Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czapka Witka

nie czuje, że rymuje

Polecane posty

Gość sam Witek
słyszałem o tłoku bujdę na erotyczny sam pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieobecnosci nastapila krotka chwila A rymowek cala kupa sie zwalila :P Mi to spac by sie juz zdalo Wiec \'aloha\' dzis wam powiem Pewnie jutro to sie dowiem Ile slow nowych powstalo Wieczoru owocnego W wersy bogatego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusta pustka tu nastala, A dzis raniutko wstalam. Jem sniadnie, zrobie mejkap Satysfakcja bedzie wielka ;) Potem szkola, zajec malo I do sklepu isc by sie zdalo. Po zakupy obiadowe Wymyslilam danie nowe. Wiec Drogie Kafeteriuszki, Puszczajcie juz te poduszki! Pora wstawc, robic cos To wam mowi jedne ktos ;) (a raczej ktosia:P) Have a nice day! Hej hej hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam rano patrze w okno a tu szaro, brudno, mokro deszcz nam pada z nieba brzydki a ja miałam iść na frytki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombo daj mi trochę słonka ja ci wzamian dam pajaka przeciez pająk szczescie niesie bedziesz miała pełną kiesę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ma bobmo ulubiona teraz ide hasać w pola bede biegac w blasku słońca i nie bede już cierpiąca:P Wróce tutaj juz wieczorem aby rymy składać z humorem juz doczekać sie nie mogę teraz pedzę, ruszam w drogę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja stresa mam wielkiego W czwartek mam rozmowe Jutro musze sie przygotowac Mam nadzieje, ze wszystko bedzie gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszytkim wam tu pisze, aby przerwac panujacą tu cisze. To ja czapeczka porzuciłam Witeczka. Sprawi sobie inna czapkę, chyba,ze se sprawi klatkę. No a teraz z innej beczki. Jak wam minął dzień laseczki?? Ja od rana po miescie buszuje, intensywnie pracy poszukuje. Lecz i dzisiaj wielka porażka, na otarcie łez, wodki flaszka:P wiec zapraszam na kielicha, pewnie kazdej usmiechnie sie micha. Rozleje po jednym wokoło, alez bedzie nam wesoło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba wiec polewam Tobie nie zapominajac o sobie nawalimy sie dzis rowno no a z pracy wyjdzie gowno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wódka niszczy obyczaje ja dziękuję, ja odstaję po napojach procentowych oprócz kaca ból jest głowy no i chandra przez pół dnia a do tego chce się spać :O Dzień mi minął znakomicie Nie, nie dla mnie wódki picie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuje ze rymuje Znow na kafe czas marnuje Na poetyckim topiku witam I dalej rym juz mi nie swita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj kielich, podaj wino Niech sie strumieniami leje Jutro kacyk, co tam kacyk Dzisiaj niech sie geba smieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak wszyscy przesadza Wtedy bledy innych nie wadza :P Pijmy wszyscy, pijmy rowno Coz procz picia nam zostalo? Kiedy wokol jedno gowno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba ja sie nie obrazam nie raz tez sie tak wyram lece bo sie konczy wodka ja juz jestem wesolutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna jeszcze wczesna pora ja zagladam jeszcze do wora mam w nim jedna ćwiarteczke wypijemy troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam niezle w czubie pije,pije ja to lubie czyja kolej by polewac ja juz zaczynam śpiewac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polejemy nim usniemy A nastepnie polejemy Jak do siebie juz dojdziemy Od kielicha do kielicha wciaz Wiec pijmy jak jeden maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam ja za Ciebie kciuki, bys nie miała w mysleniu luki. Bys to zdała wrecz wzorowo no a jutro pijemy wyborowo(wyborowa wodka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam ja za Ciebie kciuki, bys nie miała w mysleniu luki. Bys to zdała wrecz wzorowo no a jutro pijemy wyborowo(wyborowa wodka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toz to pijacki topik jest Kazdy liczy na stawiajacego gest A ty bomba nie pij rosolu Bo wyjdziesz z pijackiego dolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gorzałki pełen balon więc zapraszam was na salon, mam nadzieję na spotkanie, i wesołe balowanie, stawiam gorzał zapoznania a na imię to mam Hania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze nie wiem co sie stało ze mi dwa razy wyslalo moze w oczach mi sie dwoi pijmy,pijmy mili moi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toz to pijacki topik jest Kazdy liczy na stawiajacego gest A ty bomba nie pij rosolu Bo odejdziesz od pijakow stolu W mig wytrzezwiejesz Zreszta co za problem, zaraz znow robaka zalejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze nie wiem co sie stało ze mi dwa razy wyslalo moze w oczach mi sie dwoi pijmy,pijmy mili moi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie topik jest pijacki pijemy bi nie potrafie znalezc pracki:o :D:D wiec na smutek dobre jest nawalic sie i to fest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna - kierunek łóżeczko coby wyspało się słoneczko jutro radosnie do szkoły się udało i maturkę wzorowo zdało ... A my szkiełkiem potrząsniemy i za ciebie wypijemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam do kielicha qrcze,ale wielka kicha nie mam wodki w szklanicy swej poczestujcie mnie i bedzie O.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik pijacki bez watpienia to Spojrzcie o czym gadka Wino, wodeczka, szklo Moralny upadek tu panuje Pijak dobrze sie tu czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×