Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

właśnie liczyłam i dodałam sobie jeden tydzień, jestem w siódmym tygodniu licząc od dnia poczęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
az tak sie nie martwie, zeby meczyc dzidzie nastepnym USG, co tydzień to chyba za czesto... wiem upierdliwa jestem..... juz przestaje sie martwic... :) dziekuje... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań, przestań, ja tam swoje wiem;) uciekam już, bo i tak za długo siedzę przed kompem, w pracy prawie całe 8 godz i jeszcze tu. Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a termin mi wyliczyl na 20 maja, ale mysle ze bedzie puzniej troche, bo liczyl ze jest 5 tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie pokaze co i jak;) Lepiej wczesniej jak pozniej;) Ja uciekam, jakas zmeczona jestem... Buziaki,papa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka ladna, no nie powiem...ale juz tak mialam ze tempka wysoka i w koncu nici....ale to bylo wtedy jak moj maz byl bardzo anty, a teraz jest ciut inaczej...@ wg planu 15-17.10.06 ale tez w tym cyklu jakies dziwne zeczy sie ze mna dzieja..tak dziwne ze w niedz tzn wczoraj rano zrobilam test co jest bezsensu no ale..NEGATYWNY... joannaz ja juz ci wykrakalam❤️, ty zawsze z rana piszesz, to w srode rano podaj nowiny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Wczoraj zasnac nie moglam tak mnie bola jajniki na @@@@@@:( Teraz to samo, buuuuuuuuuuuuuJa chyba daruje sobie test, @@ na 100% przyjdzie JustynaM_____BEZ SENST ten test!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet jakby byly piecioraczki i TAK Ci nie wyjdzie przed @@ :P:P:P A takie wykresy mam zazwyczaj;) No ten jest ciut inny bo mam b.wysokie jak na mnie temp;) Czekam na wynik testu w terminie @:P Milego dzionka,buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tere-fere❤️ takiego szczescia to chyba nie mam:)) choc bardzo bym chciala! dzis 37,1.......ale czuje sie swietnie nie jak ostatnio.. i nie chce mi sie jesc! chyba przestalam sobie wkrecac! poczekam cierpliwie bez schiz:P buziaki kochane😘 joannaz te jajniki cie rwa tylko na jedno i nie na @!!!! ja nie mam zadnych boli, no od czasu do czasu ale delikatniutkie. milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):) Ale zimno brrr..ale za to słoneczko za oknem:) U mnie sie uspokoiło troche z wymiotami i złym samopoczuciem...no chociaz pewnie marudna dalej jestem:) I zaczeły sie zachcianki..np.wczoraj maz mi robił odgrzewane ziemniaki z buraczkami:) Bidulek:) Ale jakie pycha było:) Brzuszek mi rosnie..a spodnie staja sie lekko przyciasne..no ale w koncu jestesmy w 12 tygodniu:) Buziolki dla Was Mamuski---wczoraj na kafe chodziła internetowa wersja tej ksiazki ,,Jezyk niemowlat\" jak ktoras chce to piszcie to wysle na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak ta zołza Joanna jutro się nie pojawi :)) dziwnie ten wykres poszedł w górę - podejrzane - ale wyczekuj dalej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Jutro termin @ a tu cisza. Nic nie boli nic nie kłuje. Czyżby ta cholera chciała jakoś podtępnie i po cichu przyjść?.......... Szczerze to juz bym chciała dostać żeby cykl kolejny zacząć. Joannaz 🌼 kciukasy nadal trzymam. Justynka 🌼 za Ciebie też :) ewelinka 🌼 Witaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka1985
witajcie!!fajnie sie czyta ze macie zachcianki!!my pojerzewamy ze jestem w ciazy ale to chyba nie prawda w niedziele wymiotowałam i do tej pory leze w łozeczku bo kiepsko sie czuje tak bardzo bym chciała raz sie tez nastawiłam i jak okazało sie nie prawda to byłam zalamana moze kiedys sie uda buziaczki trzymajcie sie przyszłe mamusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, że mnie nie pobolewają jajniki na ciążę tylko na .... nie wiem na co ale zapewne na zołzę :)) zacznę uprawdziać szamańskie rytuały na przywołanie jej :)) czekanie to nie moja mocna strona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka: a kiedy masz termin okresu? Oli__________to razem jutro mamy @@@:P kasik26_______buziak w brzusio❤️ Lady____ w II fazie tak z zazwyczaj jest, najwazniejsze zeby temp byla PONAD czerwona krecha, a ze skacze to moze byc;);););) Za 8-9 dni masz termin @@@@ wiec powodzenia:) JustynaM_____srutu-tutu, majtki z drutu, pogadaj se:P:P Buziole❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka1985
za 2 tygodnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! ale jestem zmęczona 3 godziny pospałąm po południu!!!! szok!!!! joannaz---->Twój wykres to jak na razie WCALE na @ nie wskazuje-tempka nie spada aż tak!!! Trzymam kciuki z dziewczynami za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM_______-e tam;) Co do Twojego wiecznego zmeczenia i spania: robilas badania na cukrzyce? Bo to 1 objaw, lepiej byc przezornym:):) Buziaki❤️ Ps. LADY____Czekam na info o nowym ginie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu--->wiesz jak to jest szewc bez butów chodzi! ( a pracuje w szpitalu) :P :P :P nie mogę się zmobilizować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzoeowa
dzis rano przekonalam się że moja dzidzia nie lubi soku grefjfrutowego, zwróciliśmy go, puzniej nie moglismy jesc caly dzien dopiero godzinke temu cos przelknelismy. bylam na spacerku 1,5 godzinnym, i czulam sie normalnie, czyli zakrecona bylam... w pracy myslalam ze fikne, nie wiem czy nie pojde na zwolnienie wcześniej niz do konca roku jak panowalam. zobaczym co na badaniach wyjdzie. ania - ty na zwolnieniu jestes? kasia - ja bym chciala książke :) zyzorowa@tlen.pl ja mam badania za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki joannaz, oli, no no no, cisza dzien przed:)) ??? lady dobrze ze jestes, dorotka do lekarza marsz!! mamuski, 3majcie sie dzielnie, pierwszy krok juz za wami:)) i ciagle przed nami! co do mnie...wszystko ustalo dzis!!! zero objadania sie, zero bolu piersi i podbrzusza i jajnikow...nic, zupelnie nic!! a nawet humor dzis przedni:)) przyjdzie i moja kolej....a wy laski z terminem @ na praktycznie teraz, zrobcie testy z samego ranca i prosze poinformowac internetowe cioteczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna albo nie dostanie i tylko wielce wyolbrzymia albo przesunie jej się o 3 dni hehehhe wg mnie nie dostanie :)) Byłam u nowego GINA :) pooglądał, powpatrywał się, podotykał, pomacał he he he zrobił USG :)) W ciąży nie jestem wiec spoko :)) Macica po spirali - jak on to powiedział - śliczna, czysta, jajniki prawidłowe, niedpatruje się nieprawidłowości :)) Kolejna wizyta za pół roku Żreć kwas foliwoy i zrobić szczepienia przeciw buuu grypie? jesiio nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdementował fakt, że spirala wyrządza krzywdę macicy :) no to już 3 lekarz to potwierdza :)) Mam się kochać - przytulać z mężem kiedy tylko mam na to ochotę a nie wtedy bo mam dni płodne :)) mam o tym nie myśleć mam działać! Mąż wyczuje u mnie te dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×