Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie ciezaroweczki❤️ Bo tu same takie ostatnio:P:P::P:P:P Zycze milego dnia i długiego byczenia sie:D:D Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! wreszcie dorwałam się do kompa i może uda mi się trochę przy nim posiedzieć... poczytałam co popisałyście :D :D :D (wiem że ja jestem ostatnio mało aktywna, ale mam nadzieję ze to się zmieni) pozdrawiam gorąco!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek, miluchnego dzionka zycze wszystkim! ja zaraz zabieram sie za sprzatanie i gotowanie, tak se mi sie chce:P:P:P no ale jestem sama to co tu robic:O:O:O:O dzis 16dc i tempka poszla w gore:D:D:D:D:D i brzuch jak balon, chyba dobre przytulanko mi sie szykuje...choc mam nadzieje ze mikolajkowe juz zaowocowalo❤️ ❤️❤️ odbija mi chyba dziewczyny:D:D:D a i jeszcze mezus taki za dzieciatkiem ze go nie poznaje, wczoraj dzwoni do mnie do pracy i pyta: jak sie czujecie? nasmialam sie jak nie wiem....ah, oby, oby to by byly cuuudowne swieta❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry, Justyna do dziela. Ja chyba tez sie za jakas robote wezme bo jak nic nie robie to taka sflaczala jestem :) Kasik ja tez dopiero teraz odstawilam duphaston więc nie skorzystam z propozycji, ale dzieki. Lady uwaga nie byla zbedna, ponieważ wyrazona zostala w jakims celu. Ania... ty żonaty, edukacyjny leniuchu :) Dzieki dziewczyny za mile slowa, kurcze ale jestem paranoiczką. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam❤️ DorotkaM: jak zazwyczaj;) Tesciowa pokazala mi obrazki, kartki, laurki,rysunki mojego M jak mial 5-6 lat: sie nawzruszalam oraz posmialam z... tworczosci dziecinnej;););) Ordynator dzwonol ze szpitala powiedziec co mamy zabrac na wtorek.....Tak bardzo sie boje..... Milego dnia,buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ My juz w domu, M zostawil komorke i tesciow, nie bede miec z nim zadnego kontaktu jak go we wtorek zawioze:( Wezme numer od pielegniarek i beda mu sluchawke nosic z dyzurki, trudno..... Sprzatalam chate i jak zmywalam podloge to takie bolesci mnie zlapały w klatce piersiowej, nie moglam oddychac , az musialam usiasc, sie wpół zgielam: nerwca serce sie odzywa w miare jak rosnie stres i nerwy......... Jutro rano M wioze na badania krw(jak zwykle prywatnie...) i: kazali zrobic i wziac we wtorek, jakby nie mogli zrobic w szpitalu tyl;ko ganiają człowieka......W tym przekletym kraju nigdy nie bedzie dobrze..... Zwijam sie zaraz na film na TVP1 , moze byc fajny;) Dobranoc starczk i nasze ciezaroweczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Zaraz jade z M na badania krwi;) Temp wysoka caly czas, trzyma sie:) CYcki tak mnie bola ze...wczoraj woda z prysznica \"mnie bolala\" nawet, M sie nie dotyka bo sie dre:/ W piatek tescior a jak do poniedz nie bedzie małpiszona HCG;) Milego dnia, buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! joannaz----> czekamy na brak @!!! powodzenia w szpitalu! pozdrawiam wszystkie ciężarówki i staraczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..u nas cały weekend byli goscie..nagadalismy sie ,nawspominalismy:) Oj fajnie było.. U nas ok.Olenka skopała tatusia w sobote tak ze był pewien na 100% ze to dziecko:) Maz mi znow pojechał na tydzien wiec znow sama a raczej same jestesmy:( Trzymajcie sie .. joasia..nic nie mowie tylko trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna lepiej aby ci nie przylazła @ :)) dzisiaj Twój około 13d fazy lutealnej - tak pi razy drzwi :)) ostatnio to było ok 15 dni! i nawet 7dfl spadek tempki :)) ale czas pokaże swoje! Życzę owocnego poniedziałku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ladybird76 ___ no nie pogniewałabym sie aby małpiszon mnie ominal;) Dzis moj 10 dzien lutealnej;););) W piatek testuje Mam dzis okropny dzien od rana: wpierw klopoty z autem, plyn z chlodnicy wyciekl caly (12 litroq) i nie wiedzieslimy dlaczego: M rano w mroz naprawial:( Wczoraj cos grzebal i zapomnial silnika odpowietrzyc,dlatego sie tak stało. Ale co sie strachu najadlam to moje: jutrio wioze M od szpitala, potrzebuje auta.... No i w praccy:( Moje najmlodsze dziecko niechcacy uderzylo mnie z kolcia w cycka: az sie poryczałam z bolu, tak mnie bolało. A ja nie moglam wytrzymac i....wrzasnelam na dziecko:( Mam mega kaca moralnego:((((( Milego dnia, o 16:00 jade odebrac wyniki M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dziś niestety znów poniedziałek- tydzień zaczął się od początku...praca, dom, sen i tak w kółko... Po południu wymęczyłam troszkę mojego męża i wyciągnęłam Go na zakupy, zaczęliśmy robić świateczne prezenty. Za dwa tygodnie święta, aż się wierzyć nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dobrze ze wyniki ok, a co oznacza..chociaz cos? Ania..ja jutro do pracy...cos znow ode mnie chca..:( Dzis przyszły mi zamówione na allegro pieluszki flanelowe i tetrowe i posciel do wozka...prawie sie rozkleiłam nad nimi:):) Ach jak ja sie nie moge doczekac kwietnia.. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik____tak naprawde to chyba nic)ale dobrze ze w normie), dzis koronografia wykaze \"cos\".....Od razu temp mi spadla: stres... Po pracy go wioze na Koszalin od razu, mam nadzieje ze za 2-3 dni go odbiore.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. kasik________Allegro: najlepsza rzecz pod sloncem:) Wszystko kupuje, poza jedzniem bo: kupuje to co MI SIE podoba, a nie to co akurat lezy w sklepie;) I polowe taniej jak w sklepie,z dostawa do domu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ..trzymajcie sie i badz dobrej mysli...i niech M sie trzyma Ciebie ❤️ A allegro...polubiłam je ostatnio:) U mnie snieg i deszcz..jade zaraz do pracy..dzwonili zebym przyjechała bo jakas sprawa... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... :) 🌻 kasik - mnie też kierownik próbował ściągnąc do firmy ale się nie dałam, niech sobie radzi, w koncu jest kierownikiem.... joasia - na pewno wszystko jest ok. nie stresuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przyjechałam...dostałam paczke swiateczna i talon do sklepu:) opłacało sie pojechac:) Ale jestem padnieta.. Ide odpoczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze szpitala, M zostal na Oddziale... Mielismy sciecie z lekarzem: palant objechał nad ze przyjechalismy o tej godzinie, ale ja mu nie bylam dluzna.... Dupek dzwonil do M i sam mowil ze mozemy byc o ktorej nam pasi bo wie ze daleko mamy..... Ja pojechalam, M dopadl go jeszcze raz i powiedzial mu tez do sluchu: ze nikt nie jest debile i M jeszce pamieta co mu gadal przez tel przedwczoraj A lekarz: No moze i tak mowilem Czub Jutro badanie.................. Bylam w sklepie jeszcze az sama sie sobie dziwie: napadlo mnie na czipsy,siedze i zre..A od bardzo dawna tego nie jem bo nie lubie, nie zdrowe i M nie moze...... Temp spada, wiec to na bank na małpiszona;) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz trzymam za was kciuki :) Ostatnio nie chce mi sie nic, nawet zagladac na forum. Napisalam dwie prace zaliczeniowe- alez jestem z siebie dumna :) Jutro jade na wizyte kontrolna, mam nadzieje, ze pomimo braku wyraźnych ruchów dzidzi wszystko jest ok. Pewnie P. Dr wysle mnie na usg i pewnie pójdę żeby zobaczyć czy wszystko jest ok, ale płeć poznamy z tatusiem za tydzień. Kurcze denerwuje sie... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna no no proszę jaki ładny wykresik no i tempka w górę skoczyła ślicznie :)) Joanna dla mnie te Twoje linie na FF są źle wyznaczone! i poziom najniższej miałaś w 14dc :)) ale i tak czekam na finał mam nadzieję, że przy tym wszystkim co miałaś niedawno chociaz na święta będziesz miała teścicho na choince powieszone :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna poprawka do tej najniższej :)) chodzi mi ze ostatni dzień przed wzrostem to był 14dc a z tego co experci gdzies tam pisali mi kiedyś to liczy się od 1 dnia skoku po najniższej. Czasami sama już nic z tego nie wiem! Jadnak mam nadzieję, że będzie to szczęśliwy wykresik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, dzis dzien to koszmar, siedze i rycze od rana oraz co chwila wymiotuje z nerwow Sa wyniki M : tak jak przypuszczalam Jedna tetnica na duzym kawalku niegrozna(przyczyna zawału) Dalsze leczenie: skierowanie do profesora do kliniki w Szczecinie, potem prawdopodonie operacja bajpasów- w Warszawie Nawet nie mam sil pisac, jak sie dowiedzialam nogi mi sie ugiely,nie moglam pracowac Boże, ja juz nie mam sil M załamany pieprzony 13 Wiedzialam ze cos bedzie, to jakie fatum bylo zbyt pieknie aby moglo byc teraz juz tylko dobrze W konsekwencji cos z lewa komora serca jeszcze Ps. LADY____owu wyznacza sie po 3 dniach dnizszych tempek, oraz przed ostatni dzien z plodnym sluzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna tak czy siak to teraz chyba nie wazne przy Tym co CIebie i Twojego M spotyka! pytanie tylko dlaczego? Mam nadzieję, że to wszystko skończy się bardzo dobrze i słoneczko w końcu i dla Was zaświeci! \"Niech dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma\" - leczy Wy musicie tego chcieć i nie puszczać go ..... Joasiu z całego serduszka powodzenia .... i dużo, dużo zdrówka i spokoju wewnętrznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannaz bardzo Wam współczuje, zastanawiam sie kiedy wszystko co zle sie u Was skonczy i zycze oby niebawem. Kurde, zlosci mnie, ze tyle niedobrych rzeczy sie Tobie przytrafiło. Chciałam powiedziec, ze bede o Was ciepło myslec i mam nadzieje, ze chociaz troszke swiadomosc tego doda Wam sił do przezwyciezenia tych cholerstw. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Cóż mam powiedzieć, może jedynie tyle, że chyba lepiej, że to wyszło teraz, przynajmniej wiecie z czym macie do czynienia, życzę powodzenia i dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×