musieli sie o nic obawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cisza znowu tutaj zapadla czy kazda z Was kolacje juz zjadla? kazdy sam sobie tutaj rymuje musimy sie spotkac-tak wywnioskuje wiec na ten topik szybciutko wchodzic swymi rymami tak pieknie słodzic:P adwokat tez tu nie rymuje moze sie cos kiepsko czuje?:( WITEK pozdrawia Was dziewczeta:classic_cool: jak zawsze o Was on pamieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem moim mili czyście strasznie się nudzili? Net wariował no i trudno ale było strasznie smutno. Teraz wracam już ochoczo porymować byle o czym. Stawiam flaszkę z przeprosinami a pojutrze z ciastem i imieninami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobię smaczne strawy będą tańce i zabawy nocą pędzę księżycówki (czyt. sliwowica) na potrzeby potańcówki was zapraszam moimi mili byście dobrze się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×