Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witajcie!! Ale mialam dziś ciężki dzień, od 12 siedziałam na wykładach.......dopiero przed chwilą wróciłam i zjadłam jakiś normalny posiłek - jeśli normalnym można nazwać pierogi z paczki. Dobrze, że chociaż w domu zjadłam porządne śniadanie, bo potem cały dzień byłam na jednej kanapce.....biedny Maluszek głodował... szkod, żę dziś już niedziela, przydałby się chociaż jeszcze jeden dzień wolny.... Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ale dziś piękne słońce!!!!!Czuje się wiosnę.......dziś pierwszy raz założyłam półbuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ My juz u siebie,rano bylam z M na badaniach ostatnich przed operacja w labolatorium....... Ja dalej sie kuruje, zaraz pedze do pracy.... Super slonko, cieplo: najgorsza pogoda jesli chodzi o choroby: najbardziej zdradliwa.... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pięknie, to mi mówi ze coraz bliżej maja jesteśmy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! pogoda bajeczna!!! Przynajmniej u mnie magda r.---------->zleci szybciutko zobaczysz. Aniaania-----> nie \"odchudzaj\" maluszka :D :D :D NIe głódź go! ❤️ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam powiedzieć, wczoraj sąsiad przyniósł paczkę, która przyszła w piątek, ale sąsiad wyjechał i nie mial kiedy nam jej przekazać...w środku super pościelki, mogę spokojnie polecić, bo to zakup z allegro, sprzedawca to idls a pościele darland - i znów podziękowanie dla Kasi, która mi dała namiary 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda! A co do tego maja to dokładnie wiem co masz na myśli...ani się nie obejrzymy, a będziemy jechać na porodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka!!Dzisiaj nadrobimy braki w jedzeniu, specjalnie zrobię dwudaniowy obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po pracy:))) Cudna pogoda: 17 stopni,slonko,zero wiatru ale... ja nie wychodze, pogoda b zdradliwa.... Wiecie co? Od paru dni czuje takie babelki w brzuchu, dziwne uczucie....To tak jakby wlozyc slomke do szklanki i dmuchac powietrzem; babelki wychodza u gory:classic_cool: jakby ktos mi slomke wlozyl do brzucha i dmuchal babelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski te obecne i przyszle:) U mnie tez super pogoda..nawet posiedzielismy dzis troche na tarasie w ramach dotleniania:) Ania ciesze sie ze podoba Ci sie posciel..moja juz uprasowana i wyprana i czeka na Bartusia. A wogole wczoraj maz z moja mama polozyl tapete u Bartka w pokoju i jest taaak slicznie.Kupilismy taka tapete w duze sloniki i zyrafy-sliczna jest.A i dodatkowo maz zlozyl lozeczko:) Jutro ide do gina zobaczymy co powie... Trzymajcie sie wszystkie a Joasia dbaj no o siebie i lecz to przeziebienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania a ty jak wyprawka skompletowana?? bo mi jeszcze brakuje... :( kasik dobrze ze wszystko gotowe dla Bartusia :D i dotleniajcie sie, przyjemniej na werandce niz w domu :) joasia lecz sie lecz... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda: dzidzia? babelki? a nie ruchy? Dziwna sprawa :classic_cool: No kuruje sie:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia - dzidzia albo sie rusza albo babelkuje.... moze jak sobie pływa, my nie czujemy kopniaków ale bąbelki... tez tak miałam, na zmiane... :D takie sprytne te nasze malenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda______to mam nadzieje ze....niedlugo prawdziwego kopa poczuje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! I znów piękne słońce:) Joasiu!!! Ja bardzo często miałam właśnie takie bąbelki. Wczoraj przyszło łóżeczko - i mogę polecić kolejnego allegrowicza, możecie zamawiać - ostatnio dawałam linka. Co do wyprawki to właściwie wszystko mamy, brakuje nam wózek, a tak poza tym to musiałabym się zastanowić. Wczoraj znów wykład w szkole rodzenia, było o wszelkich kontaktach z nienarodzonym dzieckiem - o usg, ruchach, temat ciekawy, ale lekarka troszkę kiepsko go przedstawiała. Poza tym był przedstawiciel firmy, która robi kremy na rozstępy, dostaliśmy próbki, podobna jakaś nowość na rynku, 200 ml kosztuje 24 zł, jeśli ktoś jest zainteresowany to potem mogę napisać nazwę - teraz nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listkaaa
dzień dobry wszystkim!!! U mnie dziś też słoneczko, nie takie mocne, ale jednak! Joanna: ja pierwszego kopa dostałam w połowie 18 tyg, więc to zaraz przed tobą:) miej "oczy i uszy" szeroko otwarte:) Co do kremów na rozstępy - mi koleżanka (matka 2 dzieci, która próbowała chyba wszystkich!) poleciła FISSAN. Drogi, bo za100 ml 24 zł, ale chyba skuteczny - ja do tej pory nie mam ani jednego rozstępa!!!!! Zobaczymy potem... Trzymajcie za mnie kciuki! po USG wieczorem napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. po USG wieczorem jutro:) Już tak tym żyję, jakby miało być dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kremu fissan używam od samego początku ciąży, mąż codziennie wieczorem mnie smaruje, tyle, że ostatnio zauważyłam, że na piersiach jakby zaczęły robić mi się rozstępy, wciąż smarujemy, więc mam nadzieję, że zejdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka______________no ja mam non-stop oczy i uszy otwarte szeroko,nie moge sie juz prawdziwego kopa doczekac❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! listkaa-----> czekamy na wrażenia po USG. 🌻 Aniaania----->widze ze Ty już prawie gotowa :D :D :D Joannaz----->juz niedługo maluch na pewno Cię \"zakopie\" porządnie, tak ze nie będziesz miała wątpliwości że to on :D :D :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja miałam w okolicach 20 tygodnia i tak jak mówiła kasik zaczęło sie... a teraz prosze jak ide spac zeby mnie nie kopała, bo to zaczyna boleć... :P i rano jak sie przebudzam, jak Jacek wychodzi do pracy to tez ja czuje jak szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DorotkaM: mam nadzieje:)))) magda___________-a ja sie tego doczekac nie moge❤️ wica_____________zyjesz babo?????????????:) Bylam w miescie: M kazal mi isc sobie cos kupic na urodziny, mam za 2 dni...A ze w sklepach nic nie ma....skonczylo sie na torebce:)))Nie ma to jak Internet............... A teraz jem kapuste kiszona, z lodem i chipsami,pycha:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od koleżanki (podejrzewa, że jest w ciąży, okres się jej spóźnia7 dni, ale on głupia boi się zrobić test!). No nieważne... Przywiozłam chyba z 15 filmów i zaczynam chyba sezon filmowyyyyyyy!!!! Bo tak okropnie się nudzę! Już nie wiem co mam ze sobą robić. Magisterkę oddałam (jutro się dowiem czy dużo muszę poprawić), remont mieszkanka trwa (tylko tam jeżdżę i nadzoruję). Poza tym do robienia nie mam absolutnie nic - nawet w domu nie mam po kim sprzątać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! tu mąż Kasi! Kasia jest znowu w szpitalu ze wzgledu na wysokie cisnienie i obrzeki ciala spowodowane przez nadmiernie zgromadzoną wode w organizmie. Jest w tej chwili w łódzkim Madurowiczu. Lekarka powiedziała ze musi poleżeć conajmniej 7 dni przesylam wam w jej imieniu pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik____________ojej, ona sie natłucze po tych szpitalach.......... Najwazniejsze zeby bylo wszystko ok:) A cisnienie i woda: to nie zatrucie ciazowe???? Pozdrow ja od nas❤️I niech sie o nic nie martwi: pomoga jej i dziecku tam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezu kasika - uściskaj ja mooooocno od nas i przekaż zeby sie nie martwiła. :D ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik!! Trzymajcie się - cała Wasza trójeczka!!!! 🌼 Witam wszystkich!! Ale miałam dziś lenia - nie mogłam się podnieść... Po południu jedziemy do rodziców na obiad - będą szare kluchy - mniam....uwielbiam:) ale się najem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ❤️ Kasik26-------->dzięki za informacje! Trzymajcie się! trzymamy za Was mocno kciuki!❤️ ❤️ wszystko będzie ok!!! Listkaa----------> taka nuda może człowieka zamęczyć... fajnie mieć remoncik jak się tylko nadzoruje :D :D :D Aniaania---->chyba zazdroszczę CI tej \"wyżerki\" :P :P :P JustynaM, OLI82, Wica, Ladybird, Małolepsza-----> co u Was? Pozdrowienia!!! i Buziaczki!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pozdrowienia dla Kasik26 przebywającej w szpitalu - dużo zdrówka w tych ostatnich tygodniach i dla jej męża :)) Jeszcze żyję! Wczoraj wzięło mnie na mycie okien i sprzątanie kuchni! popołudniu musiałam jechac do Katowic odebrać cioteczkę, ktora po 30 latach z mazur zawitała na śląsku a potem jeszcze zakupy w markecie i praktycznie wieczorem nie wiedzialam gdzie mam wsadzić krzyże! Nocka tez jakaś taka nieprzespana tylko wymęczona! co chwilkę się budziłam! Dzidziuś dodatkowo kopał jakoś niespokojnie hmmmmm Na szczęście dzisiaj świetna pogoda! ma nadzieję, że uda mi się wyjść z domku! Muszę sobie jechać kupić jeansy wrrr bo do tej pory jestem o jednych gaciach aż wstyd! ciągle piorę na szybciorka suszę i noszę i tak co 3 dni! Oglądałam wstępnie w H&M ale nie dość, ze 200 złotych kosztowały to jeszcze tragedia świata buuuu Moze znacie jakieś sklepy gdzie fajne dzinsy mozna kupić na śląsku w szczególności :))??? Pozdrawiam cieplutko! P.S. Leczę ciągle gardełno! a jutro wizyta u gina hmmm ciekawe co powie ciekawego albo i nie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×