Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

U mnie myślę, że wygodniejszy będzie wózek, bo mam problemy z kręgosłupem i boli mnie strasznie przy chodzeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak sie tylko melduje ze u nas bez zmian czyli lezymy i ja jestem wciaz podwojna:):) i oby tak dalej.Szczerze powiem ze nudzi mi sie strasznie no ale co zrobic..tak trzeba:) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia biedactwo, ale dobrze ze zakupy masz juz zrobione i nie musisz sie nimi martwic... trzymajcie sie razem.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ No i mam witaminy dla mnie dobre, te co wczoraj mowilam, FeminatalN : kolezanka w pracy przyniosla mi jedna na sprobowanie, wzielam i nic mi nie jest . Wiec popedzilam do apteki po cale opakowanie:):):) DrotkaM: niby czas leci, mi sie dluzy: jeden dzien to jak tydzien;) A co martwienia: obawa jest caly czas:) Kasik_________lez❤️❤️ Aniu_______jak ja Ci zazdroszcze tej szkoly rodzenia..... Oraz caly czas mysle o plci Mojego Dziecka: kazdy mi mowi ze to synek, ja sama juz nie wiem...Bodajze pieszo do piekla bym poszla za widomosc o tym, ciagle o tym mysle, a ta ciekawosc chyba mnie zezre;);););;) Za 2,5 ide do gina: mam nadzieje ze wie wtedy dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy z zajęć w szkol, atmosfera super, a ćwiczenia wcale nie takie proste jakby się wydawało. Wróciłam nieźle zmęczona, ale najważniejsze, że zadowolona. Przy okazji rozmawiałam z położną o mojej wadzie wzroku - mam -4,25 i noszę soczewki. Muszę iść do okulisty dowiedzieć się czy mogę rodzić naturalnie czy skończy się cesarką. Kasiu🌼 nudno, nie nudno, wytrzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Dowiesz się dowiesz, jeszcze troszkę, musisz być cierpliwa Mamuśko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: prawdopodobnie CC bedziesz miec: ale zazdroszcze... I podpowiadaj nam jakie cwiczenia robic: poczytamy i pocwiczymy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Zapomnialam Wam cos napisac M byl dzis w Szczecinie papiery zawiezc do siedzoby firmy i wracajac....... kupil mi...bluzke na Dzien Kobiet:):):) Dla mnie to szok,on nienawidzi zakupow, a ciuchy to masakra :classic_cool: Bawelniania, milusi material, wieksza: na brzuszek Ciaza go zmienia z kazdym dniem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu! Co do ćwiczeń to ciężko to określić, ale na pewno możesz robić: - tzw koci grzbiet - wdech, gdy się naprężasz i powoli wydech i wracasz do pozycji wyjściowej - klęczysz i kręcisz biodrami - leżysz na boku, jedna noga zgięta, a zewnętrzna wyprostowana, wdech i podnosisz wyprostowaną do góry, trzymasz powietrze, wypuszczasz i powoli opuszczasz nogę - następnie tak samo jak wyżej, tyle, że obydwie nogi są wyprostowane, oczywiście zmieniasz bok po kilku seriach - leżysz na plecaach, nogi ugięte, rozszerzone, dłonie na udach, wdech i podnosisz samą głowę aż dotkniesz klatki piersiowej-masz zamknięte oczy!!potem wydech i powoli cofasz głowę i otwierasz oczy - leżysz na plecach, ręce trzymasz na brzuchu, nabierasz powietrza - tak mocno by brzuch się powiększył, a dłonie się \"rozjechały\" i potem wydech Aha i jesli chodzi o oddechy to położna prowadząca powiedziała, że to jest jak koło, wdech to 1/3, a wydech 2/3. Mam nadzieję, że cokolwiek zrozumiałaś z tych moich opisów, ale ciężko to wytłumaczyć tak \"na sucho\". Ja mam w domu - tyle, że jeszcze nie sprawdzałam jak to wygląda, płytę z ćwiczeniami dla ciężarnych, była kiedyś w gazecie, może czegoś takiego spróbuj:) pozdrowionka i dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny🌼 systematycznie was podczytuje i za kazdym razem sie usmiecham do tak pogodnych mamus....buszuje na topiku justynki,staraczki...wtrace wam sie gdyz a racji swego zawodu(rehabilitacja) polecam goraco cwiczenia na pilkach i to zarowno podczas ciazy jak i w terminie zblizajacego sie porodu,idealnie rozluzniaja sie mm przykregoslupowe a jednoczesnie zachowuja swoja sprezystosc,polecam zaczac juz od dzis!!! duze pilki najlepiej thera band....probowalam zanalezc jakas stronke,ale jedynie co znalazlam to to http://www.rodzicpoludzku.pl/poradnik/podkategoria.php?poradnik_podkategoria_id=20&kategoria_id=2 jesli macie chec to postaram sie wam sklecic jaakis prosty zestaw cwiczen.....a pilke polecam kupic do domu...widac ja na tej fotce pod linkiem....pozdrawiam was goraco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___super, dzieki, dobrze wiem o co chodzi❤️ malolepsza_____witaj milo:))) A gdzie mozna kupic taka pilke? Moze bym sie skusila:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Malolepsza - słyszałam już o właściwościach piłki, może to i dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Małolepsza witaj!! Piłka podobno dobry wynalazek :) :) :) Joasiu-----> wierze że się martwisz nadal (ale już malucha masz pod sercem i to ważne) :D :D :D a bałaś się że to nie nastąpi Aniaania--------> ucz się w szkole i ćwicz 🌻 🌻 Kasik26------->jak tam \"leniuszku\"? leżysz? :) i tak trzymać ❤️ Ladybird, Oli 80, magda r., wica, listkaa, justynaM co tam u Was? Pozdrowienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!!!!! Dużo słońca i uśmiechu Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zamówiliśmy na allegro to łóżeczko, które Wam ostatnio pokazywałam, stwierdzam, że całe nasze życie krąży teraz wokół tej małej istotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaania-----> pozwól ze dołączę do Twoich życzeń i dodam 🌻 🌻 SPEŁNIENIA MARZEŃ 🌻 🌻 masz rację, ze życie toczy się wokół takiej istotki ( a poczekaj aż się urodzi) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ z okazji naszej płci :) dla mamusiek i przyszłych mamusiek :) i dziewczyneczek w brzuszkach :) i troche fluidków xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOBIETY w tym tak pięknym dla Nas dniu :)) Kobieta - to piękny kwiat, to niedocenione zioło, które zajmuje cały świat, o którym się mówi wokoło. Mówi - nie znając istoty ciała, mówi - nie znając doliny duszy. Kobieta - to nie tylko kwiat, to kamień, co z czasem się kruszy. Dziewczyny Ja mam dzisiaj półmetek 20tc minął :)) jeszcze te długie trwające w niskończoność 20tygodni :)) Dzisiaj pięknie kopie mmmm aż miło się robi i ciepło w serduszku :)) Wczoraj nawiedziłam sklep dziecięcy - nie ukrywam, że nic nie kupiłam bo ciutkę zaszalałam! Dokupiłam ostatecznie troszkę kaftaników, śpioszków, czapeczki trzy kupiła, córa chciała niedrapki rękawiczki więc też nabyłam :)) no i szczoteczkę do włosków z naturalnego włosia na którą majątek wydałam wrrr 31 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kopania to chodzi o dzidzię i coś namieszałam w zdaniiu hahhaha Nie zdążyłam przelać wszystkich słów :)) miało być Dzidzia pięknie kopie mmmm aż miło się robi i ciepło w serduszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,ja dopiero po pracy ..... Umieram dzis caly dzien; tak mnie glowa boli ze mam mroczki przed oczami, zawroty i mdlosci..... Az w szkole pracowac nie moglam, na sciane mnie zarzucilo :( Pierwszy raz w ciazy bylam zmuszona wziac 2 Paracetamole :( DO tego od rana brzuch mnie bolal:( Ide spac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety,po 🌼 dla kazdej z okazji swieta:D Joanna zdrowia i oby migrena minela.. odnosnie tych pilek,podejrzewam,ze mozna kupic w sklepach sportowych,ja jednak polecam firmowe thera band, bo mialam juz do czynienia z podrobkami i sa slabe jakosciowo,szkoda kasy... kolor pilki wybiera sie w zaleznosci od wzrostu,standardowo polecam zielona, to tak dla kobiet miedzy 160-170 cm wzrostu...w zaleznosci od koloru takie sa srednice.zielona ma 65cm i mozna na niej spokojnie usiasc a takze pocwiczyc,pilka przyda sie takze po porodzie do cwiczen,mozna na niej cuda robic,na co dzien pracuje z tym sprzetem, dlatego polecam http://www.sklep.sporty.pl/index.php?s=wyniki&k=dzialy&id_kat=&id=48&zacz=36 macie linka tu mozna zakupic.....jak bedziecie mialy jakies pytania,to chetnie pomoge milego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO DOBREGO KOBIETKI W DNIU NASZEGO SWIETA!!!:):)):) ZYCZY WAM WSZYSTKIM SZCZESLIWEGO \'DOTOCZENIA\' SIE DO \'FINALU\':):):)): Mało się ostatnio odzywam, bo jakoś straciłam chęć siedzenia na necie. Może to przez ta wiosnę, nie mogę usiedzieć już w domu:) Poza tym właśnie od jutra zaczynają fachowcy nam robić mieszkanko. Jeździłam od rana oglądać płytki ścienne, terakotę, wanny, kibelki brrr, meble kuchenne, panele itp. Już nie mogę się doczekać!!!! Mają zrobić mi chatkę w miesiąc także niby przed świętami skończą. Zobaczymy...ale jestem dobrej myśli. Będę teraz tam jeździć i kontrolować postępy. Dobrze, że nie muszę mieszkać w tym brudzie podczas remontu:) Co jeszcze? Czuję się dobrze. A w Środę po 18 idę na USG połówkowe❤️. Liczę, że poznam płeć naszego skarba:) Trzymajcie się cieplutko! Cieszę się, że u Was wszystko ok. Kasik :) oby tak dalej!!! dzielnie leż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna: żyjesz? :( współczuję i życzę powrotu do względnej formy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, wstalam .... Czuje sie fatalnie; glowa mi peka i pulsuje w skroniach, jakby mi ktos ja w imadlo wlozyl ... Bankowo wezme jeszcze paracetamol :) listka_____zyje, nedznie ale zyje.. malolepsza____bede sie lepiej czula, popatrze na ta pilke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Joasia Ja na razie mam zakupione kilka body, kaftaniki, śpioszki, czapeczki no i jak pisałam szczoteczkę do włosków! Dużo mi tego jeszcze pozostało ale powolutku! Wszystko będę kupowała z miesiąca na miesiąc :)) U mnie przewijak pozostanie w wydaniu jak u córy niegdyś na łóżeczku więc w taki się zaopatrzę - biorę pod uwagę przestrzeń w mieszkaniu! Dzidzi będzie z nami w sypialni ulokowane - niestety dysponujemy tylko trzema pokojami na powierzchni 60m2 Wózek to Ja bym chciała z IMPLASTA BOLDER 4 ale czekam na pojawienie się tego modelu w sklepie ( wstępnie mi wiadomo, ze pod koniec kwietnia hmmm ważne aby do lipca się wyrobili) jak ten nie podejdzie będę dalej szukała :)) ooo a tu macie linka do świetnej strony, na której warto sie zatrzymać na dłużej a nawet podrukować :)) z listą zakupów lepiej się można przygotować :)) http://www.maluchy.pl/porada/192 a tu implaścik http://www.implast.com.pl/kolekcja_2007.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY_____wozek spoko,ale u mnie glownym atutem byly duze,pompowane kola: w zime w sniegu sie nie zakopiesz:) Co do listy_____Wszystko mialam gotowe na dlugoooo zanim zaszlam w ciazy: tylko bylam pewna ze nigdy tego nie kupie.....Tez bede pomalu juz kupowac,tylko te duze rzeczy zostawie na potem (dla babć:) ) A podpierak do wanny to podstawa: po porodzie wygoda ze hej, bo wszystko obolale, a wtedy jestes w wyprostowanej pozycji i nic sie nie schylasz.To sie sklada,w dzien moze byc schowane:) Ja mam spiochy, kaftaniki, sparpetki,koce 2, buciki, smoczki, butelki i szczoteczke:) Dziewczyny ja mialam dzis koszmarna noc,,,,, Snilo mi sie ze poszlam siku: tam pelno krwi ze mnie chlusnelo: stracilam Moje Dziecko.....Sen byl tak bardzo realny, ze jak sie obudzilam bylam pewna ze to rzeczywistosc..... Ryczalam zamknieta w drugim pokoju,koszmar i rozpacz, rano M mnie znalazl i wzial do lozka..... To podswiadomosc: mimo ze ciaza ksiazkowa czlowiek do konca porodu bedzie sie bal....Straszne Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po porodzie kąpałam córę w wannie, do której wstawiałam wanienkę! Mi tam problemu to nie sprawiało, że ciutkę musżę się schylać. Gorszym problemem było jak córa piła z piersi a na dole wszystko miało mi rozerwać przy każdym jej pociągnięciu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co do wanienki to też uważam, że stelaż to niesamowita wygoda, mimo że zakładamy iż Malucha będzie kąpał tata. Co do ceny, która jest w linku, który podała Joasia to jest porównywalna z ceną w sklepie, akurat oglądałam w tej cenie, ale na pewno się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×