Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszkamiki

Solidne Biuro Podróży - kto poleci?

Polecane posty

Gość Musso
Ja ostatnio podróżuję z http://www.solemiotravel.pl/ i jestem naprawdę zadowolona z ich usług. Ceny również bardzo przyjazne podróżującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA ANTIFA
W Turcji polecam kebab. Robią tylko z młodych psów, nie to co w polsce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co szukasz przez biuro podrozy??? Przeciez to jest najdrozsza opcja. Zorganizowanie wyjazdu na wlasna reke nie jest w ogole skomplikowane a moze ci pomoc zaoszczedzic paru setek. Jesli nie masz o tym pojecia, to skorzystaj ze strony internetowej ktoregos z biur podrozy. Wyszukaj sobie hotel ktory ci pasuje w danym terminie. Pozniej poszukaj pasujacych lotow. Wyjdzie cie taniej niz z biurem jesli sie dobrze postarasz. Biura podrozy maja niby podpisane umowy z hotelami i dlatego maja taniej, ale sama sprawdzilam, i najczesciej, ceny indywidualnych rezerwacji nie sa wcale wyzsze od tych przez biuro. A biuoro podrozy doklada sobie prowizje, bo musza oplacic pracownikow. Poza tym, to, ze kupujesz wakacje przez biuro, nie daje ci zadnej dodatkowej korzysci. Nie masz zadnej gwarancji ze wszystko bedzie ok. Biura podrozy sa interesem, ktory sam sobie robi dobrze. Korzysci odbywaja sie wylacznie na plaszczyznie biuro - hotel. Kupujacy wakacje nie ma z tego nic a jedynie musi ponosic dodatkowe oplaty. Biura podrozy zeruja na podroznikach, ktorzy ze wzgledow organizacyjnych, obawiaja sie miedzynarodowych podrozy. A takich jest wielu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, kafeteria to dno. Odpowiadam na topik o biurach podrozy, informacyjnie, dzielac sie z innymi swoim doswiadczeniem, bez obelg i inwektyw i moje wpisy sa notorycznie usuwane przez moderatornie.....Skoro tak to ma wygladac, to moze niech sobie moderatorzy sami tworza to forum. Jesli kasuja dla zartu wypowiedzi forumowiczow, to niech se sami ze soba gadaja. Pozwole sobie jednak przypomniec, ze jesli forumowicze kafeterii zamilkna, to nie dostaniecie wyplaty, cwaniaczki.....A taki scenariusz nie jest wcale az tak malo prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
ktoś tu keidyś poruszył kwestie kwoty ubezpieczenia - bo czesto gesto niska cena oferowana przez biuro wiąże sie z super wakacjami (jesli wszystko idzie ok) i z totalnym pozostawieniem na lodzie (jeśli tylko coś zacznie iść nie tak). Ja już wole te 200zł dopłacić i nie lecieć w ciemno. A Itake polecam, ubezpieczenie rzeczywiście maja wysokie i nigdy nie miałam z nimi żadnych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie kazdy ma czas organizowac wyjazd na wlasna reke, poza tym wole nie brac sie za cos na czym sie nie znam :) stawiam wiec na biuro podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
No dokładnie :) ja też lubie czasem bez biura, ale zwykle po prostu nie ma na to czasu. Lubie też od czasu do czasu popłynąć do Skandynawii promem Unity Line. Też można czesto gesto dopłacić i dostać przewodnika w Karlskronie powiedzmy, Sztokholmie czy Ystad, noclegi są na promie wiec praktycznie też opcja bardzo zorganizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Unity Travel. Moim zdaniem jest najlepsze. W pakiecie można kupić bilety na samolot, prom czy linie kolejowe. Pani z obsługi wypyta o wszystkie warianty jakie nas interesują i wybierze najtańszą opcję. Nawet nie trzeba się zjawiać w siedzibie bo można zadzwonić, ja tak zrobiłam, ale też na www.unitytravel.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam, rzeczywiście dobre biuro, ofertę mają bardzo rozbudowaną, chociaż niestety z ich usług jeszcze nie korzystałam, no chyba, że liczyć wypad do Szwecji promem, bo chyba mają coś wspólnego z Unity Line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, nie pamiętam dokładnie, ale znajomy przez to biuro podróży właśnie organizował jakieś wyjazdy służbowe, na szkolenia czy coś w ten deseń, w każdym bądź razie nawet świadczą usługi w zakresie wynajmu samochodów. Sama się zdziwiłam bo to bardzo szeroki wachlarz usług:) Ale fajnie, jedno biuro a tyle możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaama
Ja byłam w zeszłym roku na teneryfie z Alfa Starem. Mogę spokojnie polecić to biuro. Zorganizowali nam fajne i spokojne wakacje. A do tego nie były jakieś bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaWeneda
Też szukałam długi czas fajnych ofert i mimo ilości różnych stron z ofertami, nie znalazłam zbyt wiele fajnych ogłoszeń. Na facebooku jest kilka ciekawych profili z ofertami, warto je śledzić, żeby być na bieżąco. Proponuję też zajrzeć na stronę allinclusive.com.pl. Dużo wycieczek do Egiptu, a także sporo egoztyki, jeśli masz trochę większe fundusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LiliaWeneda a szukałaś na http://unitytravel.pl tam jest naprawdę sporo ofert w naprawdę różnych kierunkach świata więc jest w czym wybierać i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Biuro naprawdę polecam, byłam z nimi w Tunezji i wycieczka naprawdę świetnie była zorganizowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnkaK18, ile płaciłaś za Tunezję? Jak hotel? standard? My się zastanawiamy miedzy Egiptem, Kanarami i Tunezją właśnie... Kierunki dość tanie, bo chwilowo na tropiki nas nie stać, ale kiedyś w przyszłości nie bedziemy na wakacjach oszczędzać, haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waść
Coś co działa dość rzetelnie i ma wypracowana pozycję. Jak dla mnie Rainbow albo Bee Free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonaaa..
Ja wcześniej latałam z Triadą i byli ok, a ostatnie dwa razy byłam na wakacjach z Alfa Starem. Można ich polecić, są solidni i dobrze organizują wakacje. Ja nie mam na co narzekać. Wyjazd do Egiptu bardzo się nam udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeżdzę tylko z funclubem- kiedyś poleciła mi znajoma i naprawdę byłam bardzo mile zaskoczona. Fajne autokarki, rezydenci i przede wszystkim ceny. W najbliższym czasie nie zamierzam zmieniać biura;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja3
Polecam biuro bee free. Nie mają wielu kierunków wyjazdów, ale w tym, co mają, są naprawdę dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixxxtura
Turcja3, a gdzie konkretnie byłaś z tym biurem?? Turcja?? Czy coś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja3
W Zeszłym roku w Turcji, teraz zastanawiam się pomiędzy Egiptem a Tunezją jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixxxtura
Bo ja to jestem zainteresowana wyjazdem do Tunezji i szukam dobrego i sprawdzonego biura. Jest to mój pierwszy wyjazd zagraniczny i nie mam doświadczenia z żadnymi biurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja3
No ja byłma w zeszlym roku w zasadzie pierwszy raz na takich wakacjach... ale wszystko było fajnie zorganizowane, bez niespodzianek, hotel fajny, jedzonko w porządku, rezydentka pomocna... ;) no nie wiem jak to jest z innymi, ale z nimi było spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeleczka34
Bardzo solidne biuro to moim zdaniem BeeFree, kazdy moj wyjazd i moich rodziców z tym biurem kończył się bardzo pozytywnie, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA29
Ja w tym roku wybieram się na wycieczkę objazdowo-wypoczynkową Tunezja i Algieria - Róża Pustyni z BP Rainbow. Moi znajomi byli na takim wyjeździe w zeszłym roku i wrócili z niego bardzo zadowoleni. Mają mnóstwo pięknych zdjęć. Podobno organizacja całego wyjazdu była bardzo dobra, pozazdrościłam im i sama zdecydowałam się na kupno tej oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek80
Zdecydowanie Rainbow, w tym roku jedziemy z nimi juz 4 raz, a to chyba mowi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legwaniatko
Podpisuję się pod tym, że za solidne można BP uznać Bee Free. Za solidne i z przyzwoitymi cenami. Za dwa tyg lecę z nimi do Turcji właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronnimo
BeeFree! własnie wrocilismy z urlopu i było fantastycznie. szkoda, ze teraz juz trzeba wracac do pracy, a robia sie takie upaly;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BolekLolek
Jeszcze nigdy nie byłem na wczasach z tym bee free, ale czytam o nich same pozytywne opinie i ceny mają korzystne, dlatego zdecydowałem się wykupić u nich wycieczkę do Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawiczkoo
Zdecydowanie polecam Ci u nich Egipt, byłem też z innym biurem z grzeczności nie podam nazwy i w beefree o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekitna_laguna
Ja w Egipcie byłam z Rainbowem. Cena w last minute była korzystna na tyle, że przebiła konkurencję. Hotel Sultan Gardens ***** robi naprawdę pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×