Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Lady! A ja mam właśnie te z h&m i jestem bardzo zadowolona - noszę je podwinięte - jako takie 3/4, super się nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird -ja kupiłam sobie ogrodniczki H&M w lumpku za 25 zł... cieżko znaleźć ale jak nie masz nic przeciwko lumpkom to polecam... :D i dla Oli pokupowała troche, za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Spodnie dopadłam w C&A hmmmm siedzę w nich ubrana i zastanawiam się dlaczego one takie wysokie te pasy mają - pod samą szyję wrrrr ale mnie to wkurza :(( Chyba pójdę sobie go do krawcowej ściąć o połowę bo jak przyjdzie ciepło to przecież umrę chyba :)))) Wzięłam ciut luźniejsze i nie wiem czy dobrze zrobiłam! Nie mam też pojęcia jak będę przybierała na wadze do końca lipca! Rozmiar 38 pasował na teraz a 40 ciut luźniejsza i ciutkę z pupy się obsuwa! Zamiast zadowolona jestem zła :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ mam super humor:mialam cudny sen ❤️ Śniło mi sie moje dziecko po porodzie, widzialam jak wyglada, trzymalam go i piescilam: syneczek :):):) Byl przeslodki ,pamietamkazdy szczegol jego twarzyczki:))))) mam dzis urodziny i tak sobie pomyslalam ze...moze to znak????? Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Joasiu!!!!! Sto lat!!! Najlepsze życzenia!!!!!!!!!! Mi krótko przed usg 3d śniło się, że będzie chłopiec i na badaniu się potwierdziło :) Wczoraj były kolejne ćwiczenia w szkole rodzenia, było mi dużo łatwiej, tym bardziej, że w końcu minął mój ból kręgosłupa:) znów poruszam się jak człowiek, a nie kaczka..... i humor jakby lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 🌻sto lat 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 mi tez sie wczesniej w ciazy snila Ola i jest... :) wiec pewnie bedzie chłopak, ale to nic pewnego. aniaania - to super ze Ci pomagają ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie! joasiu! Zdróweczka, szczęścia i dużo miłości w dniu urodzin 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a podobno jak się chłopiec śnii to jest bardzo dobrze :D :D :D a co do znaku to też myślę że bedziesz miała synka :D :D :D aniaania----> super ze ból minął ❤️ Buziaki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu mi tez się śniło dzisiaj, ze urodziłam dziecko :)))) śliczną buzię miało maleństwo! ciekawe jednak w śnie bylo to, że wiem, że to było moje dziecko ale najciekawsze, że Ja nie widziałam podoru ale tylko moment jak teściowa trzyma je na rękach no i troszkę się z nią szamotałam aby mi oddała synusia! Synusia, gdyż zajrzałam niżej i miał siusiaka :)) hi hi hi Potem sen jednak był juz brzydki i na szczęście się obudziłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOASIU Zdrowia życzę dziś Tobie, okazja taka nie zdarza się co dzień, aby wyrazić słowamie, co serce w ciszy co dzień powtarza. Szczęścia życzę Ci również takiego, jak Ty sama pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie, a Ty czym ono jest odgadniesz. Miłości, życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. Spiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście, Twój bagaż życiowy - mążdrość, przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych, niech będą realne i jasne. Marzenia spełniaja się często niech spełnią się też Twoje własne! Radości też życzę Ci wiele by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jesli się czasami zasmucisz to tylko na krótką chwilę. Wytrwałości życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Ciepliwa bądź i odważna, by rzeczy dokonać wielu.... Joasi wszystkiego naj 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu: WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI UR!!! SPEłNIENIA SNOW I MARZEN!!!!! I OGROMNIASTE BUZIOLE DLA CIEBIE ❤️ ]serce] ❤️ byałam wczoraj na tym USG, ale wyobraźcie sobie miałam mieć o 18 a weszłam dopiero przed 21!! potem jeszcze byłam u rodziców (z nimi sie pocieszyć) i dopiero ok 23 wróciłam do domku, jeszcze gadałam przez tel z rodziną i tak poszłam o 1 spać! Miałam dziś rano iść na czczo na badania (krew, mocz jak zwykle) no i rano najpierw napiłam się łyka herbaty, potem jednak się ubrałam i wyjechałam. Ledwo ruszyłam jak się zorientowałam, że ... nie mam siusiu!!!!!! Poczułam się co najmniej głupio. Wróciłam... To pewnie przez te emocje z wczoraj!!! A teraz najwazniejsze a jeszcze Kasik: z całego ❤️ trzymam kciuki za Waszą trójkę!!! Będzie dobrze! Byłam na USG z mamą, ta wariatka się w ogóle mi tam popłakała i już do końca wizyty chlipała nosem, tak się wzruszyła!!!! Z maluszkiem wszystko w porządku, wymiary ma wzorowe i jest zdrowiutki :):):):) Poznałam płeć. Gin zanim poszłam na samolocik popatrzył na mnie i zawyrokował: będzie chłopiec! A okazało się, że to dziewuszka !!!!!❤️❤️ lek powiedział, że na 100% DZIEWCZYNKA 🌻. Sama widziałam! W ogóle już od początku badania ginek się irytował i denerwował na nią, jak to powiedział: straszna z niej wiercipięta! Tak fikała (góra, dół, przód, tył, boczek, rączki i nóżki to tylko obracały się wokół tułowia!), że nie mógł jej pomierzyć!!!:) Widziałam bardzo dokładnie buźkę, raz ją otworzyła tak fajnie!!!:) a potem pchała sobie do buźki paluszki. W którymś momencie zarzuciła sobie nóżki na głowę i wtedy pokazała nam pięknie całe krocze aż lek się śmiał, że tak ładnie nam się rozłożyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka: dziękuję!:) teraz chyba w ogóle na naszym topiku mamy więcej kobiet!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka!! GRATULUJĘ MAMUŚKO!!!!!!!! I witamy kolejną dziewuszkę na naszym topiku :) A jak tam imię? Wybrane? Tatuś pewnie się cieszy... Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię.....ja nadal nie mam ulubionego:) a mój Michał upiera się przy Kornelce...sama nie wiem... Myślałam o Adrianie, Lenie, Ninie, Pauli... Które Wam się podoba? Jak nic nie wymyślę, będę zmuszona przystać na propozycję m. Pomóżcie:) wszystkim dziękuję za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka po pierwsze G R A T U L A C J E :D imię... hmmm ciężka sprawa... Julia, Amelia, Alicja, Zuzanna... jak mi cos wpadnie w ucho to napisze jeszcze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda: to czekam na inne propozycje. alicje mam już dwie w rodzinie i to bliskiej. a julia, amelia i zuzia to śliczne imiona, ale teraz takie oklepane, a ja nie chcę takiego. Potem w klasie będzie 8 amelii czy julek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problemy z wyborem imienia dla chłopca! Co prawda nie wiem jeszcze co to będzie ale jakoś ciągle jestem nastawiona na płeć męską :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka!! Kornelia - ładnie i na pewno oryginalnie, z tych co wymieniłaś podobają mi się Lena i Nina, ja chciałam mieć Julkę.......a będzie Michaś (najprawdopodobniej), choć podoba mi się Kacperek, tylko mojemu mężusiowi nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listkaaa-----> z tych co podałaś wybrałabym Paula! z dziewczynką też miałabym problem jeśli chodzi o imię Jak się dzidziuś trafi to imię dla dziewczynki może sobie wybrać tatuś maleństwa , ale muszę je zaakceptować :P :P :P dla chłopca nie mam wątpliwości - Paweł (tak się uparłam parę lat temu i TAk ma być) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, lady, magda,Dorotka: dziekuje❤️ Aniu__________gratulacje coreczki:)))) magda_______zobaczymy jak bedzie ze mna:))) Glowe oddam za wiadomosc o plci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania u mnie na początku był Kacperek a teraz to już sama nie wiem :(( Może Jakub - Kuba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu, w kuchni gotuje się grochówka, a ja mam chwilę na relaks:) Termometr w słońcu pokazuje tu aż 21 stopni!!!!!! Lady!! Kubuś też super, tyle, że męża chrześniak ma tak na imię, więc u nas odpadło...mi podoba się jeszcze Bartek, Łukasz i Kajtek. Ogólnie to szczerze Wam powiem, że na żadne nie jestem do końca zdecydowana, ale jeśli chodzi o imię Michał od początku nie było z żadnej strony sprzeciwu i chyba tym sposobem tak się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myslalam o jakubie,ale teraz co 2 tak sie nazywa, i potem w klasie 10 Kubusiow___odpada:/ Lasy__________Twojego kacperka pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka KOBIETY! Troszkę zmartwiona jestem! Badanie USG zostało przerwane w nawet nie połowie drogi ( nawet nie wiem jaka to będzie płeć, zmierzył tylko główkę i nawet zdjęcia nie dostałam – a cha położenie płodniu miedniczkowe! ) i lekarz poprosił mnie na fotel! Nie podoba mu się moje ułożenie bardzo niskie macicy! Pytał czy mam jakieś plamienia lub tez brunatny śluz ale na szczęście nic z tych rzeczy…. Jednak nie bez powodu pobolewa mnie ciągle dół brzucha tak, że nawet mąż tam ręki nie może położyć jak leżymy! Wspomniał coś o badaniu na urządzeniach typu 3D ( precyzyjny i dobry sprzęt ), że bardzo by mi zalecał jego wykonanie – powiedziałam mu, że za tydzień takowe będę miała – bardzo się ucieszył :)) Będę pod baczną obserwacją ze strony szyjki….. Zero stresu, nie denerwować się, nie dźwigać ciężkiego nic, więcej leżeć. Ot wszystko! Jak zobaczyłam się z mężem to troszkę się poryczałam bo się wystraszyłam. Przy nim dopiero mi emocje opadły! Będzie dobrze Ja w to wierzę – dam radę do lipca :)) Do tego wszystkiego powrócił katar i ból gardła z kaszlem wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady______ulozenie miedniczkowe to wskazanie do CC. Do do szyjki: musisz lezec,zero nerwow,dzwigania, nie daj Bog mycia okien: a bedzie dobrze❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady!! Do łóżka marsz!!!!!!!!!!! I nie denerwuj się, bo Ci nie wolno!!!!!!!! Buziole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym Twoim przeziębieniem to Ty może przejdź się do lekarza, bo długo się już ciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×