Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Doth_s---->ważne ze poszedł! przecież większość facetów końmi się nie zaciągnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, witam po weekendzie i dołączam się do najlepszych życzeń dla Justyny 😘 😘 spełnienia wszystkich marzeń, a szczególnie tego jednego życzę gorąco 😍 Jestem lekko podłamana, bo wczoraj @ przyszła, a już zaczynałam po cichutku mieć nadzieję, że może coś..., że może tym razem..., bo niby wszystko było OK tym razem i zadanie domowe pilnie odrabialiśmy z mężusiem, a tu znowu rozczarowanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puuuustki......:( a ja jutro do pracy, ale mi się strasznie nie chce- koszmar!!!! ale cóż taki los :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) No Dziewczynki i nie wytrzymałam i zrobiłam test i d**a:( Oczywiscie obiecałam sobie ze zrobie w czwartek no ale nie wytrzymałam i juz. Mam wyniki z anty TPO i anty TG. Anty TPO mam 44 a norma jest do 30 wiec za duzo:( A te drugie cholerstwo mam ok:) Tylko co to oznacza..mysle ze jakos to rozpracuje jak juz bede miec profil hormonów tarczycy:) Dorotka..wiem jak trudno jest po urlopie..ostatnio na RMF mówili nawet o syndromie powracajacego pracownika z urlopu:)..Ale na pocieszenie..jakos człowiek wpada w ten kierat od nowa! Justynka ..dla Ciebie spełnienia marzenia tego jednego jedynego a takze tysiące🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i tysiące buziolków Spadam Dziewczynki...mąż mi nalał winka..tak na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26________wsio bedzie oki, zobaczysz❤️ Ja wlasnie wrocilam z chaty tamtej, sie znow narobilam jak wol, rano do pracy- W KONCU:):):) Jak ja sie modlilam zeby ten czas szybciej zlecial, ranyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Pkropny dzis dzionek: pada, zimno, ciemno-jak listopad:( Na szczescie jade do pracy, wiec znow bede latac jak petarda:):):) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Dzień dobry wszystkim. Wczoraj tak sie cieszyłam, że mój m. zrobił badania i znowu dostałam obuchem po głowie. Wspomniałam mu wieczorem, że mam ochotę na seks, a on powiedział:"dopóki nie będę miał wyników badań nie będę sie kochał, bo nie wiem czy warto". ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim paniom za zyczonka...mam nadzieje ze sie spelnia... o dziwo nie mecze sie @...za bardzo..no ale to tak na marginesie..:) doth_s wspolczucia...ale ja tez mam z moim takie jazdy wiec nie jestes sama... samce sa tak zaprojektowane...piep...a glupoty bez zastanowienia, pozniej ewentualnie podkula ogon i tyle... glowa do gory...milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca witaj, to zes sie kobito rozpisala co ci? smutno? nie mozliwe? diabla ci z za skory wyciagneli czy jak??:) dawaj co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, u mnie też pogoda kiepska :( Dorota, to faktycznie smutne i ręce opadają. Chłopy niekiedy tak mają, że człowiek (czytaj kobieta :P) ma czasami ochotę takim potelepać, żeby coś do tej łepetyny dotarło. Nie martw się, pewnie jutro do niego dotrze, że zachował się jak dupek! Głowa do góry i buziaczki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mnie nie pozdrowilaś...:P A tak dziś ponuro na dworku...czekam na @....i robię dziś flaczki i sałateczkę ....i pranie.....wczoraj wysprzątałam całe mieszkano łącznie z oknami i odsuwaniem szafek, łozka itp....więc dziś nie mam sily na nic...... prześlij mi sowja fotkę....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w robocie...dzis juz luzniej, nie ma szefa:) zaraz zabieram sie za cos bo przeginam z tym netem:) wczoraj wieczorem wypilam kilka drineczkow z zubrowka...miami..ale juz sie starzeje..serio..to nie to samo co wczesniej..imprezka na maxa do roboty i ok...teraz po kilku nie czuje sie za dobrze...:( no coz latka leca:) pozdrawiam...dziewczyny jak tam w pracy po urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci dupsko zleje!!! pozdrowilam wszystkie panie i wczesniej podziekowalam za zyczenia wszystkim...a dorotka i joannaz dzis dop 1 dzien w pracy po urlopie dlatego je wyszczegolnilam:)) dla ciebie......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niunia i czesc WSZYSTKIM bo mi tu zaraz ktos \'opr\' przesle:) wczoraj dostalam zdjecia mojej ciezarnej kol..moj maz sie przerazil:) mowi o bosze czy ona napewno ma tam jedno?? a jaka mial mine to szok..pozniej dodal no to na sto procent chlopak bo ona taka gruba sie zrobila.....nie dalo sie mu wytlumaczyc ze z dziewczynka tez sie tyje i ze plec nie ma wiekszego znaczenia przy zwiekszaniu objetosci w ciazy:) ubaw mialam niezly serio:) oczekujaca ty madralo..przeslij mi fotke...acha..a pozniej bede na topiku poczwary z fotka.pl bo pewnie mnie tam wkleisz:) a tak serio to ok..ale ty pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowo harcerza:) choc nigdy nim nie bylam:) no..obiecuje jak tylko odbiore twoja fote dostaniesz moja..tylko nie rozbierana please...nie ze jestem zazdrosna ale jeszcze maz sie wystraszy ze sie przerzucilam na kobitki:) i juz wtedy moje szanse na dzidzie do zera zleca:))) dobra, spadam bo przeginam okrutnie:) ale jeszcze tu wroce:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys mi zagladal przez ramie..i wypytywal z kim o czym i czemu tak czesto gadam ale on to z zazdrosci..potrafi sobie nawet wkrecic ze np oczekujaca to marcin, niunia to dawid i takie tam:) alez on zabawny czasami..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedno czy dwa swietne z ostatniego weekendu z dzikim koniem:) [mam na mysli zwierze..na czterech nogach:)] a tak to czy ja wiem slubne tez mam ok:) i jak bylam bobasem tez fajowe... nie no jak sie nazywa taka choroba..internetomania? kafeteriomania? tak czy siak jestem uzalezniona..co ja zrobie jak mi tu neta zlikwiduja a tak ma wkrotce sie zdarzyc..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internetu ma nie byc w pracy.....w Londynie....co to wracamy do epoki kamienia łupanego....?? Ale jeszcze możesz mieć w domu lub sa kafejki internetowe ...🌼 Dobra moze byc z koniem tylko żeby to nie było zdjęcie które doprowadzi mnie do zawału....mam słabe ❤️ ...:D swierszczyki mnie nie interesują...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna babsko jedno no, wiedzialam i dlatego zaznaczylam ze to zwierze..duze z 4nogami:) tak, tak w londynie nie mam miec internetu.. mam tylko ze z dostepem do kilku str potrzebnych do roboty..nie wiem jak to wytlumaczyc..internet wewnetrzny?? no tak ze..no..ze jest nas kilka sklepow rozsianych wszystko w obrebie 100-150 mil ja jestem w tym w londynie (jest tylko jeden w london) i ze bede mogla napisac maila do Winchester..i tak to jest wewnetrznie..ja moze teraz dosc glupia sie wydaje przez to co napisalam ale nie potrafie inaczej..sklepy sa polaczone w sieci ale co i jak to nie wiem..a z domku bede pisac jak mnie maz nie wyprzedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cwany ten szefunio.....wronami karmiony........:D A chodziło ci o konia zwierze ...a teraz rozumiem....:D A to co innego....to i dziecko może oglądac takie zdjecie...myslałam.......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wariatka dopiero no..:) ide zaraz na przerwe i na poczte i do banku..co tu taka cisza? a i pochwale sie ze bede miala dlugi weekend tzn sob, niedz i pon, bo tu jest kilka takich wolnych pon(chyba 4) bo nie maja innych swiat..tzn maja te co wszyscy tylko innych nie, wiec ten pon jest wolny od roboty:) no to tez tak na marginesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden bezsens to to ze w maju sa dwa pon wolne pierwszy w miesiacu maj i ostatni a pozniej dop ten w sierpniu no i pozniej nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczyna...ale racja jedziemy w ten weekend do innego lasu:) mam nadzieje ze sie nie zawiode tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×