Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Joasiu a możesz mi napisać jakie leki brałaś w tym cyklu? Ja teraz od 3 cykli jestem na CLO. Owulację mam pęcherzyki ładne, wiem bo co 2 miesiące mam monitoring. W tym cyklu przerwa z CLO. Zioła sobie kupiłam mieszankę o. Sroki. Nie wiem czy to coś da. Będę wierzyć i pić. Mi mój gin powiedział że to moja psychika mnie blokuje. Chcę być w ciąży ale boję się że znowu..... stanie się coś złego bo przecież raz już straciłam swoje maleństwo.......I w dodatku cały czas o tym myślę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wca
Oli faktycznie to moze byc psychika... Nie wiem co powiedziec, bo trudno radzic w takich sytuacjach, nawet jesli uslyszysz setki razy:"nie mozesz usilnie starac sie o dzidzie" albo "wyluzuj, przestan to napewno sie uda" to i tak pewnie bedziesz myslala, znam to z autopsji... Oli a nie bedzie nietaktem jesli zapytam w ktorym momencie stracilas dzidzie i jaka byla przyczyna??? Jesli nie chcesz nie odpowiadaj. Jesli bylas juz w ciazy to prawdopodobnie jajowody masz drożne. Dorota denerwuja mnie te twoje bole glowy. Joaanaz nie wytrzymalas do swiat, co????? :) :) :) Koniecznie informuj ciocie o wszystkim. Witam nowa kolezanke. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post wyzej ja napisalam, tylko zrobilam w nicu literowke, niezauwazylam i wyslalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż zaniemówiłam z wrażenia!! Joasiu!! Nareszcie!!! Witaj wśród ciężarówek!!! I apel do reszty dziewczyn: czekamy :) Joasiu! Teraz to już musi być wszystko dobrze, zobaczysz, M dojdzie do siebie, a teraz kiedy ta mała istotka jest z Wami wszystko będzie inaczej, musi być dobrze!!! Jeszcze raz gratuluję! Macro witamy :) napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia....poryczałam sie ze szczescia..no jak bym mogła to bym Cie wysciskała i wycałowała:) Gratuluje Ci z całego serca..Taaaak sie ciesze..A i jak prosiłas Duphastona na Ciebie czeka i jak bedziesz potrzebowała to pisz i ja wysyłam.Dbaj teraz o siebie...co ja pisze..o Was dbaj:) Zobaczysz z M sie ułozy..wyzdrowieje..razem dacie rade.. Troche mnie nie było..poszedł mi twardy dysk w laptopie i dobpiero maz mi wrocił i pisze z jego kompa.Teraz bede rzadziej...bo trzbe kupic twardy dysk..a sa Swieta i wiadomo jak z kasa:( Ola sie rusza na potege..nie raz tak mocno ze az sie przestasze:) Najlepiej sie rusza jak cos zjem..a juz kopie do oporu po goracej czekoladzie:) Wica ..nie martw sie ruchami (wiem łatwo sie mowi) ale moj gin powiedzial ze nie raz dopiero sie czuje pierwsze ruchy w 24 tyg:) Napewno jest wszystko dobrze... U mnie przygotowania do Swiat..ale tak po malutku bo jakos sił nie za duzo..Do tego fachowiec nam kładzie płytki w lazience wiec mi brudzi non stop:( Trzymajcie sie ... No Joasia..ja z tego szczescia to chyba dzis nie zasne:):):):):):) Gratuluje kochana jeszcze raz.. Dla Ciebie Joasia i Malenstwa 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️Dziekuje Wam wszystkim za te cieple slowa❤️❤️❤️ Cala rodzina oszalala ze szczescia, to sie nie da opidac zadnymi slowami, normalnie szok:) kasik___jestes lekarzem,znasz sie co nie co...Z M jest zle: ma 2 tetnice niedrozne, jakas 3 w polowie tlko drozna, lekarze sie dziwia jakim cudem M jeszcze zyje...JEsziemy na konsultacje do profesora,potem operacja w Warszawie w szpitalu MSWiA.... Nawet nie wiesz jak ja sie boje, teraz podwojnie... I o M i kruszyne..... Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibynic
joannaz, zupelnie Cie nie znam, ale sciskam najserdeczniej-jak to tylko mozliwe i zdrowia zycze, calej Twojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu czy Twojego M czekają bajpasy? Kasik nie ma lepszego uczucia od kopania dzieciątka :)) Kobiety powodzenia i oszczędzajcie się w tych przedświątecznych porządkach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynic: dziekuje, wzajemnie, wszystkiego dobrego:))))) LADY________być może, zalezy co profesor powie i zrobi jak obejrzy M....... ALe sie najadlam: sledzi z cebula , jablkiem i jogurtem, pycha;) Buziole Mamuśki i staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Wica--->postaraj się aby te moje bóle głowy Cię nie denerwowały (bo nie wolno Ci się denerwować) :) a co ja mam powiedzieć? powoli nie daję rady... pozdrawiam Was Kochane Ciężaróweczki i przyszłe TEZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Ja dzis od rana mam dzien z przydami: o 6:00 rano obudzil mnie M ze slowami: ubieraj sie,jedziemy do Szczecina po...wielkie akwariumrybki,roslinki, etc/... Ja nieprzytomna, okazalo sie ze...umowil sie z jakims gosciem z allegro i jechalismy odebrac zakupy;);) No i pojechalam,zeby sam nie jechal.... Zaraz wracam od tesciow do siebie: smutni mi bo.... M zostaje u nich ja tydz: sama wracam.....Jutro maja dzwonic z Koszalina,M jedzie na rozmowe, potem od razu do Szczecina na konsultacje z profesorem jakims: ja pracuje i nie bede dyspozycyjna: teść go zawiezie.... A Świeta chyba sie udadza u moich rodzicow,nie zapeszam naraz nic.... Milego dnia, buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,szkoda że już koniec weekendu:(ja od 5listopada jestem mężatką i od niedawna staramy się o dzidzię:)zdrowotnych problemów nie mam chyba jedynie to że od września rzuciłam tabsy i cykle mam rozwalone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia..medycyna moze teraz zdzialac cuda..bedzie dobrze...byscie tylko trafili na dobrych lekarzy...wiem ze jest Ci ciezko ale pamietaj ze my jestesmy z Toba myslami i modlitwami🌻 macro..witaj u nas..mam nadzieje ze pojdzie Wam szybciutko:) A w sumie to jak długo sie staracie? wica..kiedy masz usg? Trzymajcie sie ciezarowki i te obecne i przyszłe:) Mama mi kupiła sukienke ciazowa:) Taaaka ładna...nie ma jak u mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! U mnie święta ruszyły pełną parą, dziś kupiliśmy choinkę - prawie 2 m - nie wiem jak mojemu mężowi udało wtargać się ją na 3 piętro, potem było ubieranie, świąteczne melodie, czyli święta, święta, święta... Kasik!!Ale Ci zazdroszczę tych ruchów, ja czekam na nie z niecierpliwością... Macro! Ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek, tyle, że zawsze miałam regularne cykle i trafiłam dokładnie w dni płodne. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIK26---STARAMY SIĘ OD MIESIĄCA,PRZEDTEM BYŁY TABSY:)JA MAM CYKLE DŁUŻSZE ALE PODOBNO TAKA MOJA NATURA:) Aniaania--u ciebie cykle co 28 dni???I po odstawce tabsów od razu regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki brałam prawie przez 5 lat, przed nimi miałam cykl 29 dni, miałam jedną przerwę, bodajże trzymiesięczną i okres był jak w zegarku, teraz odstawiłam tabletki, wyliczyłam kiedy wg tego 29-dniowego cyklu byłyby dni płodne, spróbowaliśmy i jestem w ciąży, nie zdążyłam sprawdzić czy okres przyjdzie, bo od razu się udało:) szczerze mówiąc nie liczyliśmy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam sprzed kompa, bo tak zaczytałam się o dziecku w czwartym miesiącu ciąży, że siedzę chyba z godzinę, a miałam w weekendy odpoczywać od kompa...w koncu w pracy siedzę właściwie przez 8 godz...do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie❤️ Zaraz zbieram sie powtorzyc BETE i zawiezc L4 M do pracy.... Mam nadzieje ze BETA bedzie wielkaaaaaaaaa Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam zazdroszczę dobrego nastawienia przed świętami kiedy u mnie totalna dupa! coraz częściej dopada mnie płacz i sama nie wiem dlaczego! Dzisiaj na dodatek wymieniać mają mi za chwil parę drzwi wejściowe co oznacza, że czeka mnie sporo pracy a mi tak bardzo się nie chce! Wczoraj poryczałam sie jak idiotka i dość długo nie mogłam zapanować nad łzami! Jestem totalnie wykończona! A gdzie tam jeszcze do świąt i przygotowań przed nimi - czy ja się wyrobię :)) ? Czy to normalne, że waga tak długo stoi w miejscu u mnie i nie rusza do przodu? na razie to kilo mam ciągle mniej niż miałam i sama nie wiem co o tym myśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - jeszcze zdążysz przytyć.... :D ty się nie przejmuj tym płaczem ja się ostatnio mało nei rozpłakałam w markecie, b o mi idnyk \'przeciekał\' przez reklamówke... :) jak sobie nie popłacze to mam stracony dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki!!! trochę mnie nie było dziś tu zajrzałam, czytam (nadrabiam) no i oczywiście płaczę jak głupia joannaz: bardzo gratuluję !!! wielkie szczęście w nieszczęściu. to wniesie w Wasze serducha wiele pozytywnych emocji a jak wiadomo grunt to nastawienie więc i z mężem będzie dobrze. jestem pewna. 3mam za Was kciuki. postaraj sie myśleć pozytywnie, bo teraz wszystko, wszystkie niepokoje czuje Twoja kruszynka ( który to tydzień? ) teraz Ty i ja jesteśmy tu\" świeżymi\" ciężarówkami:) bo ja jestem przecież dopiero przy końcu 9 tygodnia. 12 stycznia (to będzie 13 tydz) idziemy razem na drugie USG. już nie mogę się doczekać. ale szybko minie, bo święta. tak sie cieszę, choć na nic nie mam sił. nawet prezentów wszystkich jeszcze nie mam. wczoraj wieczorem ubraliśmy choinkę. wciąż mam mdłości, ale już albo przywykłam, albo są mniej dokuczliwe:) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Aniaania------.zazdroszczę tak wielkiej choinki, u mnie niestety będzie malutka mam młodego psa który wszystko wcina i obawiamy się że bombki, łańcuchy itp byłyby jego smiertelnym wrogiem :D :D :D Ladybird-----> z tego co się orientuję to sporo kobiet na początku ciąży nie przybywa, a wrecz traci kilogramy... Joasiu-----> trzymam kcikuki za OGROMNĄ BETE!!!! listkaa---> otwiera się! fajna stronka! Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego się może obawiam tego, że teraz nic a nic a to już 9 tydzień :)) potem pewnie jak wystrzelę to będę chodziła jak gruszka wielka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird - ja tam czekam tego mojego wieeelkiego brzucha, chociaż teraz podobno nie jest mały jak na połowę 16 tyg... :D z resztą to co utyłam w pierwszych 3 mies to troche zrzuciłam i jakoś przestałam tyć... listkaa - fajowa stronka.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja juz po pracy, czekam na wiesci od M... IDe sobie jakos obiad cieply zrobic teraz musze.... listkaaa: 4 tydzien i 5 dzien;) Juz bylam na USg, 29 XII ide zobaczyc serduszko, nie wyobrazam sobie swojej reakcji na to..... LADY___________nic sie nie martw ze nie tyjesz, ja codzien chudne....W sobote bylam na wadze: znow 2 kilo mniej, na poczatku ciazy to norma;) Milego dnia, buziole Ps. wejde po 16:00 z wynikiem BETY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia - i jak tam beta?? nie moge się doczekać... :D jak sie ogólnie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Mam takiego nerwa ze az boli mnie serce i jajnik:( BETY nie ma, mieli duzo zlecen, sie nie wyrobili: rano o 10:00 bedzie, wrrrrrrrrrrrrrrrrr Srał pies ich maszyny!!!!!!!!!!!!!!! Czuje sie dzis ok, lekko rano mnie mulilo, ale przeszlo;) M byl w Koszalinie, zostal dalej u tesciow,w kazdej chwili moga dzwonic ze Szczecina........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...joanna no czasem tak jest...maszyna sobie a ludzie sobie:( Jutro pewnie dostaniesz zawrotu głowy od bety:) Macro...ja jak odstawiłam to odczekalismy 2 miesiace i potem w pierwszym cyklu byłam w ciazy.Okres był nawet normalnie bo po 30 dniach:) Moze poczekajcie miesiac niech sobie organizm odpocznie.. Dorotka...ja tez sie zastanawiam jak moj kot i 40 kilowy szczeniaczek zareaguja na choinke:) Pies pewnie bedzie myslał ze to nowy patyczek:):) a kot ze drzewko Pan przyniosł do wskakiwania...Oj bedzie sie działo:) Dzis byłam u fryzjera..sciełam włosy i zrobiłam pasemka..i taaka jestem ładna:);) A Ola jak na kobiete przystało wierciła sie u fryzjera:) Ide spac..papa Wica...co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×