Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Nosz kur**** Tyle Wam napisalam i pradu nie mialam na chwile, szlag by to trafil Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ledwo zyje, skonczylam myc auto i polerowac.Trza miec konskie zdrowie zeby ten czołg wymyc ( BMW 7) , raby alez mnie plecy i reke nawalaja....Teraz dogorywam:D Jak skonczylam burza wielka przylazla wiec ja....na BOSO sobie poszlam do sklepu- uwielbiam boso w letnia burze:D Patrzyli na mnie jak na debila, ale w nosie to mam🌼 ilo______________>nawet mi tu nie kracz ze cos moze nie wyjsc:[ Jestes we wszesnej ciazy, takie objawy sa normalne:P Kiedy idziesz do lekarza? kasik26_____>Wiec zyczenia ur dla tatusia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kur**** Tyle Wam napisalam i pradu nie mialam na chwile, szlag by to trafil Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ledwo zyje, skonczylam myc auto i polerowac.Trza miec konskie zdrowie zeby ten czołg wymyc ( BMW 7) , raby alez mnie plecy i reke nawalaja....Teraz dogorywam:D Jak skonczylam burza wielka przylazla wiec ja....na BOSO sobie poszlam do sklepu- uwielbiam boso w letnia burze:D Patrzyli na mnie jak na debila, ale w nosie to mam🌼 ilo______________>nawet mi tu nie kracz ze cos moze nie wyjsc:[ Jestes we wszesnej ciazy, takie objawy sa normalne:P Kiedy idziesz do lekarza? kasik26_____>Wiec zyczenia ur dla tatusia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Co to kobitki dziś nikt nie szaleje z wpisywaniem... ;) No joannaz---->jak zabrakło prądu tak potem 4 razy poszło :D :D :D k_edytka---->G R A T U L A C J E ! ! ! ! ! ! ! ❤️ Wica--->zdrówka dla cioci i mniej nerwów z jej córą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja własnie w pracy:( Mam nadzieje ze chociaz Wy sobie odpoczywacie:) Buziolki Ide popracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Kasik to współczuję!!! ale mój urlop też już się kończy i nie mogę powiedzieć że wypoczęłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D:D:D:D🌼 Jaki bezsens z tymi wpisami: 4 razy poszlo:D:D:D:D:D:D::D:D A ja sie tak wsciekalam ;) kasik26_____Trzym sie w tej pracy👄 Ledwo zyje, ledwo rekami ruszam tak mnie bola od wczoraj, nie mowiac o krzyzu i kregoslupie, brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty masochistko! Tak się nad sobą znęcać ;P Nie trzeba było kupić jakiegoś małego auta!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: to powiedz....to mojemu chlopu:D On ma fiola na pukncie tego \"czołga\" ale juz ja wole sama myc bo zadna myjnia mi go tak ladnie nie wypucuje, a jak On to robi to Boze uchowaj:D Mimo wszystko nie zamienie sie w zyciu na inne autko- to jest jak marzenia, a jazda nim to...sama przyjemnosc ;) Mimo ze teraz zdycham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj go tu! :p powiem mu a co? nie boje się!!!! :D :D :D ale masz racje wygoda jest ważna, ale ja nie myję samochodu, choć przypuszczam ze jesli robiłabym to lepiej to kto wie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: gwarantuje: to byloby jak grochem o sciane:D Juz ja wole sama myc auto niz on czy myjnia, bez porowniania:) Latem tylko myje, w zime i jak chlapy to myjnia bo bym sie zaorala chyba;) Lubie czasem sie tak pobawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wam gdzie dzis wywialo?:P Ledwie zyje,teraz juz w ogole nawet pisanie sprawia mi trudnosc=wlasnie wrocilam, bylam z tesciami....w lesie na grzybach:D Czolgalam sie po mokrych choinkach,karku-plecow,kolan i rak nie czuje, do tego jestem cala w ranach od choinek:( Mamy 2 wiadra...prawdziwkow, a jednego grzyba znalazlam tak wielkiego jak uzy talerz od obiadu🌼 SPadam teraz je obierac, cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz głośno o tych grzybach, bo Justynie znów będzie przykro ... a wywiało kobitki bo weekend...a w tygodniu pisały wszystkie jak szalone :D :D :D \"miłego\" obierania zyczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica----> cannelloni P A L U C H Y L I Z A Ć!!!!! Super przepis!!!! tylko o te pomidory w puszce to do farszu czy do zapiekania (zalanie makaronu)? bo w tym momencie sie pogubiłam ( oczywiście zwalam na przeziębienie ) :P :P :P i w końcu zrobiłam bez tych pomidorów ale i tak REWELACJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Własnie tesciowie pojechali do domu..Wczoraj mielismy imprezke urodzinowa tatusia..fajnie było..tylko wybrali mnie na niepijącego kierowcę i musiałam dziadków i rodziców do domku poodwoźić..ale super było..tak rodzinnie:):):) A tak to padam juz dzis..sił mi brak..ale to norma u mnie przed @ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzzzzzzzzzzzzzzz, dziewczyny, jak ja dzis umieram Glowa mnie tak boli ze wymiotowalam, mialam zaburzenia widzenia: rozmywalo mi sie wszystko, myslalam ze sie wywale w kuchni, mam wrazenie ze ktos glowe mi wsadzil w jakas obrecz i sciska plus wali mlotkiem, koszmar Nigdy tak mnie nie bolalo, pewnie na pogode bo caly dzien pada deszcz, burze itepe No i z Bromkiem pic nie mozna:( kasik26: fajna taka imprezka:) Ide do lozka, cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszla @.... grzybow brak, ale mialam przecudowny dzien..karmilam dzike konie..no rewelacja...a takich w pl nie widzialam i tych pol wrzosowych..szok..przepieknie! dziewczyny jutro pewnie sie nie odezwe szef w robocie..nie wiem czy ktoras zauwazy ta nieobecnosc:)🌼 milego dzionka..i nocki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps...dorotka..masz racje..przykro mi z powodu tych grzybenkow, a joannaz jeszcze sie chwali takimi zdobyczami..:) ja nie wiem..ale nie poddaje sie..za tydzien jedziemy do innego lasu..w pt kupilam nawet gumaki....a grzyby jakie widzielismy to doslownie 3 trujaki na ok 4h lazenia..paranoja..ale i tak bylo warto.. zreszta joannaz kochana..ty to nic..dzwonie dzis do chaty tak ok 14 a moja wlasna mama...o kochaniutka fajnie ze dzwonisz,,mialam ci pisac eska ze zabierzecie sobie tam kilka sloiczkow z grzybkami bo dzis z tata 3wielkie wiadra przytargalismy....powiedzialam tylko..no to super..a pozniej siora na gg pyta...co ci sie dzis stalo? bo mama mowi ze malo rozmowna bylas...no dziwne co? buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna no to będę tesknić...a ja dziś nazbierałam kosz i reklamówke samych prawdziwków z rodzicami...moze grzyby to tylko w POLSCE ?!? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie nie odzywam nic na temat brzybow juz :x:x:x ZNow mi baniak dymi, to koszmar, beede zdychac teraz cala jesien, poki zima nie przyjdzie i nie zgina deszcze:( Ale W KONCU jade za 2 godz do szkoly:):) Jezu., jak ja sie ciesze ze zaraz praca sie zaczyna, zwariowalabym jak Boga kocham🌼 JustynaM: moze szefuncio wpadnie i wypadnie jak zobaczy ze wsio oki:) CMok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Dzień dobry Kobietki. Ja dzisiaj lezę zrobić badania na: TSH, prolaktynę, odczyn Coombsa, przeciwciała antykardiolipidarne i tarczycę... mój mąż szanowny może wreszcie pofatyguje sie żeby zrobić spermiogram... zobaczymy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth_s: to zycze powodzenia i wynikow w samych normach:){kwiatek} JustynaM: o ile dobrze pamietam masz dzis.....urodzinki:) {kwiatek] {kwiatek] ❤️ 👄 Wiec.....: \"Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę:( By złożyć Ci życzenia! Lecz wzywam los i proszę go. Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia. Jak co roku o tej samej porze,każdy Ci życzy co tylko może. Więc i ja korzystając z tej sposobności. Zyczę Ci mile szczęścia i radośi. By to o czym marzysz się spełniło! A to co kochasz... TWOJE BYłO!\" ZYcze Ci kochana spelnienia marzen i upragnionego dziecka- tego Ci zycze....❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka wszystkiego naj z okazji urodzin 🌼 ❤️ 🌼 Z serca płyną te życzenia: w datę Twego urodzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni o czym marzysz 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, dziekuje kochane moje... ja nie moge dzis cwierc wieku mi mija... szef bedzie caly dzien bo pracuje zamiast mojego kolegi:( juz mi tu wymysla...mam nadzieje ze uda mi sie skrobnac do was od czasu do czasu..ma raczej gdzies fakt ze mam urodziny:( buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko----> 🌻 Spełnienia marzeń najskrytszych, Niech będą realne i jasne Marzenia spełniają się często ( ! ) Niech spełnią się też Twoje WŁASNE!!!!! Buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
I już po badaniach... wyniki w środę... chłop miał olbrzymiego stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
DorotkaM - moja imienniczko - tak - zrobił... ale musiałam go zaprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×