Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość TO JAAA
jak powiadam tak sie stanie bo romantyzm ja mam w planie a jajka me potrzebuja czułosc chyba to ciebie nie złości?;) teraz moje ty kochanie wziela mnie straszna ochota na spanie dzien mialem ciezkiej i ponury bo nie wyjebalem zadnej kury:P jutro znowu sie spotkamy i sie troche popodrywamy myj sie, szoruj, pluskaj , kąp a ja pojde sobie stad zycze ci przyjemnej nocy owin sie szczelnie w nocyk jutro ja cie ogrzeje do zobaczenia ide w knieje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam, patrze i nie wierze i cholera już mnie bierze znowu tyle przegapiłam a wczoraj nawet nie piłam gdybym tylko wiedziała szybko bym tu przyleciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponuje tak nieśmiało że gdyby było wam za mało to ja sie z chęcią dołączę umyję się i do was podłączę piękny trójkąt możemy stworzyć szybko będziemy się mnożyć będzie nam wspaniale pewnie mówię wam, będzie jak w niebie szczerze wam to obiecuje jak kto nie wierzy niech wypróbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomba nie bądź taka rura daj mi choć jego pazura albo tylko nosa wezmę będę go głaskać w nocy i we dnie Podziel sie nie bądź taką zołzą bo do piekła pójdziesz za twe skąpstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak już wyposzczona daj mi choć jego ogona dbała będę o niego nie zostawię go samego przecież resztę ci zostawie ręce będą twoje zawsze i nogi obie tez ci mogę dać będziesz im kapturki zakładać ;) Po co on ci cały będziesz miała jego gały będą sie w ciebie wpatrywały codziennie tylko ciebie wyglądały ja chce maleńki organik który jemu prawie zanikł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś z facetem się rozstałam pocieszenia troszke chciałam ale widze ze serce twe nieczułe pozostawisz mnie z mym bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucho, oko, rękę, nogę wszystko co dasz ja zabiorę niech ogonek ci zostanie ciesz sie z niego póki staje :P jak oklapnie mu na wieki nie będziesz z niego miała pociechy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 liski
witam wszystkich tu lajtowo, wieczór zapowiada się wiec miodowo, też rymowac tu chcę dlatego, za minutke lecę, i wróce za moment na topic ten zapodam wam fajny trend dotyczący rymowania i innego bajerowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz pijecie, raz brykacie i na harce zapraszacie Niech no tylko Rydz się dowie... zaraz pewnie wam coś powie, Ale mnie to nic nie obchodzi, bo i mnie mnie na sex nachodzi ... strzelę winko ... pod pierzynką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem Bombko miła możesz nawet dac mi w ryja, przyznac musze sie bez bicia mam ja w gaciach jeno kicia Brak ogonka :( smutna minka lecz ja takze jest dziewczynka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy dwie sie biją tam trzecia korzysta To JAAA jest mój to rzecz oczywista zagarne go dla siebie całego a wam zostawie ciuszki od niego:P moze wam sie jeszcze uda i jakis samiec rym tu da zycze wam wiec powodzenia ja z nim ide do widzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdzia spadaj mi na drzewo TO JAA jest mój ty mała mewo nie oddam jego nogi choćbym miała dostać rogi Mój ci on to moje ostatnie słowo ty stara sowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bier se go Helgo droga ja tu czekam na innego boga cos czuje ze sie zaraz zjawi i swym rymem nas rozbawi juz az sie nie moge doczekać wiec kolego prosze nie zwlekać i szybko tu rymem zapodaj i wiary w mezczyzn mi dodaj bo jak narazie mam o nich złe zdanie chyba ze sie jakis cud stanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo ty tam sobie skryłaś nic mi o nim nie mówiłaś jak mam do wyboru noge to całego wziaść se mogę a jak bedzie piękny, gładki to mu ściagne jego gatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżeronimo
Spiesząc sie napisać musze rymując przeżywam katusze Pisać szybko mi ktoś każe wie że sie na nią nie obraże a więc kończe moi mili obyście poezje w sobie tlili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec na ciebie tyu czekałam ze nie przyjdziesz sie wrecz bałam a ty helgo moja droga tobie została ino noga dzeronimo napisz jeszcze bo z nas tez nie są wieszcze wrecz sie ciesze ze przybyłeś i nam ryma ułozyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżeronimo
Przebłagałyście mnie me panie żadna nogi mej nie dostanie... noga jest całkiem moja... boli cuchnie ale swoja!! :D Lepiej skoczyć na winiacze przy nich rymy są wspanialsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeronimo jestes samcem wiec na ciebie kiwam palcem choc tu do mnie moj kochany mam wobec ciebie niecne plany co ty na to moj malutki jakie bedą tego skutki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helgo zostaw w spokoju dzeronimo on wobec ciebie planów ni mo ty juz myslisz ze on twój a z tego bedzie wielki ch*j :) dzeronimoo nie daj ty sie bo cie zła helga zje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżeronimo
spokój moje piękne panie każda ode mnie coś dostanie dowiemy sie jakie bedą skutki przy wypiciu razem wódki pogadamy wypijemy może i spagetti wszamiemy? mysle że tak sie raz zgadamy i zaprosze obydwie damy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZeronimo wobec tego wpadnij na ognisko kolego u mnie w piatek na działeczce wypijemy se wódeczke przy tym tez sie zabawimy i impreze rozkrecimy bedą kiełbaski i bułeczki wypalimy se fajeczki posłuchamy se muzyczki chociaż ja tam nie mam wtyczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ognisku impreza u mnie walić bedziemy na nią tłumnie tam sie toba podzielimy coś fajnego z toba zrobimy:D a spagetti ty gotujesz bo sie przy tym super czujesz co ty na to mój kolego teraz na glacy łysego :) mam nadzieje ze sie zjawisz i nas soba wnet zabawisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżeronimo
Sobrze wiesz że spagetti lubie ale póxniej za balkonem ląduje z Mólem coś Wam upichcimy zjemy wypijemy i zwrócimy aby wam nie było smutno upiją Was jakąś smaczną wódką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc siły swe złaczyłyśmy i ryma dla ciebie wymyśliłyśmy trzymamy cie za słowo i spagetti wyjdzie bombowo :) a tak właśnie gdzie bomba sie podziała pewnie sie z TO JAAA skumała chciałyśmy jej przedstawić nowego gentelmena który jest podobny do supermena Dzeronimo sie zowie i ma pstro w głowie (bez urazy - na potrzeby rymu);) na imprezie sie spotkamy i się dziko schlamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×