Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość niunia29
umnie malo co wieksze 5x4mm 3wiec terz nie jest moja dzidzia duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Joasiu---->mocno trzymam kciukasy za Ciebie!!! Trzymaj się mocno!!!! 👄 zyzorowa---->tak podobno wcześnie pobolewa przez rozciąganie się macicy-będzie ok!!! a jak reszta dziewczynek się miewa? pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dorotka - wiem, tłumaczyłam niuni29 .... :), ja tam czuje sie świetnie, no chyba ze jest kiepska pogoda, to gorzej. bo u mnie cay czas jest słonko i jest pięknie.... i ogólnie jest cudnie i wspaniale.. Jak ja optymistycznie dzis nastawiona, pewnie za godzine bede płakać, ostatniio tak mam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzorowa 🌼 Właśnie tak myślę żeby może jutro z rańca zmierzyć jak nie dostanę. joanna 🌼 Trzymaj się słoneczko i nie denerwuj się. Cały czas z całego serduszka życzę Ci żeby to było to ❤️ ❤️ ❤️ Mnie coraz mocniej brzuch boli. Alo dziś albo jutro napewno przylezie @ więc czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dla mnie ból brzucha nic nie tłumaczy.... :) my ciężarówki też je mamy. ❤️, bóle krzyża też.... :) 🌻 wiec jutro z samego rańca napiszcie jakie tempki macie kobitki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz---->no to chociaż tyle ze już się nie kłócisz ze wiesz lepiej... :P :P :P Kasik26----->wyślij i dla mnie książezkę ( bardzo ładnie proszę ) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja ci prześlę, bo kasik cos nas rzadko odwiedza.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę ci joasiu! ale musisz dać radę!! wiesz o tym! zyzorowa to komu to wysłałaś Kasi czy dla mnie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancja_37 ________________-bylam na tym forum to forum o antykoncepcji a MY pragniemy dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie zabezpieczac sie przed nim!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
joasia - 3maj sie, jestesmy z toba, 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to na lepszy nastrój... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zyzorowa----co prawda pomyliłaś imiona, ale książeczkę dostałam DZIĘKUJĘ a poza tym kobietom w ciąży takie pomyłki się wybacza :D :D :D buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski te obecne i przyszłe:) No ja rzadko zagladam...no ale mnie podsumowały,no babole jedne:) Ostatnio u mnie sie mało dzieje,siedze sama w domu i sobie marudze:) A wogole to mi permamentne mdłosci skonczyły sie tydzien temu..a teraz to tylko czasem i jak jezdze autem to jest fatalnie:( Trzymajcie sie ciezarowki i te przyszłe ciezarowki tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!Wczoraj byliśmy u lekarza i razem z tatusiem oglądaliśmy nasze 17-sto milimetrowe maleństwo:) Nadal mam bóle brzucha, ale lekarz stwierdził, że to nic złego, poza tyym czasem jest mi niedobrze, ale wszystko jest do zniesienia. Zyzorowa-pracuję normalnie-8 godzin dziennie, oprócz tego od 28 października zaczną mi sie wykłady w weekendy (rozpoczęłam sum), ale damy radę:) Dziewczynki!!Poproszę o książeczkęaaanula@buziaczek.pl 🌼 i dziękuję bardzo:) U mnie zaczęlo sie już zamieszanie związane ze zmianą stanu cywilnego, wszystko najprawdopodobniej odbędzie sie 2 grudnia, myślimy teraz nad listą gości i całą resztą tego bałaganu. Buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aniu - już wysłane :) miłego i pouczającego czytania... 🌻 ja też pracuje, tylko tak pytałam i czeka mnie jeszcze obrona pracy licencjackiej, tylko musze sie zebrac do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja poprosze o ksiazeczke anetamala@yahoo.co.uk zycze milego wieczoru, dobrej nocki i kolorowych snow! dzis jak wracalam z pracy zaczal b bolec mnie brzuch, byl nadety i goracy z 15-20 min! chyba sie @ zbliza:((:O....teraz spokoj...co za durny cykl! ach.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna wysłałam:) Pozdrowionka,ide spac:) A wogole to wniosek z tego ze ja jestem najwiekszym leniem-ciezarówka bo juz na zwolnieniu:( No trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana, i nie odrazu leniem! jak ja bede w ciazy❤️🌻❤️🌻❤️🌻 i bede miala mozliwosc isc na zwolnienie to zawijam kiece i lece!!! jeszcze raz kolorowych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale MAKRELA mi w glowie caly dzien! jak mnie to wkurza, skad bierze sie ta autosugestia, wkrecanie sobie itd? poza tym mam jazde z temp bo jak zaczelam w koncu rano mierzyc to prosze : 37, 36.9, 37.2, 37.1 i dzis 37.2 jak jutro bedzie 37 z hakiem to chyba zaczne sie bac, tzn mialam juz tak przed @ w lipcu ale wtedy tak reguralnie nie mierzylam!:O no nic mam przeciez wytrzymac bez schiz! dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu życzę ci wysokiej tempki jutro ------- Ja się nieco nawaliłam i śmieję się jak głupia :)) byłam na imprezie - średnia wieku 70 lat hi hi hi ale jazda hahahhaa a choroby, kościół, pogrzeby etc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×