Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Gość
hej 🌻 u mnie tez dzis popadało śniegu, ale pięknie było, siedziałam z dyrektorem i podziwialiśmy jaki piękny świat się staje. Weszłam dzis na wage przez miesiąc utyłam ok. 2 kg. :) :( poszlam dzis do apteki i kupilam sobie prenayal complex, jakie bycze tabetki, one są wielkości czopków.... :) zaczynam magazynować zapasy w pracy, kupuje sobie litr mleka i torbe corn flakes i starcza mi na 2 dni :) polamana jakas jestem boli mnie kregoslup, ale to mysle od pracy... dzis mi moj kiero powiedział że bede musiała sobie zastępstwo wyszkolić... i zaczęły się mdłości musze co jakiś czas coś zjeść, bo jak jestem głodna to wymiotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki.. szykuje sie do wyjazdu tzn od 4 rano sie pakuje itd lecimy do PL na kilka dni, na pogrzeb dziadka:(( pozdrawiam, skrobne cos jak wroce... buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM: ojej,przykro mi,trzymaj sie cieplo❤️ I wez zimowe ubrania: tu snieg,lroz, b zimno..... Jak se pomysle ze zaraz musze wyjsc i pol godz czyscic auto i skrobac szyby to az mam mdlosci.... Ja zaraz do pracy,potem od razu jade do tesciow, zabieram opony i jade zimowe zalozyc na warsztat.... Mam nadzieje ze sie nie zabije po drodze na letnich... Milego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Justyna---słuchaj joanny i wez ciepłe rzeczy bo u nas zima:( Joasia------jedz ostroznie kobietko.Moj maz jest na Mazurach i mówi ze niektore drogi sa nieprzejezdne...taaaka zima:( U mnie nudy...kupiłam na allegro dwie wyprawki dla dzidziusia..jakos nie moge sie powstrzymac i taka mi to sprawia przyjemnosc:) Joasia --a jak M,macie juz jakies wyniki,wiadomo cos? Buziolki na te snieżne dni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki 🌼 Od kilku dni mam doła cholera dopadła mnie jakaś chandra czy coś......... Czuję że znowu nam się nie udało. Nie wiem czemu tak jakoś czuję. Termin @ mam 12 go ale jakoś tak mam wrażenie że znowu stracony cykl A do tego moja koleżanka chyba jest w ciąży......Tzn ja wiem że napewno jest. Ona w sierpniu poroniła o tą nieudaną ciąże starali się jeden cykl. W tym cyklu kochali się 4 razy i odrazu zaszli w ciążę. Teraz jest podobnie kochali się 3 razy a ją już dopadły objawy ciążowe dokładnie takie jak miała wtedy. Napewno im się udało. Cieszę się ale czuję też żal i pustkę dlaczego nam się nie udaje??? Wokół mnie same koleżanki w ciąży. Nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić........jakiś zły dzień dzisiaj. Już nie smucę. Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli wiesz sama ze nastawienie to połowa sukcesu...Daj sobie na luz ( łatwo powiedziec tylko jak to zrobic?) ,daj odpoczac psychice i moze mysl ze chce byc w ciazy do przyszłych Swiat Bozego Narodzenia a nie musze zajsc w tym cyklu..Ja własnie miałam takie załozenie ..do Swiat musi sie udac...a w swieta bedzie juz prawie 6 miesiac ciazy...Widzisz to działa:) Nie martw sie...bedzie ok..zobaczysz. .Buziolki A to dla Ciebie: 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, justynka bardzo mi przykro, trzymaj sie. Oli bez nakrecania sie tu prosze, bedzie dobrze, musi byc. Ja dzis mialam rwana osemke, w nocy przez bol zeba nie moglam spac a teraz tez bardzo, bardzo mnie boli po rwaniu, juz nie wiem jak saobie pomoc, teraz siedze na balkonie z laptopem na kolanach i do was pisze tu jest zim no jak cholera, ale chyba troszke pomaga. Kurcze 1-szy raz pisze w rekawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobiety! ... zaczynam staranka przebijając się przez zycie powolutku do przodu z nowym doświadczeniem i wielką niewiadomą na ten cykl :) optymistyczne nastawienie jednak bardzo pomaga i cieszę się z tego :)) Udanego weekendu :)) i owocnych staranek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,odebrałam wyniki i cholera...mam za wysoki poziom żelaza...szukam na necie ale w ciazy sa tylko niedobory.Inna jestem i tyle.Reszte wskaznikow mam prawie ok wiec sie nie martwie.Zadzwoniłam do przyjaciolki-doktorki (jutro LEP zdaje) i wypytałam i wiecie ze nawet ona powiedziała ze jestem inna.Doszłysmy do wniosku ze to po Prenatalu bo tam jest sporo żelaza...Do gina ide 18.11 wiec zobaczymy co on powie...Na poczatku sie zmartwiłam ale maz mnie pocieszył...Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja u tesciow........ 5 godz naprawialam cholernyInternet bo nic nie dzialalo, ani ja do szkoly sie prsygotowac, ani tesciowa tlumacen robic, wrrrrrrrr A zima idzie, teraz bylam w sklepie,mroz jak cholera... Opony mam zimowe,od razu innaa jazda:))) Co do M.badania trwaja, w przyszlym tyg ma wyjsc, boje sie tego powrotu......... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOasiu nie martw się wszystko będzie dobrze! Kasik26----->widocznie taka mocna kobietka jesteś skoro to żelazo ponad normę ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauwazylyscie to samo co ja, ale na tym forum czesto zamiast dyskusji sa wypowiadane monologi. To taka moja indywidualna dygresja. Pozdrawiam p.s. Kasik, faktycznie nie spotkalam sie z czyms takim, ale mysle, ze nie ma sie czego obawiac, jakos wieksze obawy mam przed niedoborami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica,juz dawno to zauwazylam, ale z kim prowadzic dyskusje,skoro nigdy nikogo nie ma i sie mijamy poprostu???? Buziak❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica, Joannaz------> święta racja, ale wiadomo ze kazda z nas ma jakieś sprawy i w jednym czasie się spotkać jest bardzo cięzko!!!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌼 Wica 👄 dzięki :) Kasik 🌼 No to rzeczywiście jest dziwne. przyznam Ci się że pierwsze słyszę że u kobietki w ciąży jest za dużo żelaza :) Wszystkie moje koleżanki musiały się wspomagać jakimiś preparatami bo miały go za mało. Będzie dobrze kochana może to rzeczywiście kwestia Prenatalu. Napewno lekarz Ci doradzi co robić. Joasia 🌼 ❤️ No ja dziś w lepszej formie. Cieszę się że trochę mi to przeszło bo się męczyłam z tym dołem okrutnie. U mnie dziś zamieć śnieżna na dworze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli--->trzymaj się!!! Niestety każda z nas czasem załapuje doła... wiem coś o tym :P :P :P : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda ale rozbiegane są Nasze tematy! Pozdrawiam sedecznie P.S. Będę u Was tylko gościnnie tzn. raz na jakiś czasm i w związku z tym życzę \"zaciążonym\" szczęśliwej ciązy a starającym się - II kreseczek na ciążowym :)) Zapewne kiedyś i Ja doczekam się II kresek o czym Was niezwłocznie poinformuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie,wlasnie wrocilam od M❤️ Czuje sie dobrze, badanbia robia co chwila jakies, kroplowki mu wczoraj na stale odlaczyli juz:):):):) WYmeczyl mnie, powiedzial mi..na uszko cos takiego ze... kolana mi sie miekkie zrobily, mrrrrrrrrrrr Buziaki,biorre sie za robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie Dziewczynki!!Dziś już drugi dzień kiedy zajadam się cukierkami czekoladowymi i to do tego stopnia, że aż mnie mdli...to chyba na dziewczynkę;) ? Dziś szybciej skończyłam wykłady i wieczór spędzimy na rodzinnej imprezie. Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuję :) Ale te doły naprawdę czasem są straszne....... Lady 🌼 Życzę Ci tych wymarzonych 2 kreseczek. Mam nadzieję że będziesz pisać co u Ciebie. Wszystkiego dobrego. Joanna 🌼 Twój M ewidentnie zdrowieje......;) te szepty na uszko...... ;) Aniaania 🌼 No to smacznego :) Widocznie Twoje maleństwo ma ogromniastą chęć na słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,u mnie pogoda do d...y.Leje deszcz,zimno jak diabli i do tego wieje koszmarnie.A i wogole mi smutno bo moj maz pojechał na tydzien na szkolenie i znow jestem sama.Buuuu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wrocilam ze szpitala, M w doskonalym humorze:) Jutro ma miec ostatnie badanie i we wtorek- srode ma wyjsc:) Ciesze sie okropnie ale....boje sie przerazliwie... Czy dam rade? Czy bede zawsze pod reka? Czy sobie poradze jak nie daj BOG cos (tfu,tfu,tfu..) stanie? I kupa innych rozterek........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuśka20L.
Hej Dziewczyny.. Mam pytanie.. Mam zespół Policystycznych jajników ( nie wiem czy wiecie co to jest) ale bardzo chce zajsc w ciaze.. przez ostatnie pol roku okres mialam regularnie co 28 dni. lecz ostatnio spoznil sie trzy tygodnie. w pewnym momencie juz sie ucieszylam ze w koncu zaszlam w ciaze, ale niestety... na tescie pojawila sie jedna kresezka :( a tydzien pozniej dostalam miesiaczke.. Mam pytanie.. Co pomoze mi zajsc w ciaze.... i nie chodzi mi o pozycje seksualne.. :) raczej o konkretne, madre odpowiedzi :) Pozdraiwam. Marta P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to odpowie Ci tylko ginekolog. Musisz wykonac na poczatek badania hormonalne i zbadac nasienie meza....Wtedy mozna szukac przyczyn i zastanowic sie nad odpowiednim wspomagaczem:) Dziewczynki ja juz w domku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja własnie wstałam...u i znow pogoda..brrr...zimno,pada i ten cholerny wiatr.I znow jestem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w przepiekny poniedziałkowy dzionek! Mam nadzieję, że koniec tygodnia będzie znacznie lepszy :)) i słoneczko zaświeci! Oli co do II kresek.... będzie co ma być :)) nie nakręcam się, nie nastawiam się.... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale mam nerwa M mial miec rano badanie ostatnie,cos im niby \"wyskoczylo\" badania nie bylo i nie wiedaomo kiedy bedzie Mial wyjsc jutro, max w srode, teraz na koniec tyg sie pewnie przeciagnie, a moze i nastepny poniedzialek No szlag mnie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ponury poniedziałek. Co za pogoda...aż się żyć odechciewa.... U mnie w sumie nic nowego, marzy mi sie troszkę wolnego, jestem jakas ciągle zmęczona i najchętniej wciąż bym leżała..... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka a jak sie leczysz do tej pory, rozumiem, ze jak masz zdiagnozowane PCO to cos z tym robisz?? Dodam, ze objawem tego schorzenia sa nie tylko nieregularne ale i bezowulacyjne cykle, często mamy tu doczynienia z niedoborem hormonu prolaktyny. Myslę sobie, że powinas sprawdzic czy dochodzi u ciebie do owulacji, najpewniej jest robic monitoring, oczywiście podstawa to zrobienie badanek hormonalnych. Jeżeli będzie problem z owulacją prawdopodobnie lekarz zaleci stymulowanie cyklu luteiną/duphastonem/ i clostybegytem. W sytuacji, kiedy pęcherzyk dominujący nie będzie pękał i przekształci się w torbiel to chyba pomoze pregnyl. I nie martw sie, wszystko bedzie dobrze, skoro juz wiesz w czym jest problem to teraz skupic sie na leczeniu i próbowaniu /to jest najprzyjemniejsze :)/. Joannaz, ze ty dziewczyno jeszcze cholery jakiejs nie dostalas to ja poprostu sie dziwie, acha i jak jeszcze raz bedziesz zamartwiala sie takimi glupotami to pojade do ciebie i ci zloje dupsko. Ania smacznego, ale masz obrzartuszka w brzuszku. Kasik a co u ciebie, poza fantastyczna pogoda :)) ? Ladybird a ciebie uwielbiam za twoje ciagle pozegnania i Wielkie powroty, tak mi sie zawsze buzia usmiecha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×