Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość Ladybird76
o Ty Ladybird76 po piersze to nie powielaj w żaden sposób czyjegoś nicka nawet wstawiając Ty przed niego bo to nieładnie a po 2 to nie miałam nigdy potrzeby planowania dziecka taką metodą. Moja córa ma 12 lat i została poczęta bez żadnego planowania - poprostu wyszło :) teraz chciałabym zaplanować ale tym samym chciałabym mieć wszelkie pojęcie na ten temat ( przynajmniej będe mogła kiedyś pomóc kobietom tak jak mi w tej chwili pomagają inne kobiety ) Ty Ladybird a jak coś Ci nieodpowiada to PAPAPA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 ______________nie przejmuj sie, szkoda literek na takiego kogos;) Bedzie dobrze:) Ps. zastrzez sobie pseudo- bedzie spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz---->to za co się teraz bierzesz? Ladybird--->Joasia ma rację-zaczernij się i nikt już Twojego nicka nie użyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOrotkaM: musze firanki wyprac:D Wstawie na noc, rano wyjme suche, a rano tez do pracy;) Za 2 dni kontrol USG:X :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka, a wiesz raz tak raz siak, teraz maz sie wpienil ze ja na kompie i polazl do auta..oj moj ty smutku, jak on tu siedzi to jest ok, jak ja to juz nie halo..a jak u ciebie? ps nie spie od 3 rano, zaraz spadam, obudzilam sie tak i nie moglam zasnac wiec sie nie zmuszalam i wstalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wszystko ma swój czas ... Jest czas pieszczot cielesnych i czas wstrzymywania się od nich\" Księga Koheleta 3, 5b piękne i mądre słowa.... dedykuję każdej z Was łączni i oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko--->to co stres Cię wykańcza? ze te noce bezsenne??? Odpocznij kobietko!! U mnie ... jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a duzo sie na ta bezsennosc sklada...stres tez, poza tym koszmary, schizy itp..dlugo by pisac..moze kiedys minie i tak jest juz duzo lepiej :) ide pod prysznic i zbieram sie do wyra...milego wieczoru laski:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIEŚ PO DRODZE WYCZYTAŁAM :)) dla mężczyzn z problemami z plemnikami polecam szklankę coli na godzinę przed staraniami, 2 lata temu odkryto, że kofeina przyspiesza plemniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, ja na chwile przd praca Dzis pokazala sie kreska NIBY od owu ale ja bardziej zdurnialam i zaczelam watpic w slusznosc FF!!!!! Niby 12 dnia byla owu ale to niemozliwe, poniewaz 13 dnia bylam na USG i.....na jajniku byl pecherzyk dominujacy- 13 mm!!!! WIec owu ewidentnie nie bylo....Naprawde nie rozumie...... Moj wykres: http://www.fertilityfriend.com/home/14bac9 A juz napewno nie w moim przypadku taki ksiazkowy cykl ;) Odpuszczam dalej, no i niby wg FF..........12 wrzesnia testuje, ale wierzyc mi sie nie chce, poprostu niemozliwe, za dobrze byloby Caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
Witam znowu! Nie wiem czy mnie pamiętacie, pojawiłam się tylko na chwilkę i zaraz zniknęłam, ale to tylko ze względu na urlop, już jestem:) Ładnie poszłyście ze stronami, mam sporo do nadrobienia. Dziewczyny! Zaszalałam! Miałam odczekać miesiąc po tabletkach, a tymczasem dwa razy się zapomnielismy i to w dniach płodnych!! Nieświadomie... Teraz zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
a tak mnie kusi zrobienie testu...tylko się zastanawiam po ilu dniach po "zajściu".. co myślicie? Od drugiego razu minęło 5 dni, można już? Czy może lepiej poczekać na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
oj, chyba nikogo tu dziś nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz 🌼 12 września masz termin @???? Ja też tego dnia :) Z całego serca życzę Ci 2 kreseczek na teście ❤️. Oj przeczucie mam...... A ja już tego dnia nie mogę się doczekać.......Najgorsze jest czekanie....... Testu wcześniej ni zrobię napewno bo jak zrobiłam przed tą moją nieudaną ciążą test to wyszedł negatywny. A potem w dniu spodziewanej @ pozytywny :) Ale druga kreseczka była bardzo słaba. Ale wiem że wielu dziewczynom już przed terminem @ wychodzą dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania 🌼 Ja na Twoim miejscu bym się jeszcze z testem wstrzymała. One nie zawsze pokazują prawdę. Jak za wcześnie zrobisz to wynik będzie błędny. Ja zrobiłabym test w dniu spodziewanej @ Alebo jak już bardzo jesteś niecierpiliwa to najwyżej 3 - 4 dniu przed terminem. Ale nawet jeden dzień przed może Ci wyjść negatywny a jak zrobisz w dniu to może być widoczna druga kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaania
ale tego naprodukowałyście, w końcu przeczytałam wszystko co doszło gdy mnie nie było.. Kasik26 gratuluję!! Doth_s aż się nie chce wierzyc, gdy się czyta, napisz jak się trzymasz Pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania nawet nie wiesz jak Ja bym chciała móc zrobic sobie test i osiągnąć wynik pozytywny :)) w moim przypadku jest to niemożliwe ale Ja zaczynam działać od następnego razu :)) i mocno wierzę, że się uda i będę mogła tak jak inne dziewczęta napisać - JESTEM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pusto zgadza się.... szukam na stronach internetowych karty do liczby obserwowanych cykli może masz jakiegoś linka? to co podała joannaz jest w angielskim i nie ukrywam ze hmmmm nie jest ten język moją mocna stroną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJĄCA! ale tam nie ma możliwości sciągnięcia tego programu! wysłalam już wczoraj swojego maila i......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko przywitac...wiec dzien doberek! doth...odezwij sie jak tam u ciebie slonce.....dajesz rade...3maj sie kochana... kasik jak tam samopoczucie? dziewczyny co slychowac jak robotka? ja tak na chwilke bo dzis mam co robic..buziole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witajcie... dziekuję, że jakoś mnie wspieracie... pozdrowienia dla wszystkich jakoś funkcjonuję... przynajmniej dopóki jestem w pracy, chociaż cały czas siezastanawiam, czy ona teraz nie jest z nim w naszym mieszkaniu... ale wieczorem jest koszmar, boję sie, że nie wróci do domu na noc... wyje jak pies... boje sie samej siebie Wydaje mi sie, że bez pomocy specjalisty sie nie podniosę. Dziekuję wam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj słoneczko nie podniesiesz się bez czyjejś pomocy! Coś podobnego 3 latka temu przerabiałam a teraz mam tylko wspomnienia i strach, że coś się powtórzy, że znowu go pociągnie inna (...) Daj sobie czas - daj czasowi czas! Jeśli jesteś silną kobietą dasz sobie radę. Nie pokazuj mu łez bo ucieknie od Ciebie! zacznij od postawienia wszystkiego na \"siebie\"! Udowodnij mu, że on nie wie co chce stracić...... To takie moje cichutkie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×