Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość Dżeronimo
Oby mi grafik przestawili bo jak w piątek bedziemy pili jeśli to mi sie to nie uda kopne kogoś między uda a jak już to nie pomoże na łopatki go rozłoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tobie pomozemy z pracy cie porwiemy a jak ktoś powie NIE zrobimy mu pod okiem śliwe bo bez ciebie bedzie smutno smętnie szaro no i nudno oczekiwać cie bedziemy nawet do prezydenta napiszemy by cie zwolnił wtedy z pracy bo my są prawdziwi rodacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Spoko me rodaczki wypalimy ze trzy paczki no i wódke wypijemy co zrobimy wszystko zjemy z Wami impry są wspaniałe co tu dużo mówić trzeba zalać pałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka -grzecznie sie przywitam gdzie sie podziewacie?-pytam bomba w nocy sama rymowala i chyba sie na nas nie poobrazala:) ja dzien zaczelam koszmarnie od 5 na nogach i wygladam marnie rodzice dzisiaj na tydzien wyjechali zostawic dom pod moja opieka-sie bali i wcale sie im nie dziwie teraz ciagle bede siedziala przy piwie:P zabawa,imprezy,picie do rana dzien w dzien bedzie bania:P kto jest chetny niech tez wpadnie tylko ma sie ubrac ladnie!;) jestem ciekawa co sasiedzi powiedza mam nadzieje,ze rodzice o niczym sie nie dowiedza;) :D:D:D:DSTARYCH NIE MA CHATA WOLNA HEJ BEDZIE BAL......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
też przed chwilą tu spojrzałem i nikogo nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu sobie siedzę, piszę i kogo teraz widzę? witek samiuteńki siedzi i sie strasznie nad tym biedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
siedze tak nie całkiem sam chcecie ryma to wam dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
helga gdzieś ty sie podziała iskiereczko moja mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj ryma nam tu zaraz bo my mamy tu ambaras nikt nam nie chce rymowa trzeba sie zmobilizowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
bomba wstawaj spiochu srogi dam ci kawał mojej nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
helga załuj zes nie poszła z nami kibicowac za piłkarzami fajnie bawilismy sie pubie wypic piwko czasem lubie nie było grunwaldu drugiego chłopcy dawali do upadłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
samemu pisac mnie sie nie chce potem tu zajze moze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Witku mecz oglądałam i sie strasznie przy nim spłakałam doznałam strasznego zawodu bo nasi przegrali mecza znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladaj tutaj kiedy chcesz twój to topik przecież jest ja idę zrobic sobie duzo jedzenia bo az zgłodniałam z tego wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
helga ty tylko ciągle żresz gdzie ty to wszystko pomieścić chcesz i tak już ważysz ponad stowe schudnij wreszcie Ja ci to mówie musisz jesc duzo moja droga bojest chuda twoja noga a tak wogóle fajną linię masz no i do tego wyjściową twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witku czy to komplementy czy to piszesz dla zachęty zebym wiecej rymowała i twój topik od upadku podtrzymywała:P Bomba o mowisz czesci ciała zdradz mi sekret moja mala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam Witek
bomba wpadła jakże miło az gorąco się zrobiło zdjąć koszulke przyszła pora i potargam sobie wora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witku nie pisz takich rzeczy bo mi jedzenie z buzi leci na monitor kawę wyplułam i sie sama przy tym oplułam tost mi upadł na podłogę jeśc go dalej juz nie mogę zaraz przyjdę do twej lodówki za kare zrobie w niej straszne pustki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtek juz sie zmył i choc krotko tutaj był znowu panie zbalamucil poszedl i wszystkie zasmucil. Kazal Was pozdrowic goraco i pocalowac kojaco:o:P bidok w domu zostal sam jutro tez mu obiad dam:) wszyscy sobie wyjechali tylko my(ja i moj brat)ze szagrem Witkiem zostali:( lecz i tak jest przebojowo zachowujemy sie wrecz wzorowo:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Witek poszedl sobie w knieje i znowu sie tu nic nie dzieje:( nik juz tez nie rumuje i sie przez to smutnie czuje:( moze cos mnie jeszcze rozbawi jakis rym,fajny ciekawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze Madziu miła ale sie rozleniwilam najadłam sie tak srodze ze sie teraz ruszyc nie moge zapaliłabym fajeczke ale samej mi sie nie chce mysle sobie Madziu ma moze byc do mnie wpadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och helguniu_przyjdz Ty do mnie tylko tym razem sie ubierz skromnie:P u mnie sobie zajaramy bo przeciez nie ma mojej mamy;) zadzwon teraz bardzo szybko mam nowine moja rybko:D:D mysle tylk,ze sie nie myle zadzwon do mnie i to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslalam ze palic ze mna nie chcesz mialam plan pograzyc sie we snie ale jesli taka jest twa propozycja przybiegne do ciebie na kickach:P zrzuce tylko me piekne stroje i sie skromnie bardzo ubiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tos mnie teraz strasznie zagieła aż mi sie buzia uśmiechneła skromnie ubierac sie teraz nie bede zrzuce ubrania i rusze pedem tam gdzie spotkanie dzisiaj mamy i gdzie fajeczke wyjaramy Nadzieja matką głupich jest ja wiem ale ja mądra nie jestem i wierze hej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja matka glupich-powiadasz fajnie byc glupim-chyba sie zgadzasz:P nawet mnie to ucieszylo i byle sie Twoje marzenie spełnilo:) o Adamie Twym wspanilym przystojnym(jak dla Ciebie:P)i nie malym wszystko wyjasni sie wieczorem mam nadzieje,ze wrocimy z dobrym humorem:) no a potem u mnie w domu nie moiwac nic nikomu zrobimy sobie konkurs w spiewaniu piciu,jedzeniu oraz jaraniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki juz mam wyprasowane a teraz ide moczyc sie w wannie O moim pieknym Adamie pomarze o tym ze spotkam go dzisiaj w barze piękny on jest zaprzczyc nie mozesz wygląda niczym młody Adonis :D:D:D Wiem że to sie nie rymuje ale mózg mi się lasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga cala w skowronkach nie zapomnij o odsłonietych ramionkach musisz pokazac Twe piekne cialo blezke z dekoldem ubierz smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nas bomba lepiej nie zdradzaj kochana na zachete damy ci nowego mocarza chłop to bedzie piekny, mocny do charców gotowy i radosny my ci go nie odbierzemy kibicować chetnie będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w zyciu bombo droga jestes jak nasza ostoja twoje rymy uwielbiamy hołdy za nie ci składamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jestesmy samoluby lecz nie chcemy twojej zguby chcemy zachować tu twe rymy z nikim się nimi nie podzielimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×