Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

właśnie dowiedziałam się, że ten ból to może być rwa kulszowa - mam ksiażkowe objawy, już od tygodnia najpierw bolała mnie noga, potem pośladek.......jeszcze tego mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz, ania wspolczuje, bo to cholerstwo jest bolesne. Idziesz do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobiety kuruję się ale jak na razie jestem na tym samym etapie co byłam... zero poprawy. Z nosa cieknie, gardło pobolewa wrrr w nocy pracował dla mnie nawilżacz z solą bocheńską! Jutro mnie czeka imprezka w domku tzn urodzinki męża a mi się tak bardzo nic nie chce robić, że szooook RATUNKUUUUU!!!! Dzięki dziewczyny za cieplutkie słowa! a Tu dla starających się fluidek na szczęście http://www.rmaofny.com/images/IVF.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica!! Zgapiłam się, bo moja lekarka przyjmowała wczoraj po południu i teraz najwczesniej mogę iść w poniedziałek, zacznę się smarować jakimiś przeciwzapalnymi, bo i tak zapewne to mi przepisze i może jakoś przetrwam weekend...... Lady!! I jeszcze impreza? Powinnaś leżeć i się kurować...........najgorsze są pierwsze 3-4 dni, dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: musisz do lekarza po leki, a jak w week Cie bedzie bardzo bolec to nie rycz tylko M niech Cie zawiezie na pogotowie:nie czekaj do poniedzialku❤️ lady____tez musisz do lekarza po leki, herbatki Ci nie pomoga:P My juz u tesciow, nie mam sil: nigdzie nie ma materialu na suknie, bo zima i nie sezon na cienkie:ecru materialy:(:(:( Za tydz mam zaniesc do krawca,nie wiem skad wezme Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżałam sobie spokojnie w łóżeczku pod kołderką gdy przyjechał szwagier i przed jutrzejszą imprezką zaczął składać stół wrrr ... Kuruje się tantum Verde i wodą morską do noska oraz cherbatką z wkładką i mlekiem z miodzikiem! Jestem strasznie oooooo pita :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedactwa---prawie każdą coś dopada! do mnie sie dobierało, ale jakoś bezbólowo sie obyło :) trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie ❤️ ❤️ bo jakby niebyło dbacie nie tylko o siebie 🌻 buziaki i zdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - my też trzymamy kciuki za Ciebie i Bartusia, trzymajcie sie cieplutko, wszystko bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski bylam w miescie :) Nie moglam sie oprzec i na moja zgube weszlam do dziecinnego sklepu :) Nie wiem skad znalazlam sile aby wyjsc stamtad :classic_cool: Kupilam 2 smoczki dla noworodka uspokajacze i butelke antykolkowa AVENT :classic_cool:Sama rozkosz ❤️❤️ Ale mi sie dziób cieszy :):):):):) Wciaz nie moge uwierzyc ze to dla mnie, ze to JA bede mama :oops: Az sie poryczalam ze wzruszenia:classic_cool: Ide na 17:00 do fryzjera :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja czuję się dupiato wrrrr poza głową - bólem, katarem, gardłem przyplątała się biegunka wrrr idę do wyrka na godzinkę bo mam dość. Jutro goście a mam tyle pracy jeszcze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda: no super, ale mi sie wierzyc wciaz nie chce ze to dla mnie......Tyle czekalam i walczylam ze stalo sie to dla mnie normalnoscia...... lady___wez idz do lekarza bo nabawisz sie jakiejs zarazy:classic_cool: Wrocilam od fryzjera: wygladam po ludzku w koncu:) A i polecam nowa gazete, nr1: M jak Mama.... Poradnik dla kobiet w ciazy..... Kosztuje tylko 2,99 a zawiera naprawde toneeee informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna kiedy Ja mam iść do lekarza :(( dzisiaj to nie mam szans a jutro sobota! Wierzę, że będzie dobrze a katar jak to katar zawsze męczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek LADY:) Pamietaj ze nieleczona infekcja o wiele bardziej szkodzi jak leczona:) Kuruj sie i trzymaj sie cieplo:) Odpukac ale u mnie jakis fenomen jezeli chodzi o przeziebienia,grypy, etc: wszyscy naokolo chorzy a.,.., ja nawet nosem nie pociagne,zawsze zarazalam sie i zdychalam a teraz w sezonie nic,szok:) Widac przeciwciala ciazowe dzialaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia jak do poniedzialku przeżyję to z pewnością pójdę do lekarza bez dwóch zdań... Czy w takim przypadku ginekolog czy rodzinny ? Zestaw środków zwalczających katar w moim wydaniu: - herbata z miodem z lipy i z cytrynką - herbata z sokiem z malin - szałwia ( awaryjnie będę płukała gardełko ) - rutinoscorbin 2 tabletki rano dwie wieczorem - witamina C - syrop z cebuli z cukrem ( jacie jaki to niedobre łeeeeee - ale jak trzeba to spoko - wytrzymam ) - kropelki OLBAS na dresiku wrrrr - woda morska do nosa - tantum verde od czasu do czasu - nie za często - w nocy nawilżacz w pomieszczeniu i nawilżacz do noska - woda morska :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jak fajnie, że dziś sobota!!!!!!!!!!!!!!!! To ostatni weekend wolności, za tydzień znów zaczynają mi się wykłady, w dodatku przez cały marzec mam zjazdy co tydzień i to od rana do wieczora - ten kto układał ten plan na pewno nie był studentem zaocznym...........ale nic, jakoś dam radę............... Dziś byliśmy u znajomej kobiti, która ma komis z artykułami dla dzieci - tam jest wszystko: wózki, łóżeczka, foteliki, zabawki............już powiedzieliśmy, że jak będzie coś wartego uwagi - a ceny w porównaniu z nowymi rzeczami są nieporównywalne to ma dać znać.... Wciąż bolą mnie plecy, jednak po wczorajszym odpoczynku jest jakby lepiej. Dziś przychodzą do nas jedni i drudzy rodzice. Mężuś zrobił szaszłyczki, zapiekane ziemniaczki i sos czosnkowy, mniam:) Lady - kuruj się mamuśko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie przyznam co wczoraj wiecz mnie spotkalo jak juz prawie zasypialam :classic_cool: Tak slodko mi sie juz zrobilo, ale nie spalam, poprostu bylo mi dobrze. Oczywiscie predzej bylam w wc,zeby nie latac jak bede zasypiac,wiec pecherz mialam pusty ..... Gdy nagle.....poczulam cos dziwnego:jakby ktos normalnie wzial w imadlo mi pecherz i scisnal , albo ktos nadepnal:P:P:PZa chwile puscilo ! Ale to nic...wystraszylam sie, otrzezwialam i za jakies 10 min.... czulam jakby cos od srodka mi sie otarlo o powloki brzuszne ! Normalnie jak reka czy cos pocieraloby brzuch tyle ze od wewnatrz! Wyskoczylam z lozka jak poparzona:nie wiedzialam co jest ;) Sama nie wiem co o tym sadzic,czulam bardzo wyraznie :) Czy to pierwsze ruchy dzidzi????????? ❤️ Pozyjemy-zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia - gratuluje, 🌻Twoja dzidzia zaczęła się z Tobą kontaktować... :D ja miałam takie uczucie jakby rybka przepłynęła pod skórą.... a teraz jakby słoń mi deptał po pęcherzu :P :D aniaania - 3mam kciuki za marzec, rzeczywiście ten ktoś kto układał plan mało życzliwy wam jest... ale dasz ( dacie ) rade... :D a co sie dzieje z oli????? odezwij się... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ❤️Jestem jestem :D dziękuję że pamiętasz o mnie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ aniaania ❤️ wica ❤️ Joasia 🌼 GRATULACJE ruchów maleństwa :) pewnie to ono daje Ci znaki że już takie duże jest że mamusia powinna je poczuć :) ❤️ Lady ❤️ Życzę Ci duuużo zdrówka. Mam nadzieję kochana że niedługo będziesz zdrowa. dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dorotko ❤️ bardzo mocno cały czas trzymam kciuki za Ciebie i za Twoje 2 kreseczki :) Cały czas podczytuję co u Ciebie bo chyba tylko my dwie zostałyśmy tu jeszcze jako starające się ❤️ Mam nadzieję że niedługo i my będziemy chwalić się duuużymi brzuszkami czego Ci z całego serca życzę ❤️ kasik ❤️ Justynka ❤️ GRATULACJE kochana bo jeszcze nie gratulowałam Ci chyba. Niech dzidziuś zdrowo sobie rośnie w Twoim brzuszku ❤️ ❤️ Zaglądam do Was żeby spojrzeć czy wszystko u Was w porządku i widzę że dzidzie i brzuszki rosną :D Bardzo się z tego cieszę ❤️ ❤️ ❤️ Ja nadal piję ziółka. To mój drugi cykl. Narazie zauważyłam że chyba coś się dzieje bo po poronieniu po zabiegu moje @ trwały 1 albo 2 dni. lekarze mówili że coś jet nie tak, że za krótkie są te moje @. A po pierwszym cyklu z ziółkami moja @ trwała prawie 4 dni. Prawie, bo 4 dzień to już bardziej było plamienie no ale zawsze :) mam nadzieję że to ziółka coś mi tam robią dobrego. Staram się już 9 miesięcy, trochę mnie to przygnębia i zaczynam powoli tracić nadzieję że w najbliższym czasie uda nam się zajśc w ciążę. Przepraszam że smucę Wam dziewczyny ale naprawdę ja już chyba nie mam siły na to wszystko. Oczywiście nie poddam się i będę walczyć bo pragnę być mamą całym sercem i tylko to daje mi jeszcze chyba jakąś siłę żeby się starać. Ale już tej siły mam malutko, tak samo zresztą jak nadziei. Jeszcze nie zgasła ale jest coraz słabsza. Jeszcze raz przepraszam za smutki i życzę Wam kochane wszystkiego dobrego e ❤️ ❤️ ❤️ Będę zaglądać do Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki, wczoraj bylam caaaaly dzien w pracy! koszmar! jutro to samo:( grzebie w necie ogladam zdjecia usg i swojego juz sie doczekac nie moge!!!! kasik 3maj sie kobitko🌻 laski kurujcie sie! dobrze ze tu dosc cieplo i jak narazie tfu, tfu nic mnie nie lapie! joannaz:D gartuluje:D oli, dorotko uszy do gory! 🌻 znalazlam to moze sie przyda http://twoja-ciaza.com.pl/odpowiedzix.html na pytania odpowiada pan gin:) milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Nie ma się co za bardzo chwalić zdrowiem :( :( :( z pracy napisałam ze przeszło bez bólowo, ale do domu wróciłam z takim bólem gardła że myślałam że umre :( :( :( niby grzejnik chodził w pracy ( bez grzania około 12 stopni ) Antarktyda normalnie!!! ....ale koszmarnie wiało od okna i to mnie dobiło! a w domku mleko z miodem i inne domowe specyfiki i o dziwo w sobote już funkcjonowałam (sama się dziwie) ... tylko strasznie kręciło mi się w głowie... Oli----> też mocno trzymam za Ciebie kciuki!!! ❤️ ❤️ ❤️ JustynkoM----> fajna stronka :) Joannaz----> mam nadzije ze to już Twój maluszek się dobija :D :D :D Ladybird----->Trzymaj się cieplutko, zdrówka!! Aniaania---->dacie radę (Ty i maluszek) TAKIE MAŁE A JUZ STUDIUJE :D :D :D MAgdar., wica 🌻 ❤️ 🌻 Kasik26---->trzymaj się!! Jesteśmy z Tobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!! Joasiu! Gratuluję pierwszych ruchów - teraz będą coraz częstsze:) Oli - przesyłam mnóstwo wirusków ciążowych, czekamy na Ciebie!!!! Dorotka - uważaj na zdrówko:) Lady, Justynka, Kasik i cała reszta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli :D ciesze sie ze u Ciebie wszystko OK i 3mam kciuki XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx dorotka - kuruj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasik26
Witam! Tu Maz kaasika26! Lezy sobie w szpitalu, dostaje kroplowki z fenoterolem i dexaven na przyspieszenie rozwoju plucek Bartka. Od momentu jak sie polozyla to nic sie nie działo. Dzis nad ranem troche bolał ja brzuch i miała dwa krótkie skurcze - pewnie to z nerwów :| Za pare chwil bedzie obchód i potem najpewniej bedzie na badaniach wiec nic na razie nie wiadomo co z szyjka i czy te pieruńskie leki coś dają . Mam mocną nadzieję, ze tak... Jak będę coś wiedział więcej i bedę miał czas wejsc na net to napiszę co u mojej Kasiuli i Bartusia. Pozdrawiam Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasik26 __________-dziekujemy za wiesci, pozdrow ja od Nas i ucaluj:))))Niech sie niczym nie martwi, lekarze tam sie nia zajma i pomoga jej i maluszkowi:)))) Pozdrawiamy cieplo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wieści o Kasi I Bartku! Trzymamy mocno za was kciuki! Na pewno Wszystko będzie OK!!!! Gorące pozdrowienia!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Kasik!! Dziękujemy z wieści i trzymamy kciuki 🌼 W sobotę mieliśmy gości i teściowa przyiozła mnóstwo ciuszków dla naszego Maluszka :) są przepiękne...nie kupuję już nic na rozmiar 56 i 62, bo myślę, że to co mam powinno wystarczyć, kochana teściowa:) Miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężu kasika dziękujemy za wieści ucałuj ją od nas, pogłaszcz brzusio ( kasi ) i powiedz że trzymamy za nich kciuki i niech sie nie denerwuje ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko2
czy okres moze wystepowac w czasie pierwszych miesiecy ciąży. to znaczy czy mozemy bc w ciazy i miec okres. i tym samym przypuszczac ze nie doszło do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×