Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

chyba będę musiała tak zrobić z tym zusem, u mnie jest dodatkowo zamieszanie, bo wyszłam za mąż, zmieniałam nazwisko, dodatkowo - prawnie zmieniała się w firma, w której pracuje, fizycznie siedzę w tym samym miejscu i na tym samym stanowisku, ale zanim to wszystko poskładają to pewnie zdążę urodzić.......szkoda, że nie wzięłam tego zaświadczenia, teraz wizytę mam za miesiąc....ta biurokracja jest wykańczająca.......... a co do zaparć próbowałaś grejpfruty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik hahha masz tak samo jak Ja! Na mnie nie ma mocnych... Czasami pomaga poranna kromka pumpernikla i mała kawa rozpuszczalna z mleczkiem do kawy! Jednak nie zawsze! Kiedyś przy nadwadze i przy ochudzaniu ważna była dobra przemiana. Pomagało picie wody przed każdym posiłkiem no i skutecznie się odbiło na wadze mojej! Teraz tak jak Kasik jestem testerem co do zaparć co z czym pomaga a co nie! Z pewnością nie polecam kilograma gruszek zapijanych kefirem! 2 tygonie męczarni z ostrą biegunką! aaaa lekarka kiedyś kazała mi codziennie siedzieć około 15 minut na klopie aby przyzwyczaić tzn leniwą kiszkę... dupa nie pomogło hahha kasik oooo po wczorajszych kiwi dzisiaj byłam hahahha jutro już wiem, że będę musiała np zamiast kiwi pomarańczki oojutrze jabłuszka, po po jutrze pewnie pumpernikiel z kawusią i tak codziennie coś nowego :)) Jeśli chodzi o pumpernikiel tylko jeden ten naturalny jest dobry! W sklepach większość naszpikowanych chemią aby długo były wazne! W katowicach mamy piekarnię co produkuje wyśmienity mmmmm miodzio w gębie jak swieży mmmm z masełkiem :)) ooo tak wygląda http://img381.imageshack.us/img381/563/dsc07596qo3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady..zdjecie sie nie otwiera..wyskakuje zaba. Mnie najlepiej pomaga filizanka prawdziwej kawy rano na czczo ..no ale teraz nie moge bo i skurcze i cisnienie:( A wogole to gdzie Wy szystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od fryzjera i znów wyglądam jak człowiek, od razu lepiej, teraz zmykam, bo mąż przegania mnie, za dużo czasu spędzam przy komputerze, miłego wieczorku Wam życzę............ a gdzie reszta? Joasia pewnie odpoczywa po całym dniu pracy, a reszta gdzieś się zaszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania..ja tylko czekam az sie lepiej poczuje i tez ide do fryzjera..bo potem to juz pewnie czasu nie znajde:) albo i siły tez:) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie do kosmetyczki na pon. umowiłam musze brwi odborsuczyć bo jak człowiek lasu zaczyanm wyglądać.. :P i troche twarz oczyścić... :D już sie nie moge doczekać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: oprocz L4 musisz dostarczyc zaswiadczenie od gina ze jestes w ciazy:taki wymog. Wiem bo kolezanka moja nosila tez;) Ja nie musze, bo pracuje caly czas;) Wczoraj wrocilam z pracy skonana;dzis tez mam nadgodziny Milego dnia❤️ Ps.szoku doznalam: pelne sniegu i mroz Ps2. dzis mija....STUDNIÓWKA mojej ciazy❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to gratuluje studniowki:):) U mnie tez snieg i mroz Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I mamy powrót zimy!!!!!!A drogowcy jak zwykle zaspali.....czyli norma....miłego dnia dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko! Czy któraś z Was walczy ze zgagą? Mnie pali od samego rana.......macie jakieś sposoby?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki:) ale sie was fajowo czyta:) i tyle mozna sie dowiedziec:) jestem tak zmeczona ze ledwo co laze! dzis wolne ale za to w sobote na caly dzien do roboty! jak ja bym chciala na zwolnienie!!!!!! no nic moze na koniec czerwca sie uda! poranne mdlosci zamienily mi sie na wieczorne! i to wieczorami czuje sie gorzej:O tylko w pracy jakos tam funkcjonuje! a potem jedzonko i spanko, moglabym tak w kolo! maz mowi ze go zaniedbuje;) i ze strasznym leniem sie zrobilam a to dopiero poczatki:D ide zjesc jakies sniadanko odezwe sie pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna.M- tak jest na początku z tym spaniem... ja też tak miałam. Czemu na zwolnienie nie idziesz??? dopiero w czerwcu???? to kupa czasu przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to zapomniałam Wam o czymś powiedzieć - ja czuję się jak taki klocek, jestem strasznie ocieżała i nawet chodzę jak taka bujająca się kaczka, kulotko to dla mnie świetne określenie....wczoraj jak wstawałam z łóżka to prosiłam męża żeby mnie popchnąl, bo nie mogłam się unieść.......i śmiał się, że co ja zrobię potem, bo przeciez do maja to jeszcze kupa czasu............. a co do zwolnienia to ja niby jestem na L4, a w rzeczywistości i tak 6 godzin spędzam w pracy, na razie nie mogę sobie pozwolić na siedzenie przez caly czas w domu i przeciez firma pewnie by padła.................poza tym na umowie zarabiam zupelnie inaczej niż w rzeczywistości i jak dostałabym tylko pieniądze z zusu to starczyłoby mi na szkołę i rachunek za tel......masakra.......dogadałam się z szefostwem, że wezmę zwolnienie i będę przychodzić tak długo jak się da, ale na mniej godzin, a pieniądze z zusu będę miala dodatkowo, trochę to skomplikowane i na pewno niezgodne z prawem, ale podobno mnóstwo osób tak robi..............ale się napisałam...........mam nadzieję, że jest tu ład i skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja dzisiaj czuję się strasznie grypowo: katar, ból głowy, oczy bolą, gardło pobolewa i ogólnie czuję się do d*****y Wzięłam wczoraj dwa rutinoscorbiny i dzisiaj dwa hmmm ale zastanawiam się już po fakcie czy można kobietom w ciązy ten lek przyjmować? Nie wiem już co mam robić aby zapobiec tej nieznośniej chorobie wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mnie na zgage pomagał jogurt naturalny ale i tak najlepsze jest Reenie ( mozna brac je w ciazy i jest skuteczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Lady - współczuję, ja jeszcze się doleczam, tydzień od choroby minął, a mi się zdarza zakaszleć...........polecam dużo miodu i cytryny, poza tym wszystkie leki homeopatyczne, wyślij kogoś do apteki, tam na pewno pomogą...a rutinoscorbin nie powinien zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady rutinoskorbin mozna na 100%. On ma wit.C i rutyne co uszczelnia naczynka. Ja go biore 3 x dziennie ze wzgledu na krwawienie z nosa.Moze brac smiało... Kuruj sie kobietko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się cieszę, że mogę go brać... Cytrynka i miodzik w kacji! Trochę się oderwałam od leżenia w łóżku malowaniem :)) futryn hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maga r. ja nie mam wyjscia:O:O:O tutaj na zwolnie mozesz isc jak masz wyjatkowo ciezka prace, a tak normalnie to za ugoda z pracodawca! moj ugodowy nie jest i jak pojde na zwolnienie nie dostane ani grosza. normalnie na zwolnienie moge isc na 4 tyg przed porodem lub na 6-10tyg wg jakiegos tam prawa na specjalnych warunkach:O:O:O:O takze klops! jest cos takiego jak extra dzien wolny w tyg, ale tez za dogadaniem z pracodawca:( mam nadzieje ze wytrzymam do czerwca:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam za was kciuka Justynko :D bo rzeczywscie nie ciekawie z tym zwolnieniem Twoim. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady za /twoja zgage i przeziebienie też 3mam, żeby minęły... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ide do szpitala jutro rano.musza mnie podłaczyc pod kroplowke i dostane zastrzyki na rozwoj pluc plodu. Pani gin powiedziała ze to dla bezpieczenstwa Bartusia i mojego.Martwie sie strasznie ale wierze ze bedzie dobrze.szyjka jest pierunsko krotka i do tego ciagle mam twardy brzuch:(:( Trzymajcie kciuki by było ok.Bede w Matce polce w Łodzi wiec mam nadzieje ze trafie na dobrych lekarzy..Poprosze meza to napisze Wam co i jak u nas..Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik rzymajcie sie, koniecznie niech maz napisze jak tam u Was. Lady ty sie kuruj. Justynka, tak mnie dlugo nie bylo, ze nie wiedzialam o dzidziaku- mocne usciski :))) Ja mam kolejny dzien potorne bole glowy, nie moge sobie poradzic. Lece spac Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_______lec kochana do tego szpitala, tam Wam pomoga:) Bedziemy czekac i trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczorajszy wieczór spędziłam na płaczu - tak mnie bolą plecy......nie wiem jak wytrzymam, bo boli mnie przez cały dzień, a wieczorem to jest po prostu apogeum............ Kasik!!Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×