Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

WItajcie, ja na chwilke❤️ W koncu dzis 2 rada i w poniedz.....nareszcie dzieci :classic_cool: Ladybird76______________>no niezle sie urzadzilas, ale dobrze ze wyszlas na swoje:D Zawsze twierdzilam ze gliny to bezmozgowcy- potwierdzilas to swoja historia z nimi wczoraj- zeby sie nie znan na podst badaniach ,buhahaha ::D:D:D:D:D:D slonko26__________> witaj serdecznie, zycze wymarzonych II krech🌼 kasi26___________> Gdzie jestes ciezarowko?:P 🌼 wica__________> NIGDZIE nie ide, mam dosc swojego, juz mnie mdli;) Milego, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ❤️ Dzięki za słowa otuchy i wsparcie. Dzisiaj już jest lepiej. Czasem mam takie jakieś dni załamania no ale przecież teraz napewno wszystko będzie dobrze. Kurcze @ ma przyjść 12 go września a ja się strasznie już niecierpliwie. Zawsze już dłuższy czas przez terminem @ odczuwam takie napięcie.....udało się czy się nie udało? No ale teraz jakos tak czuję że chyba jednak znowu nie. Poczekamy zobaczymy... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. U mnie tez ciagle jakies smutki.Mam ciagnacy bol w podbrzuszu i biore od wtorku duphaston i sterte innych leków.Dzis robiłam badania na prolaktyne i znow hcg ale wynikow jeszcze nie mam.Martwie sie bardzo i czasem to juz sama nie wiem jak to bedzie..Łzy mi sie cisna do oczu jak pomysle..nie tak nie moge myslec.Bedzie dobrze..Dostałam zwolnienie i leze jak najwiecej w domku. Trzymajcie kciuki.Maz dzis wraca to mi sie pewnie lepiej zrobi..Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk
witam wszyskich Kasik26 wszsytko bedzie dobrze musi byc dobrze tylko sie nie przemeczaj i jak najwiecej odpoczywaj.Poczatki sa najgorsze ale przejdziesz przez nie i bedzie wszystko dobrze wiecej wiary i pozytywnego myslenia.Dbaj o siebie:) U mnie po staremu czekam na @ juz mi sie spoznia jak zwykle chyba przez ta zmaine klimatu nie robie sobie zbytnio nadziej bo to nie ma sensu tym bardziej ze mnie pobolewa wszedzie.Całuje mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety witajcie :)) Gdzie wasze optymistyczne nastawienie do tego wszystkiego :)) tak się chyba nie da za wiele zwojować :)) Więcej życia i wiary bo przeciez w końcu się musi udać :)) Ja wiernie i biernie wyczekuję na @ i troszkę to sobie przyśpieszam jazdą konną a zarazem staram się nie myśleć ... co ma być to będzie :)) Kurcze, że z nami tak nie ma jak z kobyłami: zaczynamy się \"grzać\" przyprowadzają nam ogiera, ten robi swoje, od czasu do czasu poprawka za dwa dni i myk mamy ciążę :)) Konie to wcale się tym nie martwią :) i może dlatego lepiej im to wychodzi :)) Od poniedziałku zaczynam intensywną naukę jazdy konnej :)) to troszke zdystansuje mnie od popadania w paranoje - uda się czy nie :)) Buziaczki kobiety i głowy do góry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobitki :)) na początku jak tu trafiłam miałam wiele pytań odnośnie obliczania dni płodnych etc. w trakcie tej nauki zamówiłam sobie testy owu i c ( no bo to troszkę dla mnie skomplikowane ) :)) jesio mam nadzieję, że one troszkę pomogą, bo jeśli tak to z przyjemnością odeślę te, które mi zostały Wam :)) http://www.storktest.pl/index.php?option=content&task=view&id=7 Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulżyło..hcg mam prawie 9 tysięcy!!! Jutro ide do lekarza to oceni wynikz prolaktyny.Uspokoiłam sie..Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam was kochane, jeszcze pol h i spadam stad! tzn z roboty, kasik-super 9 tysiecy to uuuuu!! aj i te twoje per aspera ad astra:))❤️ doth biedactwo jak tam? oczekujaca a ty gdzie na 28? zielona ladnie to tak sie opierdzielac? no poza tymi babami reszta sie udziela😘 juz nie moge sie doczekac jeszcze 20 min..zostalo!! milego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny poranek, kasik trzymaj sie i bez negatywnych mysli- NIE MOZNA!!!! wszystko bedzie dobrze. Ladybird ja dziekuje za testy, ale mam pco i w takiej sytuacji one sa czesto zawodne. Ja wlasnie pije kawke i zastanawiam sie, gdzie skoczymy na obiad- kuchni brak z powodu dlugowiecznego remontu :) A mnie boli brzuch i mam nabrzmiale piersi, powinnam zrobic test tydzien temu i jeszcze nie zrobilam /ale mi sie w glowie poprzestawialo- tak jak normalnie nie moglam wytrzymac i bieglam szybko, tak teraz mysle sobie:\"nie ma potrzeby robic testu i tak dostane @ i jeszcze te symptomy przeciez nie wystepuja bez przyczyny\". No to wreszcie to z siebie wyrzucilam. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica_____________> rob test :classic_cool: Kasik26__________-> EXTRA❤️ ja na chwile, mam tyle roboty ze nie mam czasu pisac z wami:( W poniedz szkola sie zaczyna- musze toneeee papierow zrobic, nienawidze tego.... Milego dzionka, cmok👄 Ps. wczoraj bylam na godz w lesie- 2 wiadra prawdziwkow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Kasik 🌼 Teraz to już możesz być spokojniutka i nic się nie denerwuj. Twoja kruszynka na dobre się u Ciebie zadomowiła ;) A ja dzisiaj mam imprezkę :) Imieniny mojej kochanej babci. Pewnie objem się za wszystkie czasy :) Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę miłego i owocnego w przytulanki weekendu :) :) :) :) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mam dziś doła, nie wiem dlaczego, to po prostu chyba zly dzień.... nie będę więc smucić...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchpadam z tego formu... może się pojawię powiedzieć tylko, że \"zaskoczyłam\" tzn jestem w ciąży ale tak ogólnie to miło było z Wami chociaż przez krótką chwilę poprzebywać... Życzę Wam wszystkiego dobrego i osiągnięcia zamierzonego celu :)) Trzymam kciuki za siebie i za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird76 ___________kobieto, siedz tu!!!!!!!!!!!!! Jak to odpadasz? Do sie stalo??????? Wracaj tu szybko do Nas- biegiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dużo tu się nie zmieniło od mojego ostatniego wpisu, na szczęście mój nastrój tak:) ukochana osoba potrafi zdziałać cuda - wystarczy, że jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki !!! No i urodziło się maleństwo- córunia-2700, 52 cm... nie długo musze ich odwiedzić Joannaz----> urwać Ci głowę za rozciągnięcie tekstu? :D :D :D FATALNIE się czyta! Słonko---->WITAJ w naszym gronie!!! Ladybird----> CO TO? przestało Ci się u nas podobać? NIE ZOSTAWIAJ NAS!!! zaglądaj!! KAsik26----> mamuśku!! cieszę się ze beta tak szaleje!!!! 🌻 WICA, ZIELONA KONICZYNKO, aniaania, oczekująca1, JustynaM----> jak KObietki się Trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam się trzymam - ja jestem początkująca w staraniach i dopiero mieliśmy pierwsze próby - nie do końca planowane, gdyż po tabletkach mielismy troszkę odczekać... no cóż, wyszło jak wyszło i teraz czekamy na @, a może już się uda i będzie baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz - miło by było posiedzieć z Wami do chwili kiedy będe mogła ogłosić, że jest w... a potem do rozwiązania ale...... Ogólnie rzecz biorąc, nic się takiego nie stało ( boję się, że jak się tak naczytam o tych wszystkich problemach to i moje starania rozłożą się na miesiąc w liczbnie mnogiej... Wrócę niewątpliwie - pytanie: kiedy? Odp: sama nie wiem :)) aniania - bo chociaż tu miło to muszę zacząć się skupiać na tym co chcę osiągnąć a nie na tym - kiedy się uda! :)) Dorotko - podoba mi się :)) jesteście \"ciepłymi\" kobietkami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️👄🌼 Wczoraj wiecz bylismy na imprezie- wypilam butelke wina ogolnie i....nic mi nie jest:) Ani glowa, ani zmeczenie- szok normalnie;) DorotkaM: a myslisz ze ja wiem od czego sie tak stalo?:D aniaania _________ trzymam kciuki:classic_cool: Ladybird76 ____no wiesz, co ma byc to bedzie- czy bedziesz tu z nami siedziala czy sama w domu.....Zostan, w kupie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️🌼 A gdzie Was wsie wywialo co? Juz mi tu pisac:P :classic_cool: Ja na chwilke przed praca, w koncu dzis do dzieci :):):) Juz sie nie moglam doczekac, nareszcie do pracy 🌼 Tylko pogoda obrzydliwa: TYPOWY LISTOPAD!!! Leje, ciemno, wieje, zimno, brrrrrrrrrrrrrr, nienawidze takiej pogody ! Trzymajcie sie cieplo, zajrze potem, milkego dzionka CMok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 Nikt nie pisze...... Zaniedbujemy forum.......Piszcie kochane co u Was. U mnie dziś pogoda przeokropna.....Chmury, wicher, zimno - pkropnie :( Już czuje się jesień. A ja pamiętam w tamtym roku wrzesień był taki ładny. Mój brat w połowie września brał ślub. 30 stopni było i piękne słońce. A teraz brrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki co z Wami? Czyżbym sama została na forum? :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjjjjj, ja na chwilke, juz po pracy a jednoczesnie: tone w pracy....... No wlasnie nie wiem co z dziewczynami, myslalam ze poczytam jak wroce a tu...........pusto :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! rzeczywiście pustki----licho 😠 joannaz------>rozciągnęłaś stronkę przez to długie hmmmmm zawsze tak wydłuża jak wyraz jest bardzo dłuuuuugi :D :D :D ( to uwaga na przyszłość )- nie szalej tak! :D :D :D a u mnie powoli-kręgosłup mi nawala-nie jest dobrze!!! ale może jakoś poluzuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotek a co sie stalo z kregoslupem??? Joannaz fajnie, ze juz pracujesz, bedziesz mogla rozladowywac chec do dzialania w innym miejscu a nie tylko w domu demolke uskuteczniasz :) :) Ladybird no cos ty, twoje argumenty do mnie tez nie przemawiaja. Szybciutko tu do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×