Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszkamiki

Solidne Biuro Podróży - kto poleci?

Polecane posty

Najlepiej Łódź, Warszawa - chce wyjechać z rodziną do Turcji/Tunezji/Teneryfa i kompletnie nie wiem od czego zacząć :) - może ktoś poleci mi solidne biuro, miejsce w tych krajach? z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz czy to ma byc tylko wypoczynek czy moze zwiedzanie. Lub jedno i drugie. i na ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajaa
polecam alanya w turcji z biurem gti szukaj ich ofert ja bylam w hotelu tuwanna suit i byl wypas jedyny minus ze byl on daleko od centrum ale w ogole turcja super w zeszle wakacje hammamet tunezja i srednio jak zdecydujesz sie na tunezje to tylko do wiekszego miasta bo mimo ze w hotelu baseny,korty,animacje itd to jakos nudnawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na stronach\" www.scanholiday.com www.eccoholiday.com www.tiutam.pl www.triada.com.pl Axel, Wezyr, Sopol, Alfa Star, GTI i portale takie jak: www.wakacje.pl www.traveligo.pl www.blizejslonca.pl Forum na stronach: www.wakacje.pl www.gazeta.pl ---- >turystyka Jeśli chcesz się zabawić to tylko Alanya, do Tunezji jadę we wrześniu wic nie wiem, ale z tego co juz się zorientowałam to Sousse lub Hammamet są najbardziej rozrywkowe. Polecam też objazd po Turcji-coś fantastycznego :) Jeśli wolisz spokój to Marmaris lub Fethiye (Turcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam sun&fun mają niskie ceny i dobre hotele byłam z nimi w egipcie i tunezji i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie jeszcze forum na stronie www.wakacje.pl tam jest dużo info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale dopiero teraz zauważyłam, że jedziesz z rodzinką. To pewnie spodoba się Tobie w Marmaris, Oludenis, Fethiye, albo dalsze dzielnice Alanii, ja byłam w Konakli, Miasto Kemer i Side też są spokojniejsze niż tłoczna i pełna dyskotek Alania. Ja jadę 7.06 prawdopodobnie do Kemer albo do Alanii. Z wycieczek polecam rafting, łaźnię turecką, Kapadocję ( do Pamukkale nie warto). Jeśli będziesz w okolicach Fethiye to wycieczka na ROdos, i do Efesu np. Turcja jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w Turcji jest dobre jedzenie? Ile kosztował Was taki wypad 14 dniowy (przelot, pobyt+jedzenie) wycieczki drobne wydatki (można tam coś ciekawego kupić? co prawda jadę na odpoczynek i zwiedzanko, ale warto wiedzieć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forum.wakacje.pl/ na tym forum zapytaj o wszystko dotyczące Turcji, u góry strony wpisz jakąs frazę i wyszukaj ceny, jedzenie, hotele itp. http://www.gtitravel.pl/pl/lmselectoffer.html?init=1&typ=2&ct=1&c=6&wm=0&wmt=0&lo=2&ld=0&d1=31.05.2006&t=6&pd=0&page=20&hid=1&cn=&w=&st=&tp=&oid=0&srt=1 tutaj masz przykładowy last z GTI na ofertę rodzinną, hotele sieci Riva nie są w centrum tylko na uboczu ale dla dzieci i rodziców to najlepsze hotele. Najlepiej idź do jakiegoś agenta, kóry sprzedaje oferty kilku biur i zapytaj o oferty rodzinne, jest taniej i często są promocje. GTI to biuro, które sie specjalizuje w Turcji. Jesli jestes z Wawy to Wezyr tez polecam bo ma pochlebne opinie. Ceny w Turcji orównywalne do naszych jeśli chodzi o jedzenie, piwo droższe choć zależy gdzie. A i tutaj polecam stronę Fanki Turcji dokładnie Riwiery http://www.riwiera-turecka.inetpl.com/ są tutaj zdjęcia niektórych hoteli w centrum Alanii. Na forum wakacje znajdziesz właściwie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszywka
ja moge polecic wylot z Niemiec, bo jest taniej niz z naszych 'solidnych' biur podrozy http://www.kanary.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaa31412
ja polecam biuro turystyczne szkuptravel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelika
Bardzo rzadko podróżuję, ale mam zamiar zacząć. Moi współpracownicy wspominali mi o sopolu, właśnie przeglądam ich katalog. wygląda to całkiem fajnie. Generalnie trzeba słuchać uważnie opini innych ludzi, szczególnie jeśli dużo podróżują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wielu osób słyszę że Itaka to solidne biuro podróży. Obecne na naszym rynku od dawna. znana z wielu ekskluzywnych wycieczek i z ciekawych ofert last minute. Ktoś z Was podróżował z Itaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym roku,w tym roku też zamierzam, tylko nie wiem jeszcze w jakim kierunku ruszymy, moze Hiszpania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpiecZpodhala24
Najsolidniej wypada chyba Itaka - z moich dotychczasowych wyjazdów z niej byłem najbardziej zadowolony. Ale jest droga. Do Turcji tanio polecisz z Wezyrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio sobie trochę poprzeglądałam stronę allinclusive.com.pl - mają sporo fajnych ofert, tych takich droższych i bardziej "dla ludzi". Zerknijcie sobie do nich na facebooka - zamieszczają tam sporo fajnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku drugi raz jedziemy na rodzinne wakacje z Funclubem. Ceny maja korzystne, a organizacyjnie wszystko bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniakitofajnechlopaki
jedni podrozuja z itaka, inni z wezyrem, jeszcze inni z grecosem... te topowe biura swiadcza uslugi na rownym poziomie, poczytaj lepiej opinie o fajnych miejscach, sprawdz oferty, wybierz najlepsza dla siebie i smigaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystko biuro co sie swie
ja bylem z grecosem i spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acinubternece
Zeszłego lata wybrałem się do Bułgarii do miejscowości Rawda. Muszę powiedzieć, że wróciłem zadowolony, obsługa hotelowa na wysokim poziomie, dobry kontakt z rezydentem, no i cała masa atrakcji na miejscu. Możliwość brania udziału w ciekawych wycieczkach fakultatywnych lub zwykłego wypoczywania. Ofertę wyszukałem na stronce www.viator.pl mieszkałem w hotelu Diabis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acinubternece
Zeszłego lata wybrałem się do Bułgarii do miejscowości Rawda. Muszę powiedzieć, że wróciłem zadowolony, obsługa hotelowa na wysokim poziomie, dobry kontakt z rezydentem, no i cała masa atrakcji na miejscu. Możliwość brania udziału w ciekawych wycieczkach fakultatywnych lub zwykłego wypoczywania. Ofertę wyszukałem na stronce www.viator.pl mieszkałem w hotelu Diabis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acinubternece
Zeszłego lata wybrałem się do Bułgarii do miejscowości Rawda. Muszę powiedzieć, że wróciłem zadowolony, obsługa hotelowa na wysokim poziomie, dobry kontakt z rezydentem, no i cała masa atrakcji na miejscu. Możliwość brania udziału w ciekawych wycieczkach fakultatywnych lub zwykłego wypoczywania. Ofertę wyszukałem na stronce www.viator.pl mieszkałem w hotelu Diabis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijan
Polecam Chorwacje albo Bułgarie... w miare tanie miejsca gdzie mozna jeszcze odpoczac od tlumow turystow jak np w Hiszpanii. Jezeli szukasz ofert to rozejrzyj sie po internecie za jakimis mniejszymi biurami. Osobiscie polecam viator.pl, bylem w tym roku i sie nie zwiodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaitak
Zawsze jeździlam z itaką, teraz jezdzę z "najlepsze wakacje" POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z takim ubezpieczeniem to nie ma opcji, ze ktoś utknie za granicą w razie kryzysu czy, odpukać, upadłości biura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
a widzieliście oferty zimowe Itaka? bardzo kuszące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×