Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszkamiki

Solidne Biuro Podróży - kto poleci?

Polecane posty

Gość sdwww
Ja kupiłam kiedyś wycieczkę w biurze Ela - Travel. Ich adres to Rynek Zygmunta Augusta 15/2 w Augustowie i byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim agentka potrafiła mi doradzić i zaproponować ciekawy kierunek w przystępnej cenie, nie jestem łatwym klientem, dlatego podziwiam jej cierpliwość :-) W przyszłym sezonie zdecyduję się na to samo biuro, bo skoro mi tam dobrze, to po co kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu jest Kiribatki Club, oni się zajmują organizowaniem wycieczek na zamówienie. Dzwonisz, mówisz gdzie chcesz jechać i oni to organizują od A do Z. Tu sobie możesz zerknąć na przykładowe wycieczki: http://www.kiribaticlub.pl/na-zamowienie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanienkaKarolina
Ja co prawda wielkiego doświadczenia w wybieraniu wycieczek nie mam, bo tylko raz byłam i to z polecenia. Biuro Grześkowicz z Siedlec (z Warszawy również ludzi odbierają), wszystko super zorganizowane, atrakcje każdego dnia zapewnione. I nie trzeba wielkich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę smialo polecić biuro podróży http://variustur.pl/ organizują wycieczki samolotowe i autokarowe wiec jest w czym wybierać. Mają teraz ciekawe oferty na wyjazd do Chorwacji , Włoch i Hiszpanii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre biuro to http://www.redotravel.pl/ Byliśmy z nimi kiedyś w Turcji i w tym roku w Chorwacji i było super. Wszystko tak jak w umowie, żadnych niefajnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już chyba 3 razy korzystałam z biura podroży www.kiribaticlub.pl. Wszystko zgodne z opisem i bez żadnych niespodzianek jak to się czasem zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
suncenter.pl. W tamtym roku byłam na wakacjach bo znalazłam tam rozsądną ofertę i teraz na Walentynki też się wybieram z tej strony. Lecę z chłopakiem do Paryża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
Ja w tamtym roku byłam z SunCenter na Zakynthosie i było rewelacyjnie. Tanio a widoki przepiękne ! W tym roku też już znaleźliśmy fajną ofertę na Majorkę i przymierzamy się, żeby ja kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jedno dobre biuro, które specjalizuje się jednak w podróżach służbowych: bissole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grześkowicz ? Chyba żart. To ktoś miał szczęście jadąc z tym biurem,że wszystko było o.k. Jedna wielka porażka. Nigdy więcej z tego biura nie pojadę i nie wyślę dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po paru latach porażek, znalazłam swoje idealne, a mianowicie tę www.redotravel.pl dla mnie jest najlepsze, bardzo dużo atrakcyjnych ofert w dobrych cenach i na normalnych warunkach, polecam zapoznać się z treścią strony, tam więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolanka
szukałam, jeżdziłam z wieloma biurami aż w końcu trafiłam na Coral Travel. Bezpiecznie i solidnie. bardzo jestem zadowolona z nich i już tylko z nimi spędzam wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×