Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Dzień dobry! Ja płeć poznałam dość późno, bo w 26 tygodniu, nie powiem - ucieszyłabym się gdyby jajeczka i fifolek były tylko złudzeniem, bo chciałam dziewczynkę, ale na to raczej nie ma już szans - zbyt wyraźnie było to widać - i cieszymy się z synusia......... a co do imienia Kasik - Robert też ładnie, a nie chcecie zostać przy Olusiu?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety! Milczę sobie bo ta pogoda i jakieś osłabienie mnie dopada i nie mam ochoty na nic... poprostu mam seksualne podejście do wszystkiego :(( Dwa dni było pogody a Ja przesiedziałam ten czas, prawie cały czas w domku a dzisiaj kiedy jest strzasznie niemiło i deszczowow coś czuję, że będę musiała pofatygować się do sklepu wrrrr! Natroje u mnie adekwatne do pogody! Oooo zapomniałam, że w sobotę mąż pod wieczór wyciągnął mnie do sklepu bo mu się zachciało pooglądać ceny wózeczków i łózeczek i mebelków dla dzieci! Nic mi się nie podobało a ceny mnie troszkę dobiły! Nie idą wg mnie w parze z tym co widziałam. Drogie i nie koniecznie ładne wrrrr Poza tym wszystkim 18tc a Ja mam już 4,5 na plusie ( do wczoraj tak było ale jak dzisiaj nie wiem - nie staję na wagę ) Brzusio ślicznie widoczny hmmm ale kto w nim zamieszkuje jeszcze nie mam pojęcia! W pierwszy dzień wiosny tj 21 marca mam umówiony termin USG 3D, więc może będę więcej wiedziała! Typuję na chłopczyka ( Nathaniel, Kacper, Gabriel...... zbieram imiona ) Joasiu podeślij fotki z tego co masz już uszyte - ale w orginale! Ja miałam sobie szyć ale jak ostatnio zrobiłam maraton po sklepach to doszłam do wniosku, że obecna moda sprzyja ciąży :)) bo większość ciuszków jest w tylu tuniczkowatym :)) więc bez obawy nie trzeba szukać typowo ciążowych ( Camaieu i Promod ) Spodnie jednak albo będę szyła albo kupię gotowca brzuszkowego :)) a tak wygląda Kasia :)) a raczej jej brzusio :)) po 17tc :)) http://img180.imageshack.us/img180/6486/17022007bratekpo6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lady!!! Śliczne masz imiona - Kacper - mój faworyt, u mnie niestety mąż się nie zgadza i będzie najprawdopodobniej Michał:) nie otwiera mi się link - wyskakuje żaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jak się tu link nie otwiera to na linkach stałych jest wejście na mój wykres na 28dni i tam można zobaczyć sobie grubiutką Ladybird hi hi hi Kacperek u mnie od początku towarzyszy ale to jeszcze może ulec zmianie! Mąż i córa mówią do per młodego Kacper :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widziałam, brzusio masz ładny i w ogóle bardzo ładnie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania...maz własnie chciał by był Aleksander...ale ja sie uparłam ze drugie dziecko bedzie juz napewno moja Olusia:):):) wiec imie musi zostac:) Mysle jeszcze nad Bartusiem,Adasiem i własnie Robertem...no zobaczymy lady..i ty narzekasz ze jestes gruba...nie wklejam swoich zdjec bo bys sie załamała jak bys mnie zobaczyła:):):) Joasia..chyba w 15 tyg nie bedzie widac..a poza tym czekaj spokojnie...ja byłam niecierpliwa i raz coreczka raz syneczek:):):) Buziolki dla Was.. Dzis przychodzi paczka z allegro z posciela..to napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik!! No chyba, że tak.............a ztych trzech to stawiam na Bartka.........napisz koniecznie jak ta pościel, my czekamy na moje pierwsze allegrowskie zamówienie z wyprawkami, jak wszystko będzie ok to będę zamawiać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten (przynajmniej u mnie) koszmarny dzień-tak strasznie zachmurzone. Aż ciemno!!! Lady------> super wyglądasz!!!! Byle tak dalej!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady________ po niedzieli Ci wysle calosc, bo nie wyrobila mi sie babka i ide w sobote reszte odebrac:) Co do zakupow: dlatego wole allegro:) Brzusio cudny: podobny mam, a miesiac mlodszy:) Zmienilas sie w ciazy:):):):)(twarz) KASIK________czekam na info jak paczka z allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się dzisiaj ciągnie ten dzień w pracy............................po południu idę do nowej pani ginekolog - nie jestem zadowolona z mojego lekarza, wciąż Go nie ma, pani w rejestracji niemiła i w ogóle wszystko na nie.........koleżanka dała mi namiar na tą lekarkę i zobaczymy jaka bedzie. A swoją drogą jak myślicie - da mi kobieta zwolnienie widząc mnie pierwszy raz na oczy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ale ty jesteś w 30 tc a Ja w 18tc więc jest spora różnica :)) DorotkaM :)) joanna zmieniło mi się uczesanie jak na razie i chwilowo - zdjęcie robione po wizycie dnia wcześniejszego u fryzjera :))ale w lokach jestem nadal taka sama :)) joanna płeć tak jak pisałam może będę znała w 1 dzień wiosny tj 21 marca bo jestem zarejestrowana na USG 3D! USG w 17tc nie pokazało płci :(( Sama jestem ciekawa i typuję na chłopaka ale kto wie, kto wie co będzie :)) allegro owszem ale nie wszystko jest tam wskazane kupować :)) nie wszystko mi się sprawdziło jak do tej pory! bluzeczki jednak wolę przymierzać w sklepie :)) bo to różnie przy mnie bywa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imionek to córa dzisiaj wyróżniła Nathaniela. Do tej pory byl Kacper a ciekawe co będzie jak się urodzi hi hi hi tzn jakie imię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagowo to już sama nie wiem ile jestem na plusie! Wczoraj byłam 4,5 a dzisiaj raz 4 a raz 5,5 :)) hahahahha poczekam do jutra a jak nie to baterie wymienię w wadze i od razu będzie 10 na plusie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam16
dziewczyny ile czekałyście z zajściem w ciąże po odstawieniu tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiam...ja czekalam 2 miesiace po odstawieniu a w trzecim cyklu po odstawieniu zaszlam w ciaze... co do allegro tp wsztstko ok,posciel cudna..wlasnie sie pierze:) a sprzedawca to darland-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ladybird - cudnie wyglądasz z brzuszkiem :) kasia, mi dzis rzucili komplement w pracy ze co przyjde to wieksza jestem :) wiec wszystko przede mna... :) ale za to jakas obca babka powiedziała że ślicznie wyglądam z brzuszkiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiam_______________prawie 2 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żaluje do dzis, to byla najgorsza decyzja w moim zyciu,gdybym wiedziala jak bede cierpiec przed te swinstwo w zyciu bym nie brala!!!!Jest duzooo sposobow zabezpieczania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiam - ja z rok, półtora... i zgadzam się z joannaz nie zdecydowała bym sie ponownie na tabsy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_________-- w zyciu, do konca zycia nie tkne tego swinstwa ani zadnych innych hormonow!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako antykoncepcji: bo jak leczyc sie bede musiala, jak przed ciaza to inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sprzedawca od poscieli z allegro to idls a posciel jest firmy darland:) Troche namieszałam ale ciezarnym sie wybacza:):) Przepraszam:):) Ja brałam tabsy 6,5 roku i wszystko ok,zaszłam szybko ale czy bole na poczatku ciazy i teraz te wszystkie problemy nie sa od tabsow..to kto to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady..ja juz nawet zaczełam dzis 31 tydzien:):) ale i tak Cie poiesze ja w 20 tyg miałam 8 kg na plusie....dlugie odchudzanie mnie czeka:):) Dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik26 - ja waze w tej chwili 80 kilo :( a w 4 tyg wazylam 64,5 kilo...i Jacek mi zmierzył obwód brzucha mam 105,5 cm i ciągle rosnę... :( dzis z płaczem wróciłam ze sklepu bo jakaś baba sie na mnie gapiła... :( jak na stwora, ale pocieszam sie ze ona była stara... :) a mnie bolały plecki... ja tabsy brałam cos ok 3 lat... nie pamietam i oprocz biustu nic dobrego z tego nie wyszło... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda..nie ma sie co martwic glupia baba....ja tam sie martwie ze urodze a dalej beda wszyscy myslec ze jestem w ciazy bo bede taka gruba:):):) Zreszta odchudzam sie odkad pamietam...i chyba tak juz zostanie.Jak jem normalnie to tyje i juz.Musze byc na jogurtach i owocach to nie tyje..co za los..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!! Kasia!! A ja nie mogę narzekać na tabsy, brałam długo - bo ok 5 lat, zabezpieczały mnie wtedy, gdy tego potzrebowałam, a gdy chciałam zajść w ciążę udało się w pierwszym cyklu po odstawieniu. Kasik!!!!Wczoraj dostałam paczkę od Pani z Łodzi (bobo szyk), którą mi poleciłaś, a w niej przepiękne wyprawki. Wielkie dzięki!!!!!!!!!!!! I zaraz zabieram się do szukania tych pościeli, o których piszesz - jak Ty polecisz to można byc pewnym, że będzie wszystko ok :) A co do wagi to się nie przejmuj - zrzucisz :) Wczoraj byłam u nowej - przemiłej Pani ginekolog, dogadałam się z Nią bez problemu i wreszcie miałam wrażenie, że trafiłam na lekarza, który mnie słucha. Według usg termin wciąż mam na 18-stego, czyli wielkość dziecka jes właściwie idealna, bo wszystko się potwierdza.... Wczoraj też stolarz skończył robić u nas szafę, dziś czeka mnie sprzątanie i układanie ciuchów. Miłego dnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie denerwuje z tą pościelką dla dzieci, że jest tam tak mało wzorów... bo praktycznie każda oferta wygląda tak samo... a ja jeszcze do końca tyg. bede musiała zaczekać. :( ale kupie od razu wanienkę, pościel, zmianę, rożek i pościel do wózka i wyprawkę oczywiście. myślicie że na początku można rożek jako kołderke do wózka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik - wiesz co rano i wdzień to sie jakoś trzymam i nie przejmuje wagą, ale wieczorem jak jestem zmeczona i jeszcze coś mnie boli, to poprostu pękam i musze sie wypłakać, a o wadze po ciąży to na razie nie myśle, Jacek już mówi że bedziemy ćwiczyć :P ;) zobaczymy jak to bedzie, bo ma być ze mną przez pierwsze 2 tyg. po porodzie i mi pomagać, taki maja urlop w pracy, na te okoliczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie! Magdar.---------------. nie przejmuj się an wagą, ani tym babskiem co sie na ciebie gapiło :P :P :P :P ale fajnie maja w pracy u Twojej drugiej połówki-wolne dwa tygodnie dla maleństwa i mamusi do pomocy (SUPER pracodawca) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda!!Ale super z tym urlopem!!!! Co do rożka to myślę, że na początek wystarczy....A łóżeczko już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×