Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

dosc tych zlosilwosci ok??? 5,5h...no, no..7,5h i wolna..eeeh sliweczki....no moze ewentualnie nektarynki...a takie wegiereczki pyszniutkie polskie..ta..chyba ze suszone i w czekoladzie... prosze mnie wiecej nie terroryzowac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
No właśnie, dziś piątek, tak więc uważaj z robaczkami ;) a śliweczki dobra rzecz sama bym pojadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czekoladzie tez lubię...:D a co powiesz Justyna na polskie jabłuszka....mniam...albo na polskie malinowe pomidory.....och.....albo na pierożki z jagodami...domowej roboty....:D a propo moi rodzice byli dzis na grzybach i nazbierali 2 DUZE KOSZE SAMYCH PRAWDZIWKOW....!!!! Jutro i ja lece.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Litości, ja dziś w pracy bez śniadania :( jestem i jak tak dalej pójdzie to się chyba gdzieś na miasto po coś wyprawię (bo nasz barek dziś nieczynny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za wredne, paskudne, przeokropne babsko!!! nie odzywam sie!!! UWAGA dziewczyny! oczekujaca ma powiazania z alkaida!! terrorystka bez serca...a te grzyby to mnie najbardziej dobily... rura bezczelna no...szlag mnie trafia...nie zajrze tu do samego konca roboty! nie i juz... wielkie dzieki..za ten policzek!!! ha..juz od wczoraj zaczelas! ladnie to tak? a tak mialo tu byc milo..i prosze...narta.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wracaj do zdrowia. Pralki faktycznie nie znajde, no nic oddam jutro słupek :( Kasik kochana tez sobie tak spokojnie mysle, ze dobrze ze idziesz na te badanka, jasne lepiej byloby gdyby nie bylo potrzeby, ale fajnie jest wiedziec w czym tkwi problem i sie tym zajac. Przypomnialam sobie jak chodzilam do wielu lekarzy i kazdy diagnozowal mnie inaczej. Jak trafilam do ginekologa, ktory teraz sie mna zajmuje i po zrobieniu wielu badan okazalo sie ze mam PCO to bardziej bylam zadowolona, ze wreszcie zostalam trafnie zdiagnozowana i mozna zaczac leczenie niz ze mam PCO. Tym bardziej, ze wiedzialam, ze cos jest nie tak i nie ma cudów. Więc spójrz na to inaczej, bedziesz miala czytelna sytuacje. Buzialki mocne. Ja jutro mam przed soba jezdzenie po sklepach i kupowanie glazury, farb, mebli do sypialni, itp. az mi sie nie chce myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno, nie mam grzybkow, ale moze zrobie grzybowa z suszonych, albo chociaz pieczarkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywam sie i juz! wspomnienia...dobre juz mi teraz nie mydl oczu ja swoje wiem i ostrzegam MILE panie na tym forum przed babka z alkaidy ukrywajaca sie pod nickiem oczekujaca1, poza tym I❤️PL i takich strzalow mi nie potrzeba!!! tymbardziej ze prawdopodobnie jednak nie we wrzesniu a w pazdzierniku wyladujemy w pl i po grzybach bedzie...juz 3 rok z rzedu...nieeeeeeeee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko---> anie masz jakieś dobrej duszyczki co by dla Ciebie tych grzybków uzbierała? No właśnie miałaś być we wrzesniu. Plany się zmieniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam suszki..wczoraj robilam bigos..nie wyplukalam kapusty kwasny jak cholera..musze go jakos uratowac..ale jak zeby nie stracil smaku...kupie dzis stado slodkich pomidorow i marchewek i wwale do gara...ale chyba nie wiele to zmieni...a i moze dokupie kapusty..jak dzis bedzie..wczoraj wzielam 3 ostatnie woreczki.... nie wydawala sie az tak kwasna...i masz ci los gorzej niz sok z cytryny..tak se dogodzilam ta polskoscia...kucharka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Justyna, wiem, że to nie to samo, ale może zrobimy ściepę i wyślemy Ci tam paczkę suszonych grzybsków, co ?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna i co tu kochac, fantastyczny rzad??????? A grzybki napewno na ciebie poczekaja, wiec sie nie martw :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Kurcze, ale szybkie jesteście, że nie nadążam się wstrzelić w porę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzelić się w porę to pół biedy, ale nadrabiać czytanie... to dopiero problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Kucharką rewelacyjną nie jestem, ale możeby tak surowej kapuchy wkroić do tego kwasielca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dorotka🌼, mam , mam ale co to za przyjemnosc dla mnie tak na gotowe...ja chce je zbierac..isc do lasu...ol, nol, a tu...sa na stowke grzybki ale za daleko...a moze i uda mi sie namowic mojego wredniaka na cos takiego...choc sie upewnie czy sa czy nie..oooooooo jakby bylo fajnie...moze nawet jutro:) plany sie zmieniaja z dnia na dzien..bo roboty sie mezowi nazbieralo i o tak to jest...nie wiadomo jak sie wyrobi z terminami...zapowiada sie pl na pazdziernik...plus ja powinnam w robocie 6tyg wczesniej powiedziec o urlopie...buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja obiecalam w domu, ze bedziemy miec makaronowy miesiac, a tak bym zjadla bigosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Dorota, z tym czytaniem, to też dziś rano w szoku byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna----> no tak cała przyjemność w zbieraniu... niunia27----> tzrba się do tego przyzwyczaić ze dziewczyny szaleją z wpisywaniem, ale to dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze sie gniewam (nie)❤️ jestem w londynie....ble.centrum-centrum...ble no rzad to katastrofa tu maja beke przeokrutna z tych 2 debili, jazda na maxa, pl ma prezydenta z kopia:) nontoper tu takie wstawki:) ja nie moge na nich patrzec a tym bardziej ich sluchac, flegmatycy popaprani... dobre to z ta kapucha..cos wymysle:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Dorota__________to super, ja uwielbiam jak się coś dzieje, a tu się dużo dzieje i bardzo szybko Wica__________ mnie kiedyś mężuś zakomunikował, że się na ryby gotowane na parze przerzucamy (bo słoninką obroslismy oboje :P :P) ale długo na szczęście nie wytrzymał, bo ja nie cierpię monotonnego żarcia (ale makaron to bym codziennie mogła jeść, w ogóle włoska kuchnia ❤️ ❤️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zwolenniczka poskiej kuchni, ale coz nie mozna byc egoista jak sie z kims zyje, wiec bede wpiep.... makaron. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia27
Nie mówię, że gigosu nie lubię, uwielbiam i pierogi i gołąbki, ale to jak mamusia zrobi, albo tesciówka, bo robienie tego to czasochłonne jest strasznie, a makaron, szybciutki :D. Jak się głodnym z pracy wraca, to rachu ciachu i już papusiać można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×