Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

joasia, trzymaj sie❤️ mam nadzieje ze po tych zlych wiadomosciach bedzie zaraz dobra! no i szczescie w nieszczesciu ze wiecie i macie szanse dzialac, wspolczuje ci tego calego stresu ale i do was usmiechnie sie los juz nie dlugo. drogie kobietki pozdrawiam was wszystkie serdecznie, dbajcie o siebie! odliczam dni do swiat, juz nie moge sie doczekac wyjazdu no i wizyty u gina, mam nadzieje ze bedzie mozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️ pewnie slodko spicie;) Wczoraj w akcie rozpaczy zrobilam test; wyszly II krechy.... Ja nie wierze w nie, jade rano na BETE... Nie umiem sie cieszyc,caly dzien przeryczalam, tak sie boje o M....... Teraz weszlam sie zmeczyc, od 2 sie przerwacam w lozku, spac nie moge, tak bardzo sie boje..... Cycki nawet bola mnie jkak leze na boku, no i mdli mnie.......... Wynik popoludniu, jak bedzie dzidzia: nikomu nic nie powiem, dopiero na Wigilii.... M jutro wychodzi.... Glowa mi peka....Za duzo naraz..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna juz mam łezki w oczach jak czytam co to napisałaś :)) Tak bardzo bym się cieszyła gdyby Beta wyszła wysoka :)) Asiu trzymam z całego serducha kciuki za Ciebie :)) i z niecierpliwościa na wynik :)) Daj Boże wysoki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, siedze i wyje, teraz ze szczescia, babka 2 razy wynik sprawdzal : BETA 118, 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM W CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzwonilam do gina, wiecz mam dzwonic znow, bo nie wie czy jutro bedzie.......Mam sie nie cieszyc za mocno, I trymestr najwazniejszy,,poza tym ciaze po nieplodnosci sa o wiele słabsze.................................. Zaraz łeb mi pęknie, Boze, szok, nie wiem co powiedziec Ps. gin płakał ze mną............... Wydarzenie stulecia............. M powiem moze jutro, rodzicom na Świeta.... M powiem może jutro, rodzicom na Świeta...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć asia!!!! nie wiem czy mnie pamiętasz!!!! nadal śledze wasz temat!!!! bardzo się ciesze GRATULUJE:) teraz już wszystko Wam się ułoży!!! musi się ułożyć!!! zobaczysz :) pozdrawiam!!!! PS dziękuje,że mi pomogłaś, super babka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE ❤️ widzisz jednak świat bywa piękny WITAJ W NOWA CIężARóWKO :D ;) ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia gratuluje z calego❤️ tak sie ciesze, szok! jestem na przerwie w kafejce, wpadlam zobaczyc tylko moje maile i tak zerknelam a tu prosze:):):) gratuluje serdecznie a wczoraj juz tak myslalam i jest twoje szczescie:):):)❤️ a teraz dbaj o siebie!!!!!! suuuuuuuuuuuuuuuper;) zycze milej, zdrowej ciazy:) pozdrawiam wszystkie panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj poryczałam się i Ja Joasiu! Doczekałaś sie swojej ciąży :)))) nawet nie wiesz jak Ja bardzo ale to bardzo sie cieszę ...... życzę Ci wiele wiele szczęścia i spokojnej ciązy :)) teraz to już będzie z góreczki! Niedowiarku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz szybciutko M - zobaczysz jakodzyska siły i jego zdrówko się poprawi :)) przy takiej wiadomości nabierze motywacji do dbałości nie tylko o siebie ale i o ciebie! Joasiu jestem szczęśliwa z Tobą i powiem tak, że wierzyła, że i Tobie niebawem się uda! ale się cieszę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziekuje, jednak moja radosc jest przytłumiona troska o zdrowie M......Godz temu dzwonil, w poniedz.na Szczecin trzeba jechac do kliniki z nim, Świeta pewnie nie wypalą...... M powiem jutro w spokoju.... Kupilam maleńkie skarpeteczki, zeskanowałam wynik BETY On sie dowie i Teście........... Buziaki❤️ Ale mnie głowa boli........ Caly czas w szoku jestem to najmniej spodziewany miment, bez USG, bo w styczniu mialam miec zabieg.... Poza tym M wyszedl ze szpitala, nie myslalam o staraniach, no szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, największa pesymistka swiata jest w ciąży!!!!!!! Aż się popłakałam, bardzo, bardzo sie ciesze. No prosze myslalam o tym, kiedy wreszcie przydarzy sie Tobie cos optymistycznego, ale nie sądzilam, że tak szybko. Fantastyczna wiadomosc, teraz sie nie moge przestac usmiechac :) SUPER!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego, że nie myślałaś udało się a jak widać na FF było trochę tego seksidła :)) więc musiało wypalić :)) Joasiu miałaś nie mówić nic a nic rodzicom dopiero na święta !! Moja mama musiała wiedzieć przed teściami bo jest dla mnie najważniejsza :)) M powiedz szybciutko a zobaczysz jak zdrowie mu powróci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem w szoku caly czas, mam wrazenie ze to jakis film, ze to dzieje sie obok mnie, normalnie nie moge uwierzyc.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady ja wiem, ale tak trudno po samych klopotach mi uwierzyc ze..bede miec swoja,osobista,nie szkolan dzidzie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu wpisuj tempki - miło widzieć jak rośnie zielony szlaczek :)) chociaz FF przez 181 dni działa z tego co słyszałam! Wiem, że jesteś wielkim niedowiarkiem ale BETA nie kłamie :))Będziecie mieli maleńką istotkę! Dbaj teraz o siebie i nie przeciążąj się pracą czy to domową czy też w pracy! Uważaj na to co podnosisz! GRATULUJĘ raz jeszcze :)) i Cieszę się, że rok zakończysz tak pięknie po tym co przeszłaś :)) ... Nigdy nie trać wiary :)) a pamiętaj jedno może Was być nie troje ale czworo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joasia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję Ci z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joasiu 🌼 napisz mi kochana czy Ty teraz brałaś jakieś leki, piłaś ziółka??????/ Czy tak bez niczego zaszliście??? Nie doczytałam jaki zabieg miałaś mieć w styczniu? Bo ja mam mieć HSG......... trcohę się boję...... Dziś mój termin @. Czuję że przydzie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli dlaczego obawiasz sie hsg, chodzi o ból czy wyniki??? Ja mialam to badanie i bardzo mi pomoglo, bo okazalo sie, ze mialam jakies blonki, ktore przeszkadzaly swobodny ruch plemników a pod wplywem wpuszczonego pod zwiekszonym cisnieniem kontrastu przepchnieto je. Więc nie bój się, będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica 🌼 Bólu się nie boję tylko samego tego faktu że mogę mieć coś tam nie tak. Wiesz taki strach przed tym że się dowiem czegoś złego........ No ale mam nadzieję że będzie dobrze. Dziękuję Ci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,przyjmiecie mnie do siebie??? JoasiuZ---gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MAcro! Jasne ze możesz się przyłączyć :D JOASIU!!!! WIEDZIAŁAM!!!! GRATULAUJĘ!!!! z całego ❤️ trzymam mocno za Waszą trójkę kciuki! Będzie dobrze! mnie przez 3 dni tak głowa bolała że ledwo funkcjonowałam (dziś dopiero żyję)-dlatego zaglądam i pisze. ten ból tak dał mi w kośc że na komputer nawet nie patrzyłam Pozdrawiam gorąco Wszystke ciężaróweczki i przyszłe też! bo wierze ze wkrótce będą następne! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj macro... :D widzisz joasia jakie to szczęście... i nie tylko dla was... zobacz jak my się cieszymy i trzymamy kciuki.... teraz będziesz żyła od USG do USG i tak jak mói ladybird nie przemęczaj się.... leż jak najwięcej możesz... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI jasne ze z lekami i dodatkowo takimi problemami ze szok....M po zawale, zrobil to: jak wyszedl ze szpitala:x USG nawet nie mialam, to I w zyciu owulacja: i do tego od razu zaciazona:)))) Nie myslalam o staraniach, w nosie to juz mialam, bo bylam zmeczona;\') PSYCHIKA,PSYCHIKA i jeszcze raz PSYCHIKA w 3/4 przypadkach nie pozwala zajsc w ciaze: i chcenie na silę.... Wlasnie wrocilam od gina: na szczescie jajowody i okolice czyste, ale w macicy jeszcze nic nie bylo widac, buuuuu:(:(:(:( Za 2 tyg na USG zobaczyc czy serduszko bije, Jezu jak ja sie boje... Powiedzialam M; zaniemowil,zbladl potem plakal a ja z nim ze wzruszenia... Tescie zwariowali, Moja Mama i Tata tez, to szok dla wszystkich:) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychika nasza to podstawa! Znasz Joasiu moje nastawienie do podejścia psychicznego i być może to pozwoliło mi zaciążyć tak szybciutko po wyjęciu spirali! Wierzyłam, że z moją macicą jest OK tak samo jak wierzyłam, że uda mi się! CIeszę się, że Wszystcy jesteście szczęśliwi! Niech Wam to światełko świeci z każdym dniem jaśniej... Możecie z M być dumni :)) i dbajcie o siebie na wzajem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×