Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Wiecie co też mnie korci zrobić betę i zbaczyć czy będize wysoka! u mnie wg obliczeń gina to juz 9 tydzień :)) jak ten czas leci :)) Dzisiaj USG mi się szykuje późną porą bo po 21 - przynajmniej taką mam nadzieję :)) jestem ciekawa co tam w moim brzuszku słuchać :)) ❤️ czy bije i jak mój maluszek sobie radzi kiedy Ja mam odwrotnie! Pozdrawiam gorąco Joasiu a Ty szybciutko nam betę Twoją przedstaw :)) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM BETE, w szoku jestem, az sie zapowietrzylam Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 DPO: 828,80 mIU/ml ❤️❤️❤️ 5-6 tydzień, 29 XII ide na serduszko M dzwonił: jak dzis nie zadzwonia, jutro przyjezdza do mnie:)))) LADY_________daj znac co gin nowego powiedzial:) Ide cos zjesc bo padne zarz, buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia..gratuluje betki:) Wiesz co chyba lepszego prezentu nam wszystkim na naszym topiku to juz nie mogłas zrobic-oczywiscie mysle o ciazy:) Takie wiadomosci jak ta Twoja o ciazy to mi daja takiego kopa do zycia i potem w trudnych chwialch mysle sobie ze jednak jest pieknie:) Mnie Olusia kopie...Maz mi pojechał ale jutro wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu cieszę się z Twojej wysokiej BETY :)) Jak wrócę od Gina zaraz dam znać co i jak a jak będę miała robione USG to zdjęcie maleństwa zamieszczam na http://forum.28dni.pl/ a tam dokładnie na forum w temacie: CO WAM W SERCU GRA :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY, kasik❤️ to normalnie jak sen, gdyby mi ktos 2 tyg temu powiedzial ze bede w ciazy to normanie bym go smiechem chyba zabiła 🌼 3 raz powtorze BETE jak bede u mamy, przed USG:) Buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - Ciebie Ola zaczęła w 19 tyg kopać?? joannaz - GENIALNE wyniki, mamusiu... :D serduszko pewnie jak dzwon bije... dla Ciebie... ladybird - zazdroszcze że już dziś zobaczysz maleństwo,, ja musze czekać do jutra do 19:30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wciąż jestem zabiegana!!!! Nie mam nawet czasu by w spokoju posiedzieć i odpocząć, bo ciągle jest coś do zrobienia. Listka! Super link!! Joasiu!!Wynik bety genialny :) Kasik!!Pogłaszcz Oleńkę od internetowej cioci, może odda kopniakiem ;) Buziole dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pani joasiu suuuuuuuperolska betka, oby tak dalej, dbaj o Was, tak sie ciesze, mowilam ze bedzie ok:D:D:D:D:D:D:D:D buziole mile panie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..ale sie ze mnie ranny ptaszek zrobił:) Musiałam wstac bo pan nam kładzie płytki w lazience i ktos mu musi drzwi otworzyc:) Magda.r- w 19 tyg to było takie leciutkie ze sama nie byłam pewna ze to Olenka..dopiero w 20 tyg jak maz tez poczuł juz miałam pewnosc...a teraz to zadnych watpliwosci:):) Zobaczysz uczucie jest nioesamowite az sie sama do siebie wtedy smieje:) U mnie paskudna pogoda..szro buro i deszcz pada...nie ma jak snieznobiałe Swieta:) Wica mam nadzieje ze u Ciebie ok..odezwij sie bo sie martwie ze sie nie odzywasz:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady..nie chca mi sie zdjecia otworzyc:( czekam na Mezusia...nie długo przyje:) trzymajcie sie kobietki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik widzę - nie wiem tylko co się dzieje i dlaczego się tak dzieje! zaraz to naprawię! - mam taką nadzieję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Siedze i rycze z bezsilnosci ..... Tesc cos sciemnial, M dzis nie przyjedzie ...... A M zamiast go pogonic nie lepszy ...... wkur****** mnie to juz ze ciagle jestem sama ..... Wczoraj mi powiedzial, ja sie nastawilam, posprzatalam, dzis zakupy zrobilam, a tu wielkie gowno, mam dosc ....... LADY__________poprosze zdjecie na joanna_zmyslowska@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - cudna fasolka... 🌻 joannaz - nie martw się... jak ty jesteś zła to dzidzia też... kasik- dzięki, już się nie mogę doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia..nie wkurzaj sie..nie mozesz zadzwonic do M i zapytac czemu nie chce dzis przyjechac?Trzymaj sie i wiesz ze ci sie teraz denerwowac nie mozna:) lady..ja dlaej zdjec nie widze..magda jak Ty je zobaczyłas? Buuu szaro..gdzie jest snieg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik________Ja mam ich wszystkich w du***** Jutro przyjada zrobie dym ze od razu bedzie znow chory:classic_cool: Nie jestem samotna, mam chłopa i jego miejsce jest przy mnie a nie kombinowanie jak kon pod gore:classic_cool: Ja nie widze fot LADY, czekam az dostane na maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz znalazłam:)...sliczny bubus.. joasia..jakos nie moge uwierzyc ze masz to w d....Nie martw sie..jutro przyjedzie to sie wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik nie zamierzam nie mowic co o tym mysle i wcale sie nie bede szczypac;) LADY__________dzieki za fotki, superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, Joasik pogadacie i bedzie ok, nie zlosc sie na M., ze caly czas jestes sama- to przeciez nie jest jego wina. Pewnie, ze masz prawo do tego, żeby bylo ci przykro, ale chyba narazie musisz to spokojnie znosic /spokojnie powiadam bos brzemienna i denerwowac ci sie nie mozna/ :)) Lady swietne te zdjecia, ja postaram sie tez wam pokazac swoje. Byliśmy dzis na usg i uwaga... w brzusiu mieszka synek :))) Siedze i zameczam wszystkich filmem z usg :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica - gratuluje ❤️, ja bede wiedziała za 6 tyg, tak mi powiedział lekarz, że wcześniej mi nie powie :( :( wiec pod koniec stycznia dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pojechałam do marketu z mężem zrobić troszkę ostatnich zakupów przed gwiazdką! Kolejki były fatalnie długie a mi się tak bardzo stać nie chciało - zmęczona i brzusio pobolewał! Stanęłam w kasie dla inwalidów i kobiet w ciąży czyli w kasie pierwszeństwa! mogłam podejść jako pierwsza ale z racji, że moja ciąża niewidoczna – czekałam cierpliwie - zmęczona! Wróciliśmy do domku – wzięłam z samochodu dwie siatki i czekałam na winde – nagle poczułam jak ze mnie coś spływa! nie wiedziałam czy to pęcherz jakimś cudem nie wytrzymał od siatek czy najgorsza wizja! Weszłam z płaczem do domku, pobiegłam do ubikacji i zobaczyłam brunatną krew! Wpadłamw panikę! Było za późno na lekarza bo po 22! Połozyłam się płaczem do łóżka i nie wstawałam! Nie wiem dlaczego tak się stało i co się stało – ale już wiem, że ciężkie rzeczy nie sa do noszenia na tę chwilę dla mnie a kasy z pierszeństwem mają swój cel! Dzisiaj jest spokój i cisza! wszystko normalnie jak na razie poza pobolewaniem brzucha takim jak to często bywa u mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird aż mnie ciarki przeszły i serce stanęło.... to nawet z łóżka sie nie ruszaj... leż i odpoczywaj.... zadzwoń do lekarza i powiedz co się stało. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ to na zdrówko i nie waż się przemęczać.... i NIE NOś NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×